Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Bal 24 Tre, 6:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos



Forumo taisyklės


III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 343 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vas 23 Pen, 13:07 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2007 Sau 21 Sek, 12:40
Pranešimai: 1625
Truputį norėčiau pasiteisinti dėl to "niekas niekada nepamatys". Sakykim reikia atrestauruoti kokių penkių šimtų metų pilį. Iš kur paimti lygiai tokių to paties senumo plytų? Taigi pats restauravimas yra labai plati sąvoka. Ir čia VISKAS priklauso nuo savininko kišenės ir jo norų. Kada buvau pas tikrą porsche restauratorių aš iš pat pradžių paklausiau: - Kaip jūs manote kokias detales mums būtina turėti naujas šiai mašinai?. Atsakymas buvo toks: - You need everything! (jums reikės visko naujo). Tai nuo ko dabar viskas priklauso? Gal vėl nuo manęs ar nuo netikusio mano požiūrio į restauraciją? Taigi reziumuosiu taip: Duokit man restauruoti bet kokį modelį ir į susitarimą įtraukime tai, kad duosite man visas detales naujas kurias aš paprašysiu. Galiu prisiekti - rezultatais būsite patenkinti. Tai ar atsiras norinčių? Turime suprasti vieną dalyką, kad niekas iš nieko neatsiranda ir netgi meistras su aukščiausios prabos rankomis yra bejėgis ką nors padaryti iš nieko. Ir dar kartą noriu pasakyti, kad I'm not magician. :-) .


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vas 23 Pen, 14:42 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2005 Spa 10 Pir, 12:41
Pranešimai: 112
visiskai pritariu BLACK. restauracija ir yra rastauracija o ne koks zaidimas "pakeisk senas detales naujom". Nes pries pradedant restauruoti sena auto tu niekada nesi tikras ar pavyks kokia pvz sena suluzusia ar supuvusia detale gauti nauja ar bent geros kokybes tai tenka ta pacia sena detale suremuontuot ar padaryt ka nors panasaus tai visas sitas veiksmas ir vadinasi restauracija - senos detales suremontavimas atstatymas(savaime aisku kad detale reikia atstatyt kuo arciau orginalo ir kuo meistriskiau). Pvz kur Black suremontavo supuvisi porso priekini sparna kuris anksciau dar buvo kazkokio nevykusio restauratoriaus su stiklo audiniu dar siek tiek atgaivintas manau kad dauguma siame forume ir ne tik save laikanciu auksiarankiais restauratoriais butu pasake reikia uzsakyti nauja ir baigta o Black tikrai parodei klase 8)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vas 23 Pen, 15:19 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2007 Sau 21 Sek, 12:40
Pranešimai: 1625
Būtų malonu, kad niekas neįsižeistų dėl mano pasisakymų. Kartais galiu būti per daug tiesmukiškas. Ir nebūtinai viskas turi būti taip kaip aš manau. :oops: .


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vas 23 Pen, 15:42 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Vas 20 Pen, 10:31
Pranešimai: 2038
Miestas: Vilnius
Black rašė:
Būtų malonu, kad niekas neįsižeistų dėl mano pasisakymų. Kartais galiu būti per daug tiesmukiškas. Ir nebūtinai viskas turi būti taip kaip aš manau. :oops: .


nemanau, kad kas del paties parasytu tekstuisizeisti gali :wink:

jau berods esu sakes, bet pasikartosiu dar karta: darbas atliktas labai gerai - bravo :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vas 25 Sek, 20:58 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2007 Sau 21 Sek, 12:40
Pranešimai: 1625
Pratęsdamas austin Healey istoriją noriu pasakyti, kad bent jau šiame modelyje yra vadinamas Owerdrive. Tiems kas nesusidūrę pasakysiu , kad tai yra dar viena pavarų dėžė-greitintuvas (bent dydžiu beveik nenusileidžia), nuosekliai sujungta su pagrindine pavarų dėže ir panašiai per pusę pakelia 2, 3, 4 pavarų apsisukimus vien jungtuko pagalba ir išminant sankabą bei nuimant "gazą" perjungimo metu. Taigi tas Owerdrive atsieit buvo sugedęs, nes važiuojant atbuline eiga kažkodėl pradėdavo lyg sankaba buksuoti su tokiais ausiai nemaloniais garsais. Pats Owerdrive jungtuku įjungiamas per relę su magnetiniu pritraukėju. Vargais negalais išsiaiškinau, kad buvo sumaišyti laidai ant relės ir viskas pradėjo veikti be priekaištų.
Dar viena problema buvo su variklio darbu. Niekaip negalėjau sureguliuoti normalių apsisukimų ir važiuojant nebuvo švelnumo su akceleracija. Pasirodo kaltas buvo stabdžių vakuuminis stiprintuvas ( iš pat pradžių supratau kad jis neveikia, nes stabdžiai buvo labai sunkūs). Kadangi naujo užsakyti savininkas nenorėjo ( apie 300-350 dolerių) teko "užglušinti" vakuumo valdymo žarną, kuri kaip žinia yra sujungta su įsiurbimo kolektoriumi ir variklis pradėjo dirbti kaip laikrodis.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vas 25 Sek, 21:06 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Sau 05 Pen, 19:08
Pranešimai: 91
Miestas: TRD,N
Va tai ir buna su tais oldtimeriu savininkais. Turi auto i kuri sukiso 35 t. EUR, o 350 dol. gaila stabdziu(!!!) sistemai. Keistai skamba bet tai nereta realybe :(

_________________
Datsun 160B


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vas 25 Sek, 21:08 
Atsijungęs
ekspertas
ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Vas 09 Pir, 11:24
Pranešimai: 8594
Miestas: Alytus
Oldgytis rašė:
Va tai ir buna su tais oldtimeriu savininkais. Turi auto i kuri sukiso 35 t. EUR, o 350 dol. gaila stabdziu(!!!) sistemai. Keistai skamba bet tai nereta realybe :(

Norėjau ir aš parašyti panašų komentarą. Kažkaip labai paradoksalus požiūris :roll:

_________________
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vas 25 Sek, 21:21 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2007 Sau 21 Sek, 12:40
Pranešimai: 1625
Nu įdedu paskutines fotkes kurias turiu su Austino vaizdais. Per paskutinį apsilankymą dar truputėlį pakeičiau variklio skyriaus vaizdą: sulitavau bei nudažiau radiatorių, nudažiau sparnuotę. Tokios spalvos turi būti pagal originalą, tačiau po kapotu, kaip matote, vaizdas nėra labai gražus. Bet čia ne mano kaltė, nes savininkas pradėjo organizuoti darbus ne nuo to galo. Vėliau aš jam taip ir pasakiau.


Prikabinti failai:
0 088.jpg
0 088.jpg [ 166.72 KiB | Peržiūrėta 3565 kartus(ų) ]
0 089.jpg
0 089.jpg [ 179.17 KiB | Peržiūrėta 3565 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vas 25 Sek, 21:26 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2007 Sau 21 Sek, 12:40
Pranešimai: 1625
Dabar manau visi suprantate, kodėl aš gal kiek per daug emocianaliai reagavau į man pritaikytą "lietuvišką požiūrį" į restauraciją. :lol: .


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007 Vas 26 Pir, 12:30 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2007 Sau 10 Tre, 8:52
Pranešimai: 140
Black rašė:
Dabar manau visi suprantate, kodėl aš gal kiek per daug emocianaliai reagavau į man pritaikytą "lietuvišką požiūrį" į restauraciją. :lol: .


'teko "užglušinti" vakuumo valdymo žarną'

restauruoji masinas ir ta darai bent is nuotrauku neblogai.
bet neturi teises chalturint - pacio zodziai kad i sita modeli 35t E investuoti - tai kaip tau rankos kyla 'uzglusinti' ?! ka tu negali nupirkti tos detales savo inciatyva ir po visko priskaiciuoti prie galutines saskaitos?
taip dirbdamas niekada netapsi tikru ir gerbiamu restauratoriumi.
cia only my opinion... tu dirbi - tai tavo reikalas.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 343 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos



   Panašios temos   Autorius   Atsakymai   Peržiūrėta   Paskutinis pranešimas 
Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduodu 6x Austin Rover Mini

forume Parduodu transportą

kadafi

0

8587

2023 Rgs 03 Sek, 20:00

kadafi Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduodu AUSTIN MINI COOPER MK II 66 - 74 skardos galui

forume Skelbimų archyvas

Major

0

6287

2021 Rgs 24 Pen, 12:51

Major Peržiūrėti naujausius pranešimus



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 56 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas M72 projektėlis

gkeleris » 2023 Bir 07 Tre, 18:09

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Alfa Romeo Spider 2.0 1982 m

Vima » 2023 Vas 11 Šeš, 10:10

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Mercedes 170v W136 1952m

Direktorius » 2024 Kov 11 Pir, 21:32

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Dnepr 850cc (MT850)

Gahanfrost » 2023 Spa 16 Pir, 18:36

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Baigtas projektas Mini projektėlis. Vieno pavargusio K750M variklio istorija.

gkeleris » 2023 Gru 03 Sek, 15:16

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas ROVER 105R - 1957 metų

kęstutis » 2022 Rgp 05 Pen, 14:27

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Moto garažo/mini muziejaus statyba

Julius0606 » 2023 Bal 04 Ant, 21:20

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Baigtas projektas YŽ Planeta 1962 m.

Ledūklis » 2023 Sau 17 Ant, 13:50

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Baigtas projektas Jawa 354 1962m, išvengusi metalo laužo

papaukst » 2022 Sau 29 Šeš, 21:28

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Кухня полевая КП-2-48

Hobis » 2022 Bir 04 Šeš, 0:52


 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas M72 projektėlis

[ Eiti į: 1, 2, 3, 4 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Bal 07 Sek, 20:57

kęstutis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Alfa Romeo Spider 2.0 1982 m

[ Eiti į: 1 ... 4, 5, 6 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 28 Ket, 22:08

Vima Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas IZh 56 k

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 24 Sek, 21:43

Infektus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Mercedes 170v W136 1952m

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 11 Pir, 21:34

Direktorius Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Dnepr 850cc (MT850)

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 29 Ket, 21:19

diesel Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Baigtas projektas Mini projektėlis. Vieno pavargusio K750M variklio istorija.

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 21 Sek, 14:49

gkeleris Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas ROVER 105R - 1957 metų

[ Eiti į: 1 ... 6, 7, 8 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2023 Gru 31 Sek, 10:34

Vima Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Tula TG 62m projektukas

[ Eiti į: 1, 2, 3, 4, 5 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgp 11 Pen, 8:12

Jstas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Moto garažo/mini muziejaus statyba

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2023 Lie 21 Pen, 12:19

Julius0606 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Baigtas projektas Hercules JXD variklio garsas

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Projektai

Paskutinis pranešimas:

2023 Bal 17 Pir, 7:54

rcepa Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų