Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 28 Ket, 18:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos





Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Lie 12 Ket, 11:26 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Bal 14 Pen, 17:51
Pranešimai: 1160
Miestas: Lazdijai/Vilnius
O kur čia nesąžiningumas? Prietaisai nenauji?


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 12 Ket, 11:30 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bal 11 Pir, 9:23
Pranešimai: 1908
Miestas: Kaunas
Įtariu nesulaukia siuntinio, jei pardavėjo skelbimą cituoja.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 12 Ket, 11:34 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Lap 13 Sek, 19:38
Pranešimai: 262
Miestas: Kaunas
Atsiprašau. Račiau per dvi žinutes, nes neleidžia daugiau nei tris nuotraukas vienoje žinutėje dėti.


Labai nustebau, kai gavęs siuntinį atidariau indikatoriaus ИРБ (įrankio kurio man ir reikėjo) dėžutę ir pamačiau, kad indikatorius yra be stikliuko, su nulaužta kojele laikymui, atsukinėjimo žymėmis ant varžtelių ir matavimo paklaida 0,04mm.
Prikabintas failas:
IMG_2817.jpg
IMG_2817.jpg [ 175.11 KiB | Peržiūrėta 3990 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
IMG_2818.jpg
IMG_2818.jpg [ 125.33 KiB | Peržiūrėta 3990 kartus(ų) ]


Na bet čia cirkai nesibaigė. Pradėjus apžiūrinėti matavimo galvutę buvau vėl gi nemaloniai nustebintas.
http://www.youtube.com/watch?v=gIwnHWgJDAs&feature=youtu.be


Štai tokia to naujo ir tikslaus matavimo įrankio "matavimo sparta".

Na, bet dėkui bent už veikiantį mikrometrą 25-50mm, na ir kas, kad bus trečias stalčiuje, bet bent veikia, ne taip kaip kiti.
Štai visi įrankiai kartu:
Prikabintas failas:
IMG_2823.jpg
IMG_2823.jpg [ 182.31 KiB | Peržiūrėta 3990 kartus(ų) ]


Paaiškinimas, kad "nežinojau, kaip patikrinti" manęs netenkina, nes jei kažko nežinai, tai ir nerašyk "Visai nauji ir tikslūs matavimo prietaisai."
Man būtų malonu, jei Sigis6 už savo išdaigą sumokėtų atsiųsdamas galinių matmenų komplektą kurį pardavinėja. :arrow: http://www.oldtimers.lt/download/file.php?id=181501&mode=view

Sigis6 pardavimo skiltis:
:arrow: http://www.oldtimers.lt/viewtopic.php?p=355487#p355487


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 12 Ket, 12:34 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Rgp 11 Pir, 20:56
Pranešimai: 59
Miestas: Visaginas
Iš išvaizdos prietaisai atrodo kaip nauji ir pagal mane jie ir yra nauji,net gamyklinėje pakuotėje.Jei kyla klausimų reikia pasiskambinti ir pasitikslinti,paprašyti papildomų foto.Dar vienas dalykas tai ,kad šiuos prietaisus jis nusipirko per pusę pigiau nei buvo nurodyta kaina,kaina nustatė pats.

_________________
Šaltas alus kaip moteris......visada vilioja :)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 12 Ket, 13:03 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Lap 13 Sek, 19:38
Pranešimai: 262
Miestas: Kaunas
O kas pasikeistų jei sumokėčiau pilną kainą?
Ką reiškia "atrodo kaip nauji"?
Prikabintas failas:
IMG_2826.jpg
IMG_2826.jpg [ 190.29 KiB | Peržiūrėta 3956 kartus(ų) ]

Stikliuko trūkumas, nulaužtas laikiklis, surūdijęs mechanizmas šiuolaikiniai naujumo požymiai? Ar "atrodo kaip nauji" turima omenyje, kad kadaise daiktas buvo naujas, po to jis pergyveno atominį karą, bet reiktų paminėti, jog jis nenaudotas.

Kaip suprasti reikėjo skambinti ir klausti? Gana aiškiai buvo parašyta "Visai nauji ir tikslūs matavimo prietaisai." Ko aš turėjau dar paklausti?

Jau rašiau, kad "nežinojau, kaip patikrinti" nėra pasiteisinimas, peržvelgus parduodamus daiktus net sakyčiau jog toks pasiteisinimas akiplėšiškas melas, nes eilinis diletantas tiek ir tokių įrankių neturi.

Ar galėtų įsikišti bendruomenės Oldtimers.lt administracija ir padėti nustatyti kas teisus ir kas ne.

P.s. Nauji įrankiai atrodo maždaug taip:
Prikabintas failas:
IMG_2828.jpg
IMG_2828.jpg [ 163.69 KiB | Peržiūrėta 3875 kartus(ų) ]
Prikabintas failas:
auction-162-065314400 1319379679.jpg
auction-162-065314400 1319379679.jpg [ 81.04 KiB | Peržiūrėta 3872 kartus(ų) ]


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 12 Ket, 14:32 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Lap 13 Sek, 19:38
Pranešimai: 262
Miestas: Kaunas
Sigis6 rašė:
...net gamyklinėje pakuotėje...

Argumentas būtų gal ir neblogas, jei kalbėtume apie dantų pastą su spalvotom juostelėm kurią išspaudus iš pakuotės atgal nesukimši.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 12 Ket, 16:47 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Rgp 11 Pir, 20:56
Pranešimai: 59
Miestas: Visaginas
DRV rašė:
Sigis6 rašė:
...net gamyklinėje pakuotėje...

Argumentas būtų gal ir neblogas, jei kalbėtume apie dantų pastą su spalvotom juostelėm kurią išspaudus iš pakuotės atgal nesukimši.



Iš savo pusės galiu pasakyti,tik tiek,kad pirkėjas DRV net nepaskambino ir man nepasakė visų bėdų(kurių aš tikrai nežinojau),nors puikiai žino mano tel.numerį.Tikrai būtume radę kompromisą.Apkalbinėti už akių lengviau.Matavimo prietaisuose suprantu,kad tai tik matavimo prietaisai,ir tai tikrai nepasiteisinimas,man jau seniai ne 13metų,kad daryti nesąmones.Tuo ir norėčiau užbaigti.

_________________
Šaltas alus kaip moteris......visada vilioja :)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 12 Ket, 17:32 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Lap 13 Sek, 19:38
Pranešimai: 262
Miestas: Kaunas
Sigis6 rašė:
...DRV net nepaskambino ir man nepasakė visų bėdų(kurių aš tikrai nežinojau),nors puikiai žino mano tel.numerį.Tikrai būtume radę kompromisą...

Ir vėl aš kažko nesuprantu. Oldtimers.lt lyg ir bendruomenė kuri turėtų vienyti "senovinių transporto priemonių gerbėjus", o iš paties pasisakymo suprantu, kad turėtų vienyti apgavikus.
Aš jaučiuosi apgautas, o jūs man ir visiem kitiems sakote, kad aš turėjau nutylėti apie apie jūsų elgesį už kažkokį atlygį ir leisti toliau apgaudinėti? Man toks elgesys nepriimtinas, juo labiau, šiame tinklalapyje yra atskira tema skirta išaiškinti ir paviešinti nesąžiningus vartotojus (o gal aš ne taip supratau?).

Sigis6 rašė:
Apkalbinėti už akių lengviau.Matavimo prietaisuose suprantu,kad tai tik matavimo prietaisai,ir tai tikrai nepasiteisinimas,man jau seniai ne 13metų,kad daryti nesąmones.Tuo ir norėčiau užbaigti.

Nereikia manęs šmeižti. Kai tik parašiau šioje temoje iškart informavau ir jus, kad negalėtumėte nei jūs nei kas kitas prikišti, jog darau kažką už akių.
DRV rašė:
Siuntinį gavau, bet esu juo labai nepatenkintas.
Daugiau temoje :arrow: Nesąžiningi vartotojai.

Išsiųsta: 2012 Lie 12 Ket, 12:44


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 12 Ket, 19:46 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Rgs 12 Sek, 8:52
Pranešimai: 2167
Miestas: Alytus
Man keistas vienas momentas:
Jei prietaisai netinkami naudoti, jūs turėtumėt reikalauti grąžinti už juos pinigus, o ne prašyti pridėti dar vieną kažkokią pardavėjo prekę. Antraip peršasi išvada, kad tie prietaisai ne tokie jau ir nepenaudojami, o jums tiesiog apmaudu, kad galimai jūs per daug už juos sumokėjot. Tas primena ne tiek pastą, kiek kotletą, kuris suvalgomas iki trupinėlio, o tada imama reikšti pretenzijos, koks jis neskanus. Šiaip ar taip, pirkdamas, spėju, jūs matėt, kad jie yra nenaudoti, bet iš senų atsargų. Ir tarkim, kad indikatorius gali lėtai veikti, nes 20-30 metų senumo tepalai pakeitę savybes sutirštėja jums irgi žinoma. Tarp kitko, tai nesunkiai tvarkoma.

Pardavėjui be abejo reikėtų būti dėmesingesniam apibūdinant parduodamus daiktus, suprantama, kad gali būti nežinomi veikimo niuansai, bet akivaizdūs išoriniai defektai turi būti paminėti. Negali būti jokių garantijų dėl seno ar seniai pagaminto naujo daikto, bet jis turi būti aprašytas labai išsamiai, kad išvengti įvairių insinuacijų. Nuotraukose turi matytis prekė ir ypač jos trūkumai, o ne pardavėjo kambario interjero ypatumai.

Ir dar, jei leisit, vienas pastebėjimas: na negražu iškart viešai imti svaidytis epitetais ir kaltinimais. Tikrai geriau pabandyt išsiaiškint atsiradusias problemas tarpusavyje, o jei tas nepavyksta, tada jas viešinti.


Paskutinį kartą redagavo virgas 2012 Lie 12 Ket, 21:16. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 12:15 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Lap 13 Sek, 19:38
Pranešimai: 262
Miestas: Kaunas
virgas rašė:
Man keistas vienas momentas:
Jei prietaisai netinkami naudoti, jūs turėtumėt reikalauti grąžinti už juos pinigus, o ne prašyti pridėti dar vieną kažkokią pardavėjo prekę. Antraip peršasi išvada, kad tie prietaisai ne tokie jau ir nepenaudojami, o jums tiesiog apmaudu, kad galimai jūs per daug už juos sumokėjot. Tas primena ne tiek pastą, kiek kotletą, kuris suvalgomas iki trupinėlio, o tada imama reikšti pretenzijos, koks jis neskanus.
Galiu paaiškinti savo veiksmų motyvus. Pinigus atgauti norėčiau, bet neturiu iliuzijų, kad žmogus sutiks grąžinti pinigus už visus tris įrankius ir dar apmokėti visas pašto išlaidas. Kadangi pinigų susigrąžinti nėrą vilties, tai pasiūliau alternatyvą, kuri tik padėtų nuryti nusivylimą. Man apmaudu, jog gavau įrankį kurio negalėsiu panaudoti.
virgas rašė:
...Šiaip ar taip, pirkdamas, spėju, jūs matėt, kad jie yra nenaudoti...
Retai kada pažvelgus į matavimo įrankį galima pasakyti jis naudotas ar ne. Matavimo įrankis nėra plaktukas ar atsuktuvas. Su jais nesukama ir nekalama (dažniausias), jie retai kada mėtomi, todėl didžioji dauguma mano matytų matavimo įrankių atrodo panašiai - jie atrodo, "kaip nauji". Jei jau žmogus rašo "Visai nauji ir tikslūs matavimo prietaisai" maniau žino ką kalba. Pasirodo klydau. Bus pamoka man, pardavėjui ir likusiems bendruomenės nariams, kad neverta pasitikėti žmonėmis ir neverta kalbėti apie tai ko nesupranti - asmeninė nuomonė gali kardinaliai skirtis nuo realios situacijos.

virgas rašė:
Ir tarkim, kad indikatorius gali lėtai veikti, nes 20-30 metų senumo tepalai pakeitę savybes sutirštėja jums irgi žinoma. Tarp kitko, tai nesunkiai tvarkoma.
Man to reikia? Kad tai galima sutvarkyti aš ir pats suprantu, tačiau tai ne koks Zil'as ar Kraz'as kur viskas kas mažiau 22mm yra smulkūs varžteliai. Tai įrankis kurio matavimo diapazonas yra 0,1mm, o matavimo dalmuo 0,001mm. Klausimas kaip matavimo tikslumą įtakos mano intervencija? Norėjau padėti žmogui atsikratyti įrankiu, tai dabar turiu vargti?

virgas rašė:
...Ir dar, jei leisit, vienas pastebėjimas: na negražu iškart viešai imti svaidytis epitetais ir kaltinimais. Tikrai geriau pabandyt išsiaiškint atsiradusias problemas tarpusavyje, o jei tas nepavyksta, tada jas viešinti.
Man nepatinka nepateisinti lūkesčiai ir nesąžiningas elgesys. Iškėliau problemą į viešumą, nes aš nepirmas kuris pasimauna ant tokių pokštų, todėl norėjau atkreipti dėmesį į tai jog toks elgesys yra šioje bendruomenėje. Jei aš nutylėčiau ir aiškinčiausi neviešai, tai reikštų, kad aš buvau papirktas (užčiauptas), tai pardavėjas ir toliau galėtų ramiai sau ieškoti kvailių ir pelnytis iš jų. Man nepatinka nepateisinti lūkesčiai ir nesąžiningas elgesys.

P.s. Aš gal klystų, bet jei žmogus norėtų rasti sprendimą, būtų parašęs kažką panašaus į "atsiųskite įrankius, grąžinsiu pinigus".


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2020 Vas 13 Ket, 16:03

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

RIMIS » 2017 Bal 01 Šeš, 21:32

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

Fon » 2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

Pozityvus » 2017 Kov 21 Ant, 11:39

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

rcepa » 2017 Sau 09 Pir, 10:20

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Balsavimas: Paieškos funkcijos, rūšiavimas, veiksmai

Pozityvus » 2014 Geg 22 Ket, 15:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra Oldtimers.lt tapo dvigubai spartesnis !

Pozityvus » 2014 Bal 04 Pen, 22:24



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų