Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 29 Pen, 13:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos





Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1057 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 106  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013 Lap 09 Šeš, 19:02 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013 Bir 03 Pir, 10:15
Pranešimai: 604
Miestas: Maskva.
laimisas rašė:
... dingo prie AŽ prisegtos nuotraukos ir nuotraukų prie AŽ prisegimo funkcija
Per mano akis viskas yra, niekas nedingo. :hello:


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 13:09 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Rgs 12 Sek, 8:52
Pranešimai: 2167
Miestas: Alytus
Prašau pasakyti, kodėl ir kieno iniciatyva yra trinama informacija mano temoje:
viewtopic.php?f=56&t=7603&p=419578#p419578
Tema pradėta dar 2006 metais, joje buvo apstu informacijos ir ne vien komercinės apie tikrai daug neeilinių ir ne kasdien pasitaikančių daiktų. Dėjau į ją nuotraukas, nepasilikdamas jų kitose laikmenose, manydamas, kad čia saugu, kadangi net forumo taisyklės draudžia trinti informaciją. Šiandien, ketindamas ją papildyti radau, kad patys įdomiausi daiktai, buvę pažymėti, kaip parduoti yra ištrinti. Kam tai trukdė? Kodėl temą pardavimų subforume privalu atitinkamai pažymėti kai prekė parduota, bet ji netrinama, o atskiri pranešimai vienoje temoje, taip pat tvarkingai pažymėti yra išnaikinami? Ar reikia suprasti, kad mano talpinama informacija yra prasilenkianti su taisyklėmis arba čia, forume jau nepageidaujama?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 15:16 
Atsijungęs
sendaikčių ekspertas
sendaikčių ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Spa 12 Ant, 17:00
Pranešimai: 663
Miestas: Kleboniškis
Pozityvus rašė:
Komercija pakankamai atskirta ir stengiamasi ją dar labiau atskirti nuo diskusijų...

Su komercija reikia elgtis kaip su komercija. Nei viena komercinių skelbimų svetainė nesuteikia tokių gerų salygų kaip mūsų Forumas, mes talpiname skelbimus nemokamai, dedame nuotraukų kiek norime, nėra jokio skelbimų galiojimo laiko. Daiktą pardavus skelbimas lieka nereikalngas, o vietą ~300kb iki 2mb užima.
Virgo tema- pavyzdys visiems, taip visi privalės dėti skelbumus pagal naujas taisykles.
Virgui siūlau padaryti kapitalinę reviziją savo temoje, nes daug kur kainų nėra, daiktai gal irgi parduoti.
Forumo taisyklės rašė:
VI dalis. Komerciniai skelbimai
3) Visuose pardavimo skelbimuose privalo būti nurodyta prekės kaina

Vertingom nuotraukom ir informacija kviečiu pasidalinti diskusijoms skirtame skyrelyje antikvariniai daiktai, o kolekciją išstatyti kolekcijų skyrelyje, ten tikrai niekas netrins.
Komerciją reikia visiškai atskirti nuo diskusijų, kaip ir paminėta Administratoriaus citatoje.
Kas liečia "mirusių" temų ir "parduota" pranešimų trynimą, norėčiau forumiečių nuomonės pamatyti.
Darysim tvarką ar sandėliuosim senas "parduotas" temas?

Su pagarba,
Ikarus280

_________________
www.Старый Свет.ссср


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 15:28 
Atsijungęs
ekspertas
ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Vas 09 Pir, 11:24
Pranešimai: 8593
Miestas: Alytus
Mano nuomonė- trinti kuo mažiau. Visais atvejais, jei tai grubiai nepažeidžia forumo taisyklių, informacija turi likti neribotą laiką (net ir pardavus prekes).

_________________
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 16:24 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Rgs 12 Sek, 8:52
Pranešimai: 2167
Miestas: Alytus
Ikarus280 rašė:
Virgui siūlau padaryti kapitalinę reviziją savo temoje, nes daug kur kainų nėra, daiktai gal irgi parduoti.

Ikarus280
O aš siūlau persišviest Jums galvą. Kokią reviziją? Surašyt kainas po parduotais daiktais, kad klaidint žmones, bet apsaugot informaciją nuo Jūsų savivalės ir trumparegiškumo? O gal pažymėt visą temą "Parduota", kad galėtumėt viską ištrint ir taip sutaupytumėt sau laiko "Drobės" ir "Lelijos" chalatų klasifikavimui? Ta tema buvo 7 metų laikotarpio dokumentas tiek man asmeniškai, tiek forumui, tiek kiek reikia aš ją sėkmingai susitvarkydavau be niekieno pagalbos. Tai nebuvo mirusi tema, jei norit pažiūrėt, kaip atrodo mirusios temos, atsiverskit savąsias subforume "Mano kolekcija". Siūlau atsiraityt rankoves ir užsiimt tvarkos darymu pradedant jomis. (Kitus savo "šedevrus" apie tarybinius klozetus ir panašius objektus, tapęs moderatoriumi jūs kažkaip tyliai pratrynėte).

Jums nereikia stengtis daug galvoti, tai gali būti ir per sunku, tiesiog prieš pradėdamas uoliai rodyti savo iniciatyvą turėtumėt pasitart su labiau išmanančiais ir plačiau žiūrinčiais kolegomis ir administratoriais, nes kartais, nors jums ir atrodo, kad sugalvojote ką nors protingo, tai gali būti ne taip ir protinga. Įsisamoninkite, jūs čia ne viršininkas, o tik paprastas kareivėlis, prisiėmęs atsakomybę tarnauti bendruomenei pagal nustatytą instrukciją, o ta instrukcija- FORUMO TAISYKLĖS, kurias jūs nors ir mėgstate cituoti, bet panašu, kad iki galo niekad nesate perskaitęs, o jei perskaitėt, tai kažkas kliudo Jums jas suprast.

Jau kokia pora metų, kaip papildydavau tą temą tik pro retą ir tik keliais išskirtiniais ir daiktais be jokios komercinės vilties, nes čia jiems pirkėjų nėra, o tik iš pagarbos savo pirmąjam forumui, tiems kolegoms, kurie čia dar liko ir, kad bent kiek atsvert tą begalę čia siūlomo ir nesigėdimo demonstruot šlamšto. Ir ką gi- šiandien net rankos nusviro. Viskas sudirbta nepataisomai.

Administratoriai, nors kuo toliau tuo mažiau man darosi įdomu viskas, kas čia vyksta, bet gal reikėtų kažkaip filtruoti žmones norinčius būti moderatoriais, Kaip ten bebūtų, bet šios bendruomenės kontekste tai visgi pakankamai atsakingos pareigos ir galimybė nuspręst kurią informaciją naikint, o kurią palikt turėtų būti suteikiama žmogui tik įsitikinus jo kompetencija, o ne vien jam pareiškus norą. Kalbu, tiek apie šį konkretų atvejį tiek ir apie kitus, susijusius su vienu konkrečiu moderatorium, kuris, panašu yra akivaizdus nesusipratimas forume, o kadangi jau kuris laikas matau skelbimą, kviečiantį forumiečius būti moderatoriais, tai siūlau atsižvelgt į mano pastabas, kad tokių nesusipratimų būtų galima išvengt ateity.


Paskutinį kartą redagavo virgas 2013 Lap 22 Pen, 17:20. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 17:01 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2012 Kov 12 Pir, 21:26
Pranešimai: 386
O aš noriu paklausti ar mopedo "Delta" detalės atitinka forumo cenza ir taisykles?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 17:38 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 16 Pir, 2:36
Pranešimai: 281
sgso rašė:
O aš noriu paklausti ar mopedo "Delta" detalės atitinka forumo cenza ir taisykles?

Žiūrint iš kurios pusės pažvelgsi. Jei kaip pilnas mopedas, tai nelabai (nors tokių metų mačiau besipuikuojančias transporto priemones ir naujesnes). Tačiau, jei kaip atskiros jos dalys, tai atitinka, kadangi ir ant senesnių mopedų ėjo - ratai, abi lempos, rankenos, vairas ir kitos dalys.

_________________
Perku ш ir д mopedų variklių detales.
viewtopic.php?f=57&t=54167


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 17:51 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Rgp 05 Ket, 19:25
Pranešimai: 552
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)
sgso rašė:
O aš noriu paklausti ar mopedo "Delta" detalės atitinka forumo cenza ir taisykles?

Su tamsta buvo diskutuota šia tema AŽ ir nusiųstos nuorodos.
'Delta' yra per jauna forumui.
http://www.jawnoe.ru/me-mp-riga.html
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0% ... 0%B5%D0%B4

_________________
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 18:06 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Sau 16 Pir, 2:36
Pranešimai: 281
laimisas rašė:
sgso rašė:
O aš noriu paklausti ar mopedo "Delta" detalės atitinka forumo cenza ir taisykles?

Su tamsta buvo diskutuota šia tema AŽ ir nusiųstos nuorodos.
'Delta' yra per jauna forumui.
http://www.jawnoe.ru/me-mp-riga.html
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0% ... 0%B5%D0%B4

Kalba ėjo apie detales jos. Tai tada ir trinkit visus čia forume esančius Ižus, Jawas, Dneprus, gamintus apie 80-uosius, kadangi nemažai jų detalių ėjo ir ant vėlesnių laidų, netinkamų forumui.

_________________
Perku ш ir д mopedų variklių detales.
viewtopic.php?f=57&t=54167


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 18:29 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2012 Kov 12 Pir, 21:26
Pranešimai: 386
Labai teisingai tamsta, kad buvo diskutuota, todėl laukiu kitų forumo moderatorių ar administracijos nuomonės. Nes kaip matau į kitus skelbimus susiijusius su "Delta" nekreipiama demesio, o tik mano skelbimas užkiuvo iki tol išbuves metus laiko ir iki kol tamsta nepatapote moderatoriumi niekam neužkliuvęs kaip ir kiti 26 puslapiai susiije su Delta. Ir čia jau ne pirmas kartas, kai tamsta mano nuomone be reikalo dedat man ispejimus, jei čia šališkumas už tamstai per brangiai parduota daikta, ar interesų susikirtima kituose forumuose, tai nebūsiu toks griežtas kaip Virgas, bet tikrai siūlyčiau forumo administracijai atidžiau rinkti kas pataps moderatoriais.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1057 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 106  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tema turi prikabintų failų Degalų kokybė ir kaitinimo žvakių eksploatavimo trukmė (RT)

Pozityvus » 2024 Kov 28 Ket, 18:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2020 Vas 13 Ket, 16:03

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

RIMIS » 2017 Bal 01 Šeš, 21:32

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

Fon » 2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

Pozityvus » 2017 Kov 21 Ant, 11:39

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

rcepa » 2017 Sau 09 Pir, 10:20

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Balsavimas: Paieškos funkcijos, rūšiavimas, veiksmai

Pozityvus » 2014 Geg 22 Ket, 15:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų