Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

vladas21

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
vladas21
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 28 Rgp 2012, 14:58
Miestas: Plungė-Vilnius

vladas21

Standartinė vladas21 »

Sveiki,
Na nutariau ir aš prisistatyti.
Taigis po ilgų svaigimų ir svajojimų, bei paieškų - pagaliau nusipirkau ir aš savo mašiniuka. Tai 66 metu 21 volgutė. Va tokią radau daržinėje Vilkaviškio rajone ir kiek man teko ją apžiūrinėt ,atrodo neblogai išsilaikiusi.
Taigis esu Vladas iš Plungės ir Vilniaus, gyvenu tarp tų dviejų miestų. Dirbu UAB Stogų sistemos, taigi jei kam bus klausimų dėl stogų ar kokių priedų..prašom bet kokiu paros metu, bet kokie klausimai :)
Kas dėl volgos, tai beabejo , kai pradėsiu darbuotis, tai startuosiu ir ,,projektų " skyrelyje. Darbai vyks lėtai, kadangi bus tik savaitgaliais darbuojamasi ir tai ne kėkvieną.
Taigis , pradžiai tiek. Tikiuos maloniai susibendrausime :proga:
Prikabinti failai
600053_475469582505092_772574558_n.jpg
20121123_141048.jpg
skardos,stogai,lankstiniai,ventiliacijos,lietaus sistemos ir t.t., bei ir kitos statybinės medžiagos.Klauskite jei ko reikia,klubo nariams spec.kainos
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: vladas21

Standartinė Raimis »

Sveikas atvykęs. Volga tikrai tokia rausva, ar čia tik vaizdo aparatūros pokštai?
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
vladas21
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 28 Rgp 2012, 14:58
Miestas: Plungė-Vilnius

Re: vladas21

Standartinė vladas21 »

Raimis rašė:Sveikas atvykęs. Volga tikrai tokia rausva, ar čia tik vaizdo aparatūros pokštai?

Na kiek kalbėjau su savininku t.y. jo žmona ( jis pats jau amžinatilsi) tai čia tokia jos originali spalva, jie pirko tokia naują 67 metais švelniai rožinės spalvos :) na netiket manau nera reikalo, nes moteris jau garbaus amžiaus, nemanau kad meluos. Kiek ziurejau ir krapsciau volgos užkampius, tai tikrai tokia spalva
skardos,stogai,lankstiniai,ventiliacijos,lietaus sistemos ir t.t., bei ir kitos statybinės medžiagos.Klauskite jei ko reikia,klubo nariams spec.kainos
stereo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 27 Vas 2011, 14:39

Re: vladas21

Standartinė stereo »

Sveikiname prisijungus.Knieti paklausti,kiek toji volgute atsejo pinigu?
Vartotojo avataras
vladas21
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 28 Rgp 2012, 14:58
Miestas: Plungė-Vilnius

Re: vladas21

Standartinė vladas21 »

stereo rašė:Sveikiname prisijungus.Knieti paklausti,kiek toji volgute atsejo pinigu?

na menka čia paslaptis. už volgutę 1800 plius traliukas, registravimas.. bus apie 2100
skardos,stogai,lankstiniai,ventiliacijos,lietaus sistemos ir t.t., bei ir kitos statybinės medžiagos.Klauskite jei ko reikia,klubo nariams spec.kainos
blackrawen
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 26 Vas 2010, 15:56
Miestas: Kuršenai-Vilnius

Re: vladas21

Standartinė blackrawen »

Sveikinu prisijungus ir su nuostabiu pirkiniu(rausvos volgutes nemaciu :bravo: ) :puiku:
867535822
Vartotojo avataras
vladas21
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 28 Rgp 2012, 14:58
Miestas: Plungė-Vilnius

Re: vladas21

Standartinė vladas21 »

blackrawen rašė:Sveikinu prisijungus ir su nuostabiu pirkiniu(rausvos volgutes nemaciu :bravo: ) :puiku:

na tai mane kažkiek ir glumina, nemanau kad galečiau perdažyt originalia spalva :)
skardos,stogai,lankstiniai,ventiliacijos,lietaus sistemos ir t.t., bei ir kitos statybinės medžiagos.Klauskite jei ko reikia,klubo nariams spec.kainos
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Re: vladas21

Standartinė Raimis »

vladas21 rašė:
blackrawen rašė:Sveikinu prisijungus ir su nuostabiu pirkiniu(rausvos volgutes nemaciu :bravo: ) :puiku:

na tai mane kažkiek ir glumina, nemanau kad galečiau perdažyt originalia spalva :)

Standartinių spalvų Volgų pilna. O šita būtų tikrai išskirtinė. Jei taip man- tikrai dažyčiau tik originalia spalva.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Jawa Export
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 07 Spa 2011, 20:29
Miestas: Merkinė

Re: vladas21

Standartinė Jawa Export »

Graži Volgutė. Sėkmės darbuose.
Paskutinį kartą redagavo Jawa Export 01 Lie 2013, 14:39, redaguota 2 kartą(us).
Vartotojo avataras
vladas21
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 28 Rgp 2012, 14:58
Miestas: Plungė-Vilnius

Re: vladas21

Standartinė vladas21 »

Raimis rašė:
vladas21 rašė:
blackrawen rašė:Sveikinu prisijungus ir su nuostabiu pirkiniu(rausvos volgutes nemaciu :bravo: ) :puiku:

na tai mane kažkiek ir glumina, nemanau kad galečiau perdažyt originalia spalva :)

Standartinių spalvų Volgų pilna. O šita būtų tikrai išskirtinė. Jei taip man- tikrai dažyčiau tik originalia spalva.

Na taip, norisi išlaikyti autentiškuma..bet važinėt su rožine mašina...na man tai per didelis iššūkis..
skardos,stogai,lankstiniai,ventiliacijos,lietaus sistemos ir t.t., bei ir kitos statybinės medžiagos.Klauskite jei ko reikia,klubo nariams spec.kainos
Skelbti atsakymą