Oldtimers forumas
http://www.oldtimers.lt/

T.p. ekspertizė
http://www.oldtimers.lt/viewtopic.php?f=1&t=44701
Puslapis 11

Autorius:  assembled [ 2012 Geg 24 Ket, 18:33 ]
Pranešimo tema:  T.p. ekspertizė

Sveiki, kaip yra su t.p. ekspertizėmis? Pagal ĮSAKYMAS DĖL MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ IR JŲ PRIEKABŲ GAMYBOS IR PERDIRBIMO BEI MOTORINIŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ, PRIEKABŲ, KURIOMS UŽDRAUSTA DALYVAUTI VIEŠAJAME EISME, REMONTO IR TECHNINĖS EKSPERTIZĖS REIKALAVIMŲ IR ATLIKIMO TVARKOS PATVIRTINIMO ji reikalinga po gan plataus modifikacijų sąrašo. Na kad ir keičiant variklį kitokiu ar net pakeitus duslintuvą nesertifikuotu.

Kaip yra praktiškai? Ar kas nors atlikinėja tas ekspertizes, jei varu nevaro? Ir jei varo, tai dėl kokių priežasčių? Ar sudėtinga praeiti ekspertizę?

Autorius:  tadas1991 [ 2012 Geg 24 Ket, 20:30 ]
Pranešimo tema:  Re: T.p. ekspertizė

Geriau klausk konkretaus atvejo, nes ekspertizė kaikuriais atvejais reikalinga, kaikurias ne.
PVz, pusė senesnių mašinų, kur duslintuvų sistemos kainuoja jau tūkstančiais, važinėja su Lietuvaičių garažuose gamintais, pvz esu girdėjęs apie Elektrėnų g. Kaune gerus duslintuvų gamintojus.
Varikliui ji reikalinga, jei naujas variklis daugiau 30proc galingesnis už senąjį arba kita kuro rūšis. Taip pat, jeigu dedant variklį teko pakeisti tvirtinimo ausis, perkelti pagalves ar pan (arba tai padaryta per daug aiškiai matomai).

Autorius:  assembled [ 2012 Geg 24 Ket, 20:46 ]
Pranešimo tema:  Re: T.p. ekspertizė

Na vadinasi čia kaip ir nemažai kitų įstatymų yra tik teorija, kuri su praktika tik kur ne kur susiliečia ir niekas savanoriškai neatlikinėja ekspertizės.

Įdomu kaip yra su mašinomis, kurias iš dviejų suvirina? Kaip suprantu, tai vėl gi, jei nepagauna, tai ir netikrina niekas. Tik kaip tada su kėbulo numeriais, jei pvz. gale koks paslėptas nuo vienos mašinos, o priekyje ir dokumentuose jau kitos?

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/