Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Jaguar MK VIII 1957m.

Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.

Moderatoriai: TVR, rcepa, Moderatoriai

Forumo taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės
Skelbti atsakymą
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Ne, neperchromavau, nes bilietai jau buvo nupirkti, kai pasiėmiau detales. Laikas spaudė ir nebeturėjau jėgų ką nors keisti. Pamaniau - kuo greičiau į kubilą krisiu, tuo greičiau išlipsiu :-) . Kokybės už tą sumą nebuvo. Aš pats būčiau paruošęs tikrai geriau :evil: . Kažkaip man praslydo kolegos Rcepa pastebėjimas dėl Galvantos forumo diskusijoje apie chromavimus :( . O dėl gero vaizdo tai taip - iš pagarbaus 5 m atstumo nieko ir nepamatytum(nebent pūslę ant galinio buferio).
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė mariussta »

Nuostabus darbas,nieko nepridėsi. Su malonumu perskaičiau nuo pirmo iki paskutinio puslapio,tik vienas klausimas:kaip baigėsi problema su starterio bendiksu?
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

mariussta rašė:Nuostabus darbas,nieko nepridėsi. Su malonumu perskaičiau nuo pirmo iki paskutinio puslapio,tik vienas klausimas:kaip baigėsi problema su starterio bendiksu?

Maža problemėlė ir liko - kartais praleidžia. Tačiau aš perardžiau jį visą po vieną detalę ir sutepęs surinkau. Jokių pastebimų trūkumų nebuvo. Manau, kad su tais retkartiniais prabuksavimais jis tarnaus dar ilgai ilgai. Kitas variantas - pirkti naują.
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė mariussta »

Su mano Kadilako starteriu tas pats darosi.Dar vienas klausimas:dėl bamperių chromavimo,kaip patartum pačiam juos pasiruošti prieš vežant į"Galvantą"?
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
Skelbti atsakymą