Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Pusautomatis

Čia diskutuojama apie viską kas susiję su senovinėmis transporto priemonėmis, išskyrus sritis kurios patenka į kitas forumo kategorijas.

Moderatoriai: Baronas, Moderatoriai

Forumo taisyklės
I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
auris344
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 22 Lap 2007, 12:26
Miestas: Vilkaviškis

Standartinė auris344 »

Aš pirkau Ramučių gamybos, jau kuris laikas naudoju, nesiskundžiu,vielos ritė 15kg, nes po 5kg pirkti kainuoja daug brangiau, tuo jau isitikinau,storis 0,8mm .Pasirinkau su jų gamybos žarna, sakė jog jei kas nutiks, ją perinkti galima, o importinę tik išmesti sugedus.Pats kempas kainavo 1200lt. + angliarūgžtės balionas,pildymas, reduktorius,viela 15kg.Viso gavosi 1560lt.
K-750, IŽ-49.
Vartotojo avataras
imantas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 357
Užsiregistravo: 16 Spa 2009, 02:06

Standartinė imantas »

auris344 rašė:Aš pirkau Ramučių gamybos, jau kuris laikas naudoju, nesiskundžiu,vielos ritė 15kg, nes po 5kg pirkti kainuoja daug brangiau, tuo jau isitikinau,storis 0,8mm .Pasirinkau su jų gamybos žarna, sakė jog jei kas nutiks, ją perinkti galima, o importinę tik išmesti sugedus.Pats kempas kainavo 1200lt. + angliarūgžtės balionas,pildymas, reduktorius,viela 15kg.Viso gavosi 1560lt.


Idomu butu daugiau suzinoti apie sios firmos gamini, pirma karta girdziu apie tokia firma kaip "Ramučių"
npn
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:46
Miestas: Kaunas

Standartinė npn »

imantas rašė:
Idomu butu daugiau suzinoti apie sios firmos gamini, pirma karta girdziu apie tokia firma kaip "Ramučių"


Ne firmos pavadinimas čia, juos tiesiog gamina Ramučiuose prie Kauno. Naudoju ir pats tokį mažąją versiją paminėtą aukščiau. Problemų nekilo, tiesa ir virinu retai, sunku objektyviai kažką pasakyti - ką reikėjo susivirindavau. Tai smulkiaserijinis namudinis gaminys, daugelis detalių yra pagamintos kažkur vietoje (dizaino prasme nėra pribloškiantis), konstrukcija ir technologija irgi nėra ultra šiuolaikinė. Bet paprasta, veikia ir tiek. Už tokią kainą greičiausiai nelabai ką ir nupirksi naujo rimtesnio (neskaitant vakarietiškų vienfazių, be virinimo dujų aplinkoje galimybės ar panašių iš senukų). Norint rankovę galima ir gamyklinę prisijungti ar pakeisti yra standartinė jungtis.
minde
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 455
Užsiregistravo: 23 Vas 2004, 11:41
Miestas: Vilnius

Standartinė minde »

Tai gal pasidalintumėt tų Ramučių telefonu ar adresu?
npn
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:46
Miestas: Kaunas

Standartinė npn »

minde rašė:Tai gal pasidalintumėt tų Ramučių telefonu ar adresu?


Susiradau garantinį lapą, AD-55 pas mane. Numeris jei nepasikeitęs 8 671 15433 O tame www ir daugiau kitų gamintojų gaminių yra..
Vartotojo avataras
auris344
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 22 Lap 2007, 12:26
Miestas: Vilkaviškis

Standartinė auris344 »

Daugiau kalbama šioje nuorodoje, gal padės šiek tiek. http://www.zemesukis.com/forumas/viewto ... f=9&t=1004
K-750, IŽ-49.
wuzimu
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 06 Spa 2008, 08:12
Miestas: Vilnius

Standartinė wuzimu »

O kas mano kempui blogai? Kai virinu duske kokia, na, kad kepą laikau galiuką į dangu, tai man karts nuo karto susilanksto viela už ritinėlio. Tada turiu nuiminėti žarną ir taip prarandu žarnos ilgio vielos gabalą...
npn
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 543
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:46
Miestas: Kaunas

Standartinė npn »

wuzimu rašė:O kas mano kempui blogai? Kai virinu duske kokia, na, kad kepą laikau galiuką į dangu, tai man karts nuo karto susilanksto viela už ritinėlio. Tada turiu nuiminėti žarną ir taip prarandu žarnos ilgio vielos gabalą...


Gal tokioje padėtyje viela prikempa prie antgalio arba dėl kažkokių kitų priežasčių užstringa todėl neturi kur dėtis (šarve) ir susilanksto ten kur jau gali.
Kebas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 17 Vas 2004, 15:37
Miestas: Siauliai-Alesundas

Standartinė Kebas »

Nutiko tokia beda nutruko viela zarnoje, kaip dabar man ja istraukti.
Vartotojo avataras
valdas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 06 Vas 2005, 22:29
Miestas: Kaunas

Standartinė valdas »

wuzimu rašė:O kas mano kempui blogai? Kai virinu duske kokia, na, kad kepą laikau galiuką į dangu, tai man karts nuo karto susilanksto viela už ritinėlio. Tada turiu nuiminėti žarną ir taip prarandu žarnos ilgio vielos gabalą...
Keisk sarva ir antgali.