Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

vkp
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 04 Rgs 2009, 14:21
Miestas: Klaipeda

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė vkp »

Jau trečia diena niekaip negaliu įkelt nuotraukų, nors anksčiau jokių problemų neturėjau :( Nuotraukos sumažintos, nekelia net nuotraukų, kurias prieš tai buvau be problemų įkėlęs. Nuotraukas bandžiau kelt į skyrelį "Kieno tai dalis? Kas tai galėtų būti?"
Kas čia ne taip?
Ačiū
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

Ar yra koks klaidos pranešimas?
Pabandykite per naują prisijungti ar kitą naršyklę.
Vartotojo avataras
mariussta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1609
Užsiregistravo: 08 Lie 2008, 22:12
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė mariussta »

Kaip sakė vienas gerbiamas Lietuvos profesorius,-kas galėtų paneigti tikimybę, kad prasidėjęs "bardakas" nėra naudingas administratoriams...
Mėgstu remontuoti automobilius, senus automobilius
vkp
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 04 Rgs 2009, 14:21
Miestas: Klaipeda

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė vkp »

Pozityvus rašė:Ar yra koks klaidos pranešimas?
Pabandykite per naują prisijungti ar kitą naršyklę.

Pakeitus naršyklę, nuotraukos įsikėlė.
Ačiū už patarimą :puiku:
Zloi
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 10 Bir 2005, 04:40
Miestas: Klaipeda, Lithuania

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Zloi »

Susidūriau su naujienomis forume tad turiu klausima: - Ar sąžininga iš žmonių kurie prieš mėnesi paremia forumą ir tapo forumo rėmėjais tuo įrodydami savo ištikimybe forumui savarankiškai paaukojant pinigus reikalauti dabar pinigu už tapatybes patvirtinimą? Ar toleruojate dviguba apmokestinimą?
remyla77
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 27 Rgp 2010, 21:35
Miestas: raseiniai

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė remyla77 »

Zloi rašė:Susidūriau su naujienomis forume tad turiu klausima: - Ar sąžininga iš žmonių kurie prieš mėnesi paremia forumą ir tapo forumo rėmėjais tuo įrodydami savo ištikimybe forumui savarankiškai paaukojant pinigus reikalauti dabar pinigu už tapatybes patvirtinimą? Ar toleruojate dviguba apmokestinimą?


Visiskai pritariu Zloi, manau paskubeta su nauja prievole, asmeniskai buciau labiau balsaves uz reitingavima, o dabar nukentesim visi, nauju pirkimu-pardavimu turetu zenkliai sumazeti, kas senienu restauratoriams tikrai ne i nauda.
jrjustys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 752
Užsiregistravo: 12 Kov 2011, 11:38
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė jrjustys »

Ar nebutu paprasciau parengti keleta papildomu moderatoriu, kurie padetu jum tvarkytis? a?
Perku ivairias gaz 69 dalis, kaip tiltu reduktoriai, dantracia ir pan. Siulikit ka turit is gaz 69.
868772848
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Pozityvus »

Tema skirta klausimams moderatoriams. Moderatoriai neturi nieko bendra su tapatybės tvirtinimu. Tai administracijos sprendimas, kuris keičiamas nebus.
Vartotojo avataras
Kęstutis 57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: 27 Rgp 2009, 23:58

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė Kęstutis 57 »

Gal per kažką galima būtų rasti forume blatą, kad galėčiau atiduoti arba dovanoti man nereikalingus daiktus. Mano tema dabar su kabliuku iš vidaus, nepatenku pats. Gal iš anksčiau mano dovanotųjų atradote kažką vogto, kad reikalaujate tapatybės patvirtinimo? Dar šito garsiai niekas nerašė. Kažkada aš ją pradėjau šiukšlynėlyje, mane perkėlė į antikvarus, o dabar man bomžui iš šiukšlyno už tą garbingą vietą reikalauja susimokėti. Čia jau kaip Gariūnuose. Kioskelių naikinimas.
Kęstutis, bet ne tas.
Kaunas, tel. Nr.: 8 687 52321
Vartotojo avataras
oldrin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 10 Rgp 2004, 01:37
Miestas: Vilnius

Re: Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Standartinė oldrin »

Tai nors iveskite skyreli mainau, gal as noriu pamainyt dalis i man trukstamas, gal tada ir patvirtinsiu savo tapatybe kazkokiu tai budu, nes neturiu saskaitos jokiam lietuviskam banke. Labai erzina nauja tvarka, kazkoks senbuviu negerbimas absoliutus. Manau bresta naujo forumo atsiradimas
Perku NSU dalis +37065461592