Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 28 Ket, 22:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos



Forumo taisyklės


I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 790 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 79  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 22 Pen, 21:23 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bal 11 Pir, 9:23
Pranešimai: 1908
Miestas: Kaunas
meska rašė:
patarimas:nevark su tuo DT-20 varikliu.Jis tikrai vangesnis nei tarkim kokio MB kokių 1990 metų.O jei pavyktų su visa pavarų dėže pritaikyt-tai išvis būtų pasaka

bet tada jau bus ne DT-20, o samopalas


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 23 Šeš, 11:31 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Kov 30 Tre, 14:37
Pranešimai: 833
Miestas: Druskininkai
meska rašė:
Taurai000,atsiprašau kad vėluoju su atsakymu.Buvau parašęs,bandžiau siųsti,viskas kažkur dingo bet forume neatsirado.Prastas iš manęs kompiuterastas... :( Bandau dar kartą :-)
Taigi,kaip supratau,galios nematavai,jei ir yra kažkokie mechaniniai testeriai.Su DT-20 taip pat daug reikalų iki šiol neturėjai.Tai iš kur tas požiūris-tipo duokit kad ir naują orginalų starterį,visvien dėsiu Nissano.Jau kelintą kartą parašei dezinformaciją,kad rusiški suka perlėtai.Štai su kuo aš nesutinku.Gal ir lėčiau nei kokio japono,bet pakankamai kad užkurti DT-20(suprantama jei apie variklį nereikia laužus kūrent kaip per Jonines).Taip kad pirmiausia aš siūlau susitvarkyt orginalų starterį.Na aišku jei orginalus visai sudrožtas,tai ką darysi,teks ieškot kokio japono.
Kam tuos skirtumus vardinai tai išvis nesupratau.Aš rodos nesakiau kad DT starterio konstrukcija tobulesnė nei Nissano.Geriau jau kelis patarimus iš savo praktikos apie starterių remontą būtum parašęs,jei kaip sakei starterių remontas tau nesvetimas.Šrote rast naują Nissano starterį,manau nepavyks,todėl gali tekt ir jį paremontuot.
Na o pabaigai,kad aiškiau būtų,patarimas:nevark su tuo DT-20 varikliu.Jis tikrai vangesnis nei tarkim kokio MB kokių 1990 metų.O jei pavyktų su visa pavarų dėže pritaikyt-tai išvis būtų pasaka.Skirtumų nevardinsiu-matau internetu geriau už mane moki naudotis-susirasi pats... :-)

kaip nematavau????, paprasta,dedi į stendą BOCH tiksliau prisuki,ten yra ruošiniai visiems variantams, sujungi laidus ir pirmyn...DT 20 prisipažinsiu, netikrinau, neturiu tokio...beje čia ir gvildenama tema tuo atveju jei neišeina įmontuoti originalo....gal nesupratai diskusijos. Taigi, stendu matavau Gaz-51, Gaz-53, Zil-130, UAZ, MTZ,keltą kitų, tarp jų buvo ir naujų, importuotų iš RUS, pirktų įmonėse Varčena, Vijoris, Lytagra, nė vienas neatitiko toli gražu reikalavimų, gal tau ekskursiją padaryti? O apie vakarietiškus, buvo ir tokių, kurie viršijo gamyklines charakteristikas, nenauji, pvz: Audi (gamintojas Boch)
O apie vargimą su varikliu, čia supranti, pricipo reikalas, turiu aš variklį gerą Ursus-330, puikus 2-cilindrai, vandeniu aušinamas 3 Kw merso starteris, numirėlį prižadintų :lol:Nauji žiedai, nauji įdėklai, detalės labai pigios, nereik toli ieškoti, užtenka iki Seinų pavažiuoti....Pvz Grupė kainuoja 160lt. ir nereik nieko chimičinti.....
Bet tuomet man reikėtų registruotis Samadielkos lt. va kur esmė

_________________
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 23 Šeš, 12:39 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Vas 21 Pir, 20:44
Pranešimai: 57
Taurai000.Ir vėl viskas iš naujo...Vėl apie stendus... :-) Nors jau truputį panašiau.Ypač apie variklį ir principus.Perskaityk dar kartą,ir atkreipk dėmesį į mano žodžius-KAD AIŠKIAU BŪTŲ.Čia tiesiog patarimas tavo stiliumi.O visiems nesupratusiems sarkazmo sakau tiesiai šviesiai-dėti mersiuko variklį į DT-20-tokia pat nesamonė kaip ir teiginys kad rusiški starteriai suka perlėtai kad užkurt DT-20.
P.S. O įdomiausią dalyką-apie starterių remontą-tai neparašei...


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 23 Šeš, 12:47 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Vas 21 Pir, 20:44
Pranešimai: 57
tauras000 rašė:
misla rašė:
Ridis rašė:
Sveiki.Na aš taip pat turiu pupsika ir atėjo laikas pasikeist stūmoklio grupe.Forume radau daug užuominų apie MAZ gilze bet konkrečiai kas kaip nieko.Gal kas galėtu padėt šituo klausimu?

Aš dariau taip: nupirkau mazo gilze, stūmoklį ir stūmoklio pirštą. Pupsiko gilzės vidus 125 mm, o mazo 130 mm, tod4l gilzė storesnė. Tuomet išorę nutekinau pagal seną pupsiko gilzę. Stūmoklis per aukštas, todėl reikėjo nupjauti jo viršų (čia irgi reik tekintojo). Lieka pritaikyt pirštą. Mazo yra šiek tiek storesnis, bet švaistiklio įvorė pas pupsiką pakankamai stora - neši ant koordinatinių ištekinimo staklių ir turi švaistiklį tinkantį mazo pirštui. Tai va ir baigtas kriukis... Man sunkiausia buvo rasti tekintoją, kuris apsiimtų gilzę ir stūmoklį nutekint, nes dauguma jų nemėgsta galvot, jiems tik paprastus kaiščius duok arba įvores iš vamzdžių...

Va,, va ir manęs laukia toks darbas su savo DT-14, keisti stūmoklinę grupę,kažin ten originalas belikęs,kažką diedukas kalbėjo,kad MAZ stūmoklis įdėtas...kad klaidą padarė,kad originalas geriau,žiedų daugiau (senas dalis irgi atidavė)jo stūmoklis konkretus, Tad kiek gi to stūmoklio viršaus nutekinti visgi, pasakykit kas galit. Beje irgi starterio nėra,žadėjo vienas Nissan Sunny atvežt,reiks perskambinti, taikysiu....jei ne šitą,tai kitą,bet tikrai ne rusišką,jie visi perlėtai suka

Čia kartais ne tavo rašyta? :-)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 24 Sek, 9:35 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Kov 30 Tre, 14:37
Pranešimai: 833
Miestas: Druskininkai
Taip Meska, aš rašiau......neatvežė anas žmogėns starterio,teko pačiam ieškoti dirbtuvėse ir visur kur įmanoma.
Na tu pamastyk realiai, gal atvirkščiai nesusidūrei su vakarietiškais starteriais, todėl prisirišęs prie rusiškų, vien tik pasižiūrėjus į juos , nesinori kažkaip išsamiau apžiūrinėti....vien tas laidų pažaliavimas žinai kiek srovės atima iškart.....kiek omų sudaro, tos visos pritraukimų rėlės irgi neviliojančiai atrodo, šepetėlį tik pabrauki nagu ir jau duobė. Tu manyk ką nori, bet nusiteikęs aš prieš tuos "gesintuvus" labai skeptiškai.
Apie remontą nori...kągi:
Ardai, rėlę iškart geriausia pakeisti nes "kapeikos"kontaktai, tikrai bus išdegę, išakiję, žiūri inkarą, tikrini pramušimus, jeigu išsidevėję įvorių vietos, nutekini , taip pat šepetėlių lietimosi kontaktai, juos galima nutekinti, apšlifuoti, jei perdaug išsidevėję, keiti visą naują galą.
Parenki įvores, kad lengvai užsidėtų ant inkaro galų.
Įpresuoji jas į starterio korpusą, kur priklauso, jei viskas tinka, inkaras neturi įlysti į įvores, reikia raiberuoti parinkus raiberį.
Ir galima surinkinėti. Tiesa apie šepetėlius, nereikia išsigąsti jei jie atrodo permaži, aplamai jie nauji nebūna labai ilgi, lyginant su generatoriaus, nes šitie yra kietesni iš garfito-žalvario mišinio, jei suksis lengvai inkaras, jų ilgam užteks.
Sorry jei ką pamiršau paminėti .....

_________________
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 24 Sek, 9:38 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Kov 30 Tre, 14:37
Pranešimai: 833
Miestas: Druskininkai
P.S. Dar ir šiomis dienomis galima sudegusį starterį suremontuoti, yra dar meistrų kurie "vynioja" naujas apvijas

_________________
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 24 Sek, 9:41 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Kov 30 Tre, 14:37
Pranešimai: 833
Miestas: Druskininkai
O čia apie kitką.....Jei neturite parduoti,kai klausiau tarpinio dantračio, tai gal galite keisti, turiu tepalo siurblį, hidro siurblio velenėlį, paskirstymo velenėlį, kuro siurblio velenėlį, įdėklus 2 remonto, smagratį gerą, guolius alkūninio veleno, visus kitus guolius, kitų smulkmenų

_________________
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 24 Sek, 19:29 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Vas 21 Pir, 20:44
Pranešimai: 57
Na štai, Taurai000,ačiū už patarimus,ir baigiam išsiaiškint,nes ir taip jau turbūt visiems atsibodom...Kaip suprantu,tu jau nesiginčiji kad rusiško starterio pilnai pakanka užkurt DT-20(o jei ir apvijas galima pervyniot-tai praktiškai galima ir ''numirėlį''prikelt),o aš nesiginčiju kad vakarietiškų konstrukcija tobulesnė,laidai nepažaliavę ir t.t.O neturintiems orginalo ar nenorintiems vargt-teks taikyt japono.Aišku viens kito požiūrio nepakeisim.bet gal kitiems bus aiškiau.
Na aišku,aš negaliu nutylėt dėl tavo paminėto prisirišimo prie rusiškos technikos :-) Šiaip aš nepykstu ir ant vakarietiškos-pats važinėju su vakarietiška mašina(ir ten aišku mėgstu nagus prikišt),bet čia kitas reikalas...Nežinau dėl kokių priežasčių tu nori prikelti savo dtuka,o man tie visi pažaliavę laidai ir yra visas džiaugsmas...Ieškau bėdų,ardau tą patį starterį,bendeksą,valau,tekinu, šlifuoju ar dar ką...Su varikliu tas pats...Ir kai pamatau dūmus ir išgirstu balsą iš daikto kurį kiti turbūt vežtų į metalo laužą-nei nudaužytų krumplių nebeskauda... :-) O kai dar darbiuką kokį su juo pasidarai...Ypač su savos gamybos padargu... :D Aišku,kam nepatinka tokie darbai-geriau nusipirkt kad ir T-25 ar kokį japoniuką.Nuvažiavai į parduotuvę, nusipirkai dalį,pakeitei ir ramybė...
Šašlykinėj baigia malkos išdegt-lekiu kept,o tai jau man grąsina kiaušinius nudažyt...Tarp durų... :-) Ir vėl prie stalo... :D
Gerų švenčių tau ir visiems forumiečiams :D


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 25 Pir, 17:28 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 Šeš, 21:00
Pranešimai: 50
idek foto kaip tas dantratis atrodo, nes nežinau apie kuri kalbi, kiek siulai uz dantrati?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Traktorius DT-20
StandartinėParašytas: 2011 Bal 25 Pir, 21:45 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Kov 30 Tre, 14:37
Pranešimai: 833
Miestas: Druskininkai
meska rašė:
Na štai, Taurai000,ačiū už patarimus,ir baigiam išsiaiškint,nes ir taip jau turbūt visiems atsibodom...Kaip suprantu,tu jau nesiginčiji kad rusiško starterio pilnai pakanka užkurt DT-20(o jei ir apvijas galima pervyniot-tai praktiškai galima ir ''numirėlį''prikelt),o aš nesiginčiju kad vakarietiškų konstrukcija tobulesnė,laidai nepažaliavę ir t.t.O neturintiems orginalo ar nenorintiems vargt-teks taikyt japono.Aišku viens kito požiūrio nepakeisim.bet gal kitiems bus aiškiau.
Na aišku,aš negaliu nutylėt dėl tavo paminėto prisirišimo prie rusiškos technikos :-) Šiaip aš nepykstu ir ant vakarietiškos-pats važinėju su vakarietiška mašina(ir ten aišku mėgstu nagus prikišt),bet čia kitas reikalas...Nežinau dėl kokių priežasčių tu nori prikelti savo dtuka,o man tie visi pažaliavę laidai ir yra visas džiaugsmas...Ieškau bėdų,ardau tą patį starterį,bendeksą,valau,tekinu, šlifuoju ar dar ką...Su varikliu tas pats...Ir kai pamatau dūmus ir išgirstu balsą iš daikto kurį kiti turbūt vežtų į metalo laužą-nei nudaužytų krumplių nebeskauda... :-) O kai dar darbiuką kokį su juo pasidarai...Ypač su savos gamybos padargu... :D Aišku,kam nepatinka tokie darbai-geriau nusipirkt kad ir T-25 ar kokį japoniuką.Nuvažiavai į parduotuvę, nusipirkai dalį,pakeitei ir ramybė...
Šašlykinėj baigia malkos išdegt-lekiu kept,o tai jau man grąsina kiaušinius nudažyt...Tarp durų... :-) Ir vėl prie stalo... :D
Gerų švenčių tau ir visiems forumiečiams :D

Tai vat dėl tų pačių priežaščių, kaip ir tu, noriu prikelti savo Dtuką,tiesiog žemės yra, apie 3 ha, niekas nedirba jos, bruzgynai auga,geram traktoriui dar neužaugau (tipo John dyre) nutariau susirasti laiko patikrintą traktoriuką ir jį prikelti, šis prieš pirkimą aprašytas buvo kaip važiuojantis,bet jo vistiek laukė ardymas iki varštelio, toks jau mano būdas. Kai pats pasidarai, žinai kur jo silpna vieta ir pn. Beardydamas radau baisiau nei tikėjausi, bet nenusivyliau, prikelsiu, toks požiūris dar tėvo įskiepytas...Kadais jis pirko motociklą Emką, iki varštelio perrinko, paskui moskvičiuką 407 irgi taippat.
Viską stenguosi sukurti savo rankomis. Kartą pamačiau metalo lauže svadarbį traktoriuką, nupirkau (kainavo nemažai) jis irgi net žalias buvo, prikėliau,kaip bitutė užburzgė, pardaviau, dabar paaugau rimtesniam DT-20 man tai jau skamba išdidžiai :lol: :lol: :lol: Kam neužsimink visi tik ooooooo, geras. Senuką radau, suvalkietis, iš ten parsivežė traktoriuką tokį. Stovi dabar kieme ant kulbių,starteris nuimtas, kad nepavogtų, žemių senukas neturi, kalbinau parduoti...senukas sako dar ne...gaila, sako jaunystės mano traktoriukas :lol: :lol: :lol:

_________________
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 790 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 79  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 53 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Tarybiniai dokumentai - auto registravimas

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 28 Ket, 10:43

marjaxxx Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra senovinis lempinis imtuvas su UTB (FM)

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 26 Ant, 9:08

satsek12 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Senos automobilinės radijos perdarymas į FM

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 26 Ant, 9:06

satsek12 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Išmetimo kolektoriaus dažymas

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 26 Pir, 10:34

Valkata Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Dazymas

[ Eiti į: 1 ... 33, 34, 35 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 19 Pir, 22:41

kukutis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Nesikuria audi 1.6d 1985m

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 04 Sek, 18:03

Audifanas123 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Iž-49 Saturno ženklo vieta ant variklio sankabos dangčio

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 21 Sek, 21:31

Smygolas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Pakonsultuokite dėl smėliavimo

[ Eiti į: 1 ... 13, 14, 15 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 16 Ant, 19:02

npn Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Motociklo su (sovietiniai dokumentais) registravimas

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgs 25 Pir, 7:28

virginijus007 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Kuro bako padengimas rūdims atsparia medžiaga

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgs 22 Pen, 20:31

zpla Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų