tomosefskis

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Skelbti atsakymą
tomosefskis
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 04 Sau 2012, 11:49

tomosefskis

Standartinė tomosefskis »

Sveiki Esu Tomas, man 29 m. Man patinka automobiliai , tad nusprendziau parodyti ir savo turima auto, kuri man primena jaunyste, kaip pirma karta sedau uz vairo :) Automobilis vaz 2101 73m , as jo ieskojau labai ilgai ir nuobodziai , kol nepasitaike vienas geras zmogus ir man ji uzrode, nes jo dede laike ji garaze nuvalyta, priziureta. Galiu tik pasakyti kad sis automobilis su istorija , nes turejo ji du labai idomus ir garbingi zmones. Auto truputi atrestauravau, stengiausi palikti viska autentiska, vaziuokle , variklis, salonas, skardos (nevirytos), viskas orginalas, keistos tiktai padangos ir truputi stiklai tamsesni :) tad tiek pradziai.
Prikabinti failai
DSC_0088 vaz2.jpg
xecutioner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 329
Užsiregistravo: 13 Vas 2011, 19:47
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Re: T.K 2101

Standartinė xecutioner »

sveikas bendraminti ziguliste :D
'73 vaz 2101 1.2
'93 Мокик РМЗ-2.136 "Stella" (ieskau remo su tvarkingais dokumentais. kaunas)


http://public.fotki.com/FOOSE99/
Vartotojo avataras
RPM
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 878
Užsiregistravo: 19 Kov 2009, 18:13
Miestas: Vilnius

Re: tomosefskis

Standartinė RPM »

:myliu: originals iki 74metų ''skaityk'' retenybė dar vietomis tūrėtų būti Fiat simbolika :puiku: , tinkamas auto, tinkama išvaizda, pagarba :labas:
Naudotos ir naujos Ural/Dnepr/K750/Jawa/Iž detalės
Dalių smėliavimas;
Aliuminio stikliavimas, poliravimas;
Paruošimas chromavimui.
ceckus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 03 Lie 2010, 16:13
Miestas: Moletai

Re: tomosefskis

Standartinė ceckus »

Užskaitau :puiku: labai gražiai padaryta. Jei darysiu ka nors su saviškiu, tai darysiu ka nors panašaus į taviškį :myliu:
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Re: tomosefskis

Standartinė Ledūklis »

Labas :) Šaunuolis, kad tokią mašiną prižiūri. Aš irgi turiu 2101 '73 metų. Kantri ir patikima mašina. Ar dažei tokia pačia spalva? Kokios spalvos salonas? (Pas mane mašinos spalva - "palevaja", o salonas - raudonas, bet manau, kad spalvą ateity keisiu...) Kodėl priešrūkinis vienas tik?
Tel. 86 vienas 558 vienas 44.
Skelbti atsakymą