Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 29 Pen, 1:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos





Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Lie 18 Tre, 16:54 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2008 Bal 03 Ket, 18:31
Pranešimai: 503
Miestas: Ukmergė-Vilnius
tu cool guy ,prisirezervaves is visu daliu ir paskui neperki,taip kol tu stebiesi kad forumietis advan tau ir nerezervavo.Noramlus zmones,paskambina,perveda pinigus ir atvaziuoja pasimti,o ne rasineja kaip kokiam pokalbiu portale i pm,

_________________
Motociklų variklių remontas
Paulius ,tel .+37069318815
https://www.facebook.com/Pauliusmotorcycleworkshop/


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 18 Tre, 18:47 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Rgs 11 Sek, 21:27
Pranešimai: 544
Miestas: Palanga
Teko turėti reikalų su advan. Nusiskundimų neturiu. Rezervavau dalis , pervedžiau pinigus - netrukus gavau dalis.

_________________
Jawa, Iž ir kitų moto dalys.
viewtopic.php?f=10&t=51228


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 20 Ket, 15:20 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 11 Ant, 13:33
Pranešimai: 144
Miestas: vilnius
vartotojas feisas, pasirode nesaziningas, rezervavo pas mane sirena uz 10 lt. susitarem jog is manes vilniuje paims jo pazystama moteris, 2 km. teko paciam nunesti ir iteikti ta sirena, iteikiant paaiskejo jog ta moteris nebuvo informuota jog reikes sumoketi 10 lt. teko atgal nestis i ofisa, parasiau zinute jog man nesumokejo, atrase jog perves pinigus, issiunciau savo rekvizitus, pinigu nesulaukiau. atrase jog as tai moteriskei nepalikau sirenos ir uztat jau nepervede pinigu. man atrodo jog pinigai turi buti pervesti anksciau negu iteikta preke nes sio vartorojo nepazystu. po keliu dienu isvis atsisake pirkti . as sugaisinau tiek laiko ir savo jegu , o zmogus net neatsiprase.

_________________
bedarbis


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Rgs 21 Pen, 21:04 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Kov 29 Ant, 7:22
Pranešimai: 879
Miestas: kauno raj
linassss rašė:
vartotojas feisas, pasirode nesaziningas, rezervavo pas mane sirena uz 10 lt. susitarem jog is manes vilniuje paims jo pazystama moteris, 2 km. teko paciam nunesti ir iteikti ta sirena, iteikiant paaiskejo jog ta moteris nebuvo informuota jog reikes sumoketi 10 lt. teko atgal nestis i ofisa, parasiau zinute jog man nesumokejo, atrase jog perves pinigus, issiunciau savo rekvizitus, pinigu nesulaukiau. atrase jog as tai moteriskei nepalikau sirenos ir uztat jau nepervede pinigu. man atrodo jog pinigai turi buti pervesti anksciau negu iteikta preke nes sio vartorojo nepazystu. po keliu dienu isvis atsisake pirkti . as sugaisinau tiek laiko ir savo jegu , o zmogus net neatsiprase.

as jums pervesiu ta 10 lt bet man tos sirenos nereik . cia jums bus uz varga kad kojas varginot ir savo jegas :-) nekometuosiu kas kaip ir del ko.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Spa 02 Ant, 10:12 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bal 11 Pir, 9:23
Pranešimai: 1908
Miestas: Kaunas
Tenka į šitą sąrašiuką įtrauki ir Foreigner memberlist.php?mode=viewprofile&u=5973

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Prekės pirktos kaip naujos ir idealios.
Nuo prekių gavimo birželio mėnesį dar bandyta tartis dėl kompensacijos, bet dabar ignoruoja Až ir panašiai.
Tad nepasimaukit.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Spa 06 Šeš, 16:55 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius

Užsiregistravo: 2010 Spa 13 Tre, 21:22
Pranešimai: 100
Miestas: Klaipėda
Praeitą savaitę iš forumiečio nate norėjau pirkti tris šachmatininkų laikrodžius. Taigi, užsirezervavau pirmas, paskambinau, paprašiau sąskaitos numerio, kad pervest pinigus ir pasakiau kuriom dienom atvažiuos draugas paimti. Pardavėjas (nate) atsisakė pinigų iškart į sąskaitą, sakė kai atvažiuos paduos iškart. Susitarėm žodiškai, pinigų jis atsisakė, taip pat siūliau ir rankpinigius. Tą pačią ar kitą dieną iš "nate" laikrodžius užsinorėjo nusipirkti kitas forumietis "echo" žinodamas, jog laikrodžiai jau rezervuoti jis norėjo parašyti asmeninę žinute "nate", bet apsiriko ir žinutę gavau aš. Žinutė skambėjo taip:
Sveiki, tai ar dar parduodate tuos du pirmus laikrodzius po 15 lt.?
Rytoj ir nupirkciau. As gyvenu Kaune.
Parašė dar savo telefono numerį.
Taigi pamanė turįs pirmenybę, nes gyvena Kaune. Taigi aš gražiai atrašiau, nes gal tikrai žmogus nepastebėjo, jog pirmasis rezervavau aš, tai mandagiai pasakiau apie savo pirmenybę ir susitarimu su pardavėju ir viska baigėsi palinkėjimu sėkmės.
Po kelių dienų skambinau pardavėjui dėl važiavimo patikslinimo-neatsiliepė, rašiau žinutę-neatrašė. Skambinau ir kitą dieną-neatsakė, rašiau žinutę-atsakymą gavau, skambėjo taip: tai kad jis (mano draugas) paėmė tuos laikrodžius kaip ir buvom sutarę. Tai iš šios žinutės ir supratau, vadinama "atmaskė labai neorginali, neskaitant prieš tai buvusių neatsiliepimų. Žodžiu kažkas užbėgo už akių kaip sakant :D
Laikrodžių man nebereik, gavau kitur, bet norėjau tik pranešt, gal kam įdomu bus...


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Bal 04 Ket, 23:20 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Lap 27 Sek, 15:28
Pranešimai: 68
Miestas: Ukmergė-Jonava-Kaunas
Atsargiai elkitės su naujokais, nes kai kurie uzsiregistrave forume galvoja, kad viskas po..ui, ir galima daryti savaip.
Kaip tarkim :rukau: Martynas555 :rukau: pastate aukcione už prekę 70lt, ir laimėjo, bet paskui atkutes sako man nereikia, gavau kita daug pigiau, už 20lt.
viewtopic.php?f=57&t=49909
Jei jam taisyklės dzin, tai gal reiktu parodyti, kad čia ne bobučiu turgus.
Prašau moderatorių išaiškinti šiam virukui taisykles.
Dėkoju.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Geg 22 Tre, 1:20 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Bal 26 Pir, 22:39
Pranešimai: 89
Miestas: Paneveggio
vartotojas Ennio nuo kovo nemoka uz preke pinigus

Užsiregistravo: 2008 Rgs 02 Ant, 12:41
Paskutinį kartą prisijungė: 2013 Kov 19 Ant, 16:02
Iš viso pranešimų: 322

atrode kad galima pasitiket

jo profilio nuoroda memberlist.php?mode=viewprofile&u=4300


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Geg 22 Tre, 7:40 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2012 Kov 12 Pir, 21:26
Pranešimai: 386
OverLoad rašė:
vartotojas Ennio nuo kovo nemoka uz preke pinigus

Užsiregistravo: 2008 Rgs 02 Ant, 12:41
Paskutinį kartą prisijungė: 2013 Kov 19 Ant, 16:02
Iš viso pranešimų: 322

atrode kad galima pasitiket

jo profilio nuoroda memberlist.php?mode=viewprofile&u=4300

O preke jam išsiuntėt?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Geg 22 Tre, 7:53 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Kov 18 Sek, 20:48
Pranešimai: 2720
Miestas: Kaunas
As pakolkas siam forume ANT nesaziningu neuztaikiau.. budavo kad daiktas neatitinka lukesciu.. bet tai jau gal mano iki galo neisiaiskinimo problema :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron



Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tema turi prikabintų failų Degalų kokybė ir kaitinimo žvakių eksploatavimo trukmė (RT)

Pozityvus » 2024 Kov 28 Ket, 18:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2020 Vas 13 Ket, 16:03

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

RIMIS » 2017 Bal 01 Šeš, 21:32

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

Fon » 2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

Pozityvus » 2017 Kov 21 Ant, 11:39

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

rcepa » 2017 Sau 09 Pir, 10:20

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Balsavimas: Paieškos funkcijos, rūšiavimas, veiksmai

Pozityvus » 2014 Geg 22 Ket, 15:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų