Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Atsakyta: 1938 Talbot T150

Pabandykite pasitikrinti savo žinias ir atspėti kokia istorinė transporto priemonė yra nuotraukoje

Moderatorius: Moderatoriai

Forumo taisyklės
V dalis. Skyrelis „Auto/moto mįslės“
1) Leidžiama talpinti tik tokias mįsles, kurių autorius tiksliai žino atsakymą.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti: mįslės numeris, vartotojo vardas, transporto priemonės tipas [motociklas / autobusas / sunkvežimis / kita]. Jei mįslės objektas yra automobilis – temos pavadinime to nurodyti nereikia. Kiekvienas vartotojas dėdamas savo mįsles pats kontroliuoja savo mįslių numerius. Mįslės numeruojamos įprasta tvarka.
3) Pateikiant atsakymą į mįslę autorius turi nurodyti atsakymo šaltinį ir pateikti kiek įmanoma daugiau mįslėje buvusios transporto priemonės aprašymo ir (ar) charakteristikos. (Išimtis - nesant jokios literatūros ar šaltinių ta tema. Šiuo atveju autorius turi pagrįsti savo atsakymą).
4) Kai mįslė atspėjama, temos pavadinimas turi būti pakeičiamas, paliekant tik metus (pageidautina), transporto priemonės pavadinimą ir tipą (jei tai ne automobilis).

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
rcepa
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1967
Užsiregistravo: 22 Bal 2004, 17:20
Miestas: Vilnius

Atsakyta: 1938 Talbot T150

Standartinė rcepa »

Jei turite upo, atspekite koks tai automobilis...
Prikabinti failai
kas tai 3a.JPG
kas tai 3a.JPG (48.2 KiB) Peržiūrėta 2810 karus(ų)
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

kazkuris tai Morganas a ka?
Der Steppenwolf
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: 15 Geg 2004, 14:58
Miestas: Visaginas
Susisiekti:

Standartinė Der Steppenwolf »

Horch?
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

nu tai kad vairas neten, vokieciai gi jau pries kara i teisinga puse dedavo 8)
Vartotojo avataras
Ramzis
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1646
Užsiregistravo: 08 Bal 2004, 20:55
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Ramzis »

Siūlau adminui įvesti naują temą - "Mįslynas" :D
Čia kas dabar? spėliot visi pradėsime?
Aš nieko prieš neturiu, bet spėlioti vien tam, kad spėlioti, man nei šis nei tas :mastau: .

Va jei spėlioti dėl to, kad žmogus iš ties nežino kas prie ko, tai visai kas kita.
Na čia mano nuomonė :wink:
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Manau, kad diskusijų pagyvinimui visai neblogai. Kam nepatinka- galima nespėlioti :roll: Man atrodo, kad tai ir naudinga- bus galima aptart, pagal kokius požymius galima atpažinti vieną ar kitą modelį ir pan.
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė kitoks »

Raimis rašė:Manau, kad diskusijų pagyvinimui visai neblogai. Kam nepatinka- galima nespėlioti :roll: Man atrodo, kad tai ir naudinga- bus galima aptart, pagal kokius požymius galima atpažinti vieną ar kitą modelį ir pan.


uhu, man kai neidomi nuotrauka, tai as nespelioju :) tik nepatinka, kai ne toje temoje speliones painiojasi :twisted:
Vartotojo avataras
Djorge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 10 Rgs 2004, 11:56
Miestas: Šiauliai

Standartinė Djorge »

o kur jos turetu buti a?
Vartotojo avataras
rcepa
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1967
Užsiregistravo: 22 Bal 2004, 17:20
Miestas: Vilnius

Standartinė rcepa »

Der Steppenwolf rašė:Horch?
Si karta nei ,,anglas", nei ,,vokietis", bet jei sakote - pagriskite nuomone, bus idomiau.Taip gimsta tiesa...Atsakymas bus uz poros dienu, matyt, kietas riesutas... kitu kampu.
Prikabinti failai
kietas riesutas 2.jpg
kietas riesutas 2.jpg (0 Baitai) Peržiūrėta 2733 karus(ų)
Vartotojo avataras
rcepa
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1967
Užsiregistravo: 22 Bal 2004, 17:20
Miestas: Vilnius

Standartinė rcepa »

Raimis rašė:Manau, kad diskusijų pagyvinimui visai neblogai. Kam nepatinka- galima nespėlioti :roll: Man atrodo, kad tai ir naudinga- bus galima aptart, pagal kokius požymius galima atpažinti vieną ar kitą modelį ir pan.
Talbot T150, 1938 m., Prancuzija, 6cyl.OHV, 3988ccm., 115AJ-85KW.Lietuvoje nebuvo.Raimi, pradedam aptarineti?
Skelbti atsakymą