Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Bal 16 Ant, 23:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos





Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 13:52 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius

Užsiregistravo: 2006 Bal 14 Pen, 17:51
Pranešimai: 1160
Miestas: Lazdijai/Vilnius
Tai gavęs prietaisus galėjote asmenine žinute pranešti pardavėjui, kad daiktai jūsų netenkina, galbūt jis geranoriškai būtų sutikęs grąžinti pinigus ir pašto išlaidas.


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 14:35 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2004 Rgs 12 Sek, 8:52
Pranešimai: 2167
Miestas: Alytus
DRV rašė:
Man to reikia? Kad tai galima sutvarkyti aš ir pats suprantu, tačiau tai ne koks Zil'as ar Kraz'as kur viskas kas mažiau 22mm yra smulkūs varžteliai. Tai įrankis kurio matavimo diapazonas yra 0,1mm, o matavimo dalmuo 0,001mm. Klausimas kaip matavimo tikslumą įtakos mano intervencija? Norėjau padėti žmogui atsikratyti įrankiu, tai dabar turiu vargti?
Na, būkim teisingi: esu tikras, kad jūs altruistas ir jus didesne dalim vedė vien pagalba artimui, bet pripažinkim, nedidelė dalelė noro pigiai įsigyt daiktą irgi buvo. Ir jei jau buvo, tai sąlygos turbūt buvo pakankamai palankios? Kitaip tikrai labiau vertėtų pirkti ne seną, bet naują indikatorių su garantija, parduotuvėje.
DRV rašė:
Man nepatinka nepateisinti lūkesčiai ir nesąžiningas elgesys. Iškėliau problemą į viešumą, nes aš nepirmas kuris pasimauna ant tokių pokštų, todėl norėjau atkreipti dėmesį į tai jog toks elgesys yra šioje bendruomenėje. Jei aš nutylėčiau ir aiškinčiausi neviešai, tai reikštų, kad aš buvau papirktas (užčiauptas), tai pardavėjas ir toliau galėtų ramiai sau ieškoti kvailių ir pelnytis iš jų. Man nepatinka nepateisinti lūkesčiai ir nesąžiningas elgesys.

P.s. Aš gal klystų, bet jei žmogus norėtų rasti sprendimą, būtų parašęs kažką panašaus į "atsiųskite įrankius, grąžinsiu pinigus".

Man čia daugiau atmestinio požiūrio ir nepatyrimo šios rūšies prekyboje, o ne nesąžiningumo apraiškų, bent jau iki šiol.
Jei jūs aiškintumėtės ne viešai, tai reikštų ne papirkimą ir užčiaupimą, bet galimai bereikalingą žmogaus reputacijos statymą po abejone, nes kiek supratau, jūs nesiaiškinot ir nežinojot jo ketinimų jūsų ir šio konflikto atžvilgiu, o iškart parašėt čia.
Dargi viena detalė: pinigų grąžinimą už neva tai nekokybiškas prekes ir dar, kaip paaiškėjo, jums visai nereikalingas, jūs laikot papirkimu ir spjūviu į jūsų sąžiningumą ir orumą. O nedidelės dovanėlės priėmimą prie tų prekių prekių jūs laikytumėt lyg ir moraline ar materialine kompensacija?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 18:17 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Lap 13 Sek, 19:38
Pranešimai: 262
Miestas: Kaunas
virgas rašė:
...Na, būkim teisingi: esu tikras, kad jūs altruistas ir jus didesne dalim vedė vien pagalba artimui, bet pripažinkim, nedidelė dalelė noro pigiai įsigyt daiktą irgi buvo.Ir jei jau buvo, tai sąlygos turbūt buvo pakankamai palankios? Kitaip tikrai labiau vertėtų pirkti ne seną, bet naują indikatorių su garantija, parduotuvėje.

Jau kuris laikas galvojau apie ИРБ indikatorius įsigijimą. Mano darbuose jis patogesnis nei ИЧ serijos, tačiau vis nesiryžau įsigyti, nes gaila leisti pinigus daiktui kurį su nedideliais nepatogumais galiu pakeisti kitu. Kauno turguje ИРБ kainuoja apie 50 litų. Pardavėjai tokią kainą aiškina tuo, kad nedažnai pasitaiko, o ir dar yra vertinami. Tas pats ИРБ Vilniuje parduotuvėje kainuoja 60 litų. Matavimo galvutes 1ИГ parduoda po 35 litus, nes jų retai kam prireikia dėl labai siauros matavimo amplitudės. Mikrometras 25-50mm tam pačiam turguje kainuoja apie 35 litus. Matavimo galvutė ir mikrometras turguje tikrai nauji. Žinau nes jau pirkau panašią matavimo galvutę 1МИГ, o 25-50mm mikrometrus turiu net du (palikau vieną garaže Vilniuje, tad kai prireikė teko pirkti dar vieną).
Sigis6 už tuos tris įrankius norėjo 240 litų. Nesikišau ir nelindau prie žmogaus, nes nenorėjau lįsti ne į savo reikalus. Praėjo pora mėnesių ir vėl užklydau į Sigis6 "krautuvėlę". Pamačiau, jog įrankių taip niekam ir neprireikė. Dar po kokios savaitės, būdamas geros nuotaikos kilo mintis pardavėjui pasiūlyti parduoti tris įrankius už šimtą litų (po 33 litus už vieną). Nors man reikėjo tik ИРБ indikatoriaus, tačiau turėjau minčių paimti ir matavimo galvutę (kuriai neturiu pritaikymo) ir mikrometrą (tokį kokių ir taip turiu daugiau nei riekia) tam, kad žmogui pagelbėti atsikratyti nereikalingų daiktų. Abejojau ar man to reikia, tačiau raminau mintimis, jog mikrometrą panaudosiu remontuodamas mopedų variklius "bus paprasčiau kai du mikrometrai ant stalo - vienas kaip kalibras indikatoriui, antras stūmoklių matavimui", o matavimo galvutę panaudosiu švaistiklio guolių ir stūmoklių pirštų matavimui. Pasitaikė dar viena gera diena ir aš apsisprendžiau parašyti pardavėjui. Pardavėjas sutiko. Tolimesnę istoriją jau žinote.
Kas dėl kainos aš ne kažin ką būčiau laimėjęs jei įrankiai ir būtų nauji, ar bent jau tvarkingi.
virgas rašė:
DRV rašė:
Man to reikia? Kad tai galima sutvarkyti aš ir pats suprantu, tačiau tai ne koks Zil'as ar Kraz'as kur viskas kas mažiau 22mm yra smulkūs varžteliai. Tai įrankis kurio matavimo diapazonas yra 0,1mm, o matavimo dalmuo 0,001mm. Klausimas kaip matavimo tikslumą įtakos mano intervencija? Norėjau padėti žmogui atsikratyti įrankiu, tai dabar turiu vargti?
Na, būkim teisingi: esu tikras, kad jūs altruistas ir jus didesne dalim vedė vien pagalba artimui, bet pripažinkim, nedidelė dalelė noro pigiai įsigyt daiktą irgi buvo. Ir jei jau buvo, tai sąlygos turbūt buvo pakankamai palankios? Kitaip tikrai labiau vertėtų pirkti ne seną, bet naują indikatorių su garantija, parduotuvėje.
DRV rašė:
...O nedidelės dovanėlės priėmimą prie tų prekių prekių jūs laikytumėt lyg ir moraline ar materialine kompensacija?
Taip, vertinčiau tai kaip kompensaciją. Aš neverčiau ir neverčiu man kažką kompensuoti, ar grąžinti, nes liaudies išmintis byloja, jog už klaidas reikia mokėti. Aš pasiryžęs už savo klaidą sumokėti. Šiaip tai aš jau sumokėjau. Sigis6 atsiprašymas ir bent bandymas kažkokiu būdu išspręsti susidariusią situaciją akimirksniu reabilituotų jį bendruomenės akyse ir pastatytų mane į nejaukią padėtį, tačiau tokios iniciatyvos nėra.



Dorų ir sąžiningų žmonių šiais laikais retą. Kai žmogus nenori "atmestinio požiūrio ir nepatyrimo" (sukčiauti), tai net nekyla tokių problemų. Man per pastaruosius pusę metų teko nemažai daiktų pirkti ir tai kiek aš likdavau patenkintas pirkiniais labai priklausė nuo pardavėjo požiūrio.
Sykį buvau sužavėtas vienu pardavėju. Man reikėjo karbiuratoriaus. Radęs skelbimą autogide susisiekiau su pardavėju. Jis informavo, jog karbiuratoriaus jis nėra naudojęs, taip pat informavo, jog jis nesigaudo technikoje, bet įtaria jog daiktas gali būti sugadintas, nes pirko iš įtartino jaunuolio. Kadangi dėl dalies tinkamumo naudoti jis abejojo kategoriškai atsisakė priimti pinigus iki aš neapžiūrėsiu. Taigi, jis man atsiuntė karbiuratorių, aš jį išardžiau, nustačiau, jog jis nepataisomai sugadintas, padariau nuotraukas ir viską paaiškinau pardavėjui. Karbiuratorius turėjo vos kelias sveikas dalis - droselinę sklendę ir rankinį šalto paleidimo mechanizmą ("padsosą"). Man gal kiek pagailo, o gal tiesiog buvau labai sužavėtas žmogaus sąžiningumu, ramindamas save, jog rasiu pritaikymą tam "padsosui" pasiūliau jam trisdešimti litų už karbiuratorių, ir apmokėjau jo patirtas pašto išlaidas. Žmogus sutiko.

Grįžtant prie manosios istorijos, jei nebūtų noro apgauti, tai kažko nežinant galima juk kreiptis į skyrelį Kieno tai dalis? Kas tai galėtų būti? ir paklausti kas ir kaip, kad nereiktų sakyti "man atrodė", arba:
Sigis6 rašė:
Matavimo prietaisuose suprantu,kad tai tik matavimo prietaisai...


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 19:15 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Rgp 11 Pir, 20:56
Pranešimai: 59
Miestas: Visaginas
Sveiki,labai šlykštu klausyti apkalbas,DRV iki šiol nepasistengė man paskambinti ,nors kartoju ,kad žinojo mano tel.numerį.Jeigu nebūčiau priėjęs prie interneto,tai mau šios istorijos tesinio visai būčiau nesužinojęs,žmogus nupirko ir viskas.Ir man čia atsiprašinėti už apkalbas tikrai nėra ko,nes aš visai nesislepiu,nes nėra už ką.Jei iš pat pradžių būtų skambutis man,problema būtų išspręsta.Dabar ji irgi išspręsta,nepardavinėkite net už dyka DRV,nes turėsite nepagarbą ir paskalų.

_________________
Šaltas alus kaip moteris......visada vilioja :)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 19:30 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2008 Sau 05 Šeš, 14:19
Pranešimai: 1386
Miestas: Miestas nepridėtas
Sigis6 rašė:
Sveiki,labai šlykštu klausyti apkalbas,DRV iki šiol nepasistengė man paskambinti ,nors kartoju ,kad žinojo mano tel.numerį.Jeigu nebūčiau priėjęs prie interneto,tai mau šios istorijos tesinio visai būčiau nesužinojęs,žmogus nupirko ir viskas.Ir man čia atsiprašinėti už apkalbas tikrai nėra ko,nes aš visai nesislepiu,nes nėra už ką.Jei iš pat pradžių būtų skambutis man,problema būtų išspręsta.Dabar ji irgi išspręsta,nepardavinėkite net už dyka DRV,nes turėsite nepagarbą ir paskalų.

Pastebėjau, kad "DRV" net ne tai, kad savo problemų spręsti nemoka, bet dar ir kitų nemokėdamas bando išpręsti ar kažką moralizuoti.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 20:17 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Rgp 31 Tre, 14:22
Pranešimai: 153
Sveiki vartotojai.stai su kokia problemele susiduriau. Nusipirkau is vartotojo 863029248 jawos gumini perejima nuo karbiuratoriaus i oro filtra, pinigai sumoketi, bet niekaip negaunu detales pastu. Laukiu patarimo ka daryti?

_________________
JAWA 360 1966 m.
JAWA 559 1972 m.
JAWA 634 1976 m.
JAWA 638 1989 m.
Paulius Petrauskas +37065811907


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 20:28 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006 Lap 15 Tre, 20:03
Pranešimai: 2067
Miestas: Kaunas
O tokiu pačiu numeriu ragelio nekelia, nei dieną, nei vakare?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 20:38 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bal 11 Pir, 9:23
Pranešimai: 1908
Miestas: Kaunas
pauliuxas rašė:
Sveiki vartotojai.stai su kokia problemele susiduriau. Nusipirkau is vartotojo 863029248 jawos gumini perejima nuo karbiuratoriaus i oro filtra, pinigai sumoketi, bet niekaip negaunu detales pastu. Laukiu patarimo ka daryti?

Susisiekta su juo, tuoj pats prisijungs ir viską paaiškins.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 20:41 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Rgp 31 Tre, 14:22
Pranešimai: 153
nu butu malonu nes kiek galima temti laika

_________________
JAWA 360 1966 m.
JAWA 559 1972 m.
JAWA 634 1976 m.
JAWA 638 1989 m.
Paulius Petrauskas +37065811907


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2012 Lie 13 Pen, 21:32 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2011 Rgp 31 Tre, 14:22
Pranešimai: 153
susisiekta ir susitarta.

_________________
JAWA 360 1966 m.
JAWA 559 1972 m.
JAWA 634 1976 m.
JAWA 638 1989 m.
Paulius Petrauskas +37065811907


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 149 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tema turi prikabintų failų Degalų kokybė ir kaitinimo žvakių eksploatavimo trukmė (RT)

Pozityvus » 2024 Kov 28 Ket, 18:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2020 Vas 13 Ket, 16:03

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

RIMIS » 2017 Bal 01 Šeš, 21:32

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

Fon » 2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

Pozityvus » 2017 Kov 21 Ant, 11:39

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

rcepa » 2017 Sau 09 Pir, 10:20

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Balsavimas: Paieškos funkcijos, rūšiavimas, veiksmai

Pozityvus » 2014 Geg 22 Ket, 15:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01


 Paskutinės aktyvios temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tema turi prikabintų failų Degalų kokybė ir kaitinimo žvakių eksploatavimo trukmė (RT)

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2024 Kov 28 Ket, 18:29

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Dėl puslapio veikimo

[ Eiti į: 1 ... 7, 8, 9 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2022 Lie 12 Ant, 19:52

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

[ Eiti į: 1 ... 104, 105, 106 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2022 Vas 17 Ket, 14:33

LinaLinLin Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Nesąžiningi vartotojai.

[ Eiti į: 1 ... 13, 14, 15 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2020 Bal 16 Ket, 10:10

feisas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2020 Vas 13 Ket, 16:03

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2019 Spa 06 Sek, 16:24

tadas1991 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Fon Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Bal 26 Tre, 17:29

marjaxxx Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Sau 13 Pen, 17:46

rcepa Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų