Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 28 Ket, 23:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos



Forumo taisyklės


I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 790 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 79  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 05 Ant, 20:44 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 Šeš, 21:00
Pranešimai: 50
kai varikli uzvesi jungsis visai kitaip....


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 06 Tre, 16:41 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Vas 21 Pir, 20:44
Pranešimai: 57
szal rašė:
meska rašė:
Szal,atsiprašinėt manęs tai tikrai nereikia.Mes tik bandom patarti,o tau rinktis ką daryt o ką ne.Tuo labiau kad ir aš galiu būti neteisus,nes nustatinėti ligą per atstumą reikia ekstrasensinių gabumų,o aš tokiais tikrai nepasižymiu... :-) Kaip ir pasakyt iš neužkurto variklio dūmų spalvos ar geras degimas-tikrai nedrįsčiau.Reguliuojant degimą nustatyti kuro padavimo pradžią-ir tai labai slidus reikalas,o čia tai išvis už mano galimybių ribos... :-) Tarp kitko susimaišei-degimą siūliau pavėlint o ne paankstint.O patart daugiau ir nežinau ką. Nebent,jei dar niekas nepatarė,išjungt sankabą ir hidraulio siurbliuką,kad sukant būtų mažesnis apkrovimas starteriui.Bent žiemą tikrai lengviau suka.Tavo atveju tiesa slypi kažkur anapus... :-)
Mislos atvejis man atrodo paprastesnis.Užteko išvalyt,sutept starterį ir užkūrė.Dabar kažkur dingęs-gal starterį rimtai tvarko-laukim žinių.Tu sakei starterį susitvarkęs.Na bet tikiuos pasitikrinai perskaitęs ką rašiau apie jo remontą.
Dėl smagračio vainiko dantų sukibimo su bendeksu aš manau kad čia jau priekabiavimas prie smulkmenų.Nors pasitikrint aišku gali.Pabandyk nudažyti visą bendeksą ir kol dažai visiškai neišdžiūvę pasuk variklį.Išėmęs turėtum matyt kas su kuo ir kiek liečias.
Na o kantrybė tavo geležinė-su švitriniu popieriumi įvorės skylę padidint... :-) Toli eisi... :-)


Suo ir kariamas pripranta. aciu, bet esu seslus....

del smagracio gera mintis. man tas mts'o zmogelio pastebejimas irgi buvo truputi keistokas. ...bet priimu visas pastabas ir tada letai, pasverdamas ziuriu kas geriau. viska deliodamas linkstu link starterio. buves savininkas, kol nebuvo dinges, minejo, kad kai pas ji pradedavo blogai kurtis, jis keisdavo starterio inkaro veleno ivore. planas esamoj situacijos paprastas, pirma uzkurti su vilktim, antra - pasekti pacio rekomendacijom starteriui (plius istekinti nauja ivore). Jeigu niekas nepagelbes - liks tik atknisti priestankine mina ... arba pavelinti degima. dtuka visada kuriu be sankabos (bijau, kad vaikai bus igrude pavara - tada tevukas i dausas isleks). siurbli bandziau atjungti, bet toks jausmas, kad ten kazkas nulauzta ir svirtis vaiksto tik labai minimalu ir ribota tarpa.

aciu uz pastabas.

Kad tu žinotum kaip aš dabar keikiuos...Net įvorės nekeistos... :evil: Ir ne tave keikiu,o save.Kad anksčiau nepaklausiau ką konkrečiai tam starteriui darei.O mes čia galvas laužom... :-) Ir įvores ne tekint reikia,o nusipirkt gamyklines, nebent kas savaitę ardysi starterį ir tepsi.Ir ne vieną pakeist,o visas tris.Na gal ta priekinė dabar pas tave ir gera :-)
Užmiršk kol kas tuos degimus ir visus smagračius.
Gerai kad aš šiandien pašventęs,ilgai nesikeiksiu... :-)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 06 Tre, 19:04 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Sau 03 Pir, 22:19
Pranešimai: 51
rudys rašė:
szal rašė:
meska rašė:
Szal,atsiprašinėt manęs tai tikrai nereikia.Mes tik bandom patarti,o tau rinktis ką daryt o ką ne.Tuo labiau kad ir aš galiu būti neteisus,nes nustatinėti ligą per atstumą reikia ekstrasensinių gabumų,o aš tokiais tikrai nepasižymiu... :-) Kaip ir pasakyt iš neužkurto variklio dūmų spalvos ar geras degimas-tikrai nedrįsčiau.Reguliuojant degimą nustatyti kuro padavimo pradžią-ir tai labai slidus reikalas,o čia tai išvis už mano galimybių ribos... :-) Tarp kitko susimaišei-degimą siūliau pavėlint o ne paankstint.O patart daugiau ir nežinau ką. Nebent,jei dar niekas nepatarė,išjungt sankabą ir hidraulio siurbliuką,kad sukant būtų mažesnis apkrovimas starteriui.Bent žiemą tikrai lengviau suka.Tavo atveju tiesa slypi kažkur anapus... :-)
Mislos atvejis man atrodo paprastesnis.Užteko išvalyt,sutept starterį ir užkūrė.Dabar kažkur dingęs-gal starterį rimtai tvarko-laukim žinių.Tu sakei starterį susitvarkęs.Na bet tikiuos pasitikrinai perskaitęs ką rašiau apie jo remontą.
Dėl smagračio vainiko dantų sukibimo su bendeksu aš manau kad čia jau priekabiavimas prie smulkmenų.Nors pasitikrint aišku gali.Pabandyk nudažyti visą bendeksą ir kol dažai visiškai neišdžiūvę pasuk variklį.Išėmęs turėtum matyt kas su kuo ir kiek liečias.
Na o kantrybė tavo geležinė-su švitriniu popieriumi įvorės skylę padidint... :-) Toli eisi... :-)


Suo ir kariamas pripranta. aciu, bet esu seslus....

del smagracio gera mintis. man tas mts'o zmogelio pastebejimas irgi buvo truputi keistokas. ...bet priimu visas pastabas ir tada letai, pasverdamas ziuriu kas geriau. viska deliodamas linkstu link starterio. buves savininkas, kol nebuvo dinges, minejo, kad kai pas ji pradedavo blogai kurtis, jis keisdavo starterio inkaro veleno ivore. planas esamoj situacijos paprastas, pirma uzkurti su vilktim, antra - pasekti pacio rekomendacijom starteriui (plius istekinti nauja ivore). Jeigu niekas nepagelbes - liks tik atknisti priestankine mina ... arba pavelinti degima. dtuka visada kuriu be sankabos (bijau, kad vaikai bus igrude pavara - tada tevukas i dausas isleks). siurbli bandziau atjungti, bet toks jausmas, kad ten kazkas nulauzta ir svirtis vaiksto tik labai minimalu ir ribota tarpa.

aciu uz pastabas.

kam burti iš tirščių,atsisuk ir pamatysi gal koks varztas atsisukęs kliba koks smagratis,kaip atsisuks jis visai tai nebereikes nei dtuko nieko,tai uzima vieną dieną,ocia buri buri,nenusibodo?


aciu, bet taip ir visa dtuka galima isrinkti. o surenkant visada daliu lieka... man burti nenusibodo - smagus uzsiemimas. galiu ir Tamstai kazka isburti.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 06 Tre, 19:17 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Sau 03 Pir, 22:19
Pranešimai: 51
meska rašė:
szal rašė:
meska rašė:
Szal,atsiprašinėt manęs tai tikrai nereikia.Mes tik bandom patarti,o tau rinktis ką daryt o ką ne.Tuo labiau kad ir aš galiu būti neteisus,nes nustatinėti ligą per atstumą reikia ekstrasensinių gabumų,o aš tokiais tikrai nepasižymiu... :-) Kaip ir pasakyt iš neužkurto variklio dūmų spalvos ar geras degimas-tikrai nedrįsčiau.Reguliuojant degimą nustatyti kuro padavimo pradžią-ir tai labai slidus reikalas,o čia tai išvis už mano galimybių ribos... :-) Tarp kitko susimaišei-degimą siūliau pavėlint o ne paankstint.O patart daugiau ir nežinau ką. Nebent,jei dar niekas nepatarė,išjungt sankabą ir hidraulio siurbliuką,kad sukant būtų mažesnis apkrovimas starteriui.Bent žiemą tikrai lengviau suka.Tavo atveju tiesa slypi kažkur anapus... :-)
Mislos atvejis man atrodo paprastesnis.Užteko išvalyt,sutept starterį ir užkūrė.Dabar kažkur dingęs-gal starterį rimtai tvarko-laukim žinių.Tu sakei starterį susitvarkęs.Na bet tikiuos pasitikrinai perskaitęs ką rašiau apie jo remontą.
Dėl smagračio vainiko dantų sukibimo su bendeksu aš manau kad čia jau priekabiavimas prie smulkmenų.Nors pasitikrint aišku gali.Pabandyk nudažyti visą bendeksą ir kol dažai visiškai neišdžiūvę pasuk variklį.Išėmęs turėtum matyt kas su kuo ir kiek liečias.
Na o kantrybė tavo geležinė-su švitriniu popieriumi įvorės skylę padidint... :-) Toli eisi... :-)


Suo ir kariamas pripranta. aciu, bet esu seslus....

del smagracio gera mintis. man tas mts'o zmogelio pastebejimas irgi buvo truputi keistokas. ...bet priimu visas pastabas ir tada letai, pasverdamas ziuriu kas geriau. viska deliodamas linkstu link starterio. buves savininkas, kol nebuvo dinges, minejo, kad kai pas ji pradedavo blogai kurtis, jis keisdavo starterio inkaro veleno ivore. planas esamoj situacijos paprastas, pirma uzkurti su vilktim, antra - pasekti pacio rekomendacijom starteriui (plius istekinti nauja ivore). Jeigu niekas nepagelbes - liks tik atknisti priestankine mina ... arba pavelinti degima. dtuka visada kuriu be sankabos (bijau, kad vaikai bus igrude pavara - tada tevukas i dausas isleks). siurbli bandziau atjungti, bet toks jausmas, kad ten kazkas nulauzta ir svirtis vaiksto tik labai minimalu ir ribota tarpa.

aciu uz pastabas.

Kad tu žinotum kaip aš dabar keikiuos...Net įvorės nekeistos... :evil: Ir ne tave keikiu,o save.Kad anksčiau nepaklausiau ką konkrečiai tam starteriui darei.O mes čia galvas laužom... :-) Ir įvores ne tekint reikia,o nusipirkt gamyklines, nebent kas savaitę ardysi starterį ir tepsi.Ir ne vieną pakeist,o visas tris.Na gal ta priekinė dabar pas tave ir gera :-)
Užmiršk kol kas tuos degimus ir visus smagračius.
Gerai kad aš šiandien pašventęs,ilgai nesikeiksiu... :-)


Chm? bet ten yra tik dvi inkaro veleno ivores - priekyje ir gale. beda, kad gamyklines negausiu nes, kaip jau minejau, GAZ 52 galvos ivore man teko platinti, nes GAZ 51 inkaro velenas truputi platesnis. lieka tik tekinimas.

jeigu keiktis lietuviskai (pvz. rupuze nelaboji, medine subine ir pan.) - galima ir net butina - itampa nuima :-)

p.s. meska, pasiziurek asmeninius pranesimus.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 06 Tre, 19:49 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Vas 21 Pir, 20:44
Pranešimai: 57
Szal,blogai ieškojai,turėtų būt ir trečia :-) Jei nerasi parduotuvėse-apsilankyk kur remontuoja starterius.Ten jie paprastai turi visokių įvorių.O jei gražiai paprašysi-ir prareiboriuos.Nereiks kankintis su švitriniu popierium :-)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 06 Tre, 21:27 
Atsijungęs
Naujokas
Naujokas

Užsiregistravo: 2011 Bal 06 Tre, 21:06
Pranešimai: 2
Sveiki, norėčiau paporinti kelis pastebėjimus. Turiu DT-20. Kai įsigijau, po kurio laiko taip pat pradėjo sunkiai užsivedinėti, karts nuo karto atsirasdavo toks kalimas, paskui bevesdamas sulaužiau starterį (lūžo priekinė dalis), tad nutariau išardyti variklį. Išardžius matėsi žymės ant stumoklio, jis lietėsi su galvute ir vožtuvu. Niekaip nesupratau kaip tai gali atsitikti, kad kartais stumoklis atsiremia į galvutę, o kartais ne.
Viso to priežastis laisvai judantis ir deformuotas pirštas, kai jis atsisuka į viršutinę pusę, tai pakelia stumoklį, o jis tada remiasi į galvutę, kai ovalas nusisuka į apatinę pusę lyg ir viskas tvarkoj. Viso to priežastis traktoriuko užvedinėjimas eterio pagalba.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 07 Ket, 7:42 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Kov 30 Tre, 14:37
Pranešimai: 833
Miestas: Druskininkai
zemaitis rašė:
Sveiki, norėčiau paporinti kelis pastebėjimus. Turiu DT-20. Kai įsigijau, po kurio laiko taip pat pradėjo sunkiai užsivedinėti, karts nuo karto atsirasdavo toks kalimas, paskui bevesdamas sulaužiau starterį (lūžo priekinė dalis), tad nutariau išardyti variklį. Išardžius matėsi žymės ant stumoklio, jis lietėsi su galvute ir vožtuvu. Niekaip nesupratau kaip tai gali atsitikti, kad kartais stumoklis atsiremia į galvutę, o kartais ne.
Viso to priežastis laisvai judantis ir deformuotas pirštas, kai jis atsisuka į viršutinę pusę, tai pakelia stumoklį, o jis tada remiasi į galvutę, kai ovalas nusisuka į apatinę pusę lyg ir viskas tvarkoj. Viso to priežastis traktoriuko užvedinėjimas eterio pagalba.

Va....va...tas eteris peilis. Ir vakar pas mane diedukas pirko kažkokiam traktoriui eterį, jau aš jį taip atkalbinėjau, taip,o jis..sako nepasakok,jau vieną flakoną išnaudojau, viskas gerai......

_________________
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 07 Ket, 8:00 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Kov 30 Tre, 14:37
Pranešimai: 833
Miestas: Druskininkai
daktaras rašė:
as paziuresiu kokiu atliekamu detaliu turiu, gal ka taurai issirinksi, nieko aisku nezadu reik inventorizacija pasidaryt, ir pavaziuot netoli butu apie 50 km. o gylzes slifuot neimanoma? ytariu kokiuose dauguose zum mokykloj praslifuotu.

OOOO geras, tai tu netoli gyveni.Šiaip Daktare nežinau ko man reikia...kolka lyg ir nieko iš dalių nereikia...inventorizacija aišku geras dalykas aišku pačiam.....
Apie gilzę turėjau uomeny,kad jos išorę nutekinti pagal bloką, anologiškai pagal seną DT-20 gilzę, kad ji įsėstų kur reikia...gal ne taip buvau parašęs, viaus jos tai nereikia liesti...
Tai va,jau turiu rankose naują MAZ gilzę, 130mm, stūmoklį, žiedus ir pirštą 50mm...
Tavęs parašyčiau tokio dalyko,jei turi galimybių ir nesudarysiu sunkumų, sužinok ar ten Dauguose yra rimtas tekintojas, rimtos staklės, ar galėtų Padaryt tą MAZ gilzės išorę pagal seną (nuimtų), stūmoklio viršų nutekintų ir piršto žalvarinę įvorės vidų padarytų iš 48 į 50mm.
Aplamai susitikt su tavimi norėčiau kada, manu papasakotum daug kas mane domina apie DT-20

_________________
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 07 Ket, 11:06 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 Šeš, 21:00
Pranešimai: 50
dauguose, ten yra tekintoju, bet ar jie apsiimst klausimas. Gali pasidomet atytuj saldituvu gamykoloj.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 07 Ket, 11:47 
Atsijungęs
Naujokas
Naujokas

Užsiregistravo: 2011 Bal 06 Tre, 21:06
Pranešimai: 2
Keičiant gilze tereikėjo nupjauti 19mm apatinę jos dalį.Dedi gize į vietą.Patarimas būtų,pasitikrinti ar nepraleidžia vandens tarp gilzės ir bloko,nes kai viską būsi surinkes ir pastebėsi kad laša,o dar blogiau jei iš vis nepastebėsi ,o vanduo lašės į karterį tai iš grauš indėklus .Kai su gilze viskas tvarkoje tada imtis reik stumoklio.Jam pjaunam viršutinę dalį .Viršutiniam mirties taške stumoklis lygus su gilzės paviršium.Pačiam stumpklyje yra iduba degimo kamera, purkštukas geriausias skėčio formos.Piršta presuojant,stunokly pavirinti salerkoje.Dar būtų vienas patarimas jei jau išardytas varyklis ir nuimta krūtinė būtinai atkreipti dėmesį į dantračius įpatingai įtą parazitinį.Išsiplaka ta ašelė tada guo liai sukas ant ašies.Jei nedug išdilę galima panaudoti klijus LOCTITE 603 skaičiukai reiškia išdilimo lygį.Tad sekmės ir pagarba žmonėms atgaivinusiems senelius.Už sienietiškam Valteriui nėr šansų sulaukt tokio amželio kaip mūsų DT-20 :bravo:


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: stumoklis

stumoklis.jpg
stumoklis.jpg [ 11.96 KiB | Peržiūrėta 535 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 790 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 79  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 74 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Tarybiniai dokumentai - auto registravimas

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 28 Ket, 10:43

marjaxxx Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra senovinis lempinis imtuvas su UTB (FM)

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 26 Ant, 9:08

satsek12 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Senos automobilinės radijos perdarymas į FM

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 26 Ant, 9:06

satsek12 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Išmetimo kolektoriaus dažymas

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 26 Pir, 10:34

Valkata Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Dazymas

[ Eiti į: 1 ... 33, 34, 35 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 19 Pir, 22:41

kukutis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Nesikuria audi 1.6d 1985m

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 04 Sek, 18:03

Audifanas123 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Iž-49 Saturno ženklo vieta ant variklio sankabos dangčio

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 21 Sek, 21:31

Smygolas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Pakonsultuokite dėl smėliavimo

[ Eiti į: 1 ... 13, 14, 15 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 16 Ant, 19:02

npn Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Motociklo su (sovietiniai dokumentais) registravimas

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgs 25 Pir, 7:28

virginijus007 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Kuro bako padengimas rūdims atsparia medžiaga

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgs 22 Pen, 20:31

zpla Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų