Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Kov 28 Ket, 11:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos





Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1057 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 106  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 19:36 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Rgp 05 Ket, 19:25
Pranešimai: 552
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)
sgso rašė:
Labai teisingai tamsta, kad buvo diskutuota, todėl laukiu kitų forumo moderatorių ar administracijos nuomonės. Nes kaip matau į kitus skelbimus susiijusius su "Delta" nekreipiama demesio, o tik mano skelbimas užkiuvo iki tol išbuves metus laiko ir iki kol tamsta nepatapote moderatoriumi niekam neužkliuvęs kaip ir kiti 26 puslapiai susiije su Delta. Ir čia jau ne pirmas kartas, kai tamsta mano nuomone be reikalo dedat man ispejimus, jei čia šališkumas už tamstai per brangiai parduota daikta, ar interesų susikirtima kituose forumuose, tai nebūsiu toks griežtas kaip Virgas, bet tikrai siūlyčiau forumo administracijai atidžiau rinkti kas pataps moderatoriais.

Kad jau pereinam į asmeniškumus, tai tada tskant 'fakt na lico':
1. diskusija prasidėjo, kai ištryniau skelbimą ir perspėjau tamstą: 'Skelbimas ištrintas. Mokikas DELTA yra per jaunas forumui'. Taip pat pridėjau nuorodas dėl mokiko DELTA gamybos metų. Iš ko išsirutuliojo toks susirašinėjimas AŽ:
sgso: 'Ten yra ir daugiau mopedo "delta" detalių. beto jei "Delta" neatitinka forumo tai kaikurių "Jawa" tuo labiau. Beje, jūsu žiniai "Delta" gaminta ir 1983m taigi atitinka oldtaimerio cenza. http://rinka.lt/skelbimai/parduodu-delt ... 90275.htm'
laimisas: 'Pagal tavo pavyzdį (ir logiką) gaunasi, kad jei autogide ar autopliuse yra įdėtas skelbimas, kur parašyta, DELTA 1965 m., tai jas ir gamino nuo 1965 m.? Na nejuokinkim voverių.'
sgso: 'Nežinau kas tas voveres juokina bet Šiaulių "VAIRAS" variklius mopedams ganino nuo 1961m, deltas kiek žinau ten irgi gamino. O iš savo atminties pamenu, kad brolis delta jau padeveta pirko dar 1984-85m.'
laimisas: 'Ne apie 'Vairą' ir jo gamintus variklius kalba. Kad nesiremti tik vienu šaltiniu pateikiu dar vieną nuorodą: http://www.jawnoe.ru/me-mp-riga.html Kad 'Vairas' gamino 'Deltas' girdėti neteko (nebent dalis ir variklius 'Deltoms'). Taip pat neteko girdėti ir apie 1984-85 metų 'Deltas''.
2. į kitus skelbimus susijusius su DELTA (kurių yra 21 puslapis, o ne 26 kaip rašo forumietis sgso) nekreipiama dėmesio, kadangi praktiškai visi jie yra diskusinio pobūdžio, o ne komercinio, pvz. 'Kieno tai dalis? Kas tai galėtų būti?' arba 'Perdaryta senovinė technika'. Moderatoriai nėra visagaliai visaregiai ir jei pastebite kokį neatitikimą taisyklėms - spauskite 'Raportuoti apie šį pranešimą'.
3. forumiečiui sgso esu tik vieną kartą parašęs perspėjimą (kurių jis turi iš viso du), tad nelabai supratau kas norėta pasakyti sakiniu 'Ir čia jau ne pirmas kartas, kai tamsta mano nuomone be reikalo dedat man ispejimus'.
4. šališkumui už per brangiai iš sgso pirktą daiktą ar interesų susikirtimą kituose forumuose pagrindo nėra, kadangi nepamenu, kad ką būčiau iš forumiečio sgso pirkęs ar bendravęs kituose forumuose :nežinau:
5. jei norite prisidėti prie forumo tvarkios palaikymo - pirmyn, vėliavą į rankas. Tskant 'dorogu molodym', pagal amžių tikrai tinkamas: memberlist.php?mode=viewprofile&u=10703

_________________
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 19:55 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Kov 30 Tre, 14:37
Pranešimai: 833
Miestas: Druskininkai
Skaitau ir matau savo astria diskusija su Pofke, kaip veidrodyje.
Manyciau, kad tokia diskusija tai lyg kova su vejo malunais, o ir laimetoju nera.
Priezastis viso to tikriausiai ne visai tobulos forumo taisykles, perdidelis lankstumas, o netobulumas pasireiskia tuo, kad kiekviena diskusijos puse, gal jas traktuoti, suprasti savaip, netgi palenkti i savo puse.
Tai tik mano nuomone.
(Atsiprasau uz srifta)

_________________
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 20:24 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2012 Kov 12 Pir, 21:26
Pranešimai: 386
laimisas rašė:
sgso rašė:
Labai teisingai tamsta, kad buvo diskutuota, todėl laukiu kitų forumo moderatorių ar administracijos nuomonės. Nes kaip matau į kitus skelbimus susiijusius su "Delta" nekreipiama demesio, o tik mano skelbimas užkiuvo iki tol išbuves metus laiko ir iki kol tamsta nepatapote moderatoriumi niekam neužkliuvęs kaip ir kiti 26 puslapiai susiije su Delta. Ir čia jau ne pirmas kartas, kai tamsta mano nuomone be reikalo dedat man ispejimus, jei čia šališkumas už tamstai per brangiai parduota daikta, ar interesų susikirtima kituose forumuose, tai nebūsiu toks griežtas kaip Virgas, bet tikrai siūlyčiau forumo administracijai atidžiau rinkti kas pataps moderatoriais.

Kad jau pereinam į asmeniškumus, tai tada tskant 'fakt na lico':
1. diskusija prasidėjo, kai ištryniau skelbimą ir perspėjau tamstą: 'Skelbimas ištrintas. Mokikas DELTA yra per jaunas forumui'. Taip pat pridėjau nuorodas dėl mokiko DELTA gamybos metų. Iš ko išsirutuliojo toks susirašinėjimas AŽ:
sgso: 'Ten yra ir daugiau mopedo "delta" detalių. beto jei "Delta" neatitinka forumo tai kaikurių "Jawa" tuo labiau. Beje, jūsu žiniai "Delta" gaminta ir 1983m taigi atitinka oldtaimerio cenza. http://rinka.lt/skelbimai/parduodu-delt ... 90275.htm'
laimisas: 'Pagal tavo pavyzdį (ir logiką) gaunasi, kad jei autogide ar autopliuse yra įdėtas skelbimas, kur parašyta, DELTA 1965 m., tai jas ir gamino nuo 1965 m.? Na nejuokinkim voverių.'
sgso: 'Nežinau kas tas voveres juokina bet Šiaulių "VAIRAS" variklius mopedams ganino nuo 1961m, deltas kiek žinau ten irgi gamino. O iš savo atminties pamenu, kad brolis delta jau padeveta pirko dar 1984-85m.'
laimisas: 'Ne apie 'Vairą' ir jo gamintus variklius kalba. Kad nesiremti tik vienu šaltiniu pateikiu dar vieną nuorodą: http://www.jawnoe.ru/me-mp-riga.html Kad 'Vairas' gamino 'Deltas' girdėti neteko (nebent dalis ir variklius 'Deltoms'). Taip pat neteko girdėti ir apie 1984-85 metų 'Deltas''.
2. į kitus skelbimus susijusius su DELTA (kurių yra 21 puslapis, o ne 26 kaip rašo forumietis sgso) nekreipiama dėmesio, kadangi praktiškai visi jie yra diskusinio pobūdžio, o ne komercinio, pvz. 'Kieno tai dalis? Kas tai galėtų būti?' arba 'Perdaryta senovinė technika'. Moderatoriai nėra visagaliai visaregiai ir jei pastebite kokį neatitikimą taisyklėms - spauskite 'Raportuoti apie šį pranešimą'.
3. forumiečiui sgso esu tik vieną kartą parašęs perspėjimą (kurių jis turi iš viso du), tad nelabai supratau kas norėta pasakyti sakiniu 'Ir čia jau ne pirmas kartas, kai tamsta mano nuomone be reikalo dedat man ispejimus'.
4. šališkumui už per brangiai iš sgso pirktą daiktą ar interesų susikirtimą kituose forumuose pagrindo nėra, kadangi nepamenu, kad ką būčiau iš forumiečio sgso pirkęs ar bendravęs kituose forumuose :nežinau:
5. jei norite prisidėti prie forumo tvarkios palaikymo - pirmyn, vėliavą į rankas. Tskant 'dorogu molodym', pagal amžių tikrai tinkamas: memberlist.php?mode=viewprofile&u=10703

Pirkt deja pirkote, apie kita įspėjima gal ir apsirinku, bet dabar aš ne apie tai. Mano tema buvo ne apie kaip tamsta išsireiškėte mokika "Delta", o apie parduodamas "Delta" (tame tarpe ir V-50) detales. Jei už tai nusipelniau įspėjimo, tai kaip teisingai pastebėjo Coolguy981, reikia trinti ir duoti įspėjimus daugumai JAWA, IŽ ir kt. detalėms, kurios pagamintos po 1983m.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 20:32 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bal 11 Pir, 9:23
Pranešimai: 1908
Miestas: Kaunas
Nesuprantu niekaip vieno dalyko.
Visi tiek daug mato taisyklių pažeidimų, bet raportuot išeina mažumai.
Drąsiau kolektyvas, tai nemokama :-)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 20:41 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Kov 30 Tre, 14:37
Pranešimai: 833
Miestas: Druskininkai
pofke78 rašė:
Nesuprantu niekaip vieno dalyko.
Visi tiek daug mato taisyklių pažeidimų, bet raportuot išeina mažumai.
Drąsiau kolektyvas, tai nemokama :-)

Lietuviais esame mes gime :-)
Kur matete lietuvi kazkur, kazkam, kazka raportuojant?
Nebent kazkam apie kaimyna :-) :labas:

_________________
Perku Jawa 353 duslintuvus, alkūnes, ratlankių lankus
Traktorius: DT-20 1964
Tula TMZ
M-72
Jawa 353


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Lap 22 Pen, 21:02 
Atsijungęs
moderatorius
moderatorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bal 11 Pir, 9:23
Pranešimai: 1908
Miestas: Kaunas
Yra tvarkingų forumiečių kurie sugeba bakstelkt mygtuką.
Kas tokie, pirštais nerodysim.
Męs irgi ne robotai, kai kas praslysta pro akis.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Gru 20 Pen, 22:21 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis

Užsiregistravo: 2006 Sau 22 Sek, 10:47
Pranešimai: 761
Miestas: Utena
Pasistojo pora klausimų ir norėčiau ,kad nusileistų atsakymai į juos.
Pirmas-pas mane buvo 1500 pranešimų ir staiga 300 dingo.Tai jokia bėda ,bet šiaip įdomu kur jie dingo?
Antras-kaip kai kuriems kolegoms(kol kas pirštais nerodysim kam) pavyksta prie žinutės prisegti po penkias nuotraukas?Leidžiama tik trys .Ar aš kažko nežinau?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Gru 20 Pen, 22:28 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012 Kov 18 Sek, 20:48
Pranešimai: 2720
Miestas: Kaunas
varamas rašė:
Pasistojo pora klausimų ir norėčiau ,kad nusileistų atsakymai į juos.
Pirmas-pas mane buvo 1500 pranešimų ir staiga 300 dingo.Tai jokia bėda ,bet šiaip įdomu kur jie dingo?
Antras-kaip kai kuriems kolegoms(kol kas pirštais nerodysim kam) pavyksta prie žinutės prisegti po penkias nuotraukas?Leidžiama tik trys .Ar aš kažko nežinau?

As jau ir demesio beveik nebekreipiu ..kai be ispejimo dingsta pranesimai :D
Gal kas taip ranka lavina... ir nedrista prisipazinti :D Kulturos ir mentaliteto klausimas...........


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Gru 20 Pen, 23:10 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Spa 31 Pen, 14:14
Pranešimai: 412
Miestas: Panevėžys
varamas rašė:
Pasistojo pora klausimų ir norėčiau ,kad nusileistų atsakymai į juos.
Pirmas-pas mane buvo 1500 pranešimų ir staiga 300 dingo.Tai jokia bėda ,bet šiaip įdomu kur jie dingo?
Antras-kaip kai kuriems kolegoms(kol kas pirštais nerodysim kam) pavyksta prie žinutės prisegti po penkias nuotraukas?Leidžiama tik trys .Ar aš kažko nežinau?


Na man davė prisegti šešias nuotraukas.Leidžiama 6 foto,bent jau pas mane taip rašo :-)

_________________
Perku NSU 251 OSL dalis
Perku BMW R35
Perku TRIUMPH BD 250 W dalis
Perku TRIUMPH S350 dalis
AŽ arba tel.868406661


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2013 Gru 21 Šeš, 11:48 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Rgp 05 Ket, 19:25
Pranešimai: 552
Miestas: Kupiškis (ex-Vilnius, bet širdyje Kaunietis)
varamas rašė:
Pasistojo pora klausimų ir norėčiau ,kad nusileistų atsakymai į juos.
Pirmas-pas mane buvo 1500 pranešimų ir staiga 300 dingo.Tai jokia bėda ,bet šiaip įdomu kur jie dingo?
Antras-kaip kai kuriems kolegoms(kol kas pirštais nerodysim kam) pavyksta prie žinutės prisegti po penkias nuotraukas?Leidžiama tik trys .Ar aš kažko nežinau?

Pranešimų dingimas yra mano 'darbas'. Truputėlį valau seniausias (iki 2011 metų) skelbimų skyrelio temas.
Trinamos tokios temos kur:
neveikia įdėtos nuorodos
skelbimo autorius daugiau nei dvejus metus neprisijungė prie forumo
'draugas paprašė įdėti skelbimą'
ieškoma prekė nupirkta (parduota)
skelbimas daugiau nei tris metus neatnaujintas
skelbimo autorius pašalino skelbimo informaciją (liko :arrow: ar pan.)
skelbimo autorius užsiregistravo, įdėjo skelbimą ir daugiau neprisijungė prie forumo
Keletas pavyzdžių:
viewtopic.php?f=8&t=32092
viewtopic.php?f=8&t=32446
viewtopic.php?f=10&t=15625
Parašykite jei manote, kad tokius skelbimus 'vaiduoklius' verta palikti.

Dėl nuotraukų prisegimo, tai nieko konkretaus atsakyti negaliu. Mano manymu visiems forumiečiams leidžiama prisegti po daugiau nei tris nuotraukas :mastau:

_________________
Prieš kalbėdamas (rašydamas) pagalvok ar tavo žodžiai vertingesni už tylą.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1057 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 106  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 18 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2020 Vas 13 Ket, 16:03

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

RIMIS » 2017 Bal 01 Šeš, 21:32

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

Pozityvus » 2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

Fon » 2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

Pozityvus » 2017 Kov 21 Ant, 11:39

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

rcepa » 2017 Sau 09 Pir, 10:20

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Balsavimas: Paieškos funkcijos, rūšiavimas, veiksmai

Pozityvus » 2014 Geg 22 Ket, 15:29

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Tapatybės patvirtinimas ir patikrinimas

Pozityvus » 2014 Geg 17 Šeš, 20:01

Naujų pranešimų nėra Oldtimers.lt tapo dvigubai spartesnis !

Pozityvus » 2014 Bal 04 Pen, 22:24


 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Dėl puslapio veikimo

[ Eiti į: 1 ... 7, 8, 9 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2022 Lie 12 Ant, 19:52

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Tema skirta klausimams MODERATORIAMS

[ Eiti į: 1 ... 104, 105, 106 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2022 Vas 17 Ket, 14:33

LinaLinLin Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Nesąžiningi vartotojai.

[ Eiti į: 1 ... 13, 14, 15 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2020 Bal 16 Ket, 10:10

feisas Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. Rexbo - reklaminis straipsnis

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2020 Vas 13 Ket, 16:03

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Eurai,eurai...

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2019 Spa 06 Sek, 16:24

tadas1991 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. TOPAUTODALYS.LT - reklaminis straipsnis

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2019 Sau 26 Šeš, 14:55

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Pirkimai iš LKS

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Rgp 20 Sek, 23:23

Fon Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Vartotojas laimisas pasitraukia iš moderatorių

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Bal 26 Tre, 17:29

marjaxxx Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Dėl aukciono vykdymo tvarkos tikslinimo

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2017 Sau 13 Pen, 17:46

rcepa Peržiūrėti naujausius pranešimus

Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos. OLDTIMERS FORUMO TAISYKLĖS

forume Atsiliepimai / Pranešimai vartotojams

Paskutinis pranešimas:

2016 Rgp 26 Pen, 21:21

Pozityvus Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų