Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 19 Ant, 10:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos





Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 127 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Vas 03 Pen, 18:30 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lap 16 Pir, 14:12
Pranešimai: 28
Miestas: Kaunas
Kuriam terminui nustatytas 10 lt. mokestis (vienkartinis, metinis ar pan.)? Dėkoju.

_________________
Domiuosi antikvariniais, kolekciniais daiktais, senoviniais baldais, lietuviškais sendaikčiais. Parduodu, perku, mainau. Informacija mano tinklapyje.


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 03 Pen, 18:34 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bal 11 Pir, 9:23
Pranešimai: 1908
Miestas: Kaunas
echo rašė:
Kuriam terminui nustatytas 10 lt. mokestis (vienkartinis, metinis ar pan.)? Dėkoju.

Pozityvus rašė:
Tvirtinimas vienkartinis, visam laikui.

Ar sunku vieną puslapį atgal paskaityt? :mastau:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 03 Pen, 18:43 
Atsijungęs
Naujokas
Naujokas

Užsiregistravo: 2007 Lie 28 Šeš, 21:47
Pranešimai: 5
Miestas: Trakai
Mane per 1 minute blokavo vien uz tai kad forumas turejo tech problemu( buvo dingusi naujos temos skiltis) bandant visaip ja rasti skelbimas isidejo ne ten kur reikia. Kol pastebejau praejo minute, bandziau taisyti is kart blokuotas...
Gavau atsakyma kad esu nusikaltelis ir as turiu sumoket bauda 10lt( tai va is kur tie zulikai anot administracijos). Ir del to jus visi turit savo duomenis dykai atiduot administracija sio forumo). Ar ne juokinga ir nahaliska??? Manau forumas tapo sukomercintu sukciu forumu. Mes cia nepageidaujami. Cia ne 10lt klausimas, nori gauti dykai musu visu asmens duomenis.
Sekmes vyrai ieskant kito forumo...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 03 Pen, 19:02 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Lap 27 Pir, 17:08
Pranešimai: 58
Miestas: Utena
SuzukiMonstr rašė:
Mane per 1 minute blokavo vien uz tai kad forumas turejo tech problemu( buvo dingusi naujos temos skiltis) bandant visaip ja rasti skelbimas isidejo ne ten kur reikia. Kol pastebejau praejo minute, bandziau taisyti is kart blokuotas...
Gavau atsakyma kad esu nusikaltelis ir as turiu sumoket bauda 10lt( tai va is kur tie zulikai anot administracijos). Ir del to jus visi turit savo duomenis dykai atiduot administracija sio forumo). Ar ne juokinga ir nahaliska??? Manau forumas tapo sukomercintu sukciu forumu. Mes cia nepageidaujami. Cia ne 10lt klausimas, nori gauti dykai musu visu asmens duomenis.
Sekmes vyrai ieskant kito forumo...


Va todel butu gerai, kad visiem butu privaloma sumoket kazkokia suma , o ne tik uz pardavimo skilti :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 03 Pen, 19:26 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005 Kov 06 Sek, 15:17
Pranešimai: 571
Miestas: Kaunas
Uz - komerciniu skelbimu mokesti, kad ir simbolini. (normalu ir teisinga, plius reitingavimas kaip e-bay nepakenktu)
Pries - asmens duomenu indentifikavima...tai visiskai nereikalinga...kiek sukciavimo atveju buvo nuo 2004 metu? Vienetai. Musu bendruomene netokia didele, kad tas kuris sukciautu galetu tai daryti ilgai, paprasciausiai apie toki asmeni greitai tampa zinoma, todel aziotazas bereikalingas!
Taciau viena mane labiausiai suneramino, vis delto sis forumas buvo sukurtas bendruomeniskai...ir visa laika jeigu budavo sprendziami svarbus su forumu ir jo dalyviais susije klausimai, ankstesni administratoriai viesai klausdavo visu forumieciu nuomones per apklausas ir balsavimus...taigi, kas mielieji adminai jums sutrukde atlikti apklausa dabar???!!!


Paskutinį kartą redagavo ryce 2012 Vas 03 Pen, 22:42. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 03 Pen, 20:42 
Atsijungęs
Naujokas
Naujokas

Užsiregistravo: 2007 Lie 28 Šeš, 21:47
Pranešimai: 5
Miestas: Trakai
Ne piniguose reikalas, o taip kai tai buvo padaryta. As tik suklydau del forumo tech gedimu. O mane is kart is forumo,blokuoja ir ivardina kaip piktybini asmeni ivedusi piktybine reklama. Visa tai ivyksta per minute, nei laiko spet pataisyt skelbima nei ka... Butu perspeje kad negerai man isejo, pasiule pasiskaityt taisykles ir tt. Dar nei vienam forume taip piktai nemaciau kad kas elgtusi su forumieciais.
Cia taip del to kad retai cia bunu ar kaip? O cia gal del to kad visureigi norejau oldtaimeri parduot? Maciau jau yra zmoniu kurie skundesi del visureigiu diskriminavimo... Gal forumo administracija kokiu asmeniniu ambiciju siai transporto rusiai turi. Gal nori bet negali ipirkt, ar kazkas su visureigiu ka partrenke...Uz tai visus banina su sia tema surista ar kaip?
Taigi apsvieskit, gal ko nežinau. Nerasytu taisykliu pas jus yra ?
Jei ka esu visureigiu kolekcijonierius, turiu ne viena ir ne 5 visureigius. Kartais koki parduodu kai sauna i galva... Cia nusikalstama ar kaip?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 03 Pen, 20:45 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 24 Sek, 1:45
Pranešimai: 465
Miestas: Vilnius
quote="ryce"]Uz - komerciniu skelbimu mokesti, kad ir simbolini. (normalu ir teisinga, plius reitingavimas kaip e-bay nepakenktu)
Pries - asmens duomenu indentifikavima...tai visiskai nereikalinga...kiek sukciavimo atveju buvo nuo 2004 metu? Vienetai. Musu bendruomene netokia didele, kad tas kuris sukciautu negaletu tai daryti ilgai, paprasciausiai apie toki asmeni greitai tampa zinoma, todel aziotazas bereikalingas!
Taciau viena mane labiausiai suneramino, vis delto sis forumas buvo sukurtas bendruomeniskai...ir visa laika jeigu budavo sprendziami svarbus su forumu ir jo dalyviais susije klausimai, ankstesni administratoriai viesai klausdavo visu forumieciu nuomones per apklausas ir balsavimus...taigi, kas mielieji adminai jums sutrukde atlikti apklausa dabar???!!![/quote

Palaikau šią nuomonę dėl apklausos. O šiaip jei yra galimybė padaryti šalia nicko reitingavimą ( gerus, blogus atsiliepimus apie forumietį) tai būtų geriausia.Dėl pinigų šiam forumo puslapiui palaikyti - patys matome, kaip visi tik paskelbus, kad reikia mokamu sms būdu palaikyt forumą, daug kas iškart tai ir padarė. Galima nustatyti minimalų mėnesinį ar metinį mokestį forumo puslapio išlaidom dengti ir manau visi neprieštaraus. Asmeniškai ir daugiau primokėčiau, nes šis forumas ir nauja pažintis su forumiečiais pakeitė mano gyvenimą (kurį aprašiau skyrelį "susipažinkim":)))

_________________
http://www.retrofest.lt
http://www.primeadmin.lt
MOSKVICH 427 75'
GAZ 21 66'
VIATKA V150 58'


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 03 Pen, 22:03 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 13 Tre, 19:38
Pranešimai: 101
Miestas: Šilalė
Gerb. administratoriau "Pozityvus" kokį čia brėdą stumiat apie tapatybės patvirtinimą .Kai aš perku preke , tai pardavėjas ir be 10lt. duoda savo vardą pavardę ir saskaitos numerį , taigi visus duomenis aš gaunu , o ką Jūs galit pasiūlyt , gal iškilus nesklandumams padengsit išlaidas.O gal geriau sakykit tiesiai šviesiai , kad norit savo dalies nuo prekybos.Pabandėt su forumo rėmėjais , matot reikalas juda , kodėl nepabandžius su tapatybe , o koks sekantis mokestis jei nepaslaptis.
Godumas -pražūtingas dalykas.

P.s.Pabandykit kažką įtikinamesnio nei tapatybės patvirtinimas.


Paskutinį kartą redagavo Almys 2012 Vas 03 Pen, 22:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 03 Pen, 22:14 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Lap 30 Tre, 18:05
Pranešimai: 179
Miestas: Vakaru Lietuva
Pozityvus rašė:
Reitingavo sistema yra planuose, deja neturime finansinių galimybių kolkas ją įdiegti.


Tai kiek kainuoja reitingavimo idiegimas? Gal geriau tada draugiskai paremiam kiek kam iseina ir padarom.
Juk geriausias pvz yra eBay arba Amazon. Niekada neperku ir tokio pardavejo, kurio reitingas mazesnis nei 90%.
Tokios sistemos ideigimas butu puikus. Nebekiltu klausimu del asmenines informacijos nutekejimo bei privalomu duokliu rinkimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Vas 03 Pen, 23:17 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Spa 08 Pen, 9:12
Pranešimai: 862
Miestas: Šiauliai 86578111vienas
Rysium su siuo pinigelio rinkimu turetu atsirasti NE KOMERCINIS papildomas skyrelis "MAINAU TURIMAS DALIS", "KEICIU GERA DALYKA I BLOGESNI(geresni)" ar kazkas panasaus :D
Mano tikslas siame forume nera "UZKALTI" pinigeli. As esu cia, nes turiu toki nukvakusi hobi kaip senienos. Kad ir kaip butu gaila, bet is hobio isgyventi tikrai neimanoma. Kaip cia daugumai pasirode. Bet tai veza :)
Nenukrypstant nuo konteksto:
- Jauciuosi kaltas kad surinkau kruvas visokiu ismetimui paruostu "geru" dalyku. Ir tikiuos juos ismainyti o gal ir itaisyti tiems kuriems jo reikia.
- Forume visur rasiau kad parduodu arba mainau i mano ieskomas dalis.
- Net minties nebudavo apie senbuviu asmenybiu patikrinimo ar dar kazkokiu prevensiju.
- Pirkdavau ir is naujai prisiregistravusiu forumieciu (aisku tame tarpe buvo ir "Gaidziu", bet tik keli.). Bet man tai buvo tik i nauda, nes znogus mokosi tik is savo klaidu.


Rasau ne del to kad man gaila tu 10 pinigeliu, o is principo. Turetu buti teisingai ivardintas PINIGELIU RINKIMO pavadinimas.

Zo tikiuos suprantat apie ka as cia.

_________________
Beveik viska mainau i DKW SB 250, 350 ir 500 dalis
Gryzau prie senojo numerio 8 657 81111


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Forumas užrakintas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 127 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra AUKCIONAI nuo 1lt - oldtimers.lt 10 metų proga

Pjeras » 2014 Sau 23 Ket, 20:17

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Balsavimas: Tapkite moderatoriumi ! Reikškite savo nuomonę !

Pozityvus » 2013 Spa 29 Ant, 20:03

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tema turi prikabintų failų Svarbu! Tapatybės patvirtinimas/tikrinimas ir Skelbimai.

Pozityvus » 2012 Vas 02 Ket, 16:47

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Balsavimas: Koks yra jūsų marškinėlių dydis?

Pozityvus » 2011 Kov 19 Šeš, 15:28

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tema turi prikabintų failų Balsavimas: Padėkite išrinkti oldtimers.lt logotipą (išrinktas)

Pjeras » 2011 Vas 14 Pir, 21:23

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Slaptažodžio keitimas

paulius507 » 2011 Vas 08 Ant, 18:57


 Paskutinės aktyvios temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

forume test

Paskutinis pranešimas:

2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra AUKCIONAI nuo 1lt - oldtimers.lt 10 metų proga

forume Archyvas

Paskutinis pranešimas:

2014 Sau 28 Ant, 9:54

Pjeras Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Balsavimas: Tapkite moderatoriumi ! Reikškite savo nuomonę !

forume Archyvas

Paskutinis pranešimas:

2013 Lap 12 Ant, 11:24

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tema turi prikabintų failų Svarbu! Tapatybės patvirtinimas/tikrinimas ir Skelbimai.

[ Eiti į: 1 ... 11, 12, 13 ]

forume Archyvas

Paskutinis pranešimas:

2012 Vas 05 Sek, 16:34

Pjeras Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Balsavimas: Koks yra jūsų marškinėlių dydis?

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Archyvas

Paskutinis pranešimas:

2011 Kov 21 Pir, 17:56

pxaxuxlxixuxs Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tema turi prikabintų failų Balsavimas: Padėkite išrinkti oldtimers.lt logotipą (išrinktas)

[ Eiti į: 1, 2, 3, 4 ]

forume Archyvas

Paskutinis pranešimas:

2011 Vas 15 Ant, 23:31

Pjeras Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Slaptažodžio keitimas

forume Archyvas

Paskutinis pranešimas:

2011 Vas 08 Ant, 19:16

alpinestar Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų