Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

pulpitas

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
gedass
JUODA ZONA
JUODA ZONA
Pranešimai: 373
Užsiregistravo: 03 Rgp 2005, 22:46
Miestas: Klaipeda

Standartinė gedass »

sveikas atvykes i oldtimeriu gerbeju foruma :)
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

Aciu, uz pasveikinima, bet kad atrodo, jog as cia forume jau ne toks ir sviezias...

Beje, del to 3.0 24V variklio, kiek teko konsultuotis, tai montuojant si varikli reiktu ir visa Senator'iaus galine vaziuokle idet i Rekord'a... kas man visai ne prie sirdies (tas paskutinis Senator B - tikras pravalas dizaino poziuriu (mano subjektyvi nuomone).
Siaip sia diskusija reiktu perkelti i bendras diskusijas, man regis.
Vartotojo avataras
laurynas400
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1462
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 14:16
Miestas: Vilnius

Standartinė laurynas400 »

pulpitas rašė:Aciu, uz pasveikinima, bet kad atrodo, jog as cia forume jau ne toks ir sviezias...

Beje, del to 3.0 24V variklio, kiek teko konsultuotis, tai montuojant si varikli reiktu ir visa Senator'iaus galine vaziuokle idet i Rekord'a... kas man visai ne prie sirdies (tas paskutinis Senator B - tikras pravalas dizaino poziuriu (mano subjektyvi nuomone).
Siaip sia diskusija reiktu perkelti i bendras diskusijas, man regis.


Ir labai teisingai galvoji ir teisinga publika patare.
Sveikas buk FORUME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vartotojo avataras
BIGNAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 443
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 14:46

Standartinė BIGNAS »

laurynas400 rašė:
BIGNAS rašė:Reik det 3.0 24v varikliuka i toky..

...Aha ir kas gausis, matyt dar su peredelu gerai prisiplojes nebuvai, kad taip sneki. Idesi ta matara 3.0 24W prasikrusi su elektra, duosi gerai prasisikt - suplesysi galini reduktoriu, isibegesi iki gero greicio islys is vietos koks sarnyras... gerai jei laukuose o jei miske, kas tada? Ka tu galvoji gamyklose mausai sedejo ir vodke gere konstruodami masinas?nemanau...

Mokykis is kitu klaidu ir nekartok kitu klaidu. (kazkoks senoves graikas)

matai.. kaip ten susidurt su tokiais dalykais.. tau dabar netaip baisiai atrodo tie perdarymai, beto jei jau varikli keiti.. tai tikrai nepalieti standartiniu stabdziu ir standartines vaziuokles. beto po laukus ir po miskus su tokiom masinom nesivazineja :lol:
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

BIGNAS rašė:
laurynas400 rašė:
BIGNAS rašė:Reik det 3.0 24v varikliuka i toky..

Mokykis is kitu klaidu ir nekartok kitu klaidu. (kazkoks senoves graikas)

matai.. kaip ten susidurt su tokiais dalykais.. tau dabar netaip baisiai atrodo tie perdarymai, beto jei jau varikli keiti.. tai tikrai nepalieti standartiniu stabdziu ir standartines vaziuokles. beto po laukus ir po miskus su tokiom masinom nesivazineja :lol:


Siaip tai as megstu ir laukais ir miskais vazinetis, bet ne lakstyt :D .
Jo su taip perdarytais, tai paskui pamirsi kokios masinos amortiku reikia tavo "peredelui" ar pan. :lol:

Beje, Senator A buvo sukurtas prailginant Rekord'o kebula. Del vietos 6 cil. varikliui, tai jokiu problemu. Va su "peredelo" saugumu - tai tikrai jo neprideda...
Vartotojo avataras
laurynas400
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1462
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 14:16
Miestas: Vilnius

Standartinė laurynas400 »

BIGNAS rašė:
laurynas400 rašė:
BIGNAS rašė:Reik det 3.0 24v varikliuka i toky..

...Aha ir kas gausis, matyt dar su peredelu gerai prisiplojes nebuvai, kad taip sneki. Idesi ta matara 3.0 24W prasikrusi su elektra, duosi gerai prasisikt - suplesysi galini reduktoriu, isibegesi iki gero greicio islys is vietos koks sarnyras... gerai jei laukuose o jei miske, kas tada? Ka tu galvoji gamyklose mausai sedejo ir vodke gere konstruodami masinas?nemanau...

Mokykis is kitu klaidu ir nekartok kitu klaidu. (kazkoks senoves graikas)

matai.. kaip ten susidurt su tokiais dalykais.. tau dabar netaip baisiai atrodo tie perdarymai, beto jei jau varikli keiti.. tai tikrai nepalieti standartiniu stabdziu ir standartines vaziuokles. beto po laukus ir po miskus su tokiom masinom nesivazineja :lol:


Asfaltas gali buti nutiestas per laukus ir gali buti per miskus, ta norejau pasakyti.
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

dar keletas nuotrauku su mano Opel
Prikabinti failai
7.JPG
7.JPG (102.49 KiB) Peržiūrėta 1381 karus(ų)
8.JPG
8.JPG (133.16 KiB) Peržiūrėta 1379 karus(ų)
karteris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 20 Vas 2005, 12:27

Standartinė karteris »

Pulpitai, atleisk už nekuklų klausimą, tačiau kokios firmos audio aparatai būdavo montuojami į tų metų Opelius,- fotografijose matyti, kad taviškis lyg ir autentiškas :oops: :?:
Oldtaimeris yr aparatc su chromoutas buferes
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

Del mano Rekorde esancio mago originalumo nesu visiskai tikras, nors jis ir Blaupunkt. Jis panasiausias i vidurineje is zemiau pateiktu nuotrauku esancioje radija, tik kad pas mane yra dar ir magas. Is www.senatorman.de nuotrauku originalai buvo sie:
Prikabinti failai
Rekord_e1-Radija3.jpg
Rekord_e1-Radija3.jpg (15.77 KiB) Peržiūrėta 1283 karus(ų)
Rekord_e1-Radija2.jpg
Rekord_e1-Radija2.jpg (20.36 KiB) Peržiūrėta 1283 karus(ų)
Rekord_e1-radija.jpg
Rekord_e1-radija.jpg (9.6 KiB) Peržiūrėta 1283 karus(ų)
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

Rekordas nakti
Prikabinti failai
Rekordas nakti.jpg
Rekordas nakti.jpg (77.97 KiB) Peržiūrėta 1211 karus(ų)
Skelbti atsakymą