Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 28 Ket, 20:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos



Forumo taisyklės


III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Vykdomas projektas Jawa 354
StandartinėParašytas: 2019 Rgs 12 Ket, 13:19 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Kov 11 Tre, 12:12
Pranešimai: 1242
Miestas: Mažeikiai
Sveiki Gerb. Kolegos. :labas:
Pristatysiu savo projektėlį. Galvojau ar kelti ar ne, bet visgi sugalvojau pasidalinti su Jumis.
Istorija tokia, kad apskritai istorijų daug pas mane vis kaupiasi, gyvenimo vėjai visur nešioja, bet dabar apsistojau gimtąjame krašte, tai šiek tiek laiko atsiranda vis pasikrapštyti prie mėgstamos technikos.
Ši - Jawa 354, man kaip dideliam Jawa motociklų gerbėjui senai svajotas projektėlis. Aišku, mano sena svajone #1 išlieka Jawa 500 OHC, #2 Jawa typ18 (Perak), bet kas bent girdėjęs apie šituos modelius žinot, kas per daiktas, kas per kainos, kas per paklausa ir kas per pasiūla, tad... Realiausias variantas man buvo 354, plius norėjau, jog motociklas būtų ne atvežtinis iš svetur, o gyvenes mūsų lietuvėlėje ir čia vietoje rastas. Kaip žinom Lietuvoje būta Perak'ų bet netiek daug jų, tad realiausias variantas buvo 354, taip pat atsižvelgiant ir į mano finansinę situaciją (kiti projektai po truputį vykdomi ir pamažu savo dalį finansų išsireikalauja). Kadangi nelabai jau šiai dienai ir 354 daug parduodamų išlenda, tai jau gal 3-4 metus atgal pirkdavau dalis nuo tokio modelio, išlendančias, turėjau mintį susikrauti viską ant 360 rėmo, 354 dalimis, bet norėjosi originalaus 354 modelio ir būtent 354, dviejų cilindrų (pats gražiausias variklio balsas man asmeniškai, būtent senosios laidos Jawos, dvitaktis), ir pagamintos iki 1959 metų kad būtų su ampermetru bake (man asmeniškai labai gražus akcentas šiose Jawose, nors keliaujant nelabai gerai, nes ant bako nieko neuždėsi (pvz kelioninės tašės su magnetais) ir kuro mažiau telpa)...
Taigi motociklas šis buvo aptiktas parduodamas šiame forume ir per ilgai negalvojus buvo nupirktas. Tuo laiku dar dirbau kaune, tad po darbo vieną pavakarę sutaręs su pardavėju nulėkiau į Kėdainius apžiūrėti. Tik pravėrus garažo duris ir pamačius „senąją gražuolę“ man suvirpėjo širdis ir nepaisant to, kad variklis buvo įdėtas nuo 559, parūdijusi smarkiai, dokumentai ant šiokio tokio klaustuko, kaina pagal mano kišenę didoka, kirtom rankom su pardavėju, čiūpau seną pasauliui, bet naują mano motoūkiui aprūdijusią Čekoslovakę už ragų, ir išsivariau iš garažo laukan. Parsivežiau ją paguldęs su pardavėjo pagalba į mano tada turėtą Audi a6 c4 avantą.. Galvojau reiks važiuoti atidaryta bagažine ar prisislinkus sėdynę prie pat vairo.. Tada buvo žiema, tad kelionė iš Kauno iki Mažeikių būtų vėsoka, bet... Tilpo Jawa audinėj be problemų, dar ir vietos liko... :lol: Kadangi buvau kaune tik pirmą darbo pamainos dieną (trys dirbamos tada būdavo) tai su Jawa bagažinėje dar dvi dienas pasivažinėjau ir iki darbo... :D Po to per laisvas dienas grįžus į gimtinę su Tėvuko pagalba iškėlėm Jawą iš audinės ir įvarėm į garažą prie kitų plieninių žirgų. Pažintis tarp jų rodos buvo sėkminga :lol: Tik jau man vos ne tradicija tapęs dalykas... Visą kelionę iki naujų Jawos namų saugojau išimtą priekinį stiklą žibinto. O tą kitą parvežimo dieną atvažiavau pirmą kartą apžiūrėti Jawos dienos šviesoj ir norėjau dėl bendro grožio uždėti žibintą. Buvo šalta, rankos sudrebėjo, atsuktuvas išslydo iš rankų iš paskos jo ir žibintas ant betono... :x Gerai, kad per tuos keletą metų buvau užpirkęs dalių, tad atsarginis žibintas jau laukė savo vietos, bet visą žiemą pabijojau jį dėti, todėl pagalvojau tegul saugiai guli lentynoje su kitom dalim iki darbų pradžios....
Taigi trumpai tariant Jawa prastovėjo visą žiemą iki vasaros vidurio sodyboje garaže, nes nuo tada laiko prie jos prieiti nebebuvo visai....

Vaizdo medžiaga ir istorijos tęsinys truputį vėliau....

_________________
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Rgs 12 Ket, 13:34 
Atsijungęs
ekspertas
ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Vas 09 Pir, 11:24
Pranešimai: 8593
Miestas: Alytus
Puikiai, vaizdingai aprašyta pradžia, laukiam tęsinio. :labas:

_________________
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Rgs 12 Ket, 14:24 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Kov 11 Tre, 12:12
Pranešimai: 1242
Miestas: Mažeikiai
Vaizdinė medžiaga. Jawos kelionė namo Audinės bagažinėje (sausio viduryje), antra nuotrauka Jawos kelionė iš sodybos į miesto garažą (liepos viduryje), kuriame projektai remontuojami. (Jawa nebuvo suplanuota tą dieną vežti, tiesiog pasitaikė momentas, kad naudojomės priekaba kitiem daiktam pervežti ir tuo pačiu pagalvojom kad būtų naudinga persigabenti Jawą, kad neginti tuščios priekabos dešimtį kilometrų).


Prikabinti failai:
Jawa1.jpg
Jawa1.jpg [ 97.08 KiB | Peržiūrėta 7843 kartus(ų) ]
Jawa2.jpg
Jawa2.jpg [ 166.01 KiB | Peržiūrėta 7843 kartus(ų) ]

_________________
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Rgs 12 Ket, 14:47 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Kov 11 Tre, 12:12
Pranešimai: 1242
Miestas: Mažeikiai
Taigi, imtasi darbų vykdymo Liepos viduryje. Prieš tai nupirkau originalius 354 variklio blokus kur planavau rinkti variklį ir statyti į Jawą. Bet juos įdėmiau apžiūrėjus, įvertinus būklę, įvertinus turimą savo užimtumą ir laiką, nusprendžiau, kad šiems blokams perdaug darbo, kol į juos būtų galima rinkti viską. Tad blokai lieka ateičiai, sutvarkymui ir pilnesnio originalo siekimui. Taigi pasirinkau, jau iš anksčiau mano turėtus, važinėtus, perrinktus ir vėl važinėtus ir jau atvažinėtus ankstyvos laidos Jawa 360 variklio blokus. Kai nupirkau donorinę Jawą jau gal prieš 8 metus, šie blokai niekad nebuvo skirti. Juos tvarkingai išskyręs su spec. ardytuvais (sjiomnikais) tais metais dar būdamas gimnazistas neturėdamas didelių finansų, surinkau iš 5 turėtų variklių 360 geriausiomis dalimis. Net senus guolius išploviau benzinu kuo švariau sudėjau, stūmoklius nuvaliau nuo suodžių, sumatavau senus žiedus kuo mažesniais tarpais, bei cilindrų porų daug primatavau... Pakeičiau tik naujus riebokšlius. Ir su tuo varikliu įdėjus i manąją 559 į Baltic Jawą nulėkiau Valmieroje ir Bike X Dream panevėžyje buvau, Rygos sezono atidaryme ir uždaryme ir dar kur tik nebuvau, automobilio tuo metu net nereikėjo, visur su Jawa kiekviena mielą(ar nelabai jau mielą) dieną... Po tokių kelionių senas vidurinysis alkūninio guolis dilo ir ėmė baisiai ūžti, tad palikau Jawą stovėti ramybėje. Perpresavau kitą alkūninį naujais iš senų laikų švaistikliais, riebiai sutepiau guolius ir įvores tepalu ir pasidėjau to variklio perrinkimui į ateitį.
Taigi dabar šis 360 variklis atsidurė 354-oje Jawoje, nuplautas/išplautas, perrinktas jau pilnai visom naujom dalim, naujais guoliais, nauju alkūniniu, naujai šlifuotais cilindrais, 2 rem. stūmokliais, tvarkinga pavarų dėže, nauja sankaba ir t.t. Iš vaizdo variklis praktiškai nesiskiria nuo 354, tad keletui metų į priekį, manau galės pagyventi 354-os rėmuose, kol bus išsiaiškinti reikalai su 354 originaliais variklio blokais. :roll:


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Originalūs blokai.....

Mot354.jpg
Mot354.jpg [ 181.92 KiB | Peržiūrėta 7839 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Variklis 360, ant operacinio stalo prieš skerdimą..

Mot3601.jpg
Mot3601.jpg [ 125.9 KiB | Peržiūrėta 7839 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Renkamas

Mot3603.jpg
Mot3603.jpg [ 137.01 KiB | Peržiūrėta 7839 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Ir Jawoje..

Jawa3.jpg
Jawa3.jpg [ 133.2 KiB | Peržiūrėta 7839 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Užkurtas, pabandytas, daroma abkatkė (pridirbimas, ale pribirbinimas)

Jawa5.jpg
Jawa5.jpg [ 128.68 KiB | Peržiūrėta 7839 kartus(ų) ]

_________________
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Rgs 12 Ket, 15:10 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Kov 11 Tre, 12:12
Pranešimai: 1242
Miestas: Mažeikiai
Toliau sekantys darbai bus:
Ratų remontas. Seni surūdiję kažkieno nudažyti ratlankiai, keičiami naujais, valomos stebulės, dedami nauji stipinai, nauji guoliai ratuose, suvaržomi stipinai teisingai ir po to, montuojamos naujos padangos.
Ar atkreipėt dėmesį į keletą detalių? Tai viršutinis vairo gaubtas ir kitoks magnetas vietoje originalaus degimo...? Apie tai plačiau kitą kartą. :roll:
Dėl gan keistos mano darbo tvarkos.... Kiti išardo, perdažo, tada renka.... Aš šiek tiek nuo kito galo pradedu su šiuo projektu. Kol kas tai ne restauracija, o remontas. Dažysiu tik gal po metų Ją, ar kada atsiras daugiau laisvo laiko.. Dabar noriu ją padaryti techniškai tvarkingą, išvaizdą paliksiu originalią, su patina. Gan skubu, nes noriu greičiau susitvarkyti dokumentus, aiškintis kas su jais gerai, kas ne, nes nežinosi, kaip dar gali pasikeisti mūsų šalies įstatymai. Žinoma noriu ir bent šiek tiek iki žiemos, prasilėkti su šiuo motociklu, nes visą šią vasarą ant motociklo niekur nepabirbėjau.. Renku gero stovio/naujus chromus ir vedu nuo blogos būklės iki techniškai tvarkingos (galimos eksploatuoti). Dažymas man kažko atrodo sunkiausia dalis, kurios nemėgstu, o ir rūdelės man nekelia šleikštulio, o kaip tik man labiau patinka, savotiškas grožis duoda motociklui senos dvasios mano nuomone. Taigi, kol kas bent, iki legalizavimo, bus šioks toks "rat style".

_________________
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Rgs 12 Ket, 15:26 
Atsijungęs
ekspertas
ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Vas 09 Pir, 11:24
Pranešimai: 8593
Miestas: Alytus
virginijus007 rašė:
Dėl gan keistos mano darbo tvarkos.... Kiti išardo, perdažo, tada renka.... Aš šiek tiek nuo kito galo pradedu su šiuo projektu. Kol kas tai ne restauracija, o remontas. Dažysiu tik gal po metų Ją, ar kada atsiras daugiau laisvo laiko.. Dabar noriu ją padaryti techniškai tvarkingą, išvaizdą paliksiu originalią, su patina. Gan skubu, nes noriu greičiau susitvarkyti dokumentus, aiškintis kas su jais gerai, kas ne, nes nežinosi, kaip dar gali pasikeisti mūsų šalies įstatymai. Žinoma noriu ir bent šiek tiek iki žiemos, prasilėkti su šiuo motociklu, nes visą šią vasarą ant motociklo niekur nepabirbėjau.. Renku gero stovio/naujus chromus ir vedu nuo blogos būklės iki techniškai tvarkingos (galimos eksploatuoti). Dažymas man kažko atrodo sunkiausia dalis, kurios nemėgstu, o ir rūdelės man nekelia šleikštulio, o kaip tik man labiau patinka, savotiškas grožis duoda motociklui senos dvasios mano nuomone. Taigi, kol kas bent, iki legalizavimo, bus šioks toks "rat style".

Va šitokiam požiūriui labiausiai pritariu, nes ir pats mėgstu taip daryt. :)

_________________
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Rgs 14 Šeš, 19:44 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2019 Geg 18 Šeš, 16:15
Pranešimai: 175
sveikinu, nuostabus pirkinys :puiku: . Pats ką tik panašų įsigijau. Kadangi irgi esu iš Kauno gal kažkada susimatysim gatvėj :D


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Rgs 16 Pir, 9:21 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Kov 11 Tre, 12:12
Pranešimai: 1242
Miestas: Mažeikiai
Rammstein rašė:
sveikinu, nuostabus pirkinys :puiku: . Pats ką tik panašų įsigijau. Kadangi irgi esu iš Kauno gal kažkada susimatysim gatvėj :D


Dėkoju, dėja aš iš Kauno grįžau gyventi į gimtuosius Mažeikius, bet kokiam renginyje tai manau vistiek susimatysim, pasaulis netoks jau ir didelis! 88888)

_________________
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Rgs 16 Pir, 11:33 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Kov 11 Tre, 12:12
Pranešimai: 1242
Miestas: Mažeikiai
Šeštadienį teko pasidarbuoti garaže. :)
Pirma foto, bendras Jawos vaizdas šiai dienai.
Atlikti darbai prieš variklio įkėlimą į rėmus - Ištiesinta ir privirinta/sutvirtinta kairės pusės pakojo ašelė. Nebenufotografavau eigos, bet nieko ypatingo. Atkaliau išlankstytą centrinį vamzdelį, apšveičiau kampiniu šlifuokliu, ir pasimataves maždaug tiesiai stengiausi privirinti. Ateityje kai rėmas bus perdažomas reikės restauruoti šitą vietą atstatant viską gražiai, o dabar svarbiausia tvirtumas ir funkcijos atlikimas. Taip pat nušveista, nutepta rudžių surišėju, nugruntuota, apdažyta, kad nerūdytų toliau. Ištiesinta aliuminė tvirtinimo detalė, kairės pusės pakojas dabar tiesus, vėliau bus tvarkoma ir dešinė pusė.
Taip pat yra bėda, reikia tvarkyti (arba keisti) sankabos pusės dangtį, nes nors ir naujas riebokšlis, bet tepalo nebesulaiko ypač motociklo užvedimo metu kai kojelė smarkiai sukiojama.
Kitos problemos - sėdynė, jos rėmas, bei kas po sėdyne. Sėdynę reikia persiūti, restauruoti rėmą. Galinis sparnas prie rėmo laikosi tik pora varžtų - kiti nupuvę/nulaužti. „Bagažiukas“ nulankstytais sparneliais, jie yra, bandysiu gražiai kempu prikabinti atgal į vietas, taip pat nuo rėmo atlūžusi šoninės rankenėlės ausis privirinta prie rėmo.
O dabar kadangi buvęs bendradarbis padėjo su dalių įsigyjimu iš kauno, atėjo naujas ratlankis, bei stipinų du komplektai. :) Vieną ratlankį turiu originalų gražiu chromu, tad pirkau tik vieną ratlankį. Turėjau nupirkęs seniau rezervui vieną ratą 354 Jawos, tad kad kol kas neskersti galo, išardžiau ir pasiruošiau rinkimui šitą atliekamą ratą. :) Kai dirbsiu su galinio sparno tvirtinimais, pasikeisiu ir gale ratą perrinktu, taip pat galinius amortizatorius reikia perrinkti, bei keisti jų gumines įvores. Žodžiu veiklos yra čia DAUG. :roll:


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Bendras vaizdas, dar nieko gražaus..

Jawa6.jpg
Jawa6.jpg [ 192.16 KiB | Peržiūrėta 7666 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Grubokai privirinau, na svarbu tvirta ir tiesiai. :)

Pakojis.jpg
Pakojis.jpg [ 85.15 KiB | Peržiūrėta 7666 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Kairė pusė tiesi, liko dešinė

pakojai.jpg
pakojai.jpg [ 162.35 KiB | Peržiūrėta 7666 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: Tepalo prasisunkimas

kojele.jpg
kojele.jpg [ 110.69 KiB | Peržiūrėta 7666 kartus(ų) ]

_________________
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2019 Rgs 16 Pir, 11:38 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Kov 11 Tre, 12:12
Pranešimai: 1242
Miestas: Mažeikiai
Po sėdyne vaizdas nekoks...
Taip pat kyla klausimas, kadangi kaikurias trūkstamas dalis sudėjau iš savo „rezervo“, kaip reiktu suvienodinti spalvas....? Reikės atsakymo pasižvalgyti forume..
Na ir rato ardymas...


Prikabinti failai:
sedyne.jpg
sedyne.jpg [ 157.28 KiB | Peržiūrėta 7666 kartus(ų) ]
Galas.jpg
Galas.jpg [ 139.88 KiB | Peržiūrėta 7666 kartus(ų) ]
ratas.jpg
ratas.jpg [ 154.01 KiB | Peržiūrėta 7666 kartus(ų) ]
Ratas3.jpg
Ratas3.jpg [ 122.14 KiB | Peržiūrėta 7666 kartus(ų) ]

_________________
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos



   Panašios temos   Autorius   Atsakymai   Peržiūrėta   Paskutinis pranešimas 
Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduodu Perdaryto izo nebaigtas projektas

forume Parduodu transportą

Emil

0

15022

2022 Bal 06 Tre, 20:46

Emil Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Projektas IŽ49 1953 m. restauravimas (Kartu su IŽ49 19?? m.)

forume Projektai

DariusN

5

18194

2021 Spa 31 Sek, 18:01

DariusN Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota JAWA 250

forume Skelbimų archyvas

sumskas2

0

7145

2021 Rgp 06 Pen, 22:16

sumskas2 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Parduota Jawa 350

forume Skelbimų archyvas

augux

0

6438

2022 Sau 17 Pir, 11:21

augux Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota JAWA dalys

forume Skelbimų archyvas

D.R.P.

4

12941

2021 Geg 09 Sek, 11:52

D.R.P. Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduodu Jawa lopsys

forume Skelbimų archyvas

AbigaileJod1

1

7038

2021 Rgp 03 Ant, 18:22

AbigaileJod1 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Jawa 360/350 Variklis

forume Skelbimų archyvas

papaukst

0

7585

2021 Lie 29 Ket, 23:02

papaukst Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Nupirkta Jawa 354 detales

forume Perku dalis ir kita

papaukst

1

8554

2021 Lap 04 Ket, 17:40

papaukst Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduodu JAWA dalys

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Parduodu dalis ir kita

laimisas

11

29359

2023 Rgp 21 Pir, 7:05

laimisas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Perku Jawa 353/354 Dalis

forume Perku dalis ir kita

Tomasss

1

8456

2021 Rgp 12 Ket, 14:23

Tomasss Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Perku JAWA stadion 11

forume Perku transportą

Rusla388

2

7317

2022 Rgs 29 Ket, 22:22

Rusla388 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Perku Jawa 354 varikli

forume Perku dalis ir kita

sumskas2

0

6030

2021 Bal 25 Sek, 8:02

sumskas2 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Perku Perku Jawa 350 638

forume Perku transportą

Rimantas182

0

560

2024 Vas 13 Ant, 10:13

Rimantas182 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Jawa Perak

forume Skelbimų archyvas

jarukas89

2

8860

2021 Rgp 10 Ant, 12:10

jarukas89 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduodu Jawa 1967m

forume Skelbimų archyvas

mode225

0

7553

2021 Geg 21 Pen, 18:20

mode225 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Perku Jawa 354 galinę žvaigždę

forume Perku dalis ir kita

RPM

0

222

2024 Sau 18 Ket, 10:01

RPM Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Perku Jawa originalu duslintuva

forume Perku dalis ir kita

Tomasss

0

307

2023 Lap 23 Ket, 9:58

Tomasss Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota JAWA Mopėdo rėmas

forume Skelbimai

D.R.P.

1

5702

2023 Lie 29 Šeš, 19:21

D.R.P. Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Jawa 360, čiaudo, nesikuria.

forume Bendros diskusijos

valdas3000

2

5831

2023 Geg 06 Šeš, 14:33

Ledūklis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Perku Perku jawa 360 rėma

forume Skelbimai

auris2251

0

3163

2022 Gru 27 Ant, 19:15

auris2251 Peržiūrėti naujausius pranešimus



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 24 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Alfa Romeo Spider 2.0 1982 m

[ Eiti į: 1 ... 4, 5, 6 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 26 Ant, 10:00

virginijus007 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas IZh 56 k

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 24 Sek, 21:43

Infektus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Mercedes 170v W136 1952m

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 11 Pir, 21:34

Direktorius Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Dnepr 850cc (MT850)

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 29 Ket, 21:19

diesel Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas M72 projektėlis

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 28 Sek, 16:48

gkeleris Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Baigtas projektas Mini projektėlis. Vieno pavargusio K750M variklio istorija.

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 21 Sek, 14:49

gkeleris Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas ROVER 105R - 1957 metų

[ Eiti į: 1 ... 6, 7, 8 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2023 Gru 31 Sek, 10:34

Vima Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Tula TG 62m projektukas

[ Eiti į: 1, 2, 3, 4, 5 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgp 11 Pen, 8:12

Jstas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Moto garažo/mini muziejaus statyba

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2023 Lie 21 Pen, 12:19

Julius0606 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Baigtas projektas Hercules JXD variklio garsas

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2023 Bal 17 Pir, 7:54

rcepa Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų