Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2020 Sau 29 Tre, 21:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]Forumo taisyklės


I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklėsNaujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2016 Geg 14 Šeš, 21:21 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Sau 03 Pir, 22:47
Pranešimai: 462
Miestas: Radviliškis
Praėjau ilgą kelią aiškindamasis dėl motorinio dviračio registravimo. Tai gi, yra keli būdai:
1. Pas latvius. Reikia pagyvenusio latvio, kuris paimtų jūsų motorinį dviratį, važiuotų į savo Regitrą, pateiktų ranka rašytą pirkimo pardavimo sutartį, kad motorinį dviratį įsigijo iki 2004 metų. Tada nurodytų, kad jis buvo išardytas, nebuvo galima registruoti, o va dabar nori registruoti. Patys latviai sako, kad šitas metodas gali ir nesuveikti dėl bukų pareigūnų. Jei turite dokumentus (rusiškus), latviai su jas registruoja jau be visokių pasakų. Ant motorinio dviračio turi būti lentelė, rėmas, vairas ir ratai. Reikalo kaina 37 Eur. Girdėjau iš latvių, kad Estijoje niekur net važiuot nereikia. Siunti nuotraukas el.paštu, ir paštu gauni dokumentus su numeriais.
2. Kaip istorinės transporto priemonės. Eini i kokį nors retromobile.lt, rašai jiems prašymą užregistruoti motorinį dviratį, ir apmoki jų tarifą, pvz., retromobile - 100 Eur. Jie sudaro komisiją iš 3 žmonių, jie atvažiuoja, fotografuoja, pildo dokumentus, siunčia į Valst kelių transp inspekciją, ši užregistruoja, siunčia duomenis Regitrai, toliau jau vyksta registravimo procedūros, kiti mokesčiai, gauni rudus numerius. Reikalavimai: motorinis ne jaunesnis kaip 30 metų, atkurtas naudojant originalias arba labai į originalias panašias dalis.
3. Motorinio dviračio registruoti nebūtina. Saugaus eismo automobilių keliais įstatyme http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=477699 2 straipsnio 36 dalyje atsirado nauja sąvoka Motorinis dviratis , tai kai variklis ne daugiau 1kW, konstrukcinis greitis iki 25 km/h. Dėl galios, tai ant D-4, D-6 ir D-8 variklių užrašyta jų galia 1,2 arklio galios, o tai reiškia 0,9kW. O dėl greičio yra blogiau. Įprastas motorinis dviratis važiuoja ir 30 ir daugiau km/h. Čia kelios išeitys: a) nieko nedaryti, ir sustabdžiusiam policininkui aiškinti, kad motorinis dviratis nevažiuoja greičiau, kaip 25 km/h. Bet čia jis gali pravažiuoti ant jo, ir su telefone turima navigacija nustatyti didesnį greitį; gali su turimu greičio matuokliu pamatuoti; gali prie stacionaraus greičio matuoklio pravažiuoti, pamatuoti. Šie duomenys bus pagrindas įtarti, kad motorinis dviratis važiuoja greičiau, ir paimti jį tikslesniems apskaičiavimams atlikti. Klausimas, ar norės jis pats tokio vargo. Nes visi nurodyti metodai - tik pagrindas įtarti, o ne pagrindas rašyti protokolą ir bausti.
Aš siūlyčiau į motorinį dviratį įtaisyti greičio ribotuvą. Kaip? Fantazijos reikalas. Aš lituoju elektroninius degimus, daryčiau per juos. Galima droselio reguliavimą pasukioti. Galima tiesiog oro filtrą prisukti, bet tada "stročilins" ir greitai apsivels stūmoklio viršus.
Reikia nepamiršti, kad Kelių eismo taisyklėse nustatyti reikalavimai dviračių vairuotojams taip pat privalomi motorinių dviračių vairuotojams (Kelių eismo taisyklių 66 punktas) http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... 29&p_tr2=2
Jei trumpai: liemenė arba žibintuvėliai dieną, ir liemenė su žibintuvėliais naktį. Iki 18 metų važiuojant keliu - šalmas, vyresniems - rekomenduojamas šalmas.

Smalsus policininkas gali paklausti, kodėl Vasia su tokiu pačiu motoriniu dviračiu važiuoja jį registravęs, o pas tave - ne? Aš atsakyčiau, kad Vasia jį registravo iki 2014 metų, kai sąvokos "motorinis dviratis" nebuvo, buvo tik mopedai, juos privalu buvo registruoti.
Aš visada sakiau, kad reikia važiuoti tvarkingais motoriniais dviračiais, su šviesomis, atšvaitais, su liemene ir šalmu, ir niekas nesikabinės. Ir tuo pačiu pritariu, kad jei norės prisikabinti, tai prisikabins prie bet ko: ir kad jis pats nemoka arklio galių į kilovatus paversti, ir netikės, kad ribotuvas įmontuotas, ir tvarkingai veikia iki 25 km/h. Nuo tokių vaistų nėra.

Čia viskas apie motorinius dviračius. Mopedais nesidomiu. Turiu vieną, išvežiau registruoti į Latviją.


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2016 Geg 15 Sek, 22:13 
Atsijungęs
ekspertas
ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Vas 09 Pir, 12:24
Pranešimai: 8557
Miestas: Alytus
Tikrai ačiū. Labai išsamiai ir labai naudingai. :labas:

_________________
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2016 Geg 15 Sek, 23:24 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2014 Sau 31 Pen, 15:49
Pranešimai: 770
Miestas: Šilutė
Prie diskusijos noriu pasidalinti savo mintimis.
Jei gilinantis į autoriaus išsakytas transporto priemonės registravimo suptilybes, tai minint 2 punkte apie registravimą istorine vertybe. Tai bendrai registracija susideda iš nuosavybės įsigijimo statuso ir transporto priemonės techn. atitikties reikalavimų. Norint pateikti prašymą "Retromobile" ar kitai asociacijai dėl įvertinimo, prie prašymo reikalingas transporto priemonės įsigyjimo "nuosavybės" dokumentas. Taigi jo neturint ir prašymas nebus nagrinėjamas. Senovinės transporto asociacijos gali nustatyti transporto priemonių autentiškumą ir pripažinimą kaip istorinę vertybę kuri nebe atitinka šių dienų keliamus saugaus eismo taisyklių reikalavimus. Bet neteko girdėti kad jų galioje įteisinti vogtas ar bešeiminkias tapusias transporto priemones. Jo neturint ir norint jį atstatyti yra galimybė teisminiu procesu.
Kalbant apie 3 punktą tai joks policininkas dėl registracijos būtinumo netikrins ar motorinis dviratis tiek "traukia" ar ne. Tai apsprendžia transporto priemonių gamintojų patvirtintos techninės charakteristikų deklaracijos.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2016 Geg 16 Pir, 8:18 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Sau 03 Pir, 22:47
Pranešimai: 462
Miestas: Radviliškis
Motorinio nuosavybę įrodo pirkimo-pardavimo sutartis, kurios registruoti niekada nereikėjo, o deklaracija... galėtų būti motorinio dviračio instrukcija, kurios saugoti niekada nebuvo privaloma. Taip kad viskas savininko valioje, ir draugiško policininko valioje, tikėti savininku, ar ne.
Nuosavybės klausimas neabejotinai iškils registruojant motorinį dviratį Regitroje. Ten numatytas atvejis, kai dokumentų visai nėra. Tik neįsijauskite, nes tik dviračiams ir motoriniams dviračiams neprivaloma turėti įsigijimo dokumentų. Motociklai ir automobiliai visada buvo registruojami.
Įklijuoju jų taisyklių iškarpą.
VIDAUS REIKALŲ MINISTRAS
ĮSAKYMAS

DĖL Lietuvos RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTRO 2001 M. GEGUŽĖS 25 D. ĮSAKYMO NR. 260 „DĖL MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ IR JŲ PRIEKABŲ REGISTRAVIMO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“
...
48. Kai transporto priemonės valdymo sandoris nebūna įformintas raštu, sandorį patvirtinantys dokumentai būna prarasti ar pareiškėjas informaciją apie transporto priemonės valdymą patvirtinančių dokumentų negali pateikti dėl kitų priežasčių, pareiškėjas privalo pateikti transporto priemonės valdytojo (transporto priemonės savininko) paaiškinimą raštu apie jų nepateikimo priežastis.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2016 Bir 05 Sek, 22:19 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Lie 19 Ket, 12:49
Pranešimai: 90
Miestas: Kaunas
augism, taigi pagal tavo paskutine zinute, netgi butu galima pasiimti motorini dvirati, apdrausti, praeiti TA ir registruoti regitroje, paaiskinant, kad pamesti dokumentai ir t.t.? Pavyzdziui pasiemus seneli savo ar kaimyna koki senuka, paaiskinti kad pamete ar kazkas tokio, tai gal ir lietuvoj registruoti paeitu?
Beto, dekui uz info, jau zadejau mest laukt viska, nes nemaciau prasmes restauruoti ir dar eiti kryziaus kelius kad butu galima vazinetis.
P.S. ar galima kazin su motorenka vazinetis saligatviais, ir seip belekur, kaip su paprastu dviraciu?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2016 Bir 27 Pir, 22:37 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Sau 03 Pir, 22:47
Pranešimai: 462
Miestas: Radviliškis
Taip paprastai Regitroje užregistruoti nepavyks, nes neturėsite ES sertifikato, kurio motorinis ir turėti negali, nes gamykla bankrutavo iki ES sukūrimo. Taip pat neįmanom aužregistruoti praėjus ekstertizę. Šie keliai praeiti, juos sekė gilus nusivylimas, nenoriu net prisiminti, iš to sekė išeitis aprašyta pirmoje žinutės. Ji išsami, kitų kelių registracijai nėra.

Gaunu jau gal 10-ą žinutę, žmonės klausia dėl elektroninio degimo.
Aš komercija neužsiimu, bet turėjau atliekamą degimą, pardaviau jį už 35 eur. Labai raginu visus, pabandyti susilituoti patiems, nėra jokios paslapties http://www.mopedist.ru/forum/thread1705-2.html
Šio degimo didžiausias privalumas yra ne automatinis kampo reguloiavimas (o jis yra), bet tai, kad jo nereikia kaip nors nustatinėti, ar parinkti reikiamo rezistoriaus. Sulitavus - veikia iš karto.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Sau 10 Ket, 16:16 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 25 Tre, 23:22
Pranešimai: 749
Miestas: Kaunas
Gal kasnors jau pasikeitė į gerą dėl mopedų registravimo? Asmeniškai turiu tik mopedo gamyklinę knygutę kuomet mano diedukas jį pirko.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Sau 14 Pir, 10:37 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Sau 03 Pir, 22:47
Pranešimai: 462
Miestas: Radviliškis
Šiuo metu surinkinėju vokišką mopedą Simson S50 B1, surinkęs ruošiuosi vežti latviams registruoti. Jei skubos nėra - nuveži, palieki, žmogus neskubomis nuvažiuoja, užregistruoja. Kitais metais pasiimi iš latvio.
Jei skaičiuosime pinigais: kelionė galima sakyti nekainuoja, nes kiekvienais metais važiuoju į jų šventę. Tai gi - nuveži ir parsiveži tuo pačiu. Jų registracijos kaina panaši kaip pas mus, apie 15 Eurų. Na, tada dar lieka konjakas :D O jo būtinai reikia. Aš pirmą kartą kažkaip pro pirštus pažiūrėjau, ... vėliau girdėjau latviškai sakant (vienas latvis kitam): "Ko toks skūpas, kaip lietuvis...?"
Na, o Lietuvoje paprasčiau. Moki 100 Eur Retromobile už išvadą, ir turi istorinę transporto priemonę + visi kiti registravimo mokesčiai. Tik kiek vėliau pasidomėjau, tokia registracija tik 10 metų. Po to vėl reikia išvados (100 Eur).

Tarp kita ko. Registracija pas latvius lošia prieš istorinę transporto priemonę, nes pas latvius nenumatyta mopedų ir motorinių techninė apžiūra. Privalomas civilinis draudimas, ir viskas. O ką lietuvis policininkas į tai pasakytų sustabdęs - nežinau. Įstatyme aiškiai parašyta, kad techninė apžiūra transporto priemonėms, dalyvaujančioms eisme - privaloma.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Sau 19 Šeš, 22:39 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Vas 29 Sek, 1:03
Pranešimai: 1345
Miestas: Alytus
augism rašė:
Na, o Lietuvoje paprasčiau. Moki 100 Eur Retromobile už išvadą, ir turi istorinę transporto priemonę + visi kiti registravimo mokesčiai. Tik kiek vėliau pasidomėjau, tokia registracija tik 10 metų. Po to vėl reikia išvados (100 Eur).


Ar tikrai? Man atrodo, ne taip supratot. Tai tik istorinės transporto priemonės statusas. Ir šis statusas galioja 10 metų. Registravimas yra atskiras dalykas. Jei t. p. neturi dokumentų, istorinis statusas ir nesuteikia galimybės registruoti. Ir atvirkščiai: jei po 10 metų nepratęsiamas statusas, pati registracija neišnyksta. Tiesiog netenkama istorinio statuso. Istorinis statusas ir registracija yra atskiri dalykai.

O užregistruoti t. p. be dokumentų Lietuvoje galima ir įmanoma teismo keliu. Apie tai rašė kažkuriam "Retromanų" numeryje. Yra ir bandžiusių, ir pavyksta. Tačiau tai šiek tiek kainuoja ir užtrunka, todėl, jei įmanoma, žmonės dažniausiai renkasi kitus būdus.

_________________
Tel. 86 vienas 558 vienas 44.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Sau 28 Pir, 11:34 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Sau 03 Pir, 22:47
Pranešimai: 462
Miestas: Radviliškis
Dėl 10 metų ir registracijos - tikrai gali būti kaip Jūs rašote. Matyt taip ir yra.

Dėl teisminio kelio...
Tikrai žinau, kad teisminiu keliu nustatinėjama nuosavybė. Tai vadinama įgyjamoji senatis, principas: jei teismo keliu nustatoma, kad kilnojamasis daiktas (pvz., motociklas) yra teisėtai laikomas asmens daugiau kaip 7 metus, teismo sprendimu jis laikomas savininku pagal įgyjamąją senatį. Teismo metu aiškinamasi daikto atsiradimo pas žmogų aplinkybės, dažniausiai tai patvirtina liudytojai. Labai paprastas procesas, esu radęs atvejų, kai net rašytiniu procesu (nekviečia liudytojų, tiesiog pagal pateiktus popierius nustato. Žiūri policijos pažymą (kad nevogta), Regitros pažymą (nebuvo registruota, išregistruota, pateiktas ranka rašytas sutartis ir pan. Teismas surašo sprendimą, ir jam įsiteisėjus žmogus turi popierių, kad motociklas Nr. 123 yra jo nuosavybė.
Su L2 transporto priemonėmis tas nebūtina, nes registravimo instrukcijoje parašyta, kad jei dokumentų nebuvo, pakanka asmens, kuris nori registruoti, patvirtinimo, parašo, kad jis jos nevogė, ir ji yra jo. Kita bėda, kad Regitros darbuotojams čia nematytas reikalas. Jie įpratę registruoti Golfus. Kaip ir motociklus. Motociklai visais laikais buvo registruojami. Bet įpročių iš žmonių neatimsi, ir nepermokysi. Jei įprato reikalauti įsigijimo dokumento, tai ir reikalauja. Visiškai tikiu, kad jei Regitros pareigūnui duosi teismo sprendimą, kuriame bus parašyta, kad motorinis dviratis nuosavybės teise priklauso piliečiui A., tai ir praeis. Maždaug: "Va koks dydelis dakumientas, teismo sprendimas. Reikia registruoti".
Korekcija. Ką tik pažiūrėjau, jau nėra žmogaus pasižadėjimo :) Greitai taisyklės keičiamos :)
Bet liko kažkas panašaus
48. Kai transporto priemonės valdymo sandoris nebūna įformintas raštu, sandorį patvirtinantys dokumentai būna prarasti ar pareiškėjas informaciją apie transporto priemonės valdymą patvirtinančių dokumentų negali pateikti dėl kitų priežasčių, pareiškėjas privalo pateikti transporto priemonės valdytojo (transporto priemonės savininko) paaiškinimą raštu apie jų nepateikimo priežastis.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]   Panašios temos   Autorius   Atsakymai   Peržiūrėta   Paskutinis pranešimas 
Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Motorinio dviracio varikliukas

forume Parduodu dalis ir kita

cbr

0

324

2019 Lap 03 Sek, 20:30

cbr Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Motorinio dviračio dalys

forume Skelbimai

D.R.P.

2

273

2019 Lie 23 Ant, 9:12

augism Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Nupirkta Motorinio dviracio dalis

forume Perku dalis ir kita

Aidux

0

223

2018 Lap 08 Ket, 13:22

Aidux Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Nupirkta Motorinio dviracio zvaigzde

forume Perku dalis ir kita

Aidux

0

146

2018 Lap 13 Ant, 20:36

Aidux Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Motorinio dviracio sedyne

forume Parduodu dalis ir kita

cbr

1

353

2018 Rgs 18 Ant, 11:25

Aidux Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Atsakyta Motorinio dviracio velenas

forume Kieno tai dalis? Kas tai galėtų būti?

cbr

2

268

2018 Vas 25 Sek, 21:45

cbr Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Atsakyta Žvaigzdute , gal motorinio dviračio?

forume Kieno tai dalis? Kas tai galėtų būti?

dalius-nsu

2

316

2018 Vas 28 Tre, 12:13

dalius-nsu Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota KOMPLEKTAS MOTORINIO DVIRACIO , KARBIURATORIUS K-34D

forume Skelbimų archyvas

RIMIS

2

475

2018 Vas 26 Pir, 9:51

RIMIS Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Naujas motorinio dviracio D-4 D-5 velenas

forume Parduodu dalis ir kita

cbr

0

316

2018 Vas 26 Pir, 13:43

cbr Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Lvoviankos motorinio dviracio remas

forume Parduodu dalis ir kita

algisb2

1

208

2019 Gru 08 Sek, 22:10

algisb2 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Motorinio dviracio pastatymo kojele

forume Parduodu dalis ir kita

cbr

0

115

2019 Gru 01 Sek, 16:01

cbr Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Nenaudota motorinio dviracio grupe

forume Parduodu dalis ir kita

cbr

0

130

2019 Lap 28 Ket, 20:26

cbr Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Naujas motorinio dviracio varikliukas

forume Parduodu dalis ir kita

cbr

2

545

2019 Lie 10 Tre, 19:51

cbr Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Naujas motorinio dviracio varikliukas

forume Parduodu dalis ir kita

cbr

1

196

2019 Lap 19 Ant, 19:36

RIMIS Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota NENAUDOTA Motorinio dviracio gazo rankena

forume Parduodu dalis ir kita

cbr

1

376

2018 Vas 11 Sek, 20:44

Justs Peržiūrėti naujausius pranešimusDabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

1, 2, 3, 4, 5, 6
 Paskutinės sukurtos temos 
Naujų pranešimų nėra Greitesnė pavarų dėžė

gintasxx » 2019 Lap 04 Pir, 22:35

Naujų pranešimų nėra Priekinių šakių štokų restauracija dėl rūdžių

juodas » 2019 Lap 29 Pen, 12:07

Naujų pranešimų nėra Viatka elektron

Dariusm79 » 2020 Sau 05 Sek, 1:00

Naujų pranešimų nėra dnepr, ural greitintas reduktorius

Infektus » 2019 Gru 09 Pir, 22:17

Naujų pranešimų nėra Sveiki kolegos gal kas turi kataloga OPEL OLIMPIJA OL38 ?

ratas » 2019 Gru 02 Pir, 13:52

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Aš ieškau žmogaus, kuris Lietuvoje parduoda labai daug naujų

anriszaicevs » 2019 Spa 16 Tre, 13:35

Naujų pranešimų nėra Dnepr (manual knyga)

TomasStaska » 2019 Spa 17 Ket, 21:29


1, 2, 3, 4, 5, 6
 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Auto/moto registravimas

[ Eiti į: 1 ... 106, 107, 108 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2020 Sau 17 Pen, 4:55

tadas1991 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Greitesnė pavarų dėžė

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2020 Sau 15 Tre, 16:42

diesel Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Traktorius DT-20

[ Eiti į: 1 ... 74, 75, 76 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2020 Sau 12 Sek, 18:44

Bamperis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų "ebay" - pirkimas

[ Eiti į: 1, 2, 3, 4, 5 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2020 Sau 10 Pen, 21:50

kęstutis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Elektroninio degimo pajungimas

[ Eiti į: 1, 2, 3, 4 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2020 Sau 09 Ket, 21:25

evris Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Priekinių šakių štokų restauracija dėl rūdžių

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2020 Sau 07 Ant, 5:34

tadas1991 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Viatka elektron

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2020 Sau 05 Sek, 1:00

Dariusm79 Peržiūrėti naujausius pranešimusĮvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija

Į viršų