Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Svarbu! Tapatybės patvirtinimas/tikrinimas ir Skelbimai.

Senos ir užrakintos Oldtimers.lt temos

Moderatorius: Moderatoriai

Užrakinta
Vartotojo avataras
vytiokas1
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 27 Sau 2010, 13:18
Miestas: Radviliskis

Re: Svarbu! Tapatybės patvirtinimas/tikrinimas ir Skelbimai.

Standartinė vytiokas1 »

Pozityvus rašė:Nueikite į skyrelį juoda zona ir pamatysite, dauguma jų apgavo vienaip ar kitaip forumiečius. Pasiskaitykite šitą temą, daug žmonių rašo, kad buvo apgauti, bet nedažnai, bet kuomet susideda visi vartotojai, tai apgavysčių skaičius didelis. Fiziškai nėra galimybių uždrausti forume veikti nusikaltėliams, nes jų IP keičiasi, tačiau įvedus šią sistemą, bent jau tuo pačiu vardu ir pavardę pasišiukšlinęs žmogus antrą kartą čia to padaryti negalės.
Juodojoj zonoj nikų nemažai, bet kiek iš jų sukčiai neaišku. Juk ten papuolama ne už sukčiavimą, o už -
5) „Juoda zona“ skiriama vartotojui, kuriam buvo taikyta „Raudona zona“, tačiau jis į forumą prisijungė kitu vardu. „Juoda zona“ taip pat skiriama vartotojams už šiurkščius forumo taisyklių pažeidimus. Vartotojui visam laikui blokuojamas patekimas į forumą.
O atsiliepimuose/pranešimuose vartotojams radau tik trijų vartotojų pretenzijas :? per laikotarpį
nuo 2011 Rgs 21 Tre, 17:48
iki 2012 Vas 01 Tre, 23:30
http://www.oldtimers.lt/viewforum.php?f=2
Perku dabartinius Lietuvos kariuomenės kokardas ir ženklus.
8 616 59736
virgas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2131
Užsiregistravo: 12 Rgs 2004, 09:52
Miestas: Alytus

Re: Svarbu! Tapatybės patvirtinimas/tikrinimas ir Skelbimai.

Standartinė virgas »

Pozityvus rašė: bent jau tuo pačiu vardu ir pavardę pasišiukšlinęs žmogus antrą kartą čia to padaryti negalės.
Bet galės pasinaudodamas tėvo sąskaita, mamos, močiutės ir taip be galo.
Tas kas norės apgaut- tą ir padarys.


Persvarstykit savo sprendimą ir padarykit taip, kaip siūlo turbūt visi, suinteresuoti šio forumo raida: įveskite mokamą narystę, kad ir su 20 ar 30 litų metiniu mokesčiu, nesiregistravusiems paliekant teisę forumą skaityt. Automatiškai atpuls nepilnapročių blevyzgotojų problema, tuo pačiu ir vaikigalių-komersantų, kurių "komercija" ir kelia didžiausią rizikos grėsmę. Viliuosi, kad forume vėl likus tik bendraminčiams, į jį sugrįš tiek diskusijos, tiek komercinė kultūra.

Aišku, tai turės ir neigiamų pasekmių, nes sumažės naudingos informacijos ne tik apie detales ar techniką, bet ir apie senienas, kurių skelbimams terpę čia rado labai įvairių temų kolekcininkai.
Vartotojo avataras
xaker65
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 27 Gru 2010, 22:15
Miestas: Mazeikiai

Re: Svarbu! Tapatybės patvirtinimas/tikrinimas ir Skelbimai.

Standartinė xaker65 »

Neisivaizduoju, ko cia tiek apie sukciavyma kalbam, pas mus Mazeikiskiai nukentejo is skelbiu.lt ir plius.lt del telefonu sumoi apie 1000Lt. ir manot kad sukcius nepaaukos tu 10Lt., ir sutare ir pinigus i sask pravede ir baba. Manau kas jau pareme, tas jau nesukciaus ir yra rimtas forumo dalyvis, tegu svetaines seimininkai nesupyksta, bet vyrai cia jau kazka nesvaraus darot, o kas is manes pirko, o pora ar treita kolegu net buvo atvyke, ne vieno neapgavau, be problemu ir nr duodavau.
Der Steppenwolf
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: 15 Geg 2004, 14:58
Miestas: Visaginas
Susisiekti:

Re: Svarbu! Tapatybės patvirtinimas/tikrinimas ir Skelbimai.

Standartinė Der Steppenwolf »

Zenonas rašė:
mano atsakymų variantas

1. Nuo kada vardas ir pavardė yra asmens duomenys ? Lietuvoj susitinki žmogų ir sakai "labas aš Petras Petraitis" jis sako "labas aš Jonas Jonaitis" - rankų paspaudimas ir asmens duomenys jau yra. Jei turit galvoj banko sąskaita, tai čia jokia paslaptis, nes tai paprastai ne pagrindinė sąskaitą (ta kur juodai dienai santaupos), o einamoji iš kurios juda visi komunaliniai mokesčiai, prenumeratos, smulkūs pirkimai, draudimai, atlyginimų gavimai ir visos kitos smulmenos. Sąskaitos numeris beveik nieko nereiškia - jį žino daug kas. O jau jos saugus valdymas tik sąvininko ąsmeniu - tai Banko reikalas. Gero banko žinoma. Ne kokio snoro ar kito rytietiško.
2. Kadangi vardas ir pavardė tai ne asmens duomenys (jie gi gali kartotis, maža kiek Lietuvoj Petrų Jonaičių) - tai į antrą klausimą atsakyta. Aplamai viešai klaust forumo administraciją kokias ji turi teises net nemandagu. Jūs jau ten privačiai juos tardykit.
3. Santykių tam tikra apsauga atsiras pati savaime pasekoje to, kad tikru vardu ir pavarde registruoti bei apmokėję forumą dalyviai, mano supratimu bus bent vienu laipteliu auščiau padorumo skalėje. Gink dieve tikrai adminai neapsaugos 100 procentų visų procedūrų. To jie ir nežada. Tiesiog jie mano, kad bus kiek rimčiau nei buvo.

p.s. - apie Airiją nesupratau nieko, bet manau su tokiom baimėm reikia išvis neturėt sąskaitų.. Kas šiais laikais deja neįmanoma. Darbdavys pareikalaus, Sodra pareikalaus, ir dar daug kas pareikalaus.

Atsiprašau, kad vis ką parašau, bet kad lauke šalta, išeit negali, tai nors klavišais barškindamas sušyli. Aš gal juokingai momentais atrodysiu šiuolaikiniam moderniam jaunimui, nes rašau iš senos geros patirties 30 metų prie sovietų, plius 21 metai prie laisvo kapitalizmo.. Ir žinot - tfu tfu...tame laike niekada dar niekas neapgavo. Suvalkiečiai esam. Visada budim ! :-) Budėkit budriai ir jūs nuolat, kaip Lietuvos skautai ir viskas bus gerai.

1. Sutinku su Jusų 1.punktu, jeigu nebus reikalaujamas asmens kodas, adresas ir pan.
2. Visiškai nesutinku, nes forumas yra viešioji vieta ir forumo taisykles taikomos kiekvienam forumo dalyviui. Nesutinku su žodžiu "nemandagu", nes teises santykiai turi egzistuoti ir forume, pavizdžiui kaip ir tarp darbdavio ir darbuotojo arba draudiko ir draudėjo. O forumas, kaip pasakyta anksčiau, yra viešioji vieta. Todėl ir buvo užduotas klausymas viešai.
3. Tikrai taip. "Santykių tam tikra apsauga atsiras pati savaime". Gink dieve tikrai adminai neapsaugos ir 10 procentų visų procedūrų.

p.s. -Darbdavys pareikalaus, Sodra pareikalaus, - čia juridinai asmenys kurie "reikalauja" atsiremiant į tam tikrus įstatymus.Čia aišku. Bet jegu "dar daug kas pareikalaus".- aš šimtą kartų pagalvosiu prieš teikiant informaciją apie savę.

p.p.s Apie suvalkiečius nieko nesupratau. Bet čia jau mano problema.:) Dėl 30+21 - tai keičiasi laikai, keičiasi ir nuomonės ir požiuris į gyvenimą ir į aplinką.
Vartotojo avataras
Zenonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 02 Lap 2004, 17:05
Miestas: Kybartai-Kaunas
Susisiekti:

Re: Svarbu! Tapatybės patvirtinimas/tikrinimas ir Skelbimai.

Standartinė Zenonas »

tikrai nesupratot matau :-)

Aš turėjau galvoj, kad neįmanoma, mano supratimu neturėt banko sąskaitos šiais laikais...
SODRA ir visi kiti minėti subjektai pirmiausia pareikalaus sąskaitos turėjimo

O patys saskaitos numeriukai, tai kam reikia tam ir nukeliauja - gyvenimas rodo, kad jie šiandien privalomi daug kam..
Specialiai žinoma niekam nedalinam... :-)

O apie suvalkiečius pabandyt suprast ko gero verta. Mūsų patirtis nepavaldi laikui :-)
Kolchida
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 09 Lie 2009, 11:46
Miestas: Kaunas

Re: Svarbu! Tapatybės patvirtinimas/tikrinimas ir Skelbimai.

Standartinė Kolchida »

Čia viskas aišku ir gal net tobula,dėl tos tapatybės, tik keistai atrodo tas privalomas 10lt mokestis,nes net ir tie kur forume reklamuojas SMS Credit,tai pat nusistato tapatybę per banką,bet už 0,01LT ir rezultatas tas pats. Aišku čia ne piniguose esmė,bet tai labai kenkia forumo kuris garsus laisvu bendravimu ir galimybe rasti ko žmogui reikia (nors rinkoj tai visiškai bevertis daiktas),o tokie pasipinigavimai prie gero neveda.....
Perku radijo taškus ir viską kas su jais susiją , stiprintuvus ,stogų stulpelius ir kt .......
Vartotojo avataras
Pjeras
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 07 Gru 2010, 00:01
Miestas: Kaunas

Re: Svarbu! Tapatybės patvirtinimas/tikrinimas ir Skelbimai.

Standartinė Pjeras »

Sveiki,

Ačiū, už Jūsų nuomones ir pastabas. Perskaičius komentarus, galiu pasakyti, kad dauguma yra vienaip ar kitaip teisūs, tačiau tobulo sprendimo dėl geresnės skelbimų tvarkos, nenukenčiant vienu ar kitu atžvilgiu nebuvo. Todėl norėčiau trumpai pakomentuoti.
Tapatybės patvirtinimas skirtas didesnės tvarkos ir atsakomybės įvedimui skelbimų srityje.

Kodėl?
Komerciniuose skelbimuose nuolat pasitaiko pažeidimai, dėl vienų ar kitų asmenų savanaudiškų tikslų.
Vienas iš jų, kai tas pats asmuo sukuria skirtingus vartotojų vardus, su tikslu iškelti savo skelbimus ir pan. Tokiu būdu sąžiningų pirkėjų skelbimai nusistūmdavo ir jų skelbimai automatiškai gaudavo mažiau peržiūrų. Ir tai tik vienas iš pažeidimų. Opi problema yra ir taisyklių nesilaikymas forumo skelbimuose, kai kurie užblokuoti vartotojai (turintys kintantį IP), vėl susikurdavo vartotojų vardus ir toliau pažeidinėdavo taisykles, kol nebūdavo užblokuojami ir taip be galo.

Kuo naudingas tapatybės patvirtinimas?
Kadangi tapatybės patvirtinimas vyksta bankiniu pavedimu, prie vieno vartotojo slapyvardžio pririšama jo vardas ir pavardė, taip jis netampa visiškas anonimas ir gal būt atsakingiau vertins (bent jau mes to tikimės) sankcijas dėl pažeidimų. Bus mažiau rašoma nereikalingų komentarų, tų, kurie net nesiruošia pirkti.

Dėl pasiūlymo apmokestinti po registracijos, norinčius rašyti ir/ar skaityti diskusijose
Šiuo metu tai būtų per daug drastiškas sprendimas.

Kokie trūkumai?
Mes pripažįstame, kad ši sistema turi trūkumų, nes sumažės skelbimų, dėl to, kurie ar tiesiog neturi el. bankininkystės ar tiesiog nemano, kad verta sumokėti mokestį ar dėl kitų priežasčių. Taip pat tapatybės patvirtinimas nėra garantija, kad nebūsite apgauti ar gausite ne tai už ką sumokėjote.

Ateityje taip pat yra numatyta skelbimų sritį tobulinti vartotojų reitingavimo sistema, kaip ir buvo minėta šioje temoje.

Atsiprašome tų, kuriems šie pakeitimai sukėlė nesklandumų. Tikimės, kad šis sprendimas padės padidinti tvarką ir pačių skelbimų kokybę forumo skelbimuose.
Ačiū, už bendradarbiavimą.
Užrakinta