Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Perdarytos senovinės technikos (hotrod) skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.

Moderatoriai: TVR, Moderatoriai

Vartotojo avataras
gedulis9
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 22 Sau 2008, 16:29
Miestas: kaunas

Re: 5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Standartinė gedulis9 »

Pardavejas melagis,bet vistiek gerai,lietuvoj to negausi
mt11
riga16
t16mg
t40
voschod 2
kiaule su smz sukergta[color=#80BFFF]
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1145
Užsiregistravo: 03 Gru 2005, 10:38
Miestas: Kaunas

Re: 5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Standartinė diesel »

Nelabai supratau ka pardavejes melavo? Kad buvo su atbuliniu begiu? Jaunysteje vienas veikejas irodinejo, kad Jawa turi voztuvus. Visiems buvo juokinga. Dnepr 5-iu begiu deze yra gan retas dalykas, todel tie, kas platina 5-o begio komplekta, manau, kad nera gyvai mate dezes. Auksciau poste rasiau, kad Dnepr dezes 5-iu begiu nebuvo su atbuliniu begiu. Esu mates originalia 5-iu begiu deze ir vaziaves su tuo Dnepru. 5-iu greiciu deze skirta TIK eskortiniams Dnepr motociklams BE lopsio. Kam atbulinis, jei nera lopsio?
Mob. 8 650 88 526
Kaunas
Vartotojo avataras
gedulis9
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 22 Sau 2008, 16:29
Miestas: kaunas

Re: 5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Standartinė gedulis9 »

o tai kas draudzia vaziuot su lopsiu 5 pavara?pvz pas mane 4pavaru deze ir 9 reduktorius,ir man nepatinka,man truksta jegos pajudant is vietos,va isidesiu 5 pavaru deze,8 reduktoriu ir tada issispres sitas klausimas.nukabinu priekaba,statau 10reduktoriu ir sau minu 100km.h be variklio pjovimo.megstu pasivazinet ne tik apie miesta. :labas:
mt11
riga16
t16mg
t40
voschod 2
kiaule su smz sukergta[color=#80BFFF]
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1145
Užsiregistravo: 03 Gru 2005, 10:38
Miestas: Kaunas

Re: 5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Standartinė diesel »

gedulis9 rašė:o tai kas draudzia vaziuot su lopsiu 5 pavara?pvz pas mane 4pavaru deze ir 9 reduktorius,ir man nepatinka,man truksta jegos pajudant is vietos,va isidesiu 5 pavaru deze,8 reduktoriu ir tada issispres sitas klausimas.nukabinu priekaba,statau 10reduktoriu ir sau minu 100km.h be variklio pjovimo.megstu pasivazinet ne tik apie miesta. :labas:


Jauciu, kad turi mazai patirties. :)
Mob. 8 650 88 526
Kaunas
evris
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 861
Užsiregistravo: 26 Lap 2011, 15:43
Miestas: Vilnius

Re: 5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Standartinė evris »

diesel rašė:
gedulis9 rašė:o tai kas draudzia vaziuot su lopsiu 5 pavara?pvz pas mane 4pavaru deze ir 9 reduktorius,ir man nepatinka,man truksta jegos pajudant is vietos,va isidesiu 5 pavaru deze,8 reduktoriu ir tada issispres sitas klausimas.nukabinu priekaba,statau 10reduktoriu ir sau minu 100km.h be variklio pjovimo.megstu pasivazinet ne tik apie miesta. :labas:


Jauciu, kad turi mazai patirties. :)

Chebra nesipykite.
As pasidalinsiu savo patirtimi: Uralui 650ccm, idejus 9 reduktoriu su liulka - pats tas, greiciu deze 4 begiu standartine. Idejus 10 reduktoriu - i kalniuka be keleivio reikia sukti rankena ir fig zino kas ten dedasi degimo kameroje su 95 benzu.
I MT deze isidejau 4 greitinta begi = 5 begis kaip tiuninguotoje 4+5-tas dezeje, tai tuo greitintu su liulka ir 9 reduktorium nera net kalbos apie 100km/h ir keleiviu, nebent nuo kalno. Tiesa, reiketu ziuret pagal GPS, nes spidometras meluoja keiciant reduktoriaus perdavima
Kiekvienam savo.
Tuoj atsiveshiu 3 ir 4 greitintu dantraciu poras MT dezei, bus matyti, kaip sie gulasi, jiems nereikia jokiu perdarymu. Perdavimo skaiciaus nežinau, neklausinekite. tikiuosi tai butu sprendimas nedraugaujantiems su metalu ir norintiems netureti didelio laipto dedant tik 4 greitinta.
Mikroprocesoriniai Sovek degimai, opozito detales.
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1145
Užsiregistravo: 03 Gru 2005, 10:38
Miestas: Kaunas

Re: 5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Standartinė diesel »

Na is patirties tai :
Kai dedi 3-4 greitintus, tai turi 1,2,4,5. Vaziuojant i kalna labai jauti , kai nera 3-io begio, nes vietoj 3-io dedi 4-o krumplius, o vietoj 4-o dedi naujus 5-o.
Jei darai vietoj atbulinio 5-a, taip pat gaunasi Š.... . 5-as jungiasi vietoj atbulinio ranka vaziuojant 70-80 km/val. -diskomfortas (na galima perdaryti i kojini perjungima) . Krumpliai susidevi per koki sezona, max.du., nes nera sankabos principo.
Vienintelis variantas, tai ismesti atbulini ir deti nauja velenuka su nauja kulise, tai ka atveze Evris. Zinoma reikia padirbeti, kad ji ikisti.
Del pykcio, tai mes nesipykstam, tiesiog is Gedulis9 kalbu supratau, kad jis kalba, o patirties neturi daug nes : Jei idesi 10-a reduktoriu, tai be lopsio gerai, o su lopsiu netrauks variklis. Su lopsiu atsimeta dezes greitinimas- 3-4-o begiu. Lieka tik vietoj atbulinio deti 5-a begi, bet paliekant 8-a reduktoriu. Beda bus kita, nes neliks atbulinio begio. Isvada, palikti standartine deze su 8-u reduktorium. 9-as reduktorius skirtas vaziuoti be lopsio. Jei pakeltas variklio galingumas, galima statyti ir 9-a reduktoriu. (is patirties nuo 1990m.)
Mob. 8 650 88 526
Kaunas
jakovlevas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 452
Užsiregistravo: 11 Lie 2009, 21:06
Miestas: Vilnius

Re: 5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Standartinė jakovlevas »

Čia geriausiai viskas parodyta:
https://www.youtube.com/watch?v=XPNoa5GJeR0
paveiksliukai čia:
http://moto.kiev.ua/forum/?trid=tuning/1414691725302

Mano dėžė jau procese. Pavasarį galėsim lenktyniauti.
viktoras
Vartotojo avataras
gedulis9
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 22 Sau 2008, 16:29
Miestas: kaunas

Re: 5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Standartinė gedulis9 »

diesel rašė:
gedulis9 rašė:o tai kas draudzia vaziuot su lopsiu 5 pavara?pvz pas mane 4pavaru deze ir 9 reduktorius,ir man nepatinka,man truksta jegos pajudant is vietos,va isidesiu 5 pavaru deze,8 reduktoriu ir tada issispres sitas klausimas.nukabinu priekaba,statau 10reduktoriu ir sau minu 100km.h be variklio pjovimo.megstu pasivazinet ne tik apie miesta. :labas:


Jauciu, kad turi mazai patirties. :)

Atmaliau su liulka 9 reduktorium 2 sezonus,ir tryse ir dviese,viskas normaliai,o va su 10 su liulka jau vargas.o solo 10 gerai,ir dar mazoka,vat ir bus 5begis solo su 10red.o su liulka bus 8rf.plius 5 begis a velniai zino ar 26metai technikos krapstyme mazai ar daug :labas:beje,mano deze jau padaryta :D viskas veikia puikiai,o ir detales kokybiskos,manau net geresnes kokybes nei standartines.,auksciau esanciame video nepamineta kad 1,2 pavaros sakutes dalis kuri vaiksto fiksatoriuje yra per ilga ir kliuna uz 5 pavaros segmento,sakutes ta dali kuri vaiksto reikia sutrumpinti apie 2 mm.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo gedulis9 28 Lap 2014, 19:53, redaguota 1 kartą(us).
mt11
riga16
t16mg
t40
voschod 2
kiaule su smz sukergta[color=#80BFFF]
jakovlevas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 452
Užsiregistravo: 11 Lie 2009, 21:06
Miestas: Vilnius

Re: 5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Standartinė jakovlevas »

gedulis9 rašė:
diesel rašė:
gedulis9 rašė:o tai kas draudzia vaziuot su lopsiu 5 pavara?pvz pas mane 4pavaru deze ir 9 reduktorius,ir man nepatinka,man truksta jegos pajudant is vietos,va isidesiu 5 pavaru deze,8 reduktoriu ir tada issispres sitas klausimas.nukabinu priekaba,statau 10reduktoriu ir sau minu 100km.h be variklio pjovimo.megstu pasivazinet ne tik apie miesta. :labas:


Jauciu, kad turi mazai patirties. :)

na velniai zino ar 26metai technikos krapstyme mazai ar daug :labas:beje,mano deze jau padaryta :D viskas veikia puikiai,o ir detales kokybiskos,manau net geresnes kokybes nei standartines.,auksciau esanciame video nepamineta kad 1,2 pavaros sakutes dalis kuri vaiksto fiksatoriuje yra per ilga ir kliuna uz 5 pavaros segmento,sakutes ta dali kuri vaiksto reikia sutrumpinti apie 2 mm.


Gražu. Beje, o 5 bėgio vienas dantratis ten pas tamstą privirintas? ar tiesiog užpresuotas?
Reikėjo išgremžti mėsos iš karterio, kad kulisa tilptų ar nekliuvo?
Vartotojo avataras
gedulis9
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 22 Sau 2008, 16:29
Miestas: kaunas

Re: 5 begis MT dezei skirta pirkusiems komplekta

Standartinė gedulis9 »

Uzpresuotas,emiau keleta veleneliu,ant visu movesi laisvai,sis yra visiskai naujas,ir uzsipresavo,tar uzplojau slicus kad nenusimautu.kulisai karteri siek tiek tarkavau,ir pacia kulisa pratekinau skyle,neuzsimove.dar pervirinau pati perjungimo stokeli,ta ant kurio maunas spyruokle ir saiba.nes sutrumpinus suniuka pradejo kliuti.sunkiausiai sekes isgrezt skylute laisvo begio skardeles tvirtinimui,labai kietas metalas.manau paprasciau but ipjaut su diskeliu o po to uzvirint.pradziai tiek
mt11
riga16
t16mg
t40
voschod 2
kiaule su smz sukergta[color=#80BFFF]