Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Paskraidymas su Corvette Vilniuje

Čia rasite viską, kas netelpa į kitas temas, tačiau žinutės turi būti susiję su transporto priemonėmis.

Moderatoriai: Shumeras, tadas1991, TADAS 125, Moderatoriai

51state
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 09:37
Miestas: Vilnius

Standartinė 51state »

Nesinoretu komentuoti senoviniu auto klubo prezidento vairavimo igudziu, bet negaliu susilaikyti...
Skambiai pasivadiens save zmogelis, taciau apie senovines auto neismano visiskai nieko.
Pats esu 'skraides' su siuo Vette ir nežinau ant kiek reikia buti diletantu, kad neivertinti specifiniu sio automobilio charakteristiku, bei valdymo. Kas tai isvis per klubas, nes pats prezidentas tai primena paaugli, persedusi i Vette is BMW 525, ir kurio smegenyse tera 2 vingiai, vienu is ju cirkuliuoja mintis 'gazas- dugnas', o kitu 'veza'.
51state
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 09:37
Miestas: Vilnius

Standartinė 51state »

mariussta rašė:
Vaidotas73 rašė:Visi turėtų žinoti, kad amerikietiškos sportinės mašinos gerai važiuoja tik tiesiai :-) .
:evil: Tu neteisus...

Ir teisus ir neteisus :-) Posukiuose su akseleratoriaus pedalu reikia elgtis itint atsargiai, net ir pajudant is vietos ir darant 90 laipsniu posuki, per daug paspaudus gaza, labai tiketina, kad masina apsisuks. Ji turi sunkia 'nosi' ir lengva gala, plius nera gerai isbalansuota. Taciau vairuotojo vieta yra grynai ant galines asies, todel kas turi 'jautria subine' :D , labai lengva prognozuoti posukio trajektorija slystant sonu. Skirtumas nuo BMW525 tas, nes ten vairuotojas sedi priekyje, gana toli nuo galines asies, ir pradejus slysti galui, salyginai yra nemazai laiko sureaguot ir istaisyt trajektorija, su Vette viskas vyksta zymiai greiciau. Bent jau nesivadintu jis senoviniu auto klubo prezidentu, nes supratimo apie tas masinas neturi jokio ir per savo neismanyma ir neatsakinguma, suniokojo isties idomia masina. Gerai, kad su kokiu Ford Mustangu nesugalvojo mieste eksperimentuot, dar ka suzeides butu, ar pats apsidauzes.
Vartotojo avataras
zeimeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: 20 Bir 2009, 14:57
Miestas: Kaunas

Standartinė zeimeris »

Nevykes pasiteisinimas,bala,purvas sakytu tiesiai šviesiai esu asilas. Man tai jis panasus i "MINEDA"
Cadillac Eldorado 1983.4,1.V8.
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Prezidentas parodė pavyzdį :lol: . Aišku, gerai, kad niekas nenukentėjo, bet automobilio gaila.
Vartotojo avataras
sth55
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1212
Užsiregistravo: 18 Rgs 2008, 19:11
Miestas: Vilnius

Standartinė sth55 »

Gi norėjo žmogus palyginti kas tvirtesnis-ar senovinės corvetės priekis ar šiuolaikinio namo siena. :lol: :lol: :lol: .
Black
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1625
Užsiregistravo: 21 Sau 2007, 12:40

Standartinė Black »

Na, o kaip jums atrodo to "klubo" narystės mokesčio dydis - iki 60.000 Lt :sokas: . Už tokią sumą jau neprastas Corvette išeitų :lol: . Mano supratimu tie vyrai nesiorientuoja erdvėje. :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
SMG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 02 Vas 2006, 21:03
Miestas: Šiauliai_Kupiškis

Standartinė SMG »

sth55 rašė:Gi norėjo žmogus palyginti kas tvirtesnis-ar senovinės corvetės priekis ar šiuolaikinio namo siena. :lol: :lol: :lol: .

O modernaus autobuso priekį pamiršai?
51state
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 15 Lap 2006, 09:37
Miestas: Vilnius

Standartinė 51state »

Black rašė:Na, o kaip jums atrodo to "klubo" narystės mokesčio dydis - iki 60.000 Lt :sokas: . Už tokią sumą jau neprastas Corvette išeitų :lol: . Mano supratimu tie vyrai nesiorientuoja erdvėje. :lol: :lol: :lol:

Erdveje jie orentuojasi, kaip ir piniginiuose reikaluose. Toks narystes mokestis tam, kad ju klubieciai galetu panoreje naudotis klubui priklausanciomis retomis masinomis. Taciau paciose masinose jie visiskai nesiorentuoja :D . Kazkas panasaus i turtingus verslininkus, kurie savaitgaliais apzerge ciopa, is saves kietus baikerius lauzti pradeda. :D
Vartotojo avataras
Saule
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 14 Kov 2006, 11:09
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Saule »

Turbut is tokiu "prisvaigusiu" ir man buvo paskambine- paimsim, pasivazinesim, grazinsim, be problemu. Mum i rengini kitam priemiestyje nuvaziuoti. Kai isgirsta, kad tik su vairuotoju- noras greitai atsoka :roll:
1958m. Oldsmobile Super88
1958m. Ford Fairlane Skyliner Retractable
Skelbti atsakymą