Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

pulpitas

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
rambynas
Naujokas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 29 Geg 2005, 22:51
Miestas: Kelmė

Standartinė rambynas »

o, pasirodo ne visus senus opelius lietuviai nurase :-)
Bet siulyciau nekeisti apd i mechanine, vistiek nepalakstysi (nebent koki v8 isidetum), o prarasi daug- komforta ir autentiskuma. Pats anksciau tokia minti audziau, bet persigalvojau, pripratau prie apd. Siaip ir automata galima neblogai ivaldyti sporto prasme, bet jam tai tikrai sveikatos neprides:)
78' 280ce
karteris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 20 Vas 2005, 12:27

Standartinė karteris »

Ne, mana aparatc vadinas Monza A1 :geda2: O tokių Record'ų, kaip tavo (suprask "su chromoutas buferes") man nepavyksta užtikti :( Prašiau pagelbėti forumo dalyvio, berods Artos, bet :cry: Mano Monzos ankstesnis šeimininkas taip pat aiškino ją labai saugojęs: žiemą nevažinėjęs ir pan.. Tačiau nenumaldomai artėja diena X, kuomet reikės kažką tai daryti :mastau:
Oldtaimeris yr aparatc su chromoutas buferes
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

rambynas rašė:o, pasirodo ne visus senus opelius lietuviai nurase :-)
Bet siulyciau nekeisti apd i mechanine, vistiek nepalakstysi (nebent koki v8 isidetum), o prarasi daug- komforta ir autentiskuma. Pats anksciau tokia minti audziau, bet persigalvojau, pripratau prie apd. Siaip ir automata galima neblogai ivaldyti sporto prasme, bet jam tai tikrai sveikatos neprides:)


E, bet pas tave vyruk, tai mersas, o ju automatines dezes tai :geras: gerules. Maniskio Rekordo apd manes visai nevez, bo: 1) yra tik 3 laipsniu ir labai :gerti: benzina - o duju ne neketinu deti 2) nesuteikia jokio komforto isskyrus tai jog gali nebent uzkandziauti vairuodamas 3) be to su ja kazkas negerai, nes netraukia uzspaudus akseleratoriu
Dar mano Rekorde nera vairo stiprintuvo, kas yra ziauriai :!: :neigiamai: , nes masina sunki
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

karteris rašė:Ne, mana aparatc vadinas Monza A1 :geda2: O tokių Record'ų, kaip tavo (suprask "su chromoutas buferes") man nepavyksta užtikti :( Prašiau pagelbėti forumo dalyvio, berods Artos, bet :cry: Mano Monzos ankstesnis šeimininkas taip pat aiškino ją labai saugojęs: žiemą nevažinėjęs ir pan.. Tačiau nenumaldomai artėja diena X, kuomet reikės kažką tai daryti :mastau:


cia ka reiks daryti tai kebulo paruosimas dazymui ir dazymas, ane? Mano auto taip pat to laukia, bet viso nezadu perdazyti, bent kol kas
Arta
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 22 Rgs 2004, 10:12
Miestas: Kaunas

Standartinė Arta »

Ta prasme dazysi po gabaliuka? :mastau:
8 676 20474

[email protected]
karteris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 20 Vas 2005, 12:27

Standartinė karteris »

Arta rašė:Ta prasme dazysi po gabaliuka? :mastau:

O ką, taip negalima :?: :oops: Aš, mat, taip pat gyvenu ne iš dantų išmušinėjimo :dantys: (suprask- Pulpitas ne koks banditas, sąžiningai užsidirba.Tikriausiai :geda: ) Mokesčius valstybei moku :labas:
Oldtaimeris yr aparatc su chromoutas buferes
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

Arta rašė:Ta prasme dazysi po gabaliuka? :mastau:


Tam tikra prasme taip, bet visus gabaliukus, kur reikia dazyt vienu kartu o ne po gabaliuka i menesi :D . O paskui samdysiu koki meninka, kad padekoruotu. Galutines idejos kol kas neisduosiu.
Vartotojo avataras
BIGNAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 443
Užsiregistravo: 06 Vas 2004, 14:46

Standartinė BIGNAS »

Reik det 3.0 24v varikliuka i toky..
Vartotojo avataras
pulpitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 21:47
Miestas: Kaunas

Standartinė pulpitas »

Svarsciau ir tokia galimybe, bet nenoriu turet reikalu paskui su visokiom techninem komisijom ir siaip gaila butu daug pjaustyt ir virint gan neblogai issilaikiusi masiniuka. Siaip tai tokiu atveju as tiesiog geriau pirkciau Senator A, kuris man yra nerealiai grazus :puiku:

Intensyviai dar nepradejau savo Rekord'o restauruoti, bet jau ketinu ne uz ilgo.
Vartotojo avataras
laurynas400
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1462
Užsiregistravo: 24 Geg 2005, 14:16
Miestas: Vilnius

Standartinė laurynas400 »

BIGNAS rašė:Reik det 3.0 24v varikliuka i toky..

...Aha ir kas gausis, matyt dar su peredelu gerai prisiplojes nebuvai, kad taip sneki. Idesi ta matara 3.0 24W prasikrusi su elektra, duosi gerai prasisikt - suplesysi galini reduktoriu, isibegesi iki gero greicio islys is vietos koks sarnyras... gerai jei laukuose o jei miske, kas tada? Ka tu galvoji gamyklose mausai sedejo ir vodke gere konstruodami masinas?nemanau...

Mokykis is kitu klaidu ir nekartok kitu klaidu. (kazkoks senoves graikas)
Skelbti atsakymą