Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Čia rasite informaciją apie būsimus ar jau įvykusius renginius, susijusius su senovine technika

Moderatorius: Moderatoriai

Bulldog
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: 21 Sau 2009, 23:10
Miestas: Kaunas

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Standartinė Bulldog »

Arisimo rašė:Kokybė yra gerai, bet jei renginyje sudalyvaus tik kokie 5 auto, tai manau bus jums kokybė :-).

Lietvoje yra daugiau nei 5 tikrai seni automobiliai. Jų susirinks daugiau. Tai bus nedidelis, tačiau žingsnelis į kokybę. Manau organizatoriai nesiryžta juokinti turistus VAZ, ZAZ ar VW Golf oldtimeriais. Te neįsižeidžia minėtų gamintojų automobilių turėtojai, už mano nuomonę, tai nieko asmeniško (turiu ir ZAZ ir VAZ automobilius), tiesiog viskam yra savo laikas.
suicivakel
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 06 Spa 2008, 12:55
Miestas: Druskininkai

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Standartinė suicivakel »

Organizatoriai nustato ribas ir čia tik Jų asmeninis reikalas yra, o amžiaus cenzas sakyčiau drąsu, bet ištiesųjų ir ydomu, būtinai atvyksiu pasigrožėti...
Aš esu ligonis, atėjau čia ir supratau kiek daug čia mūsų ligonių yra,... Geriausia palata www.dstk.lt
Arisimo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 08 Spa 2008, 22:59
Miestas: Jonava

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Standartinė Arisimo »

Bulldog rašė:Manau organizatoriai nesiryžta juokinti turistus VAZ, ZAZ oldtimeriais. Te neįsižeidžia minėtų gamintojų automobilių turėtojai, už mano nuomonę, tai nieko asmeniško (turiu ir ZAZ ir VAZ automobilius), tiesiog viskam yra savo laikas.


Tai manau turistam irgi įdomūs tamstos išvardinti auto, nes tai yra ir kažkiek mūsų istorijos dalis. Ar jūs norite parodyti tūlam turistui tik senus amerikinius modelius, kurie nelabai atspindės mūsų šalyje eksploatuotų automobilių.

Pagarbiai ir nieko asmeniško.
Bulldog
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: 21 Sau 2009, 23:10
Miestas: Kaunas

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Standartinė Bulldog »

Arisimo rašė:
Bulldog rašė:Manau organizatoriai nesiryžta juokinti turistus VAZ, ZAZ oldtimeriais. Te neįsižeidžia minėtų gamintojų automobilių turėtojai, už mano nuomonę, tai nieko asmeniško (turiu ir ZAZ ir VAZ automobilius), tiesiog viskam yra savo laikas.


Tai manau turistam irgi įdomūs tamstos išvardinti auto, nes tai yra ir kažkiek mūsų istorijos dalis. Ar jūs norite parodyti tūlam turistui tik senus amerikinius modelius, kurie nelabai atspindės mūsų šalyje eksploatuotų automobilių.

Pagarbiai ir nieko asmeniško.

Tarybinius automobilius sunkiai susiečiau su Hansa dienų renginiais. Tarybiniais laikais Hansa idėja buvo nužudyta, o Lietuva izoliuota nuo pasaulio.
Jei pasigilinsite į automobilių pardavimo istoriją tarpukario Lietuvoje, tai kaip tik ir dominavo amerikietiški automobiliai. Kaip tik laivais jie ir buvo gabenami.
Kas liečia mane, tai bandysiu dalyvauti su sunkiąja vokiška technika, kuri savo laiku ženkliai prisidėjo prie žemės ūkio produktyvumo didinimo. Tarpukaryje tai buvo pagrindinis eksporto produktas. Manau tai siejasi su Hansa.
P.S. Tai tik mano asmeninė nuomonė.
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Standartinė mariussta »

Bulldog rašė:
Arisimo rašė:
Bulldog rašė:Manau organizatoriai nesiryžta juokinti turistus VAZ, ZAZ oldtimeriais. Te neįsižeidžia minėtų gamintojų automobilių turėtojai, už mano nuomonę, tai nieko asmeniško (turiu ir ZAZ ir VAZ automobilius), tiesiog viskam yra savo laikas.


Tai manau turistam irgi įdomūs tamstos išvardinti auto, nes tai yra ir kažkiek mūsų istorijos dalis. Ar jūs norite parodyti tūlam turistui tik senus amerikinius modelius, kurie nelabai atspindės mūsų šalyje eksploatuotų automobilių.

Pagarbiai ir nieko asmeniško.

Tarybinius automobilius sunkiai susiečiau su Hansa dienų renginiais. Tarybiniais laikais Hansa idėja buvo nužudyta, o Lietuva izoliuota nuo pasaulio.
Jei pasigilinsite į automobilių pardavimo istoriją tarpukario Lietuvoje, tai kaip tik ir dominavo amerikietiški automobiliai. Kaip tik laivais jie ir buvo gabenami.
Kas liečia mane, tai bandysiu dalyvauti su sunkiąja vokiška technika, kuri savo laiku ženkliai prisidėjo prie žemės ūkio produktyvumo didinimo. Tarpukaryje tai buvo pagrindinis eksporto produktas. Manau tai siejasi su Hansa.
P.S. Tai tik mano asmeninė nuomonė.
Visiškai pritariu kolegai "Bulldog". Apskritai bet kokių renginių metu sunku sužavėti liaudį sovietine technika pradėta gaminti vėliau nei prieš 50 metų. Nebent vieną kitą modelį neskirtą plačiosioms masėms.
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
Arisimo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 08 Spa 2008, 22:59
Miestas: Jonava

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Standartinė Arisimo »

mariussta rašė:Visiškai pritariu kolegai "Bulldog". Apskritai bet kokių renginių metu sunku sužavėti liaudį sovietine technika pradėta gaminti vėliau nei prieš 50 metų. Nebent vieną kitą modelį neskirtą plačiosioms masėms.


Matau dauguma yra nusistatę prieš tarybinę techniką, bet jaunoji mūsų karta kaži ar labai jau buvo susidūrusi tiek su Vaz, Zaz ar ankstyvaisiais Moskvich.
DomuXs
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 573
Užsiregistravo: 07 Rgs 2006, 15:04
Miestas: Vilnius

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Standartinė DomuXs »

Arisimo rašė:
mariussta rašė:Visiškai pritariu kolegai "Bulldog". Apskritai bet kokių renginių metu sunku sužavėti liaudį sovietine technika pradėta gaminti vėliau nei prieš 50 metų. Nebent vieną kitą modelį neskirtą plačiosioms masėms.


Matau dauguma yra nusistatę prieš tarybinę techniką, bet jaunoji mūsų karta kaži ar labai jau buvo susidūrusi tiek su Vaz, Zaz ar ankstyvaisiais Moskvich.

Aš kaip ir jaunosios kartos žmogus ir tikrai man jau nusibodo žiūrėt i vaz, zaz ir moskvich ir tikrai nėra dideli raritetai, geriau pamatyti mažą bet kokybiška ekspoziciją.
Bulldog
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 187
Užsiregistravo: 21 Sau 2009, 23:10
Miestas: Kaunas

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Standartinė Bulldog »

Arisimo rašė:Matau dauguma yra nusistatę prieš tarybinę techniką, bet jaunoji mūsų karta kaži ar labai jau buvo susidūrusi tiek su Vaz, Zaz ar ankstyvaisiais Moskvich.


Dauguma tikrai nenusistatę prieš tarybinę techniką, pažiūrėkite projektų ar diskusijų skiltį. Dauguma tarybines technikos restauravimas, bei diskusijos apie ją. Manau tai dėl prieinamumo, susiklosčiusios istorinės situacijos ir nostalgijos jaunystei, kai kitų transporto priemonių tiesiog nebuvo (neskaitant keleto išimčių). Kartais nesvarbu kur technika pagaminta, tiesiog sustoji pasigėrėti darbo kokybe, kartais ižineriniais sprendimais. TSRS buvo sukurta galybė unikalios ir tikrai įdomios technikos, į kurią ir vakarai žiurėjo su pavydu. Tačiau, manau sutiksite, kad VAZ tikrai ne tarybinis nuopelnas. Moskvich istorija taip pat visiems gerai žinoma. Galiu pridurti į tą pačią temą, kad LANZ gamykla taip pat buvo pergabenta į Lenkiją ir buvo pradėti gaminti URSUS traktoriai. Labai panašūs, praktiškai tokie patys, tik žinantis gali atskirti. Tačiau jie taip ir netapo vienodai vertinami su LANZ.
Grįžtant prie renginio temos, nieko stebėtino, kad režisierius mato pasaulį savaip. Hansa dienos turi savo temą. Džiugu, kad tarp viduramžių kovų inscenizacijų, kurios vyks santakoje, organizatoriai mato galimybę eksponuoti Oldtimerius. Tačiau jie organizuoja, jie ir sąlygas nustato. Kas gausis matysim.
Arisimo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 08 Spa 2008, 22:59
Miestas: Jonava

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Standartinė Arisimo »

Na užteks čia man diskutuoti, te bus kaip yra :labas:
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Re: Hanza dienos 2011 Old Auto Show

Standartinė virgas »

Arisimo rašė:
mariussta rašė:Visiškai pritariu kolegai "Bulldog". Apskritai bet kokių renginių metu sunku sužavėti liaudį sovietine technika pradėta gaminti vėliau nei prieš 50 metų. Nebent vieną kitą modelį neskirtą plačiosioms masėms.


Matau dauguma yra nusistatę prieš tarybinę techniką, bet jaunoji mūsų karta kaži ar labai jau buvo susidūrusi tiek su Vaz, Zaz ar ankstyvaisiais Moskvich.


Kokie tai gali būti "raritetai" ir "oldtimeriai"? Ar dėl to, kad jų nėra mūsų gatvėse? Tai čia ne dėl to, kad jie labai reti būtų, bet dėl to, kad vieniems laikas utilizuotis atėjo, o kitus į Rusiją pardavė. Kaip galima laikyt raritetu automobilį, kai jų šimtai tūkstančių dar rieda Rusijos keliais ir pažįstant rusus dar ilgai riedės?
Čia aš nekalbu apie tikrai senus ar retus modelius. Ir tuo pačiu neturiu nieko nei prieš Žiguliuką, nei Moskvičių. Savu laiku tai buvo eilinės transporto priemonės ištikimai tarnavusios žmonėms ir tenkinusios jų poreikius, bet vėliau nukonkuruotos kokybiškesnių, racionalesnių ir patogesnių modelių, o iki istorinių joms deja dar reikia palaukt.
Suprantama, jei jūs jaučiat toms mašinoms sentimentus, norit saugot ir puoselėt tai taip ir darykit. Bet supraskit, kad tikrai ne kiekvienas renginys turi būt jomis užpildytas.