Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

tomke

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
tomke
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010, 21:24
Miestas: kursenai

tomke

Standartinė tomke »

Sveiki, esu Tomas iš Kuršėnų. Man 16 metu, technika myliu jau senai, bet nesenai tik supratau, kad ji yra vertinga ir ja reikia tausot. Šiuo metu jos turiu nei daug nei mazai, sunku pasakyt. Turiu riga 11 bei riga 7 kurios dar tik restauravimo satdijoi. Begale ivairiausiu modeliu yzh daliu, siek tiek gaz daliu, moskvičiaus ir uralo. Laikui bėgant reikes ziuret ką galima padaryt ir imtis darbu su siomis dalimis. Šiam kartu tiek.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Moteris uz vairo - kaip zvaigzde danguje, tu ja matai, o jinai taves ne. (Gyvenimiska patirtis)
Vartotojo avataras
tomke
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 18 Rgs 2010, 21:24
Miestas: kursenai

Standartinė tomke »

...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Moteris uz vairo - kaip zvaigzde danguje, tu ja matai, o jinai taves ne. (Gyvenimiska patirtis)
Vartotojo avataras
Tomše
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 282
Užsiregistravo: 12 Bir 2011, 16:05
Miestas: Pakruojis

Re: tomke

Standartinė Tomše »

Graži Riga-7, aš taip pat turiu tokia restauravimui pasilikęs. Buvau vakar laužyne tai tokia Riga-11 buvo, bet tik be variklio ir manau pas tave tas duslintuvas neorginalus turi būti kaip Rigos-7, bent pirmųju modeliu, o naujausių tai nelabai dabar žinau.
Vartotojo avataras
GINTIL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: 16 Spa 2004, 16:48
Miestas: Žemaitija

Re: tomke

Standartinė GINTIL »

Sveikas pasirodęs. :hello: Gerų darbų... :bravo:
1937 MB320 Pulmanlimousine
1957 M1M Minsk
1986 MB 190D