Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

haroldas194

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Skelbti atsakymą
haroldas194
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 11 Geg 2016, 16:02

haroldas194

Standartinė haroldas194 »

Sveiki :labas: Ilgai skaitinėjau šį forumą, tai nusprendžiau užsiregistruot ir pats :) Sena technika domiuosi seniai, anksčiau turėjau trečią žiguliuką. Dabar turiu Moskvitch 2140 https://cloud.mail.ru/public/42hs/xGkiVWFmD. Jį 2006m., už 200 LT nusipirkau iš vieno senuko. Pagamintas 1978, senukas jį nupirko 1979-07-13 (yra dokumentai). Moskvitchiaus galinės padangos originalios, priekinės restauruotos, nedažytas. Pagal užrašus (Oil, Amps, Fuel) ir vartojamą numerį 1500 spėju, kad automobilis buvo skirtas eksportui. Man reikėtų informacijos apie karbiuratoriaus ir degimo reguliavimą, nes knygutėje mažai jos. Karbiuratorius 412-2101. Yra keletas įbrėžimų, bet nusprendžiau neperdažyt, nes dažai originalūs. Žiemą nevažiuotas.
Vartotojo avataras
GINTIL
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 991
Užsiregistravo: 16 Spa 2004, 16:48
Miestas: Žemaitija
Susisiekti:

Re: haroldas194

Standartinė GINTIL »

:labas: sveikas prisistatęs. Malonių diskusijų. Būtų smalsu pamatyti minimą transportą bent nuotraukose. :foto:
P.S. Klausiant ar prašant patarimų, atsakymus operatyviau gautumėte, jei užklausas skelbtumėte ne prisistatymo temoje (nes ne visi forumiečiai turi laiko nagrinėti absoliučiai visas temas). :skaitau:
1937 MB320 Pulmanlimousine
1957 M1M Minsk
1986 MB 190D
haroldas194
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 11 Geg 2016, 16:02

Re: haroldas194

Standartinė haroldas194 »

Mano pranešime buvo nuoroda, kur sukėliau nuotraukas, https://cloud.mail.ru/public/42hs/xGkiVWFmD. Prastokos kokybės, nes fotografavau garaže. O dėl karbiuratoriaus tai man ta informacija nėra labai svarbi, tai galvoju, kad neverta kurti temos. Tiesiog parašiau čia, gal kažkas pamatys ir patars :)
Skelbti atsakymą