Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 28 Ket, 21:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos



Forumo taisyklės


I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.

Plačiau: Visos taisyklės



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Lie 03 Šeš, 17:12 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 13 Šeš, 1:53
Pranešimai: 371
Miestas: Pasvalys
Iškilo dar vienas klausimas. Kokio ilgio stipinus pirkt sputnikui? Mazas incidentas buvo, teks kelis stipinus idėt ir tiesint galinį rata. :D

_________________
Mėgstu cituoti save.
©Aš Pats


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Lie 03 Šeš, 19:34 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Rgs 12 Sek, 8:52
Pranešimai: 2167
Miestas: Alytus
Paprasciausias budas ta suzinot- pamatuoti sena stipina.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Lie 03 Šeš, 21:11 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Bir 19 Pen, 12:17
Pranešimai: 303
Miestas: Alytus
Nueik į dviračių parduotuvę ir sakyk: reikia 28 colių ratui stipinų (1vnt. 20ct).


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Lie 03 Šeš, 23:08 
Atsijungęs
Naujokas
Naujokas

Užsiregistravo: 2009 Kov 21 Šeš, 17:44
Pranešimai: 9
Miestas: Birzai
Mnau i tema tiks šis video.. : http://www.youtube.com/watch?v=5z1fSpZNXhU&feature=fvhl , nu ką galiu pasakyt.. VA ČIA TAI DVIRATUKAS :shock: , tikriausiai stputnikas po pirmo rimtesnio šuolio perlužtų , susilankstytų ratlankiai ir t.t. :lol:

_________________
riga 11
hercules prima 5s


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Lie 04 Sek, 0:09 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 13 Šeš, 1:53
Pranešimai: 371
Miestas: Pasvalys
Whizzer1994 rašė:
Mnau i tema tiks šis video.. : http://www.youtube.com/watch?v=5z1fSpZNXhU&feature=fvhl , nu ką galiu pasakyt.. VA ČIA TAI DVIRATUKAS :shock: , tikriausiai stputnikas po pirmo rimtesnio šuolio perlužtų , susilankstytų ratlankiai ir t.t. :lol:

Na ne visai į temą, bet dviratis įspūdingas. :-)

_________________
Mėgstu cituoti save.
©Aš Pats


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Lie 04 Sek, 12:33 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Bir 19 Pen, 12:17
Pranešimai: 303
Miestas: Alytus
Laikytų ir Sputnikas - reikia tik mokėt šokant nusileist, o ne durt ratais kaip papuolė. :wink: Žinoma to salto neatlaikytų :D


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 01 Sek, 20:26 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 13 Šeš, 1:53
Pranešimai: 371
Miestas: Pasvalys
Na, kažkas norėjo pamatyt mano sputniką jau temos pradžioj :) Vėluodamas įdedu pora foto.


Prikabinti failai:
Nuotrauka-0023.jpg
Nuotrauka-0023.jpg [ 586 KiB | Peržiūrėta 1543 kartus(ų) ]
Nuotrauka-0056.jpg
Nuotrauka-0056.jpg [ 217.93 KiB | Peržiūrėta 1539 kartus(ų) ]

_________________
Mėgstu cituoti save.
©Aš Pats


Paskutinį kartą redagavo pxaxuxlxixuxs 2011 Bal 11 Pir, 22:40. Iš viso redaguota 1 kartą.
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 01 Sek, 23:38 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Lap 15 Tre, 20:03
Pranešimai: 2067
Miestas: Kaunas
Gerb. sth55, atsiprašau, tik dabar radau žinutę. Pabandysiu pakomentuoti.

Cituoti:
Dėl ratu minkštumo tai jo jie minkštoki,bet ir su kreivais geriausiai važiuojasi

Turbūt kalbi apie vyriško arba moteriško plieninius ratlankius? Jie tai tvirti ir nelinksta. Aš kalbu apie sputnik aliuminius. Pabandyk įdomumo dėlei. Su kreivais dvi problemos: trinsis stabdžių kaladėlės ir važiuojant daugiau 60kmh pradės klaikiai mušti ir plaukioti visas galas. Bet turbūt pats su savo minskais tiek nevažiuoji?

Cituoti:
dėl remo gali bobutėm papasakot,jis yra storas,tvirtas ir plieninis,tu davai man paprasta vamzdį plieninį taip ant kelio sulenk :lol: Vo vakar variau su desna sulankstoma miske per iškasta duobe ir tik nusi leidau iškarto buvo medžio šaknis tokia nebloga ir iš kokio 15km ir ju jau ir taip sulenkta pr. šake ir sugadinta padanga vienoj vietoj nusimontavus kaliaus pats nuo dvirko nuskridau :D nieko nei rėmuj nėi šakei nei ratlakiui nei padangai nenutiko.

Vėl nelygink desnos su sputniku. Sputnikas išlengvintas. Paimk vyriško ir sputniko rėmus, geometrija beveik vienoda, palygink svorį. Atvežt nereikalingą sputniko vamzdį. Jei neperlenksiu įsistatęs į spaustuvus - statau. Rėmo minkštumo esmė ne tame, kad nelūžta ir nelinksta. Ir tas Sputnikas nelūžta, bet važiuojant didele jėga ar kadensu minkštas rėmas labai jaučiasi ir labai slopina jėgą, jei supranti. Sportinio ar turistinio dviračio rėmas turi būti kietas.

Cituoti:
dėl sureguliavimo tai man ant mmvz aist tik 1 bėgi sunkiai meta o visus kitus tai tik čik ir permeta kaip pas draugą ant deore simflekso su bergamont dviračiu :-)

Šaunu, pas mane irgi sputnikas gražiai mėtė, kol neišdilo simflekso ašelės. Su slankiojančia rankenėle nesvarbu, kad išdilę, gali ir taip gražiai permest, bet visa esmė yra permetimo sklandume. Kad "čik ir permeta" - negana. Kokybiškos pavarų perjungimo detalės tai padaro sklandžiai, be traškesių, be šūvių, smūgių per pedalus. Deore - tai dar ne klasė, ji pati sėkmingai traška. Bent jau stx, ar xt, ar bent 105, jei plentui.

Cituoti:
Dėl stipinų rūdyjimo irgi gali tom pačiom bobutėm papasakot ta desna kur aukščiau rašiau min. 3 metus pragulėjo metalo krūvoj po sniegu,po lietum ir nei 1 rūdelės ant stipinų.

Aš nežinau, gal toj dėsnoj nerūdijantis plienas stipinų? Arba cinko sluoksnis neperkandamas. Man vokiško Shurmann stipinai susisoksidavo (nesurudijo dar, tik cinkas pažeistas) per vieną 2009-2010 žiemą. Važiavau kasdien, per pusnis 30cm ir giliau ir per visur, kur reikėjo dirbant. Bet visi atsisuko, kad ir nelengvai. Tiesinau ratlankį, perstipinavau, sutepiau, gal dar žiemą atlaikys, gal dvi, anksčiau ar vėliau teks keist į nerudijantį, per daug piktai važiuoju ir neprižiūriu. Sputniko stipinai surudiję per 30 metų, apie pusė sukasi sunkiai ar nesisuka.

Cituoti:
Žinai toks jausmas pasidarė,kad tu nei mašinos nei motociklo neturi.Įdomu kaip tu su dviračiu mergas kabini :lol:

Turiu mašiną, motorolerį, mopedą, 6 dviračius, planuoju pirkti senovinį motociklą. O ką turi paC? Apie panas net nežinau ką ir atsakyt. Mažvaikiškai. Jei merginos kabinimo priemonė yra mašina ar motocikas, tai tokios turbūt ir panos? Mano nuomone mažvaikiška.
Cituoti:
Po druskų tau garantuotai turėtų visas dviratis surūdyt,lašą nuo batų druskuotų ant įrankio kažkokio apteškiau,žiuriu ryte taip taškais ir aprūdyjo :evil:

Aprudijo dauguma plieninių detalių. Bet paviršinės rūdys važiuot netrukdo. Aliuminio rėmo nesugraužė, nors turėjau problemų su BB atsukimu.

Cituoti:
Pats su penza daug kartų nuo viskokių 30cm bordiūrų daužiausi ir nieko neatsitiko,nors iš trenksmo tai toks jausmas buvo,kad tikrai kažką sulaužiau ar padangą nusprogdinau.
30cm menkniekis, nuo tiek galima nušokt iškart abiejų ratų kontaktu ir tada niekas nesilaužo. Bent dvigubai daugiau ir jau nekas

Cituoti:
Dėl pedalinių stabdžių tai daug papraščiau nereik beveik prižiurėt elementariau(ne stebulei,o iš lauko)užpakalinio rato ardymas milijoną kartų paprastesnis,dėl greičio tai draugas su mmvz bebėgiu ar aš su penza savo visus statom ir pas kuriuos 21bėgis ir 28bėgių pavyksta apdėt,jei sugebi tai į posukį neblogai įsinešt užkirtus gali,į kalnus beveik visus užmint galima tik kojų reik stiprių :wink: .nieko ižeist nenoriu. :roll:

Kad paprasčiau- tikrai sutinku. Gal kam net ir patogiau, bet ne man. Apie įėjimą į posūkį aš kalbėjau ne ta prasme, kad užkerti stabdžius ir galas slysta (tipo driftas). Aš apie guldymą į posūkį nenaudojant stabdžių. Supranti tą jausmą važiuojant 30kmh paguldyt į 90 laipsnių kampą sukant į dešinę gatvelę? Tuo metu reikia, kad dešinys pedalas būtų viršuje, kitaip juo kabinsi žemę ir važiuosi nebe abiem ratais, o priekiniu ratu ir pedalu, galinis ratas pakils, pedalas su visu dviračio galu slys dėl išcentrinės posūkio jėgos ir gali išsitėkšt mašinai po ratais. Tai va, kai lendi į tokį posūkį, tą pedalą reikia pastatyt į vietą. Jei nespėji to numatyt iki posūkio, suki pedalus atgal. Kai stabžiai stebuliniai, ten randi juos. Tada užsikerta galinis ratas ir efektas analogiškas slydimui ant pedalo :-) Apie greitį - sutinku, kad gali varyt iš mėsos ir aplenkt savo kolegas. Bet jei pas juos dviračiai su 28 bėgiais, kaip kad sakei... 28 yra kombinacija 4x7. 4 žvaigždes prieky būna tik ant visiškai kinietiškų dviračių. Išvada?
Galiu pasiūlyt padragint. Per sankryžą Savanorių pr-Taikos pr. Kaune važiuojant savanorių prospektu. Sankryža labai didelė. Jei per jos ilgį savo dviračiu pasieksi bent 40kmh arba aplenksi mane su mano varganu (jis toks - statau litrą, jei 30-40kmh išlaikysi iki Kauno pilies (apie 4-5km), dar litrą.
Dėl visų kalnų nesutinku. Į Parodos kalną gal ir užlipsi, jei nepritrūks kūno masės, apie ką ir kalbėjau prieš tai (lipant į kalną be kilpų aukštu bėgiu labiau reikia masės nusverti pedalą, nei jėgos), bet pabandyk įveikti 12 laipsnių įkalnę :D Taipogi, pabandyk pasinešioti miške per sąmanas, purvynus, šaknis, kemsynus... Nepravažiuosi dėl "razgono" trūkumo.

Todėl man ir keista skaityti tokius dalykus. Toks dviratis, kaip mano, kainuotų naujas gal apie 800-1000lt, bet tai jau bent šiaip taip važiuoja. Norėčiau kada pavažinėti dviračiu, kainuojančiu bent 2000lt ar dar daugiau. Manau pats, gavęs pavažinėt tokiu bent dieną, na ar savaitę, ant MMVZ, Aisto, Desnos ar Penzos nebenorėtum nei užlipti.
Ačiū už dėmesį ir atsiprašau už nepagarbą. Tiesiog nematau tikslo kažką pudrinti ir gerintis. Yra taip, kaip sakau, arba (prašau atleisti, jei taip) man kliūna vien išimtiniai atvejai.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Rgp 02 Pir, 15:23 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 13 Šeš, 1:53
Pranešimai: 371
Miestas: Pasvalys
Na bent jau sputniką aptartumėt, vietoj to, kad ginčijatės apie kitus dviračius. Tema juk apie sputniką. :-)

_________________
Mėgstu cituoti save.
©Aš Pats


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010 Lap 25 Ket, 19:21 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 13 Šeš, 1:53
Pranešimai: 371
Miestas: Pasvalys
Na va. Vakar sputnikui sukakojo 1000- asis kilometras. Bėdų kolkas nėra. :-)

_________________
Mėgstu cituoti save.
©Aš Pats


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos



   Panašios temos   Autorius   Atsakymai   Peržiūrėta   Paskutinis pranešimas 
Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas LADA Samara (Sputnik) 1991m.

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Projektai

kęstutis

26

40134

2022 Gru 03 Šeš, 14:24

kęstutis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Neatsakyta dviracio logotipas

forume Kieno tai dalis? Kas tai galėtų būti?

feisas

0

88

2024 Kov 19 Ant, 6:41

feisas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduodu senas dviračio žibintas

forume Parduodu dalis ir kita

laptevu jura

0

4690

2022 Geg 21 Šeš, 14:21

laptevu jura Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota Motorinio dviračio padangos

forume Skelbimai

D.R.P.

1

5331

2023 Geg 12 Pen, 12:07

RIMIS Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Atsakyta Motorinio dviračio rėmas

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Kieno tai dalis? Kas tai galėtų būti?

D.R.P.

10

14336

2021 Bir 07 Pir, 10:07

augism Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Perku Prieškarinio dviračio žvaigždę

forume Perku dalis ir kita

D.R.P.

3

6993

2021 Geg 29 Šeš, 11:07

D.R.P. Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Aukcionas baigtas Motorinio dviračio variklis D5 iki 2021 04 05 21.00 val.

forume Dalių aukcionai

Raimis

1

7509

2021 Bal 05 Pir, 21:37

Raimis Peržiūrėti naujausius pranešimus



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 72 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Tarybiniai dokumentai - auto registravimas

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 28 Ket, 10:43

marjaxxx Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra senovinis lempinis imtuvas su UTB (FM)

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 26 Ant, 9:08

satsek12 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Senos automobilinės radijos perdarymas į FM

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 26 Ant, 9:06

satsek12 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Išmetimo kolektoriaus dažymas

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 26 Pir, 10:34

Valkata Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Dazymas

[ Eiti į: 1 ... 33, 34, 35 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 19 Pir, 22:41

kukutis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Nesikuria audi 1.6d 1985m

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Vas 04 Sek, 18:03

Audifanas123 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Iž-49 Saturno ženklo vieta ant variklio sankabos dangčio

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 21 Sek, 21:31

Smygolas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Pakonsultuokite dėl smėliavimo

[ Eiti į: 1 ... 13, 14, 15 ]

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2024 Sau 16 Ant, 19:02

npn Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Motociklo su (sovietiniai dokumentais) registravimas

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgs 25 Pir, 7:28

virginijus007 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Kuro bako padengimas rūdims atsparia medžiaga

forume Bendros diskusijos

Paskutinis pranešimas:

2023 Rgs 22 Pen, 20:31

zpla Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų