Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 28 Ket, 10:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos





Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1057 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 106  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Bal 24 Šeš, 12:15 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Bal 22 Ket, 16:20
Pranešimai: 1966
Miestas: Vilnius
darukas rašė:
http://193.219.79.161/viewtopic.php?t=23102&highlight=
kodel trinat zinutes? :roll:

Atsakymas:
,,2) Visos žinutės neatitinkančios šių taisyklių yra ištrinamos be jokio perspėjimo.''
Jei reikės ištrinti trečią kartą, bus taikoma: ,,Už pakartotinus ar piktybinius taisyklių pažeidimus vartotojams skiriamos nuobaudos – vartotojo patalpinimas „zonose“.


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Bal 24 Šeš, 20:53 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2008 Sau 12 Šeš, 23:59
Pranešimai: 444
Miestas: KLAIPĖDA
Gerb. moderatoriai , forumo taisyklės kaip suprantu galioja visiems vienodos, teisingai as suprantu? Per aplaidumą i skyrelį "parduodu techniką idėjau automobilį 25 metų senumo, SEAT FURA 1985 metų, išlaikytą originaliai" mano skelbimas buvo akimirksniu istrintas.Suprantama, naujosiso taisykles skelbia 30 metų senumo techniką. Tai štai jums klausimas, kodel skyriuje "Perdaryta technika" vis dar "kaba" Kawasaki GPZ 1984 metų?Kad tema užrakinta, tai akių nebado, būkite malonus trindami temas netsižvelgti i savus draugus ar simpatijas, čia jau jums matyti.Taisykles yra - vadinasi laikomes. Per GOOGLE įvedus Kawasaki GPZ 1984 galima atsiverti puikų "nudususių" britvų forumą.Dėkui už dėmesį ir supratimą.

_________________
Klaipėda


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Bal 24 Šeš, 21:03 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Vas 20 Pen, 10:31
Pranešimai: 2038
Miestas: Vilnius
Andrius831 rašė:
Gerb. moderatoriai , forumo taisyklės kaip suprantu galioja visiems vienodos, teisingai as suprantu? Per aplaidumą i skyrelį "parduodu techniką idėjau automobilį 25 metų senumo, SEAT FURA 1985 metų, išlaikytą originaliai" mano skelbimas buvo akimirksniu istrintas.Suprantama, naujosiso taisykles skelbia 30 metų senumo techniką. Tai štai jums klausimas, kodel skyriuje "Perdaryta technika" vis dar "kaba" Kawasaki GPZ 1984 metų?Kad tema užrakinta, tai akių nebado, būkite malonus trindami temas netsižvelgti i savus draugus ar simpatijas, čia jau jums matyti.Taisykles yra - vadinasi laikomes. Per GOOGLE įvedus Kawasaki GPZ 1984 galima atsiverti puikų "nudususių" britvų forumą.Dėkui už dėmesį ir supratimą.


Aiskinu: aptariant naujas taisykles, buvo sutarta, kad senos temos lieka ir uzdaromos tik tuo atveju, jeigu bus atnaujintos. Ar dar kazkokiu asmeniskumu izvelgiate? Beje, taisykles tikrai galioja visiems, tad jeigu ju nesilaikysite ir toliau skelbsite siam forumui netinkama informacija, busime priversti imtis priemoniu.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Paskenduolė.
StandartinėParašytas: 2010 Bal 24 Šeš, 23:37 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rgp 27 Ket, 22:58
Pranešimai: 887
Nuobodžiai apie paskenduolę. Koks skirtumas, kokia mašina.Tegul ir manoji 2010 metų AUDI A-8 (apie kurią aš net nesiruošiu svajot). Čia klausimas apie problemą ir kaip iš jos išeiti. Kažkodėl vis skaitau ,,mūsų forumietis,, ar ,,mūsų forumiečio mašina,, O kur man daugiau kreiptis? Į FORD MONDEO ar į AUDI klubą? O gal į KLASĘ. Visur man padėtų. Net SUPER MAMŲ KLUBE. Kažkodėl į klausinus apie senos komodos vyrius stalčius ar karnyzus automobilininkai atsakyti gali, o aš netelpu į rėmus.

_________________
Kęstutis, bet ne tas.
Kaunas, tel. Nr.: 8 687 52321


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Bal 25 Sek, 9:53 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2008 Sau 12 Šeš, 23:59
Pranešimai: 444
Miestas: KLAIPĖDA
Kitoks'ui -- spausdamas bendruomėnę rašyti lietuviškais rašmenimis, būk malonus ir pats šia gražia kalba naudotis.

_________________
Klaipėda


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Bal 25 Sek, 10:07 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Vas 20 Pen, 10:31
Pranešimai: 2038
Miestas: Vilnius
Andrius831 rašė:
Kitoks'ui -- spausdamas bendruomėnę rašyti lietuviškais rašmenimis, būk malonus ir pats šia gražia kalba naudotis.


As bendruomenes nespaudziu rasyti LT kalba. Priesingai, esu liberalus siuo klausimu ir pats esu spaudziamas :wink: Mano asmenine nuomone: visi daro klaidu, ne visiems patinka, ne visi gali rasyti LT kalba. Man nepriimtinas sms/internetinis, ar kitoks slengas.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Paskenduolė.
StandartinėParašytas: 2010 Bal 25 Sek, 10:31 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Vas 20 Pen, 10:31
Pranešimai: 2038
Miestas: Vilnius
Kęstutis 57 rašė:
Nuobodžiai apie paskenduolę. Koks skirtumas, kokia mašina.Tegul ir manoji 2010 metų AUDI A-8 (apie kurią aš net nesiruošiu svajot). Čia klausimas apie problemą ir kaip iš jos išeiti. Kažkodėl vis skaitau ,,mūsų forumietis,, ar ,,mūsų forumiečio mašina,, O kur man daugiau kreiptis? Į FORD MONDEO ar į AUDI klubą? O gal į KLASĘ. Visur man padėtų. Net SUPER MAMŲ KLUBE. Kažkodėl į klausinus apie senos komodos vyrius stalčius ar karnyzus automobilininkai atsakyti gali, o aš netelpu į rėmus.


Panasiu draudimu priezastis yra paties ivardinta: internete daug erdviu, kur galima rasti informacijos, ar paklausti profesionalo (o kartais - diletanto) patarimu, kaip tvarkytis su siuolaikine technika. Si foruma yra nuspresta palikti oldtimeriams. Kodel?

Tarkime paskendo GAZ 21. Nemastant apie korozija, patarimai butu paprasti: ispilti vandeni, pakeisti visus tepalus, sutepti vaziuokle, apziureti viena rele, paskirstytoja, likusia negausia elektros instaliacija ir i trasa... Jeigu kalbesime apie A 8, ar kuri kita ne senesni nei 20 metu automobili, teks pasakyti, kad ispylus vandeni, automobili reikia vezti tiesiai i savartyna. Kodel? Varikli ir pavaru deze atgaivinti pavyks, bet labai tiketina, kad visi automobilio kompiuteriai, reles, el., varikliai, gausybe jungciu niekada nebeveiks taip, kaip tai buvo numatyta gamintojo, o be OBD (nuo 1995 OBD II) kompiuterinio testavimo, net neverta pradeti uzvedineti... Isijauciau su atsakymu, bet sustosiu, nes jau aprasiau esminius skirtumus ir cia ne vieta panasioms diskusijoms.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: gėdos stulpas
StandartinėParašytas: 2010 Bal 26 Pir, 8:11 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2010 Vas 26 Pen, 10:28
Pranešimai: 43
Sveiki noriu paklausti kaip teisingai forumiečius prikalti prie gėdos stulpo. Ir kas juos kala mes patys ar moderatoriai? Dėkui


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Bal 26 Pir, 11:06 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Kov 29 Pir, 15:18
Pranešimai: 232
Miestas: Vilnius
Andrius831 rašė:
Kitoks'ui -- spausdamas bendruomėnę rašyti lietuviškais rašmenimis, būk malonus ir pats šia gražia kalba naudotis.


Tas blogasis spaudėjas esu aš, spaudžiu tik savo moderuojamuose skyreliuose, jei dar nepastebėjote. Matau daug gerų pokyčių ir netgi noro rašyti lietuviškai, kaip jau esu minėjęs - ir minčių eiga gražiau susiklosto, kalba tampa aiškesnė, atsakingesnė. Prieš rašydamas beleką dabar jau pagalvoji, ar būtina, nes reikės spaudyti visokias "š, ž, į...:))), todėl tekstas gražesnis, jo mažiau. Po poros mėnesių, jei nebus palaikymo ir nesimatys rezultatų, mesiu šį Sizifo darbą, vis tiek už tai Sodra nieko nemokės...

_________________
Visokių Daiktų Krautuvėlė / vdk.lt


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Bal 28 Tre, 8:11 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 09 Pir, 8:08
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius/Jūrė
Kodėl trinamos atnaujinamos skelbimų temos? :evil:

_________________
Automobilių karbiuratorių remontas/tiuningas Vilniuje.
Remontuoju Weber/Dellorto dvigubus karbiuratorius, amerikonų karbų restauracija

867075925


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1057 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 106  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2020 Vas 13 Ket, 16:03

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

RIMIS » 2017 Bal 01 Šeš, 21:32

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

Fon » 2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

Pozityvus » 2017 Kov 21 Ant, 11:39

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

rcepa » 2017 Sau 09 Pir, 10:20

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Balsavimas: Paieškos funkcijos, rūšiavimas, veiksmai

Pozityvus » 2014 Geg 22 Ket, 15:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra Oldtimers.lt tapo dvigubai spartesnis !

Pozityvus » 2014 Bal 04 Pen, 22:24


 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Dėl puslapio veikimo

[ Eiti į: 1 ... 7, 8, 9 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2022 Lie 12 Ant, 19:52

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

[ Eiti į: 1 ... 104, 105, 106 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2022 Vas 17 Ket, 14:33

LinaLinLin Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Nesąžiningi vartotojai.

[ Eiti į: 1 ... 13, 14, 15 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2020 Bal 16 Ket, 10:10

feisas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2020 Vas 13 Ket, 16:03

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2019 Spa 06 Sek, 16:24

tadas1991 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Fon Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Bal 26 Tre, 17:29

marjaxxx Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Sau 13 Pen, 17:46

rcepa Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. OLDTIMERS FORUMO TAISYKLĖS

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2016 Rgp 26 Pen, 21:21

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų