Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Motorizuotos rogės

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

Skelbti atsakymą
Vainius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 10 Kov 2011, 17:34

Re: Motorizuotos rogės

Standartinė Vainius »

Aš buvau paskelbęs internete tema "nedirba variklis" tai tas variklis nuo aero rogių, tokias turiu pasistengsiu ryt įmest čia foto, jos gan paprastos, beja labai tinka trabanto varikliukas, tavo valties motoras irgi tinka, anksčiau su Vichr motorais skraidydavo, automobilinio variklio taikyt tikrai neverta, jis bus per sunkus, tinka ir Yzh jupiterio, planeta labai vibruos. beja reik nepamiršt, kad medinio propelerio menčių galų greitis negali viršyti 290 m/s , o dar geriau jei sukasi 230 m/s, nes taip bus mažiau triukšmo. Tokį kaip tavo motoriuką perdarydavo oru aušinamu.
jolita
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 09 Rgs 2012, 15:48

Re: Motorizuotos rogės

Standartinė jolita »

Vainius rašė:Aš buvau paskelbęs internete tema "nedirba variklis" tai tas variklis nuo aero rogių, tokias turiu pasistengsiu ryt įmest čia foto, jos gan paprastos, beja labai tinka trabanto varikliukas, tavo valties motoras irgi tinka, anksčiau su Vichr motorais skraidydavo, automobilinio variklio taikyt tikrai neverta, jis bus per sunkus, tinka ir Yzh jupiterio, planeta labai vibruos. beja reik nepamiršt, kad medinio propelerio menčių galų greitis negali viršyti 290 m/s , o dar geriau jei sukasi 230 m/s, nes taip bus mažiau triukšmo. Tokį kaip tavo motoriuką perdarydavo oru aušinamu.

foto bus?
Vartotojo avataras
pofke78
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1908
Užsiregistravo: 11 Bal 2011, 10:23
Miestas: Kaunas

Re: Motorizuotos rogės

Standartinė pofke78 »

jolita rašė:
Vainius rašė:Aš buvau paskelbęs internete tema "nedirba variklis" tai tas variklis nuo aero rogių, tokias turiu pasistengsiu ryt įmest čia foto, jos gan paprastos, beja labai tinka trabanto varikliukas, tavo valties motoras irgi tinka, anksčiau su Vichr motorais skraidydavo, automobilinio variklio taikyt tikrai neverta, jis bus per sunkus, tinka ir Yzh jupiterio, planeta labai vibruos. beja reik nepamiršt, kad medinio propelerio menčių galų greitis negali viršyti 290 m/s , o dar geriau jei sukasi 230 m/s, nes taip bus mažiau triukšmo. Tokį kaip tavo motoriuką perdarydavo oru aušinamu.

foto bus?

search.php?keywords=nedirba+variklis&terms=all&author=&attr_id=0&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Ie%C5%A1koti
Vainius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 10 Kov 2011, 17:34

Re: Motorizuotos rogės

Standartinė Vainius »

.
Prikabinti failai
foto1.jpg
foto2.jpg
Vainius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 10 Kov 2011, 17:34

Re: Motorizuotos rogės

Standartinė Vainius »

.
Prikabinti failai
foto3.jpg
foto4.jpg
Vainius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 10 Kov 2011, 17:34

Re: Motorizuotos rogės

Standartinė Vainius »

o dėl degiojo mišinio dalies praradimo, tai tam reikalingas rezonancinis duslintuvas, jis tą dalį gražina į degimo kamerą :) ir šiek tiek padidina galią variklio, propelerio trauka su gerai paskaičiuotu rezonanciniu duslintuvu gali padidėt iki 10 kg :)
Vainius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 10 Kov 2011, 17:34

Re: Motorizuotos rogės

Standartinė Vainius »

tai kaip suprantu niekam daugiau nebeydomu aerorogės, niekas negali nei paprieštaraut tokiai konstrukcijai, ar padiskutuot apie ją
Yha
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 241
Užsiregistravo: 02 Rgs 2011, 12:11

Re: Motorizuotos rogės

Standartinė Yha »

Idomu, idomu :-) tik truksta ziniu tokiuose reikaluose, kad kazka komentuot ar patart. Man kazkaip pakojai kliuna uz akiu, ten su jais kazkas valdos ar man ne taip rodos :-) koks rogiu svoris? Teko isbandyti?
Vainius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 10 Kov 2011, 17:34

Re: Motorizuotos rogės

Standartinė Vainius »

pakojai nieko nevaldo, visgi posūkio vairo kaip lėktuvuose nėra, čia tik valdoma vairu priekinę pavažą, taip išbandyt teko ir gan nemažai, maksimalus greitis apie 70 žinoma skamba juokingai , bet tokiose rogėse greičio užtenka, jų svoris maždaug apie 80 kg, svert neteko, jei dėl konstrukcijos patart, gali klaust, kaip tik įmanoma padėsiu, pats konstruoju savo lėktuvą. :)
Vartotojo avataras
virginijus007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1237
Užsiregistravo: 11 Kov 2009, 12:12
Miestas: Mažeikiai

Re: Motorizuotos rogės

Standartinė virginijus007 »

Vainius rašė:tai kaip suprantu niekam daugiau nebeydomu aerorogės, niekas negali nei paprieštaraut tokiai konstrukcijai, ar padiskutuot apie ją


Mūsų aviamodelizmo būrelio vadovas buvo pasidaręs aero roges su dnepro varikliu. Teko dalyvauti jo pirmame važiavime. :puiku: Tikrai gerai ėjo, galios netrūko. Tik kad pirmo važiavimo pabaigoje „užlinko“ variklis. Kažkas atsitiko, kad kibirkšties nebebuvo. Toliau nežinau, nes tada išėjau. :D
Šiaip, manau kad Vainiaus gaminamoms aero rogėms reikėtų platesnių (bent jau) galinių slidžių. Tokio pločio, kaip trys slidės vienai pusei, kurias dabar esat uždėjęs. Jūs kitaip neslysit ant sniego, o smegsit į jį ir bus sunku čiuožt. Mano tokia asmeninė nuomonė, pagal tai kiek aero rogių esu matęs.
Nupirkčiau dalis šiai technikai (ar donorus):
Trabant 601; 600; 500
Volkswagen Passat B2 Syncro
Ford Transit MK1
Jawa 353;354
+37062436168
Skelbti atsakymą