Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Pedalais minami automobiliukai - modeliai

Skyrelis „Senovinės technikos modeliai“ yra skirtas diskusijoms apie senovinės technikos modelius, kurių originalui yra daugiau nei 30 metų. (1:43, 1:87, popieriniai modeliai ir pan.)
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
almantas001
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 27 Vas 2008, 20:47
Miestas: Panevezys

Standartinė almantas001 »

. Jei kada keliai suves - Alus iš manęs tau 88888)[/quote]

Dekui,dekui,del alaus reikia pasistengt,stai dar viena nuoroda apie tokias masinytes. http://rcforum.ru/showthread.php?t=188
Clementinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 03 Kov 2010, 12:08
Miestas: Odense/Panevezys

Standartinė Clementinas »

Man teko tokia lada pirmuka su sirena ant kapoto vairuot :)
Pradedantysis :D
Vartotojo avataras
VERSLOVAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 465
Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 01:45
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė VERSLOVAS »

Pradėjau kapstyti asmeninius arhyvus kuriuose figuruoja USSR minamos mašinos. Atleiskit už kokybę. Žinau, kad rasiu dar geresnių foto, bet duokit laiko paieškom. Taip, kad sedi jaunasis VERSLOVAS prieš gerus 30 metų ant HEBA ( skaitosi NEVA). Buvo rudos spalvos jis. Prieš tai ALMANTO nuorodose radau šį modelį, bet nežinau nei šio pavadinimo prasmės, nei kokį modelį jis atstovavo iš realybės.
Prikabinti failai
DSC02416.JPG
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Standartinė Rudge »

Mašinėlė.
Prikabinti failai
P1140640.JPG
P1140641.JPG
P1140639.JPG
Paskutinį kartą redagavo Rudge 15 Lie 2010, 10:27, redaguota 1 kartą(us).
Domina-ieškau-perku
Motociklai ir jų dalys iki 1945
Sportinė technika-automobiliai, motociklai
Ir viskas, kas su tuo siejasi
86988919vienas
Vartotojo avataras
Rudge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 23 Bal 2004, 13:38
Miestas: VILNIUS

Standartinė Rudge »

Dar
Prikabinti failai
P1140642.JPG
Domina-ieškau-perku
Motociklai ir jų dalys iki 1945
Sportinė technika-automobiliai, motociklai
Ir viskas, kas su tuo siejasi
86988919vienas
Vartotojo avataras
Hobis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 630
Užsiregistravo: 04 Spa 2005, 17:24
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Hobis »

Ne automobilis, bet pedalais varomas
Prikabinti failai
Picture 117.jpg
GAZ-51A, GAZ-63
tel.862071805
Vilnius
kleoba
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 197
Užsiregistravo: 24 Geg 2009, 15:43
Miestas: Vilnius

Standartinė kleoba »

Ir dar vienas arkliukas, tik kiek geriau išsilaikęs.
Prikabinti failai
Arkliukas.jpg
Vartotojo avataras
Pelyte
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 23 Lie 2006, 18:44
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Pelyte »

o čia aš su savo plastikiniu minamu traktorium :)
Prikabinti failai
maža
maža
pavargau kariaut
kleoba
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 197
Užsiregistravo: 24 Geg 2009, 15:43
Miestas: Vilnius

Standartinė kleoba »

Šitą arkliuką užmačiau vienoj sodyboj Vilkaviškio rajone - priparkuotas šalia gėlyno priešais namą kaip kiemo puošmena :-) Šeimininkų nebuvo, tai nebuvo kaip ir sužinot ką daugiau.
Vartotojo avataras
VERSLOVAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 465
Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 01:45
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

vezimuks

Standartinė VERSLOVAS »

Na mano restauravimas moskvičiuko pajudėjo ( žinot tikrai prisiminiau filmų herojus,kurie per savo darbus, verslus dažnai pamiršta ką pažadėjo vaikams:( ir po to gailisi....tad susiemiau...nenuejau po darbu kaip kas vakara i metalo kilnojimo uzsiemimus ir pradejau restauraciją:) + iš EMPIRE įsigytą įžymųjį paspirtuką taip pat įtraukiau į šį reikalą:) foto greitu metu bus... kai nugruntuosiu 2 eksponatus. Spalva moskvičiukui dar mysliju kokią parinkti. Linksta prie getonos, nes po žaliais dažais išlindo geltoni, tai gal jis ir buvo kažkada geltonas. Na žadėjau atrestauruoti savo eksponatus iki dukrytės krikštynų, kurios vyko rugpjūčio pabaigoje...bet kadangi pažadukas buvau....tai man kažkas iš viršaus pasufleravo, kad likus kelioms valandoms iki krikštynų...nuvažiuot ant tauro kalno ir pažiūrėti kas naujo:) pasilabint su Virgu, Empire:) ir atradau 2 pasaulinio karo vežimėlį, kurį įsigyjau tik pamatęs:) Kilmės šalis - Karinė Vokietija. Yra likęs originalus užrašas.Tad gryžęs namo sakau maniškei..turiu siurprizą, dukrytei šian nereik CHICOO vežimėlio...ji keliaus kitu:) Na maniškė kaip visada kai tempiu į namus modeliukus, mašinytes ...pradėjo bambėti,kad sugadinsiu krikštynas. Tad maniškė nematė to vežimėlio iki pat Šv.Onos bažnyčios kur vyko krikštynos....Kai atvažiavom iki vietos...aš atvėriau savo NISSAN PATROL bagažinę ir iškėliau šį raritetą į gatvę...maniškė išsižiojo, pradėjo bambėti...BET STAIGA SUSTOJO AUTOBUSAS SU LENKŲ turistais...kurie pro langus pradėjo mojuoti,fotkinti šį vežimą...tada pasikeitė nuotaikos maniškės ir prasidėjo tas ..kuris be Šv. krikšto, tapo švente turistams, jaunavedžiams kurie ženijosi tuo metu ir tt... na tokio dėmesio aš nesitikėjau, kokio sulaukė šis raritetas. Visi kas galėjo fotkinosi šalia jo:))))Tad pristatau, gal ir ne į temą čia...bet...noriu:)) Tad jūsų dėmesiui nuotraukos. Viskas originalu, net dėmės tokios senos kad jokia hemija, soda dar nepaeme jų:
Prikabinti failai
nikole 188.JPG
DSCF0689.JPG
DSCF0690.JPG
Skelbti atsakymą