Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Garvežiai, traukiniai, siaurukas

Čia talpinamos nuotraukos ir video informacija

Moderatoriai: TVR, Shumeras, Moderatoriai

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Ramzis
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 1646
Užsiregistravo: 08 Bal 2004, 20:55
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Ramzis »

vipas rašė:pries kokius 12 metu lankydavausi miestelyje -Svencioneliai (Iganalinos raj.) , tai pamenu ten prie stoties stovejo daugybe senoviniu garveziu ir vagonu.
noras man tebuvo 15 m., bet paliko ispudi.
nežinau ar dar kas islike, bet turejau pasidalinti prisiminimais :roll:


Jo, ačiū Vipai. Jau lankiausi tenai, iš ties prieš 15-20 metų buvo, stovėjo, o po to iškeliavo "anapilin"... :cry:
Vartotojo avataras
pofke
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 18 Bal 2006, 09:47
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė pofke »

Aš atsimenu zenkis kai dar buvau, kokių 5ių metų, tai porą kartų esu važiavęs iš Kupiškio į Subačių (Panevėžio kryptis), tai pakeliui link to Subačiaus stovėdavo garvežys, o gal ir du..Dabar tikrai neatsimenu.Tai va..Paliko irgi šiokį tokį įspūdį :wink:
Vartotojo avataras
jonny
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 623
Užsiregistravo: 17 Spa 2004, 15:22
Miestas: Vilnius

Standartinė jonny »

Ramzis rašė:
vipas rašė:pries kokius 12 metu lankydavausi miestelyje -Svencioneliai (Iganalinos raj.) , tai pamenu ten prie stoties stovejo daugybe senoviniu garveziu ir vagonu.
noras man tebuvo 15 m., bet paliko ispudi.
nežinau ar dar kas islike, bet turejau pasidalinti prisiminimais :roll:


Jo, ačiū Vipai. Jau lankiausi tenai, iš ties prieš 15-20 metų buvo, stovėjo, o po to iškeliavo "anapilin"... :cry:


Juos pardave i metalo lauza :sventinti: arba isvilko kitur ..ir Svencioneliai yra Svencioniu rajone :!:
Vartotojo avataras
Jstas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 260
Užsiregistravo: 21 Lap 2005, 14:50
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Jstas »

Radviliskio gelzkelio stotis
Prikabinti failai
filmavimas_radvilisky_036_855.jpg
filmavimas_radvilisky_036_855.jpg (84.1 KiB) Peržiūrėta 6651 karus(ų)
Vartotojo avataras
Raims
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 338
Užsiregistravo: 09 Sau 2005, 17:46
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Raims »

Šiek tiek vėlesnis laikotarpis: šilumvežiai M62, pradėti gaminti 1964 metais (baigti gaminti 1976 m, vietoj jų gamino dviejų sekcijų šilumvežį 2M62), dar ir šiandien tampo Lietuvoje krovininius sąstatus.
O čia ir ženklas, kuris tvirtindavosi ant šių šilumvežių šono (pagamintas iš ketaus, sveria kokius 5 kg).
Prikabinti failai
Atvaizd M62 Herbas.jpg
Atvaizd M62 Herbas.jpg (35.97 KiB) Peržiūrėta 2593 karus(ų)
M62-1034.jpg
M62-1034.jpg (18.61 KiB) Peržiūrėta 2593 karus(ų)
M62-1c.jpg
M62-1c.jpg (14.35 KiB) Peržiūrėta 2593 karus(ų)
Paskutinį kartą redagavo Raims 27 Vas 2007, 16:58, redaguota 1 kartą(us).
GAZ-69A - kaip neversk, vistiek 69
AWD
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: 22 Rgp 2005, 14:20

Standartinė AWD »

Kiek girdėjau, parduoti ir supjauti į metalą...[/quote]

Visiškai teisingai - sunaikinti, kaip sunaikinti garvežiai, stovėję Subačiaus ir Švenčionėlių lokomotyvų rezervo bazėse. Niekam tos geležinės istorijos į rytus nuo Lenkijos sienos nereikia...Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, jau nekalbant apie Angliją ar JAV, išsaugota nemažai garvežių, dalis jų - važiuojantys. Lietuviams nereikia, mat, jie nuo arklo, jie tik žirgeliais nuo seno domisi...Įdomi politika - ignoruoti technikos paveldą. Laimei, dar Anykščių siaurukas veikia, gal pavyks Vilniuje pas energetikus kiek įvairesnės technikos muziejų sukurti... Viltis, kaip sakoma, miršta paskutinė...
Vartotojo avataras
ramas71
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 24 Vas 2005, 13:30
Miestas: Kaunas

Standartinė ramas71 »

Vokietijos technikos muziejuje Berlyne labai galinga ekspozicija skirta geležinkelio istorijai. Nuo medinių bėgių iki šių laikų geležinkelio.
Didelį įspūdį padarė III Reicho technika. Gaila, buvau su filmavimo kamera, o ne su foto aparatu.....va, kad ir toks lokomotyvas, tikrai manau, nušluostytų nosis net ir dabartiniams rusiškiems šilumvežiams :-)
Prikabinti failai
trauk.jpg
trauk.jpg (46.57 KiB) Peržiūrėta 2651 karus(ų)
Paskutinį kartą redagavo ramas71 01 Kov 2007, 12:06, redaguota 1 kartą(us).
sv32
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 267
Užsiregistravo: 29 Sau 2005, 12:25

bendros

Standartinė sv32 »

Štai tie Vilniuje buve garvežiai, dagiau nei prieš 5 metus, tada važiavau pro šalį apžiūrėjau, gražu ir gaila jų buvo, tiesa nuotraukų kokybė nekokia bet... Prašom grožėkitės.
Prikabinti failai
nuotrauka
nuotrauka
tray.JPG (48.8 KiB) Peržiūrėta 2762 karus(ų)
tra.JPG
tra.JPG (35.7 KiB) Peržiūrėta 2752 karus(ų)
TVR
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2640
Užsiregistravo: 06 Lap 2004, 18:27
Miestas: Vilnius

Standartinė TVR »

Štai įkeliu dar keletą man žinomų iki šiol išlikusiu lokomotyvų. Tai Panevėžio cukraus fabrike dirbęs, o dabar Šiaulių geležinkelio stotyje stovintis Suomiškas Kc4-332 siaurojo geležinelio lokomotyvas.
Prikabinti failai
Kc4-332.jpg
Kc4-332.jpg (48.45 KiB) Peržiūrėta 2787 karus(ų)
TVR
moderatorius
moderatorius
Pranešimai: 2640
Užsiregistravo: 06 Lap 2004, 18:27
Miestas: Vilnius

Standartinė TVR »

O štai šis lokomotyvas L-2289 stovi Ignalinoje AB "Lietuvos Geležinkeliai" esančioje vaikų stovykloje.
Prikabinti failai
L-2289.jpg
L-2289.jpg (73.23 KiB) Peržiūrėta 2781 karus(ų)
Skelbti atsakymą