Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

remex555

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
remex555
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 04 Geg 2005, 22:31
Miestas: Vilnius

remex555

Standartinė remex555 »

Sveiki visi!!!

Esu Rimvydas, gyvenu Vilniuje. Man 22 metai. Senomis transporto (ir ne tik) priemonėmis domiuosi jau labai seniai. Šiame forume prisiregistravau prieš keletą metų, sekiau diskusijas, esu dalyvavęs toli gražu ne viename renginyje tiek Vilniuje, tiek ir kituose miestuose, bet pačiam forume nerašiau- pirmiau norėjau įsigyti savo transporto priemonę...

Nuo mažumės turėjau tikslą- žinojau, kad vieną dieną turėsiu man didžiulius sentimentus keliantį VAZ 2105, tokį patį, kokį 1982 metais įsigijo mano senelis. Paskui žigulys atiteko mano tėčiui, dar po kelių metų buvo parduotas ir jei neklystu iškeliavo atgal į Rusiją (ne bent jau iš Lietuvos tai tikrai). Paieškos truko iki praeitų metų rugsėjo, kai visai netyčia atradau vos prieš keletą minučių įdėtą skelbimą internete. Paskambinau savininkui ir kitą dieną jau buvau pakeliui į Panevėžį pasiimti savo mažos svajonės.

Pasisekė nerealiai, nes automobilis buvo tų pačių 1982 metų gamybos, lygiai tokios pačios žydros spalvos, turėjo tokį patį variklį, tokį patį saloną (jei neklystu, į tuos modelius ėjo dviejų rūšių salonai). Na, trumpai tariant, radau maksimaliai panašų į mūsų turėtąjį.

VAZ 21051 buvęs vieno šeimininko, itin mažai važinėtas, žiemų nematęs (na bent jau pasak savininko dukters), naudotas tiktai retsykiais ligi bažnyčios nuvažiuoti - taip kad skaitau, jog egzempliorius vertas dėmesio, kad ir nėra labai senas...

Be abejo, parūdijimų yra, jie bus sutvarkyti šiemet, nes žiemą jisai praleido garaže, o prie tokių šalčių pasikrapštyti nebuvo jokių galimybių...
Prikabinti failai
090917 045.jpg
090917 054.jpg
090917 053.jpg
VW 1600 Variant Typ3
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 273
Užsiregistravo: 29 Spa 2007, 22:31
Miestas: Kaunas

......

Standartinė VW 1600 Variant Typ3 »

Sveikas Rimvydai :labas: Sveikinu su šauniu pirkiniu :puiku: Linkiu dažniau įsilieti į diskusijas, o ne tik jas stebėti :wink: Tikiuosi pamatyti Žiguliuką kokiam nors artimam renginį.

Beje, ar ant bagažinės dangčio kartais ne racijos antena?
remex555
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 04 Geg 2005, 22:31
Miestas: Vilnius

Standartinė remex555 »

Forume jau dalyvausiu ;) Pirkiniu džiaugiuosi ir jau šią savaitę planuoju pirmąsyk išvažiuoti :D

Taip, ant bagažinės CB antena... Kartais visai praverčia, o ir važinėt ne taip nuobodu 88888)
Arisimo
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 659
Užsiregistravo: 08 Spa 2008, 22:59
Miestas: Jonava

Standartinė Arisimo »

Sveikas prisijungęs, matau ir CB turi. Šaunuolis. Malonių diskusijų. :wink:
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

Sveikas prisistatęs. Malonu girdėt, kad išsipildė tikslingai siekta svajonė. :-)
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
RPM
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 878
Užsiregistravo: 19 Kov 2009, 18:13
Miestas: Vilnius

Standartinė RPM »

Sveikas,šaunus "žaibas" :puiku:
Malonu matyti daugiau Vaz automobilių entuziastų :wink:
Sekmės tau,lai "žiganas" negenda :wink:
Vartotojo avataras
lada 4ever
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 27 Lap 2009, 10:28
Miestas: Vilnius +37064810364

Standartinė lada 4ever »

Sveikas prisijunges :wink: ir maloniu diskusiju. :wink:
Vartotojo avataras
liaura777
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 06 Vas 2008, 19:47
Miestas: Panevezys

Standartinė liaura777 »

Sveikas Rimvydai :-) grazus ziguliukas :puiku:
Angis1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 04 Kov 2008, 17:07

Standartinė Angis1 »

Sveikas prisistatęs. Malonių diskusijų.
Vartotojo avataras
Maskvekas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 169
Užsiregistravo: 18 Bir 2004, 19:27
Miestas: Alytus

Standartinė Maskvekas »

Dailus zaiboksnis :puiku: tu ten racija isimetes i ziguli turi? foto matyt kalbi per ja
M-2140 76m. export
Skelbti atsakymą