Padėkite išrinkti oldtimers.lt logotipą (išrinktas)

Senos ir užrakintos Oldtimers.lt temos

Moderator: Moderatoriai

Jums labiausiai patinkantis oldtimers.lt logotipas

Poll ended at 2011 Feb 15 Tue, 22:23

1 logotipas
40
16%
2 logotipas
108
44%
3 logotipas
21
9%
4 logotipas
18
7%
5 logotipas
15
6%
6 logotipas
44
18%
 
Total votes: 246

User avatar
sth55
Forumietis
Forumietis
Posts: 1212
Joined: 2008 Sep 18 Thu, 19:11
Location: Vilnius

Re: Padėkite išrinkti oldtimers.lt logotipą (apklausa)

Post by sth55 »

Nu man irgi kazkaip nei 1 nepatinka,kazkokie labai netikri,meniski.Siulyciau nufotografuot koki Iza ar Emka ir idet,butu manau normaliausia ir tikriausia,nes cia ne kazkokiu meninku forumas.Balsavau uz 5 nes jis paprasciausias ir bent spalvu normalesniu turi.
User avatar
Kęstutis 57
Forumietis
Forumietis
Posts: 887
Joined: 2009 Aug 27 Thu, 23:58

Re: Padėkite išrinkti oldtimers.lt logotipą (apklausa)

Post by Kęstutis 57 »

Man užkliuvo, kad pavadinimas skamba kaip latviškai. Aš latvių kalbos nežinau, teisingiau žinau, bet mažai suprantu. Kai perskaičiau pirmą kartą susidarė toks įspūdis. O kalbėdami ar linksniuodami, tikrai taip nesakome. Gal čia tik todėl, kad visur internete žodis rašosi vienas, tik pridedama lt, Uk, Rus, By ir t. t. ir papuolame į tos šalies ar valstybės forumą?
Kęstutis, bet ne tas.
Kaunas, tel. Nr.: 8 687 52321
User avatar
Pjeras
Administratorius
Administratorius
Posts: 115
Joined: 2010 Dec 07 Tue, 1:01
Location: Kaunas

Re: Padėkite išrinkti oldtimers.lt logotipą (apklausa)

Post by Pjeras »

Norime padėkoti visiems balsavusiems ir išreiškiantiems savo nuomonę, plėtojant oldtimers.lt bendruomenę.

Išrinktas logotipas Nr. 2 patikęs daugiausiai balsavusiųjų.

Senas logotipas. Taip, ankstesnis logotipas buvo spalvotas ir gražus, dauguma buvote prie jo pripratę, tačiau tai buvo labiau nuotrauka, o ne logotipas. Logotipui reikėjo daugiau paprastumo.
Kiti logotipai. Daug kas atidavę savo balsus ir kitiems, Jums labiau patikusius logotipus. Tikimės, kad laikui bėgant priprasite prie naujo logotipo, o jei ne - tai būtų geriausia prisiminti, kad logotipas yra tik forumo detalė ir nuo jo ne tiek ir daug priklauso pats forumas, esama informacija ir visų svarbiausia - patys dalyviai :wink:
Locked