Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 28 Ket, 19:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos





Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Nesąžiningi vartotojai.
StandartinėParašytas: 2012 Kov 11 Sek, 11:20 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Gru 11 Šeš, 20:31
Pranešimai: 504
Miestas: Kaunas
Sveiki, ši tema yra skirta pranešti ir diskutuoti apie vartotojus, kurie vienaip ar kitaip pasielgė nesąžiningai ar apgavo kitus forumiečius.

Dėkoju

_________________
Forumo taisyklės: viewtopic.php?t=25820


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 11 Sek, 19:49 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Sau 15 Ant, 18:30
Pranešimai: 298
Miestas: Alytus
Sveiki, taigi ir mane jau apgavo forumietis kaparysas. Maždaug prieš mėnesį įdėjau skelbimą, kad perku Tula Muravej dalis. Jis man į AŽ parašė kad turi naują grandinę. Atrašiau kad domina ,būtų įdomu pamatyt nuotrauką, jokio atsakymo negavęs susiradau jo numerį forume, susiskambinau viską suderinom, sutarėm kad kai pervesiu pinigus jis grandinę išsiųs. Už grandinę su pašto išlaidom sumokėjau 30 Litų. Ir štai jau beveik mėnuo kaip negaunu grandinės. Nesulaukęs grandinės per savaitę pasiskambinau jam, atseit sakė kad išsiuntė kaip priklauso, sutarėm kad jei dar per savaitę negausiu siuntino jis gražins pinigus. Po dar savaitės kai negavau siuntos vėl bandžiau skambint, ir jau iki šiol net nekelia ragelio arba atmetinėja.

Gal yra forumiečių žinančių kur šitas fruktas gyvena ,būtų įdomu pasišnekėt su juo akis į akį, jei kasnors žinot rašykit man į ĄŽ. Tikiuosi bus imtasi atitinkamų veiksmų, kad daugiau forumiečių nuo jo nenukentėtų.

_________________
Dnepr MT10-36 1982
Viatka Elektron 1979


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 12 Pir, 20:21 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Sau 15 Ant, 18:30
Pranešimai: 298
Miestas: Alytus
Taigi, papildymas prie mano praeitos žinutės. Tas "forumietis" kaparysas čia užsiregistravęs dar dviem vardais- tai mmd638 ir liuobejas. Susižinojau kad sutampa šių vartotojų IP adresai. Paskambinus jam iš kito telefono ir pradėjus kalbą apie jo parduodamą Riga 13, jis pats prisipažino kad jokių dalių paštu į niekur nesiuntė, taip sakant pats sudegė. Dar sužinojau kad gyvena kažkur Anykščių rajone, Svėdasuose... Taip kad dar vis tikiuosi iš forumiečių kokios nors pagalbos.

_________________
Dnepr MT10-36 1982
Viatka Elektron 1979


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 12 Pir, 21:38 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 11 Sek, 21:27
Pranešimai: 544
Miestas: Palanga
Jis man taip pat siūlė grandinę , ačiū ,kad perspėjai :puiku: , neseniai su juo kalbėjau telefonu :pykst:

_________________
Jawa, Iž ir kitų moto dalys.
viewtopic.php?f=10&t=51228


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 12 Pir, 22:49 
Atsijungęs
ekspertas
ekspertas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Vas 09 Pir, 11:24
Pranešimai: 8593
Miestas: Alytus
dauksas rašė:
Taigi, papildymas prie mano praeitos žinutės. Tas "forumietis" kaparysas čia užsiregistravęs dar dviem vardais- tai mmd638 ir liuobejas. Susižinojau kad sutampa šių vartotojų IP adresai. Paskambinus jam iš kito telefono ir pradėjus kalbą apie jo parduodamą Riga 13, jis pats prisipažino kad jokių dalių paštu į niekur nesiuntė, taip sakant pats sudegė. Dar sužinojau kad gyvena kažkur Anykščių rajone, Svėdasuose... Taip kad dar vis tikiuosi iš forumiečių kokios nors pagalbos.

Moderatoriai turėtų pasiaiškinti situaciją. Jei faktai pasitvirtins, vyti lauk iš forumo visam laikui.

_________________
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 13 Ant, 11:09 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Bal 24 Pir, 20:27
Pranešimai: 533
Miestas: Klaipėda
dauksas rašė:
Taigi, papildymas prie mano praeitos žinutės. Tas "forumietis" kaparysas čia užsiregistravęs dar dviem vardais- tai mmd638 ir liuobejas. Susižinojau kad sutampa šių vartotojų IP adresai. Paskambinus jam iš kito telefono ir pradėjus kalbą apie jo parduodamą Riga 13, jis pats prisipažino kad jokių dalių paštu į niekur nesiuntė, taip sakant pats sudegė. Dar sužinojau kad gyvena kažkur Anykščių rajone, Svėdasuose... Taip kad dar vis tikiuosi iš forumiečių kokios nors pagalbos.


mmd638 buvo siuntęs man siuntinuką, jokių problemų neturėjau.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 13 Ant, 11:12 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Spa 09 Sek, 20:39
Pranešimai: 281
Aš su "liuobeju" sėkmingą sandorį turėjau. Žinoma neteisinu jo, kad prisidirbo.

Jei siuntėte pinigus - vardą, pavardę ir sąsk. manau žinote ir patys.

peziss rašė:
dauksas rašė:
Taigi, papildymas prie mano praeitos žinutės. Tas "forumietis" kaparysas čia užsiregistravęs dar dviem vardais- tai mmd638 ir liuobejas. Susižinojau kad sutampa šių vartotojų IP adresai. Paskambinus jam iš kito telefono ir pradėjus kalbą apie jo parduodamą Riga 13, jis pats prisipažino kad jokių dalių paštu į niekur nesiuntė, taip sakant pats sudegė. Dar sužinojau kad gyvena kažkur Anykščių rajone, Svėdasuose... Taip kad dar vis tikiuosi iš forumiečių kokios nors pagalbos.


mmd638 buvo siuntęs man siuntinuką, jokių problemų neturėjau.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 13 Ant, 15:51 
Atsijungęs
Naujokas
Naujokas

Užsiregistravo: 2012 Sau 03 Ant, 18:03
Pranešimai: 9
Miestas: Anykščių raj.
Jei Iškilo nesklandumų dėl manes mmd638 ir liuobejas prašau kreiptis Su įrodymais ką apgavau. dėl vieno savo nick(mmd638) su moderatorium regis susitariau kad jį ištrintų . PAPBRĖŽIU VARTOTOJAS Kaparysas yra užregistruotas mano kompiuteriu, bet ne aš to nick vartotojas. Jei kažką apgavo prašau pas jį kreiptis. telefonu +37062564390 IR dar (((((dauksas)))))) ankščiau laiko neisiaiškines nejuodinkite žmonių . Pinigus siuntėt žmogui jis jums savo duomenis turėjo pateikt kur pinigus pervest jei apgavo su duomenimis kreipkitės į policija aš nekaltas kad apgautas esat. :durniau:


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Kov 13 Ant, 20:04 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Sau 15 Ant, 18:30
Pranešimai: 298
Miestas: Alytus
liuobejas rašė:
Jei Iškilo nesklandumų dėl manes mmd638 ir liuobejas prašau kreiptis Su įrodymais ką apgavau. dėl vieno savo nick(mmd638) su moderatorium regis susitariau kad jį ištrintų . PAPBRĖŽIU VARTOTOJAS Kaparysas yra užregistruotas mano kompiuteriu, bet ne aš to nick vartotojas. Jei kažką apgavo prašau pas jį kreiptis. telefonu +37062564390 IR dar (((((dauksas)))))) ankščiau laiko neisiaiškines nejuodinkite žmonių . Pinigus siuntėt žmogui jis jums savo duomenis turėjo pateikt kur pinigus pervest jei apgavo su duomenimis kreipkitės į policija aš nekaltas kad apgautas esat. :durniau:


Atsiprašau jeigu kažką neteisingai apkaltinau, tiesiog iš vieno iš moderatorių (jis pats paprašė kad jo čia nekiščiau) gavau asmeninę žinutę, kad šių trijų mano ankščiau išvardintų forumiečių IP adresai sutampa, taigi dariau prielaidą, kad tai yra tas pats asmuo. Dar kartą atsiprašau jei tave neteisingai apkaltinau.

P.S.

Šiandien forumietis kaparysas man paskambino ir pažadėjo iki ryt pervesti pinigus. Jeigu viskas bus kaip žadėta, problema bus išspręsta kaip priklauso.

_________________
Dnepr MT10-36 1982
Viatka Elektron 1979


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Bal 04 Tre, 20:32 
Atsijungęs
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Rgp 22 Šeš, 12:10
Pranešimai: 70
Miestas: Rokiskis
Patariu nepasitiketi forumieciu "Jawistas" prizadejo pirkt jawa ir dingo kaip i vandeni skambini nekelia. Kitu numeriu, kai skambinau atsiliepe... Zodziu per si suski likau s... peses buvo keli zmones kurie butu nupirke bet jiem pasakiau, kad yra pirkejas.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tema turi prikabintų failų Degalų kokybė ir kaitinimo žvakių eksploatavimo trukmė (RT)

Pozityvus » 2024 Kov 28 Ket, 18:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2020 Vas 13 Ket, 16:03

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

RIMIS » 2017 Bal 01 Šeš, 21:32

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

Fon » 2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

Pozityvus » 2017 Kov 21 Ant, 11:39

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

rcepa » 2017 Sau 09 Pir, 10:20

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Balsavimas: Paieškos funkcijos, rūšiavimas, veiksmai

Pozityvus » 2014 Geg 22 Ket, 15:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01


 Paskutinės aktyvios temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tema turi prikabintų failų Degalų kokybė ir kaitinimo žvakių eksploatavimo trukmė (RT)

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 28 Ket, 18:29

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Dėl puslapio veikimo

[ Eiti į: 1 ... 7, 8, 9 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2022 Lie 12 Ant, 19:52

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

[ Eiti į: 1 ... 104, 105, 106 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2022 Vas 17 Ket, 14:33

LinaLinLin Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Nesąžiningi vartotojai.

[ Eiti į: 1 ... 13, 14, 15 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2020 Bal 16 Ket, 10:10

feisas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2020 Vas 13 Ket, 16:03

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2019 Spa 06 Sek, 16:24

tadas1991 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Fon Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Bal 26 Tre, 17:29

marjaxxx Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Sau 13 Pen, 17:46

rcepa Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų