Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 28 Ket, 21:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos



Forumo taisyklės


I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: BAUDOS
StandartinėParašytas: 2020 Gru 23 Tre, 19:44 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2014 Sau 31 Pen, 14:49
Pranešimai: 1253
Miestas: Šilutė
Sveiki.
Būna ir taip. :galvoti:
Birželio mėn. kibau ant radaro. Baudos paskyrimo sprendimas atėjo į mano elektroninį paštą ir popierinis pranešimas namų adresu tik rugpjūčio antroje pusėje. Bauda nuo 30-90e, bet susimokėjus greit reikia tik 15e mokėti. Sumokėjau.
Šiandien gaunu popierinį laišką iš Mokesčių inspekcijos, kad esu skolingas 60e. ir jei nesumokėsiu per14d. tai perduos manę anststoliams.
Pažeidimas nurodytas su kitu kodu ir data 2020.07.30d. Apie šį pažeidimą pranešimo nebuvau gavęs. :apalpti:
Skambinu į policiją, klausiu kur.......... ir kodėl nepranešta - taip pažeidimą padarėte ir pranešimas išsiųstas į jūsų :roll: "e-pristatymo dėžutę". :roll: O kas čia toks e-diežutė? Matomai jūs ją turite ir pareigūnas savo nuožiūra gali siūsti pranešimą Į el. paštą arba e-pristatymo diežutę. Googlinuosi ir pasirodo aš ją turiu ir baudų laiškai ten kabo nuo vasaros galo :apalpti: ............... :velnias: Jei būčiau iš kart sužinojęs būtų reikėję sumokėti 30e, o dabar Švenčių proga sumokėjau 60e.
Pasirodo e-pristatymo dėžutes aptarnauja Registrų centras. Jos yra sukurtos visiems LR piliečiams ir jos vieniems aktyvuotos, o kitiems ne. Jei aktyvuotos ir siunčia ten. Juose atsiųsti laiškai prilyginami net registruotiems gautiems laiškams. Manau kad gal kada ir atsiverčiau savo el. pašte kokią žinutę iš Registrų centro, gal ten ką ir paspaudžiau ir patvirtino...............nors pats to nenorėjau ir man jos nereikėjo.
Taigi dėl tokio kūrinio "e-pristatymo dėžutė" praradau 30e, nors buvau ir išsigandęs gal ten dar 10 baudų prirašyta ........... :velnias:
Ar aš čia tik vienas, kuris nežinojau turintis e-diežutę?


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: BAUDOS
StandartinėParašytas: 2020 Gru 23 Tre, 20:04 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005 Geg 06 Pen, 21:35
Pranešimai: 4031
Miestas: Vilnius
kęstutis rašė:
Ar aš čia tik vienas, kuris nežinojau turintis e-diežutę?

Gera tema...
Na, aš nežinau, turiu, ar ne. Tai kaip dabar sužinoti ?

_________________
+370 610 60134
Jei bijai - nedaryk , jei darai - nebijok


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: BAUDOS
StandartinėParašytas: 2020 Gru 23 Tre, 21:29 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2016 Lie 20 Tre, 17:51
Pranešimai: 202
Miestas: Varėna
https://epristatymas.post.lt/web/guest/pagrindinis

kazi kaip jos atsikratyti? nerandu niekur


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: BAUDOS
StandartinėParašytas: 2020 Gru 23 Tre, 22:54 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Lap 15 Tre, 20:03
Pranešimai: 2067
Miestas: Kaunas
As tai turiu ta dezute, nuo pavasario, kai uzdare Regitras ir po keliu savaiciu pradare truputi, bet tik uzsiregistravus ir labai po mazai. Motocikla katik isigijes buvau, TA spejes iki karantino paskutinem dienom dar praeit, ir labai norejau vaziuoti. Registracijos ir prasymo dokumentus per ta sistema Regitrai reikejo siust, tipo kad matytu siuntejo tapatybe. Nu arba registruotu laisku, bet tai eik dar i ta pasta, lauk pristatymo ir atsakymo gavimo po kokias 3d.d. Ir po to i ja esu jau gaves bauda uz greiti, bauda uz parkavima po zenklu, bet man atsiuncia i el.pasta pranesima, kad yra gautas naujas laiskas e.pristatymo sistemoje. Tada ne taip ir pikta. Perziurekit, gal ir jums iseis kazkaip nusistatyti, kad pranestu apie gautus laiskus el.pastu ar sms zinutemis ateity. Man dar gal ir patogiau, nes nuo trikoju suzinai praktiskai ta pacia diena, valandu klausimas.
Zinau ir pats ta apmauda. Seniau daznai vazinedavausi Norvegijoje, budavo apie Osla, kur daug mokamu keliu, plius vien i pati Osla ivaziuot su senu grabiniu dyzeliu 6-10eur kainuoja. Kazkada prasigane laiskas (jie neregistruotus siuncia, bet ten tokia tvarka, kad turetum pats vietoje tuo pasirupinti, o ne namo grizes, ir dar paskui per antstolius isieskot gali, nes ta imone turi jurisdikcija ir Lietuvoje, ir netgi is Regitros gauna duomenis, nes juk randa savininka pagal V/N. Ir teko uz velavima vietoj 85eur moketi su nemazais delspinigiais iskart 110eur. As juk ne specialiai, tie laiskai ivairiai trunka ateit.

Sistema nesicackina, jai neidomu tavo geri norai ar tycia/netycia. Dirba aklai pagal raide. Ypac kai siuolaikiskai, kai viskas internetu ir telefonu. Nebelieka zmogisko rysio - nebelieka ir zmogiskumo. Patogu labai. Bet mums senesnes kartos (as gan jaunas, bet kitaip augintas, tad labiau vertinu gyva pokalbi) zmonems kartais atrodo labai sausa ir atmestina. Seno kirpimo daktarai irgi siais laikais labai nemaloniai ziuri, kokiais principais dirbama ligoninese. Mano senelio sesuo, rimta burnos chirurge, butent del to pries kelis metus ir isejo is valstybinio i privatu sektoriu. Sake nebegalejo ziureti, kaip pacientas tapo mesos gabalu.

Siandien popiet vaziavau i darba. STOP kontrole. Gyvenu Kauno mieste, dirbu Kauno rajone. Dirbu pagal individualia veikla, tai neturiu jokiu darbo pazymejimu ar sutarciu. Sako rodyk veiklos pazyma. Kas is jos, ten jokio adreso nera. O jei yra, tai ji nurodes esu pries 4 metus pagal tuometine gyvenama vieta Kauno mieste. Susiradau kuprinej kelias saskaitas fakturas, mano kitiems ir kitu man israsytas, kelis prekiu pristatymo vaztarascius, kur skirtingos imones man, tuo adresu, kuri bandau pasiekti, pristato prekes. Nea, tokie dokumentai netinka, sukis atgal. Bet man siandien pries sventes reikia trim klientam pabaigtus remontuoti automobilius atiduoti, as gi negaliu kitaip. O gal pesciom galima? Jus aplamai ten neturite teises buti, ne transporto rusies cia klausimas. Nuvaziavau iki vietos, kur siauras zvyrkeliukas per miskeli, bet irgi blokais uzdarytas, net iki tiek pasistenge. Imanoma dar kitaip privaziuot, bet uztruktu gal ir dvi valandas aplink visa miesta, juk visur uzkardos ir eismas suletejes. Tai palikau ten masina po medeliais ir atejau kelis kilometrus pesciomis. Jauciausi kaip knygnesys. Siandien, pareiguno nuomone, visa diena nelegaliai prabuvau savo darbo vietoje, kurioje dirbu jau 3.5metu, nes negalejau pateikti patalpu nuomos ar nuosavybes dokumentu. Nes ju neturiu ir neturiu teisinio pagrindo tureti. Atlikau paslaugas, aptarnavau zmones, paemiau pinigu. Ir nuo tos sumos juk irgi reikia apskaiciuoti ir sumoketi mokescius :)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: BAUDOS
StandartinėParašytas: 2020 Gru 24 Ket, 9:49 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2014 Sau 31 Pen, 14:49
Pranešimai: 1253
Miestas: Šilutė
Fon rašė:
kęstutis rašė:
Ar aš čia tik vienas, kuris nežinojau turintis e-diežutę?

Gera tema...
Na, aš nežinau, turiu, ar ne. Tai kaip dabar sužinoti ?

Norint ją rasti reikia googlinti e- pristatymo dėžutė. Jungtis per valdžios vartus - banko duomenys ir tada ten nukreipia. Bet atsidarius aš nieko ten nemačiau, prašė dar naujų sutikimų. Juos patvirtinus atsidarė jų pagrindinis langas su įvairių pasirinkimų mygtukais. Reikia spausti gauti pranešimai ir tada tik pasimato kas prisiūsta.
Dėžutės atsikratymui reikia atsiversti info.registrucentras.lt ir paspaudus žalią mygtuką - užduti klausimą, rašyti jiems prašymą. Taip manę informavo Registrų centro darbuotojas telefonu ir atjungimas bus per menesį nes turi daug užklausimų :D .
Sugeneruoti e-dėžutę kad praneštų į el.paštą gal ir eitų, parinkčių nustatymams ten mačiau, bet ar bus patikimas reikalas nežinau. Nes e-dėžutėje kabo mano du pranešimai, bet el. pašte gautas tik pirmas. Ar tas pirmas automatiškai susigeneravo, ar jis į el.paštą siūstas policijos darbuotojo, atsakymo neturiu - tik spėlionės.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: BAUDOS
StandartinėParašytas: 2020 Gru 24 Ket, 17:44 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2014 Sau 31 Pen, 14:49
Pranešimai: 1253
Miestas: Šilutė
Šiandien apsilankiau savo e-pristatymas dėžutėje. Nustatymuose yra punktas kad apie gautus pranešimus manę informuos į mano el.paštą - ten nurodytas jo adresas. Taigi su antru laišku jų sistema nesuveikė ir pranešimo negavau............ :apalpti:
Vadinasi ja pasitikėti negalima ir ją turint, laikas nuo laiko reikia tikrintis jos turinį.
Skaitau šiandien šio turinio straipsnį ir vėl aplankė stresas - kitam vairuotojui paskyrė tokio pačio dydžio 60e. baudą ir atėmė teisę vairuoti ir apie tai jis nežinojo kol jį nesustabdė................... :velnias:
Man skirtą nutarimą teko skaityti paraidžiui - radau skirtą tik baudą :D
https://www.15min.lt/gazas/naujiena/gat ... oplius_int


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: BAUDOS
StandartinėParašytas: 2020 Gru 24 Ket, 22:25 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Sau 03 Pir, 21:47
Pranešimai: 605
Miestas: Radviliškis
Ten klastinga sistema. Tie, kad nenori kariauti, geriau užeiti, ir atnaujinti (nurodyti) darbinį el.paštą.
O tie, kas nori kariauti, kaip paslaptį atskleisiu: laimėti nesunku, bet reikia rašyti. Nurodyti aplinkybes, pagrįsti, ir panaikina tas baudas.
Bet geriau nekariavimo būdas. Ir laiko, ir nervų sutaupo :)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: BAUDOS
StandartinėParašytas: 2020 Gru 25 Pen, 9:06 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2014 Sau 31 Pen, 14:49
Pranešimai: 1253
Miestas: Šilutė
Sveikinu visus su Šv.Kalėdom :sveikinu:
Su rašymais nėra visai taip.
Jei bauda yra skirta šviežiai tai ten yra duoti apskundimo ir paaiškinimų terminai. Bet kai terminai praleisti, kad ir dėl nežinojimo, jų sprendimą galimą skūsti tik teisminiu keliu (taip telefonu aiškino policijos darbuotoja). Mano atvėju dėl tokios baudos skirtumo, tai daryti būtų netikslinga.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: BAUDOS
StandartinėParašytas: 2021 Sau 23 Šeš, 13:43 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2014 Sau 31 Pen, 14:49
Pranešimai: 1253
Miestas: Šilutė
Sveiki.
Kilo klausimas, gal galite pakomentuoti:
Noriu pirkti automobilį parvežtą iš Vokietijos. Dokumentai tvarkingi - abu brifai, bet valstybinių numerių nėra. Automobilis pilnai važiuojantis, bet gyvena kaime, Lietuvos kitame gale :D .Galvoju pasiimti draudimą, iš popieriaus nupiešti vokiško brifo valstybinius numerius ir važiuoti namo. Gal žinote kokia bauda gręsia važiuojant be tech. ažiūros + su popieriniais numeriais?, kaip traktuojami popieriniai numeriai? :galvoti:


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: BAUDOS
StandartinėParašytas: 2021 Sau 23 Šeš, 15:16 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Lap 15 Tre, 20:03
Pranešimai: 2067
Miestas: Kaunas
kęstutis rašė:
Sveiki.
Kilo klausimas, gal galite pakomentuoti:
Noriu pirkti automobilį parvežtą iš Vokietijos. Dokumentai tvarkingi - abu brifai, bet valstybinių numerių nėra. Automobilis pilnai važiuojantis, bet gyvena kaime, Lietuvos kitame gale :D .Galvoju pasiimti draudimą, iš popieriaus nupiešti vokiško brifo valstybinius numerius ir važiuoti namo. Gal žinote kokia bauda gręsia važiuojant be tech. ažiūros + su popieriniais numeriais?, kaip traktuojami popieriniai numeriai? :galvoti:

Ne 100proc. garantuotas, bet manau taip pat, kaip nupiesti lietuviski numeriai. T.y. pagal pareiguno nuomone nuo pasijuokimo ir ispejimo iki valstybiniu numeriu klastojimo.
Is Olandijos tokia tvarka butu legali, nes jie nepalieka numeriu bet kokiu legaliu atveju, ir leidzia naudoti nupiestus, nes manrods tranzitiniu net neisduoda. Is Vokietijos nelabai, nes jie isduoda normalius tranzitinius numerius arba laikinus geltonus.
Gal turit pazistamu, kurie turi prekybinius raudonus aliumininius numerius ir galetu vykti kartu? Butu paprasciausias sprendimas, jei nera galimybes traluoti arba gauti kartoninius raudonus Regitroje.
Kitu atveju - gryna rizika. Bauda uz vaziavima be jokiu numeriu (kai TA ir draudimas tvarkoje) mazesne, nei bauda uz valstybiniu numeriu klastojima, bet, zinoma, su suklastotu daug mazesni sansai buti sustabdytam.
Esu vazinejes Ispanijoje su kokybiskai atspausdintu lietuvisku numeriu. Is arti puikiai matosi, bet 100m atstumu diena - nelabai. Prasisukau kiek reikejo. Esu vaziaves Lietuvoje su kitu automobiliu valstybinisis numeriais, ir netgi yra teke buti sustabdytam. Marke sutapo, problemu nebuvo. Esu kelis kartus netycia padaves Citroen dokumentus vietoj Peugeot, kai greta gulejo bardacioke, ir is pareigunu negaves jokiu pastabu ar komentaru. Sekmes reikalas :)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 58 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron



Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Tarybiniai dokumentai - auto registravimas

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 28 Ket, 10:43

marjaxxx Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra senovinis lempinis imtuvas su UTB (FM)

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 26 Ant, 9:08

satsek12 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Senos automobilinės radijos perdarymas į FM

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 26 Ant, 9:06

satsek12 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Išmetimo kolektoriaus dažymas

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 26 Pir, 10:34

Valkata Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Dazymas

[ Eiti į: 1 ... 33, 34, 35 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 19 Pir, 22:41

kukutis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Nesikuria audi 1.6d 1985m

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 04 Sek, 18:03

Audifanas123 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Iž-49 Saturno ženklo vieta ant variklio sankabos dangčio

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 21 Sek, 21:31

Smygolas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Pakonsultuokite dėl smėliavimo

[ Eiti į: 1 ... 13, 14, 15 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 16 Ant, 19:02

npn Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Motociklo su (sovietiniai dokumentais) registravimas

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgs 25 Pir, 7:28

virginijus007 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Kuro bako padengimas rūdims atsparia medžiaga

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgs 22 Pen, 20:31

zpla Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų