Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Juliuoshius

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
genka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 01 Spa 2007, 19:09
Miestas: šiauliai

Standartinė genka »

Mindas21 rašė:grazi masinele...bet tas tiurlingas tai visai nereikalingas siai auto :?
Mano asmenine nuomone tais laikais kai mašinos beveik visos buvo vienodos - išsiskirti iš minios nebuvo blogai ir tai jokiu budu ne tiurlingas , tai istorija , IŠSKIRTINUMAS. O mašiniukas tavo nuostabus.
eugenijus
Vartotojo avataras
Juliuoshius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 09 Kov 2008, 12:18
Miestas: Kretinga

Standartinė Juliuoshius »

Mototarka rašė:
Juliuoshius rašė:
Mototarka rašė:Idomiausia tai iš kur tokį lipduką gavai ant galo?
T.y. nors auto egzempliorius ir gražus, tačiau klubo atributiką kopijuoti negražu...

as lyg ir priklausau lada klubas, prasiau lipduko orginalaus, tj sake prisiklijuok pats pasidirbes, kol istosi oficialiaj :)


Sakė turbūt višta vienaakė :D Ne su tais žmonėmis akivaizdžiai konsutavaisi, lupk lauk tą keverzonę, rašyk man e-meilu ir sutarsim dėl normalaus lipduko ant stiklo :)


kas toks busi kad su tavim ejs susitart? kiek buvau vln tai niekas taip ir nepriklijavo lipalo... veliau veliau...
o su tavim susisiekes gausiu lipala ???
lada 1200s
Geriau zvirblis rankoj - negu vista lovoj !
Mototarka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 25 Gru 2004, 19:46
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Mototarka »

Na, visu pirma, kad gauti lipduką, reikia ir įsipareigojimus prisiimti.
Toks variantas, kad atvažiuoja žmogus su atitinkamos markės automobiliu ir sako: "Noriu į jūsų klubą, duokit lipalą ant mašinos.", o paskiau dingsta, arba po mėnėsio automobilis jau būna parduotas ir pan., tikrai nepraeis. Būti klubo nariu nėra vien tik automobilio turėjimas. Rekomenduočiau pradžioje pasiskaitinėti įstatus ir taisykles.
Vartotojo avataras
Juliuoshius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 09 Kov 2008, 12:18
Miestas: Kretinga

Standartinė Juliuoshius »

pasiskaitynejau jau :) uzvakar jau galutinaj ofocialu kluba padare :)
lada 1200s
Geriau zvirblis rankoj - negu vista lovoj !
Vartotojo avataras
Juliuoshius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 09 Kov 2008, 12:18
Miestas: Kretinga

Re: Juliuoshius

Standartinė Juliuoshius »

lada 1200s
Geriau zvirblis rankoj - negu vista lovoj !
suicivakel
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 06 Spa 2008, 12:55
Miestas: Druskininkai
Susisiekti:

Re: Juliuoshius

Standartinė suicivakel »

Sveikas prisijungęs žiguliukas gražus, bet.... .Na o kas nepatinka:
1. "Tiuningas" autentiškumas bent jau pas mano transporto priemones yra aukščiau visko ir pirmoje vietoje.
2. Savininko nepagarba LADA KLUBUI, jei žmogus duoda patarimą manau reik ysiklausyti ir padėkoti, nekalbant jau apie tai kad naudoji atributiką kurios kaip jau supratau neturėtum naudoti, nes nesi to klubo narys...
3. Trūksta pagarbos čia esantiems, jei rašant keverzones "kajp" "galutinaj" ir panašius išsigimusius naujadarus, gauni už tai pastabą reikia į tai reguoti, o ne tai kad kitą vėl rašau kaip noriu...

P.S. Čia mano nuomonė ji nebūtinai turi sutapti su daugumos...
Aš esu ligonis, atėjau čia ir supratau kiek daug čia mūsų ligonių yra,... Geriausia palata www.dstk.lt
Skelbti atsakymą