Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Vykdomas projektas Bobber K-750

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.
Vartotojo avataras
Talosas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 09 Spa 2012, 14:21
Miestas: Panevėžys

Bobber K-750

Standartinė Talosas »

Sveiki,
Senai planuose pasidalinti foto forume mano projektu Bobber k-750, aprasymui labai tinka tekstas is vieno forumo:
Ka besakytum,bet man patinka opozitai. Pas visus draugus vaikysteje buvo rusiska technika. Ir stai viskas pirma karta... Pirmasis suolis ant uzkurimo kojeles,karbu nustatymas... O tas stebuklingas zodis, " o davai perdarom ") O tech,apziura- "kaliaska supuvo "
Mano pazistami ,kurie turejo,turi opozitus,kalba tokiu pat uzsidegimu apie savo turima opozita,kaip apie pirma seksa.
Ir daug kas sake," va sueis jums po 30 metu,isaugsite- - juk teko girdeti? Ne, nebe isaugsime jau turbut :)

Tai,toks pristatymas,foto ikelsiu (po keleta per keleta manau dienu) kokia buvo pradzia ir kas is to iseina ,tiksliau,pats projekto uzbaigimas (bet speju su laiku ,vistiek kazka keisiu ar tiesiog paliksiu kaip dideles svajones igyvendinima).

p.s jei tik bus noro ,pamatyti detalesniu foto darbu,visada prasom,ikelsiu parodysiu,nes foto tikrai nemazai.
Prikabinti failai
Pradzia ir donoras pries 15 metu.
Pradzia ir donoras pries 15 metu.
Pirmasis bandymas pries 13 metu, kazka kitaip padaryti (su tuometiniu supratimu ir mazomis galimybemis )
Pirmasis bandymas pries 13 metu, kazka kitaip padaryti (su tuometiniu supratimu ir mazomis galimybemis )
04.14.2014 pradetas atgaivinimas senos svajones (nors daugybe kartu masciau o gal parduoti ir kazka kita,bet nugalejo nostalgija prisiminimai ir t.t )
04.14.2014 pradetas atgaivinimas senos svajones (nors daugybe kartu masciau o gal parduoti ir kazka kita,bet nugalejo nostalgija prisiminimai ir t.t )
54.jpg
Prasideda darbai (chromavimas,dazymas,gruntavimas,spakliavimas ) ir reikalingu daliu pirkimas,viskas atsispindes sekanciose foto.
Prasideda darbai (chromavimas,dazymas,gruntavimas,spakliavimas ) ir reikalingu daliu pirkimas,viskas atsispindes sekanciose foto.
78.jpg
Dėl mano parduodamų dalių visad galima derėtis ar tiesiog siūlyti savo kainą.
Vartotojo avataras
Talosas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 09 Spa 2012, 14:21
Miestas: Panevėžys

Re: Bobber K-750

Standartinė Talosas »

darbai vyksta:
Prikabinti failai
Ruosiamas remas pjaustymui ir virinimui.
Ruosiamas remas pjaustymui ir virinimui.
Pabertas variklis,keiciamos detales,plaunama ir t.t kiek imanoma pataisant sovietini broka :-)
Pabertas variklis,keiciamos detales,plaunama ir t.t kiek imanoma pataisant sovietini broka :-)
4.jpg
5.jpg
6.jpg
Dėl mano parduodamų dalių visad galima derėtis ar tiesiog siūlyti savo kainą.
Vartotojo avataras
Talosas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 09 Spa 2012, 14:21
Miestas: Panevėžys

Re: Bobber K-750

Standartinė Talosas »

Prasideda remo formavimas (smagiausia dalis )
Prikabinti failai
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
Isrinktas,pasiruosta pervirinimui ir matavimui.
Isrinktas,pasiruosta pervirinimui ir matavimui.
Dėl mano parduodamų dalių visad galima derėtis ar tiesiog siūlyti savo kainą.
Rrimantas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 05 Sau 2007, 19:02

Re: Bobber K-750

Standartinė Rrimantas »

[quote="Talosas"]Sveiki,
Senai planuose pasidalinti foto forume mano projektu Bobber k-750, aprasymui labai tinka tekstas is

Sakyčiau iš gan reto modelio URAL-2 (tik variklis K750 idėtas) Bobberį daryti nevertėjo.
Vartotojo avataras
Vikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 973
Užsiregistravo: 19 Rgp 2007, 21:45
Miestas: Vilnius

Re: Bobber K-750

Standartinė Vikas »

Rrimantas rašė:
Talosas rašė:Sveiki,
Senai planuose pasidalinti foto forume mano projektu Bobber k-750, aprasymui labai tinka tekstas is

Sakyčiau iš gan reto modelio URAL-2 (tik variklis K750 idėtas) Bobberį daryti nevertėjo.


Jeigu butumete atidesnis, tai pamatytumete, kad juodojo motociklo remas (su liepsnomis) neturi nieko bendro su zaliuoju M 63
Vartotojo avataras
Talosas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 09 Spa 2012, 14:21
Miestas: Panevėžys

Re: Bobber K-750

Standartinė Talosas »

Abu kolegos esate teisus del remo,nes remas klijuotas is dvieju remu,kadangi zaliajo remo galine dalis buvo trukus ir dar kazko ten stygo buvo naudojama kito remo galine dalis (deja virino garazo kaimynas su tevuku tad tikslai nepasakysiu iki kur baigiasi ir kur prasideda kitas remas ) o ir zinios tuomet apie retuma buvo minimalios o remu lauzynuose netruko tad kas reikejo ta dadejo.

O del to vertejo ar ne vertejoperdaryneti ,dauguma cia pasakysi kad nevertejo,nes vertina originaluma ir forumas butent labiau apie islaikytus originalias transporto priemones(gerbiu kiekvieno nuomuone ir poziuri) (todel ir abejojau deti cia projekta ar ne ) Bet kadangi kiekvienas turime savo poziuri ir nuomuone tad ir manasis ,as uz perdaryma ir kazko kurima ir uz isskirtinuma,tad pasilieku prie savo nuomones VERTEJO,tad kam patiks tas paziures kaip projektas (svajone ) virto realybe,o kas nenores tas tiesiog net ir nepastebes sios temos.
Dėl mano parduodamų dalių visad galima derėtis ar tiesiog siūlyti savo kainą.
Vartotojo avataras
Talosas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 09 Spa 2012, 14:21
Miestas: Panevėžys

Re: Bobber K-750

Standartinė Talosas »

galinio sparno gaminimas (tiksliau senojo sparno klijavimas ),sedynes formavimas,vairo bei rankeneliu gamyba,aisku ir variklio primatavimai nes pasodintas ant gumu,del vibracijos sumazinimo,pobiski atsiranda bendras vaizdas :
Prikabinti failai
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Dėl mano parduodamų dalių visad galima derėtis ar tiesiog siūlyti savo kainą.
Vartotojo avataras
Talosas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 09 Spa 2012, 14:21
Miestas: Panevėžys

Re: Bobber K-750

Standartinė Talosas »

darbai vyksta:
spakliavimas,sveitimas,greiciu dezes ardymas ir plovimas,bei reikiamu detaliu keitimas,duslintuvu matavimas,tilto pjaustymas dazymas,laidu pravedimas vaire,begiu kojeles darymas,diskiniu stabdziu konstravimas.
Prikabinti failai
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Dėl mano parduodamų dalių visad galima derėtis ar tiesiog siūlyti savo kainą.
jarukas89
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 03 Bal 2008, 19:31
Miestas: Ukmergė-Vilnius

Re: Bobber K-750

Standartinė jarukas89 »

Smagu,kad atsiranda vis žmonių kurie nešspaudžia savęs į gamyklinius remus ir leidžia savo fantazijoms realizuotis,kad tik daugiau ant Lietuvos teisingų perdarytų motociklų būtu.
Motociklų variklių remontas
Paulius ,tel .+37069318815
https://www.facebook.com/Pauliusmotorcycleworkshop/
Vartotojo avataras
Talosas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 09 Spa 2012, 14:21
Miestas: Panevėžys

Re: Bobber K-750

Standartinė Talosas »

jarukas89 rašė:Smagu,kad atsiranda vis žmonių kurie nešspaudžia savęs į gamyklinius remus ir leidžia savo fantazijoms realizuotis,kad tik daugiau ant Lietuvos teisingų perdarytų motociklų būtu.


Dekui uz palaikyma :labas:
Dėl mano parduodamų dalių visad galima derėtis ar tiesiog siūlyti savo kainą.
Skelbti atsakymą