Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Jawa 360, 12V

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.
passat088
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 23 Rgs 2013, 21:20
Miestas: Panevėžio raj.

Re: Jawa 360, 12V

Standartinė passat088 »

Sveiki visi.
Kadangi iš prigimties esu slapukas, tai beslapukaudamas permažai išsiklausinėjau ir todėl apturėjau brangią pamoką. Pirkau pirmą pasitaikiusį magnetą ir nervinausi, kad jis 105mm, o dar ir skylė didelė. Gerai, kad esu tinginys ir nepuoliau iškart drožt bloko. Atkeliavo iš kito žmogaus 100mm magnetas ir tapo aišku, kodėl ten viskas paprasta. Pasakėčios moralas toks, kad reikia išsimatuoti ir pirkti tai kas tinka, o ne tai kas po ranka papuola. Sėkmingos medžioklės.
Prikabinti failai
Magnetai.jpg
Autocrossess1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 19 Lie 2008, 23:41
Miestas: Kalvarija-Kaunas

Re: Jawa 360, 12V

Standartinė Autocrossess1 »

passat088 rašė:Sveiki visi.
Kadangi iš prigimties esu slapukas, tai beslapukaudamas permažai išsiklausinėjau ir todėl apturėjau brangią pamoką. Pirkau pirmą pasitaikiusį magnetą ir nervinausi, kad jis 105mm, o dar ir skylė didelė. Gerai, kad esu tinginys ir nepuoliau iškart drožt bloko. Atkeliavo iš kito žmogaus 100mm magnetas ir tapo aišku, kodėl ten viskas paprasta. Pasakėčios moralas toks, kad reikia išsimatuoti ir pirkti tai kas tinka, o ne tai kas po ranka papuola. Sėkmingos medžioklės.

Būtent norint išsaugoti variklio bloką reikia žiūrėti į komponentų matmenis. Iš nuotraukos naudoju dešinėje pusėje esantį magnetą, įtariu nuo Peugeot motorolerio. Skyles diametras puikiai tinka Jawos velenui ir apvijoms vietos pakanka.
Vartotojo avataras
Nerijus666
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 13 Geg 2007, 15:42
Miestas: Kupiskis

Re: Jawa 360, 12V

Standartinė Nerijus666 »

gal galit pamatuot ant kokio storio ašies gali magnetas uzsidėt vieno ir kito? kiek suprantu jawos ašys plonesnės nei ižo? gal su didesne skyle tiktų ižui?
passat088
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 23 Rgs 2013, 21:20
Miestas: Panevėžio raj.

Re: Jawa 360, 12V

Standartinė passat088 »

Su Naujais visus :D

Jei skylė nedidelė - valio. Apvijos magneto viduje. Mano atveju skylė rodos didoka, ir jei aš išdrošiu bloką ir gramzdinsiu apvijas su magnetu gilyn, jos artės prie sienos. Man to nesinori :) Soriuks.

Būtent norint išsaugoti variklio bloką reikia žiūrėti į komponentų matmenis. Iš nuotraukos naudoju dešinėje pusėje esantį magnetą, įtariu nuo Peugeot motorolerio. Skyles diametras puikiai tinka Jawos velenui ir apvijoms vietos pakanka.[/quote]
passat088
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 23 Rgs 2013, 21:20
Miestas: Panevėžio raj.

Re: Jawa 360, 12V

Standartinė passat088 »

Ižs kirviu tašyts. Tiks visks. :D

Ramiai. Kažką pažiūrėsiu. Tik man rodos kūgio kampas tai vistiek skirtingas :(


Nerijus666 rašė:gal galit pamatuot ant kokio storio ašies gali magnetas uzsidėt vieno ir kito? kiek suprantu jawos ašys plonesnės nei ižo? gal su didesne skyle tiktų ižui?
tauras000
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 831
Užsiregistravo: 30 Kov 2011, 15:37
Miestas: Druskininkai

Re: Jawa 360, 12V

Standartinė tauras000 »

passat088 rašė:Sveiki visi.
Kadangi iš prigimties esu slapukas, tai beslapukaudamas permažai išsiklausinėjau ir todėl apturėjau brangią pamoką. Pirkau pirmą pasitaikiusį magnetą ir nervinausi, kad jis 105mm, o dar ir skylė didelė. Gerai, kad esu tinginys ir nepuoliau iškart drožt bloko. Atkeliavo iš kito žmogaus 100mm magnetas ir tapo aišku, kodėl ten viskas paprasta. Pasakėčios moralas toks, kad reikia išsimatuoti ir pirkti tai kas tinka, o ne tai kas po ranka papuola. Sėkmingos medžioklės.

Gal reikėjo kelias temas ir net šios temos puslapius pasižiūrėt, paklaust būtent kokio modelio Jawai 360 reikalingas magnetas, beje, net foto pateikta, o kitose temose netgi kur pirkti, kiek kainuoja ir tiekėjų prekės kodai. Gal pasakėčios moralas, toks...tinginiukai moka dvigubai, kurie tingi susirinkti informaciją, paieškoti jos, išsiklausinėti, pirmam temos puslapį mano įdėta schema, o prie jos kokio modelio tai komponentai...
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353
jawa360
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 03 Vas 2008, 19:30
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Jawa 360, 12V

Standartinė jawa360 »

Gal kas nors vazineja su dviem atskirom babinom? Ar butinai dviejų isejimu det?
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Jawa 360, 12V

Standartinė pofke78 »

jawa360 rašė:Gal kas nors vazineja su dviem atskirom babinom? Ar butinai dviejų isejimu det?

Dviem babinom reikės dviejų holo daviklių ir viso kito.
Vartotojo avataras
virginijus007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1237
Užsiregistravo: 11 Kov 2009, 12:12
Miestas: Mažeikiai

Re: Jawa 360, 12V

Standartinė virginijus007 »

jawa360 rašė:Gal kas nors vazineja su dviem atskirom babinom? Ar butinai dviejų isejimu det?


Gali dvi babinas pajungti kaip vieną, bet gali būti variantas, kad tada nepakaks energijos dvi babinas išmaitinti. Bet čia eksperimento reikalas, gal ir išeis, aš, kol kas bent, nebandžiau dar tokio varianto. Bet kodėl mąstote dvi dėti? Juk nėra taip jau sunku gauti dviejų išėjimų babiną, ir jos tikrai patikimos. Svarbu, kad ant jų būtų tik pliusas ir minusas, be papildomų laidų.
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168
jawa360
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 03 Vas 2008, 19:30
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Jawa 360, 12V

Standartinė jawa360 »

Cia tik mintis tokia, ko ieskot ir ka det. Na viskas aisku, mastau susimontuot nes jau praejta sezona atsibodo krovimo problemos. Dabar žinosiu ka pirkt :)
Skelbti atsakymą