Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Jawa-250

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Standartinė spoileriz »

Visai įdomu. Ar 361 nuo 360 priekiniai sparnai skiriasi ?
Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Standartinė spoileriz »

Šiek tiek pafotoshopinau greitai, kaip atrodytų pažeminus. Na, vaizdas panašus į 500 OHC jawą :lol: Kaip su techniniais sprendimais ? Galinę šakę reikia ilgint ? Kaip su priekiu ? Nors kol nepamačiau nuotraukų, labai buvau prieš šitą idėja, bet dabar palaikau, prisidedu ir aš.
Prikabinti failai
jawa r181.jpg
Justas Urbonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 597
Užsiregistravo: 17 Lie 2007, 00:23
Miestas: Panevėžys

Standartinė Justas Urbonas »

Tokios jawos gan idomiai atrodo :wink:
Prikabinti failai
roadking.jpg
Jawa perak 350
Justas Urbonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 597
Užsiregistravo: 17 Lie 2007, 00:23
Miestas: Panevėžys

Standartinė Justas Urbonas »

spoileriz rašė:Šiek tiek pafotoshopinau greitai, kaip atrodytų pažeminus. Na, vaizdas panašus į 500 OHC jawą :lol: Kaip su techniniais sprendimais ? Galinę šakę reikia ilgint ? Kaip su priekiu ? Nors kol nepamačiau nuotraukų, labai buvau prieš šitą idėja, bet dabar palaikau, prisidedu ir aš.

Sužeminus ir uždėjus ratlankius su didelėmis stebulėmis, butu panašu kažkiek į 500 :D
Jawa perak 350
Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Standartinė spoileriz »

Justas Urbonas rašė:
spoileriz rašė:Šiek tiek pafotoshopinau greitai, kaip atrodytų pažeminus. Na, vaizdas panašus į 500 OHC jawą :lol: Kaip su techniniais sprendimais ? Galinę šakę reikia ilgint ? Kaip su priekiu ? Nors kol nepamačiau nuotraukų, labai buvau prieš šitą idėja, bet dabar palaikau, prisidedu ir aš.

Sužeminus ir uždėjus ratlankius su didelėmis stebulėmis, butu panašu kažkiek į 500 :D


Aš turiu vieną ratą su gan masyviu disku ir R18, tai gal visai nieko atrodytų :) Priekyje manau nieko perdaug nereikėtų perdarinėt, nes ir taip ant R16 tarp sparno ir rato lieka labai didelis tarpas, kas ir gadina vaizda man, kaip šalmas ant rato. Įdomu kaip gale, nes gali tekt ilgint šakę, arba slinkt ratą iki paskutinės padėties.
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

spoileriz rašė:Visai įdomu. Ar 361 nuo 360 priekiniai sparnai skiriasi ?


Skiriasi, 361 nėra išplatėjimo.
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

Prieky ratas tinka, važinėjau seniau 354 insidėjęs tokį ratą. Gale reikia perdarinėt, ilgint šakes, nes su tikrom telpa tik vos vos ant galinės padėties, vietos tikrai per mažai.
Vartotojo avataras
sth55
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1212
Užsiregistravo: 18 Rgs 2008, 19:11
Miestas: Vilnius

Standartinė sth55 »

Gal gali aprasyt kuom jos skirias nes man jos visos beveik vienodos :D ?
Vartotojo avataras
spoileriz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 12 Kov 2006, 13:48
Miestas: Jurgenburg

Standartinė spoileriz »

sth55 rašė:Gal gali aprasyt kuom jos skirias nes man jos visos beveik vienodos :D ?


Paskaityk temą nuo pradžių.

Tai su išplatėjimu turėtų dar geriau žiūrėtis. Gal gali išduot kokiu metodu bandysi ilgnt šakę ? Per kurią būtent vietą?

Tiesa, su sparnais ir amortizatoriais irgi turėtų kažkas keistis ? Pvz aš nusižeminau jawą gale per 4cm gal, gal mažiau, tai su trumpinta amortizatorių eiga vos neliečia sparno, tai čia su R18 turėtų liest. Kaip matosi čia šakė ilginta prieš amortikus, nes jie jau kampu pavirtę, tai kaip ir automatiškai dar sužemėja, jeigu tie patys amortizatoriai. Aš planuoju kelt sparną kažkokiu būdu į viršų, kad forma būtų beveik kaip opozitų rėmų.
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

sth55 rašė:Gal gali aprasyt kuom jos skirias nes man jos visos beveik vienodos :D ?


Sakiau, kad matys tik tie kas Jawose supranta..
Skelbti atsakymą