Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Motociklizmo judėjimas sovietmečiu

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: Shumeras, TVR, Moderatoriai

Skelbti atsakymą
Infektus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: 25 Geg 2006, 20:51
Miestas: Vilnius

Motociklizmo judėjimas sovietmečiu

Standartinė Infektus »

Laba diena. Jau ne pirmus metus esu oldtimers.lt diskusijų narys, jau ne pirmus metus oldtimers.lt man padeda įvairiais techniniais bei vizijos klausimais. Po ilgų vidinių apmąstymų nutariu kreiptis ir čia. Tikiuosi, jog šiuo klausimu diskusijų bendruomenė neliks abejinga mano užduotam prašymui.
Šiuo metu studijuoju istorijos magistro programą Lietuvos edukologijos universitete. Taip pat rašau baigiamąjį darbą tema - ,,Motociklizmo judėjimo raida Lietuvoje (db. teritorijoje) sovietmečiu“. Motociklas sovietmečiu itin svarbi transporto priemonė – tai darbo instrumentas, komunikacijos priemonė visais metų laikais, galiausiai techninis stebuklas. Žmonės džiaugėsi turėdami motociklus, saugojo kaip save patį. Norėčiau paprašyti visų forumiečių, jų draugų, kaimynų pagalbos.
Kokios pagalbos reikia? Mane domintų įvairaus pobūdžio nuotraukos (nuotraukos kuo įvairiausios - nuo nuotraukos prie naujai įsigyto motociklo, pasivažinėjimų, kelionių ar tiesiog darbo metu užfiksuoti momentai), dokumentai, lenktynių brošiūros. Galbūt atsilieptų ir žmonės, kurie keliavo motociklais per tuometinę ,,didžiąją tėvynę”. Visus šaltinių orginalus gražinčiau šeimininkui nusiskanavęs, nusišvietęs.
Mano kontaktai: justas650@gmail.com, tel. nr. +37062358722. Būsiu labai dėkingas už bet kokią suteiktą informaciją. Iš anksto dėkoju. :labas:
862358722
Skelbti atsakymą