Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

tadas1991

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

awd, zinau ka reiskia XB3, tiesiog to dviracio man nepavyko identifikuoti, nes kai ji radau, parsinesiau, buvo perdazytas kokius 2 kartus, tod?l pavadinau gamyklos pavadinimu. Tiesa jo r?mas identiskas sputniko tik simplekso ausel?s n?ra.
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

Taigi sputnikas pasirode 80 metu, bent jau mano nuomone, nes kur remo numeris yra 80g(rusiska), tada tarpas ir skaiciu kruva, g supratau kaip sutrumpinta rusisko zodzio metai varianta. Nuemiau, kiek pasiekiau isvaliau (yra kniedytu sujundimu), pablizginau biski, is sutepiau simpleksa bei zvaigzdutes. Jis toliau kliba, nes per 26 metus nutrynes varztas ant kurio jis lankstosi. Tas lyg ir tiek to, nes tai begiu permetimui netrukdo, artimiausiu metu planuojama patvarkyt, sutept ir surinkt galiniu zvaigzdziu sistema (ji jau isrinkta ir isvalyta).
infektus>>manau, kad turistas turi skirtumu, kiek lyginau akim, tai visu pirma stabdziai, sistemos skirtingos, paskui galiniu zvaigzdziu blokas pas sputnikas didesnis diazpazonas (nors kiekis zvaigzdziu tas pats), pedalai kitokie, paskui pas sputnika prieki zvaigzde 53 dantu, turisto 51 atrodo, zvaigzdes apsauga kitokia. Nors cia aisku menki skirtumai
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

AWD rašė:
tadas1991 rašė:dar yra kazkoks XB3

Taigi, tas XB3 - tai tiesiog Charkovskij Velosipednyj Zavod, gaminęs dviračius "Turist" (1963 m. kainavo 72 rublius) vėliau - "Sputnik" (1964 metais kainavo 78 rublius). Kainas žinau tiksliai, nes pats esu pirkęs ir važinėjęs. "Sputnik" ratlankių niekada nepavykdavo išlyginti, tekdavo po sugadinimo pirkti naujus...

O ka patartum daryt su ratlankiais, man sirdis linksta link keitimo, bet norisi originala. Turbut kad keisiu ir paliksiu senus kur nors, nes dviratis naudojamas pagal paskirti, kaip sakant jei jau vazineju tai kokybiskai.
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

kolkas neperku tad parasiau cia. Gal kas nors turit uzsilikusiu sputniko ar kito XB3 gaminto dviracio detaliu? Reikia siu:

dviracio visrakcio
galines stebules naujos arba mazai devetos(geriausia butu nuo sputnik, bet gal ir nuo turisto ar sportinio tinka...)
technines knygeles jei tokia buvo

taip pat kitoks sakei esi pirkes tai gal zinai kas i komplekta ieina (irankiai, knygele ir pan.)?
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

tadas1991 rašė:
AWD rašė:
tadas1991 rašė:dar yra kazkoks XB3

Taigi, tas XB3 - tai tiesiog Charkovskij Velosipednyj Zavod, gaminęs dviračius "Turist" (1963 m. kainavo 72 rublius) vėliau - "Sputnik" (1964 metais kainavo 78 rublius). Kainas žinau tiksliai, nes pats esu pirkęs ir važinėjęs. "Sputnik" ratlankių niekada nepavykdavo išlyginti, tekdavo po sugadinimo pirkti naujus...

O ka patartum daryt su ratlankiais, man sirdis linksta link keitimo, bet norisi originala. Turbut kad keisiu ir paliksiu senus kur nors, nes dviratis naudojamas pagal paskirti, kaip sakant jei jau vazineju tai kokybiskai.

Ratlankius nėra labai sunku sureguliuoti(vėl gi su galva :lol: ). Aš dar tebeturiu rusišką sportinį dviratį "Start šosse", kurio ratlankius tada būdamas dešimtoje klasėje susireguliuodavau kaip stygas. Tiesa, ratlankiai sportiniam dvigubi(jie ir dabar pas mane tebėra gero stovio). Tavo visa bėda gali būti dėl stipinų užrūdijomo. Dėl atlaidinimo patarčiau sumirkyti su BSK stabdžių skysčiu(dar geriau aprišti sumirkytais skudurais) ir palikti ratus kuriam laikui pagulėti(mėnesiui kitam). Arba keisti naujais - nukerpant po vieną seną ir iškart įdedant naują, kad nepabėgtų seka ir centras. Ir veržti vėl gi su galva :lol: .
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

Black rašė:
tadas1991 rašė:
AWD rašė:
tadas1991 rašė:dar yra kazkoks XB3

Taigi, tas XB3 - tai tiesiog Charkovskij Velosipednyj Zavod, gaminęs dviračius "Turist" (1963 m. kainavo 72 rublius) vėliau - "Sputnik" (1964 metais kainavo 78 rublius). Kainas žinau tiksliai, nes pats esu pirkęs ir važinėjęs. "Sputnik" ratlankių niekada nepavykdavo išlyginti, tekdavo po sugadinimo pirkti naujus...

O ka patartum daryt su ratlankiais, man sirdis linksta link keitimo, bet norisi originala. Turbut kad keisiu ir paliksiu senus kur nors, nes dviratis naudojamas pagal paskirti, kaip sakant jei jau vazineju tai kokybiskai.

Ratlankius nėra labai sunku sureguliuoti(vėl gi su galva :lol: ). Aš dar tebeturiu rusišką sportinį dviratį "Start šosse", kurio ratlankius tada būdamas dešimtoje klasėje susireguliuodavau kaip stygas. Tiesa, ratlankiai sportiniam dvigubi(jie ir dabar pas mane tebėra gero stovio). Tavo visa bėda gali būti dėl stipinų užrūdijomo. Dėl atlaidinimo patarčiau sumirkyti su BSK stabdžių skysčiu(dar geriau aprišti sumirkytais skudurais) ir palikti ratus kuriam laikui pagulėti(mėnesiui kitam). Arba keisti naujais - nukerpant po vieną seną ir iškart įdedant naują, kad nepabėgtų seka ir centras. Ir veržti vėl gi su galva :lol: .


esu perspikiaves nuo nulio jau tris dviracio ratlankius (rusisko vyrisko)

Nieko su tais ratlankias dabar labai blogai nera, susidejau trukstamus 2 spikius, patiesinau ir dabar kreivumas apie 2-3 mm. Vaziuojant apie 60-70 nuo kalno nesijaucia kad plaukioja galas, stabdziai taip pat lygiai dirba. o tai sakyciau normaliai. Tiesa jis plaukioja visada nes kazkaip ar remas minkstas ar kas dar... Tiesa nustebau net kokie puikus sio dviracio stabdziai: stabdo lygiai ir graziai, ratas nesiblokuoja vos stipriau spustelejus kaip kai kuriu importiniu.

Gal turi start shoses detaliu atliekamu? Kiek zinau pas juos prieky dviguba zvaigzde, kaip tik tokios man reik, nes su savo didele i statesni kalna nebeuzlipu.
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Deja, detalių atliekamų neturiu, o iškomplektuoti nenorėčiau. Nostalgija jaunystei neleidžia :lol: . Kai tavo žinutes paskaičiau tai nuėjęs į daržinikę užmečiau akį. Reiks ištraukt į dienos šviesą, pasivažinėti.
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

na va, dabar galvoju. Gavau pasiulyma pirmas zigulys. Sake arkos, slenksciai nesupuve dar, bet dugno nemate. Diedas su juo vazineja i darba, tai velnias zino kas ten gali but pridaryta. Kaina irgi beveik juokinga - 100lt. Ka patartumet? Pasistengsiu apziuret artimiausiu metu jei dar nebus parduotas
Vartotojo avataras
titanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 02 Geg 2006, 15:32
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė titanas »

Manau verta, nepatiks - metalyne daugiau gausi.
Vartotojo avataras
tadas1991
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2067
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 20:03
Miestas: Kaunas

Standartinė tadas1991 »

Nu tai va, bet aplinkiniu reakcija tai
dede, kuris ir pasiule, ten jo pazistamo: ne, bet tu nesveikas :shock:
tetis: kam tau tas zigulys? as tau pasata tuoj atiduosiu (tikrai atiduos 92 metu pasata, nes nebegali jis jau su juo uzsieny i darba vazinet, istatymai pasikeite). Subyres tau tas zigulys. :shock:
Su mama dar nekalbejau bet per daug gerai ja pazistu, zinau ka pasakys :evil

O dabar rimtai, tai tikrai apsimoka, vien variklis kainuoja 100-150lt, bet neturiu kur statyt. Kieme vietos tai daug yra (20 masinu susigrude tilptu), bet nera jokio stogo laisvo. Jauciu reik griebt kol dar yra :-)