Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

Skelbti atsakymą
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1145
Užsiregistravo: 03 Gru 2005, 10:38
Miestas: Kaunas

Standartinė diesel »

Zinoma pyktis tikrai neverta, bet diskutuoti manau, kad butina. O kaip yra su padangomis, skirtomis Ziguliams, Volgoms ir kitom transporto priemonems? Jos tinka siam forumui? Esu susidures su problema beieskant padangu amerikonui ir Tik del to nutariau jas pasiulyti Musu forumieciams.
Mob. 8 650 88 526
Kaunas
kitoks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2019
Užsiregistravo: 20 Vas 2004, 10:31
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė kitoks »

diesel rašė:Zinoma pyktis tikrai neverta, bet diskutuoti manau, kad butina. O kaip yra su padangomis, skirtomis Ziguliams, Volgoms ir kitom transporto priemonems? Jos tinka siam forumui? Esu susidures su problema beieskant padangu amerikonui ir Tik del to nutariau jas pasiulyti Musu forumieciams.


Netinka. Forume parduodamos tik originalios padangos. Taip, jos senos (o prastos jos buvo jau gamykloje, tad laikas joms pakenkti nebegali), bet pvz., GAZ 21 be originaliu padangu... vaizdelis pasidaro nekoks :( Jeigu pasidomesite padangu su baltu sonu istorija, tai gal galesite argumentuotai dalyvauti diskusijoje, o parduodamas padangas pasiulyti konkreciam modeliui, (ar bent jau laikmeciui) ir niekas netures jokiu pastabu, del temos turinio.
Vartotojo avataras
LEWIS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 473
Užsiregistravo: 20 Lap 2008, 20:19
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė LEWIS »

diesel rašė:Zinoma pyktis tikrai neverta, bet diskutuoti manau, kad butina. O kaip yra su padangomis, skirtomis Ziguliams, Volgoms ir kitom transporto priemonems? Jos tinka siam forumui? Esu susidures su problema beieskant padangu amerikonui ir Tik del to nutariau jas pasiulyti Musu forumieciams.

diesel-tavo skelbimas buvo100proc.vietoje,paprasčiausiai ,kai kurių moderatorių akiratis švelniai tariant siaurokas(apsiriboja sovietinės technikos žinojimu),o požiūris netolerantiškas ir keliantis šypseną-būgtai kas antra šiuolaikinė mašina ,važinėja tokiomis padangomis,o baltos juostelės šonuose, dadeda greičio :lol: :lol: :lol:p.s.o kaip nustatyti iš nuotraukos-originalios padangos,ar ne ?:idea: gal jas kur garaže štampuoja? :idea: Kas bent kiek supranta-žino,kad juostelės šonuose-yra,dažniausiai seno"amerikono"išskirtinumo ženklas.
Paskutinį kartą redagavo LEWIS 22 Rgs 2010, 14:55, redaguota 1 kartą(us).
LinuXP
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 25 Kov 2009, 19:12
Miestas: Kaunas

Standartinė LinuXP »

kitoks rašė:
diesel rašė:Zinoma pyktis tikrai neverta, bet diskutuoti manau, kad butina. O kaip yra su padangomis, skirtomis Ziguliams, Volgoms ir kitom transporto priemonems? Jos tinka siam forumui? Esu susidures su problema beieskant padangu amerikonui ir Tik del to nutariau jas pasiulyti Musu forumieciams.


Netinka. Forume parduodamos tik originalios padangos. Taip, jos senos (o prastos jos buvo jau gamykloje, tad laikas joms pakenkti nebegali), bet pvz., GAZ 21 be originaliu padangu... vaizdelis pasidaro nekoks :( Jeigu pasidomesite padangu su baltu sonu istorija, tai gal galesite argumentuotai dalyvauti diskusijoje, o parduodamas padangas pasiulyti konkreciam modeliui, (ar bent jau laikmeciui) ir niekas netures jokiu pastabu, del temos turinio.

O kaip dėl skyrelio "perdaryta senovinė technika"? Tinka forumui? Juk ten daug neoriginalumų ir šiuolaikiškų "ingridientų" naudojama. O šiuo atveju jaučiasi toks liguistas valdžios rodymas. Labai naudinga yra įvairi informacija iš bendraminčių.
MB W108 280S 1969m
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Labai ilga diskusija. Manyčiau padangas pirmiausia apibūdina matmenys, o jau po to gamintojas, modelis, baltų juostų buvimas ar nebuvimas ir t.t. Matmenys, mano nuomone, toli gražu ne „oldtimeriniai“ (nekalbu apie tai, kad tinka uždėti). Jei klystu- atsiprašau.
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
408
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 548
Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 21:44
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

padangos

Standartinė 408 »

Mano nuomone ,dėl padangų, problema tame kad Diesel pareklamavo padangų [ žieminių ,su spygliais ] sandėlį , artėjant žiemos sezonui. Tur būt labai labai retas Oldtimeris ,ar rusų ar amerikonas , važinės į renginius žiemos metu . Juk buvo galima parodyti tik kelias padangas su balta juosta,kad ir ką ji ten reikštu.Na o padangų sandėlys - ne į temą.
M 408 1968 MZMA
M 2140 1979 AZLK
M 21406 1980 AZLK
GAZ 2401 1975
IŽ P-3 1984
IŽ J-2K 1966
Elektron 1979
Ryga 5 1968
8 650 26254
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1145
Užsiregistravo: 03 Gru 2005, 10:38
Miestas: Kaunas

Standartinė diesel »

To Raimis. Sios padangos stovejo ant mano Caprice 1979metu. Kadangi vazineju vasaros metu, tai pirkau kitas naujas. O del ziemos, tai daug kas nuomoja auto vestuvems.
To 408. Del sandelio isejo labai durnai. Jos pas mane gulejo garaze, o veliau atveziau jas i darba ir parodziau sefui kokios jos ir kiek gali kainuoti. Taip ir isejo, kad nufotkinau darbe :oops: , gal del to ir pasirode, kad ju turiu milijona ir varau bizniuka. Cia mano nuosavos buvo.
Mob. 8 650 88 526
Kaunas
Vartotojo avataras
408
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 548
Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 21:44
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė 408 »

diesel rašė:To 408. Del sandelio isejo labai durnai. Jos pas mane gulejo garaze, o veliau atveziau jas i darba ir parodziau sefui kokios jos ir kiek gali kainuoti. Taip ir isejo, kad nufotkinau darbe :oops: , gal del to ir pasirode, kad ju turiu milijona ir varau bizniuka. Cia mano nuosavos buvo.
Na štai ir stojo viskas į savo vietas; galim nekaltinti nei Diesel ,nei moderatorių , nei padangų.Tiesiog ne vietoj atsirado padangų sandėlys. Būtent jis - ne į tema.
M 408 1968 MZMA
M 2140 1979 AZLK
M 21406 1980 AZLK
GAZ 2401 1975
IŽ P-3 1984
IŽ J-2K 1966
Elektron 1979
Ryga 5 1968
8 650 26254
Arisimo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 08 Spa 2008, 22:59
Miestas: Jonava

Standartinė Arisimo »

Paskutiniu metu labai dažnai neužkrauna puslapio ir meta:

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
Vartotojo avataras
Hobis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 630
Užsiregistravo: 04 Spa 2005, 17:24
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Hobis »

Tai kodėl moderatoriai neišrina šio skelbimo? Kai aš įdėjau skelbimą, kad parduodama ,,Latvija" jį ištrynė (ir dar įkišo į geltoną zoną už nepasitenkinimą), nes moderatoriui pasirodė, kad per jauna, o šio skelbimo ir kitų ,,išrinktūjų" netrina. Taisyklės turėtų galioti visiems vienodai, arba reikia tokus nesubrekdusius moderatorius keisti.

http://www.oldtimers.lt/viewtopic.php?t=29508
GAZ-51A, GAZ-63
tel.862071805
Vilnius
Skelbti atsakymą