Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Apie forumo jaunimą ir senimą

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

Skelbti atsakymą
Zombis72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 23 Kov 2010, 20:50
Miestas: Vilnius

siuksles

Standartinė Zombis72 »

siulau suvaziavima pas pona Raimi i Alytu ar kokiu kitu pasiulimu laukiu. zombis
Tadasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 22 Bal 2007, 19:18
Miestas: Vilnius

Standartinė Tadasd »

Zombi tai, kad tu puikiai rodai būtent tai, ko nereik daryti šiame forume.
Vartotojo avataras
ryce
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 06 Kov 2005, 15:17
Miestas: Kaunas

Standartinė ryce »

Visus kitus norime informuoti, kad esame priversti uždaryti visas temas (išskyrus kelias) iki kol bus nutarta dėl forumo ateities.

...Gerb. Moderatoriai gal galima butu apibrezti terminus, kada apsitare pasakysite savo sprendima del forumo veiklos...nes cia kaip jau ir matosi ivairiu (tiek kvailu, tiek kostruktyviu) pasiulymu is forumieciu puses...!
Nuo saves pasakysiu - esme ne ieskojime kaltu, o tinkamu sprendimu, del susirariusios situacios, priemimo...nes kazkas yra pasakes - Nera problemu - yra tik galimybes... :wink:
Vartotojo avataras
Panzerchrist
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 28 Kov 2009, 20:23
Miestas: Vilnius

Standartinė Panzerchrist »

Labai gaila,kad atejo tokia liudna akimirka.Kaip buves kito forumo moderatorius visiskai suprantu gerb. Raimi.Reikia tureti nepaprastai daug kantrybes ir uzsispyrimo atlikti moderatoriaus darba.Mes,zmones,juk ne robotai esame,neturime begalines kantrybes taures.
Gaila,kad uzsidare pats rimciausias senovines technikos forumas Lietuvoje.Sis forumas yra puikus pavyzdys tvarkos ir stukturos atzvilgiu kitiems forumams.Kaip ir minejo kolegos,sis forumas daugeliui zmoniu ir laisvalaikio leidimo budas,informacijos saltinis,padejo igyti ir pasidalinti patirtimi,susirasti bendraminciu. Labai tikiuosi,kad atsiras zmoniu,norinciu ir galinciu isspresti sia susidariusia problema.
Izh Jupiter 2
Izh Jupiter 5
Honda VT 500 Eurosport
Honda CB
Moskvich 412
Vartotojo avataras
Gintaras!
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 12 Lie 2008, 11:00
Miestas: Vilnius

Re: siuksles

Standartinė Gintaras! »

Zombis72 rašė:siulau suvaziavima pas pona Raimi i Alytu ar kokiu kitu pasiulimu laukiu. zombis


Per tokius kaip Jūs forumas ir prarado savo šarma, nerašykit nesąmonių ir paskaitykit kas parašyta praeitam puslapi.
diesel
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Pranešimai: 1145
Užsiregistravo: 03 Gru 2005, 10:38
Miestas: Kaunas

Standartinė diesel »

Na Raimis Musu forumui turbut daugiausia atsidave :labas:
Mob. 8 650 88 526
Kaunas
Vartotojo avataras
Gintaras!
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 12 Lie 2008, 11:00
Miestas: Vilnius

Re: siukslinelis

Standartinė Gintaras! »

Zombis72 rašė:tai siulikit ka daryt ar sedesi ir vel kalbesim kas ka parase siulikit

Visų pirma rašyk lietuviškai, visu antra susitikimas šiandien bus, ten ir bus viskas nutarta, o kad čia dėliosi veidelius ir rėkausi nesąmones tai nieko nepasikeis.
mindelt
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 06 Vas 2008, 19:01

Standartinė mindelt »

Aš ir, su visais jumis sutinku,aš šiaip esu tik skaitantis šį nuostabų forumą dalyvis, nerašantis be reikalo,nekomentuoju kitu žmonių,nes ten jų reikalas.o del to mokeščio reiktu pakoreguoti šį bei tą,tiem kas skaito sakyčiau reikia dėt per pus mažesni mokesti,nes jie tik skaito,o jai norės rašyti,komentuoti,gales pirkt pilna bilietą. Aš kaip skaitytojas gerbiu mūsų moderatorių RAIMĮ. :geras:
prakapukas_
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 12 Bal 2007, 21:39
Miestas: Alytus

Standartinė prakapukas_ »

Gal ir nevieta man pasisakyti šioje temoje, nes per tuos metus kiek esu čia užsiregistravęs tesugebėjau parašyti kelis komentarus, tačiau kiekvieną dieną skaičiau temas, sėmiausi patirties. Mano manymu – tokia visuomenė ir kartu pasaulėžiūra kuriama ne vieną dieną, ji formuojasi eilę metų, neišvaistykim jos vėjais, pasistenkim susikaupti, orientuokimės ne jausmais, o loginiu mastymu. Pasiūlymas iš mano pusės yra toks – nario mokestis, kad ir simbolinis. Tikrai atitrauks tą „tamsiąją“ visuomenės dalį, gal ir sumažės žinučių srautas – bet mano akimis toks rimtas forumas ir turėtų būti (kuo mažiau paistalų apie „orą“). Moderatoriai, prašau atkreipkit dėmesį į mūsų pasisakymus, dauguma jus palaiko. Stiprybės priimant sprendimus
laudrius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 15 Rgp 2007, 11:52
Miestas: kretinga

Re: siukslinelis

Standartinė laudrius »

ll
Paskutinį kartą redagavo laudrius 21 Rgs 2010, 17:22, redaguota 1 kartą(us).
Skelbti atsakymą