Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Perku Lenkų ikikariniai motociklai

Moderatoriai: marjaxxx, Moderatoriai

Vartotojo avataras
peziss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 527
Užsiregistravo: 24 Bal 2006, 21:27
Miestas: Klaipėda

Lenkų ikikariniai motociklai

Standartinė peziss »

Sveiki. Kolega iš lenkijos girdėjo, kad mūsų kraštuos yra lenkiškų ikikarinių moto, todėl ieško Sokol 600, 1000, CWS M55, M111, MOJ 130, taip pat Tornedo, Niemen, Perkun, Steinhagen, Stransky variklių,
Kreiptis: sokoly1939@gmail.com
tetera
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 876
Užsiregistravo: 28 Spa 2010, 22:12

Re: Lenkų ikikariniai motociklai

Standartinė tetera »

:labas: O jis su pinigais,ar cia Ponaj Polakaj galvoja kad atvaziavo kaip jie sako ,,Na wschod,, cia visko pilna ir uz grasius :D
zilva75
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 28 Rgp 2013, 22:13
Miestas: Joniškio raj.Žagarė

Re: Lenkų ikikariniai motociklai

Standartinė zilva75 »

Faktas- kad ieskoma uz " palik parukyt".
interdailis
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1739
Užsiregistravo: 15 Gru 2010, 21:10
Miestas: Švenčionėliai

Re: Lenkų ikikariniai motociklai

Standartinė interdailis »

Tai, kad ir pas mus daugiau nei 50 % visos publikos tik taip ir ieško visko, reikia labai...
Juoda ir Balta
Vartotojo avataras
peziss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 527
Užsiregistravo: 24 Bal 2006, 21:27
Miestas: Klaipėda

Re: Lenkų ikikariniai motociklai

Standartinė peziss »

Nesirūpinkit dėl šito žmogaus piniginės. Galite drąsiai siūlyti kas ką turite elektroniniu paštu.
tetera
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 876
Užsiregistravo: 28 Spa 2010, 22:12

Re: Lenkų ikikariniai motociklai

Standartinė tetera »

Kolega Peziss nenoriu cia nieko izeist,ne jusu ne situ lenku,pats esu lenkas,ir su sitais zmoemis bendravau galima sakyt labai daug,bendravau net su Guru -Katarzyna Kuligowska,ar kaip jis ten,paskambinau-sakau -turiu ta ir ta,maz daug ar galesit man padet,niekur negaunu informacijos,mocu apie kuri klausau pagaminta laaaabaj mazaj,pirmas klausimas is kito telefono galo-Ar pardodi??????.Ne ,as noriu suzinot nors truputi informacijos,ir ka -pasibaige musu-razgovoras- :D .Buna gi Lodzej ir 600tiniu ir 1000tiniu Sokolu,Broliai Slubowskiaj sake kad net 500tini turi,o ju du ar rtys buvo pagaminti.Nemanau kad jie siulys protingos kainos -vat kaip ruseliai sako -Na durachka pabandysim- gal ir islis kaz kas kur nors. :)
Vartotojo avataras
peziss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 527
Užsiregistravo: 24 Bal 2006, 21:27
Miestas: Klaipėda

Re: Lenkų ikikariniai motociklai

Standartinė peziss »

Aš tik įdėjau skelbimą žmogaus prašymu, o turintiems siūlyti ar ne, - jau čia ne man spręst ☺