drageriz

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderators: tadas1991, Moderatoriai

Forum rules
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
DrageriZ
Forumietis
Forumietis
Posts: 47
Joined: 2006 May 14 Sun, 17:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by DrageriZ »

man irgi jie labai patinka bet net pats nesitikejau kad man tevai leis ji nusipirkt ir dabar jie visdar galvoja kad nusipirkau niekam nereikalingo metalo kruva bet jie tolerantiski 8)
User avatar
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Posts: 2067
Joined: 2006 Nov 15 Wed, 21:03
Location: Kaunas

Post by tadas1991 »

Jei vasara kaime prireisk sunkvezimio, tevai supras kad tai ne metalo lauzas, o geriausias pagalbininkas, ir dar oldtimeris.
DrageriZ
Forumietis
Forumietis
Posts: 47
Joined: 2006 May 14 Sun, 17:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by DrageriZ »

mano Tevas turi nuosava sunkvezimi Avia 31 (cekiskas) ir su juo dirba siaip krovini kita nuveza, gazikas savo jau kolukiuose atidirbo :wink:
User avatar
jonny
Forumietis
Forumietis
Posts: 623
Joined: 2004 Oct 17 Sun, 15:22
Location: Vilnius

Post by jonny »

..jooo baigsis tevu tolerantiskumas kai eisi pinigo prasyt spakliui :D ..bet gerai kad ne i metala :!:
User avatar
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Posts: 2067
Joined: 2006 Nov 15 Wed, 21:03
Location: Kaunas

Post by tadas1991 »

Nu as kai pradesiu restauracija, tai jau geriau laikinai nedarysiu, negu is tevu tam reikalui imsiu, kaip sakant is ju kitiem reikalam geriau imt.
DrageriZ
Forumietis
Forumietis
Posts: 47
Joined: 2006 May 14 Sun, 17:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by DrageriZ »

..jooo baigsis tevu tolerantiskumas kai eisi pinigo prasyt spakliui :D
nu nemanau kad eisiu tevu prasyt nes man atrodo jei paprasyciau tai isvis nevisprociu palaikytu nusiperku griuvena ir dar i ja tevu pinigus kisu :lol: :wink:
User avatar
Lukas139
Forumietis
Forumietis
Posts: 37
Joined: 2006 Dec 03 Sun, 23:23
Location: Kaunas - Marijampole

Post by Lukas139 »

Vidminas wrote:Šaunuolis.
Pakankamai jaunas ,o tokią rimtą techniką imiesi "įsisavinti".
Sekmes.


Koks vyras tokia ir masina... :wink: Beje sveikinu su pirkiniu :-)
User avatar
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Posts: 2067
Joined: 2006 Nov 15 Wed, 21:03
Location: Kaunas

Post by tadas1991 »

skelbimu skyrely yra gaz 51 deze uz 150 lt, gal prireiks jei nori originala daryt
DrageriZ
Forumietis
Forumietis
Posts: 47
Joined: 2006 May 14 Sun, 17:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by DrageriZ »

siandien uzkuriau gazika po ziemos miego pravalius visus apsioksidavusius kontaktus ir sureguliavus paskirstytoja uzsikure puikiai reikejo tik truputi svelniai patraukti uzvedimo rankena "kreivaji starteri". Sneku visiskai rimtai aposukau viena visa rata ir tada trukstelejau ir uzsivede.Vaziuojant purto, krato ir man tai labai patinka nes tai mano svajoniu oldtimeris :D
User avatar
Pofka1
Forumietis
Forumietis
Posts: 1207
Joined: 2006 Jan 21 Sat, 19:18
Location: Kaunas

Post by Pofka1 »

DrageriZ wrote:siandien uzkuriau gazika po ziemos miego pravalius visus apsioksidavusius kontaktus ir sureguliavus paskirstytoja uzsikure puikiai reikejo tik truputi svelniai patraukti uzvedimo rankena "kreivaji starteri". Sneku visiskai rimtai aposukau viena visa rata ir tada trukstelejau ir uzsivede.Vaziuojant purto, krato ir man tai labai patinka nes tai mano svajoniu oldtimeris :D


Na puiku. Jei purtosi tai reikia degimą reguliuot, galbūt nevisi cilndrai dirba. Gal vasarą jau pradėsi darbus prie kėbulo (dažymas, virinimas ir pan.) ?
Gaz 21 US Export 1966 Pofka 8 61387227
Tarpininkavimo paslaugos. Kaunas
Post Reply