Jeigu susiduriate su problemomis ar neveikia funkcionalumas, praneškite administracijai.
Dėkojame už supratingumą.

Vykdomas projektas Mercedes 190 SL 1957m.

Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.

Moderatoriai: TVR, rcepa, Moderatoriai

Forumo taisyklės
III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

Plačiau: Visos taisyklės
Skelbti atsakymą
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Re: Mercedes 190 SL 1957m.

Standartinė Direktorius »

Pasigaminom naujus vyrius, renkam duris. Dedam blizgucius ir prileidinėjam dar prieš galutini gruntavimą.
Prikabinti failai
20260309_141124.jpg
20260309_140449.jpg
20260309_140923.jpg
20260309_140632.jpg
Vartotojo avataras
Geodezininkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 811
Užsiregistravo: 25 Lap 2009, 22:22
Miestas: Kaunas

Re: Mercedes 190 SL 1957m.

Standartinė Geodezininkas »

Super. Gerai judat.
augism
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 701
Užsiregistravo: 03 Sau 2011, 21:47
Miestas: Radviliškis

Re: Mercedes 190 SL 1957m.

Standartinė augism »

Ryškėja visas grožis.

Kada bus galima į ekskursiją?
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Re: Mercedes 190 SL 1957m.

Standartinė Direktorius »

renkant suradom, kad nebėra kapoto atramos fiksavimo laikiklio. Ir pradėjom ieškot ar iš viso buvo. tai gerai, kad viską fotografavom ir nieko neišmetė. Rastas fiksatorius ant senos paneles kuri gulėjo metalo lauže. Nuėmėm, sutvarkėm, privirinom.
Prikabinti failai
20260309_141444.jpg
20260325_165817.jpg
20260325_165827.jpg
a11b295f-c780-4b97-a30d-ddf009d210ac.jpg
be6126c1-d50b-4f7b-b5c9-5fe9d7158e9f.jpg
64fffea1-850a-464d-bf4d-506cbff566aa.jpg
296f1dd9-f9b3-4540-8af0-def7cb474404.jpg
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Re: Mercedes 190 SL 1957m.

Standartinė Direktorius »

NA prie blizgučių reikės pavargti kai nudažysim, bet dauguma susidėjo gerai, bet kelios vietos yra visiška katastrofa. Lempų lankeliai originalus užsidėjo puikiai o naujai nupirkti su idealiu chromu stovi kažkaip kreivai. Tai dėsim originalius, bet juos reikės perchromuoti. Purvo apsaugos ant galiniu sparnu metamos lauk. Visiškai netinka. Iškosiu originalių ir chromuosiu iš naujo. Tik ar sparnas kreiva ar apsaugos kreivos? Veidrodėlis kažkoks keistas, nieko per ji nesimato ir keistai atrodo nors ir pirktas naujas is MB naujų detalių puslapio.
Prikabinti failai
20260325_165602.jpg
20260325_171911.jpg
20260325_165053.jpg
20260325_165904.jpg
20260325_165047.jpg
20260325_170522.jpg
20260325_170210.jpg
20260325_171317.jpg
20260325_171327.jpg
20260325_171322.jpg
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Re: Mercedes 190 SL 1957m.

Standartinė Direktorius »

Chromus nurinkom, galutinis paruošimas dažymui. Gruntuojam. Čia jau meistras kažkokius miksus maišo, bet sako bus gerai. Pasitikiu tai taip ir darom. Mėtausi dėl spalvos , kokia dažyti. Automobilis buvo dažytas gal 10 kartų ir visokiu spalvų buvo Iš gamyklos panašu, kad buvo - angliška žalia.
Prikabinti failai
5ac8cc0b-9488-4016-be48-c41d821642db.jpg
64bfd188-4b30-4d9c-976e-aa7bc3d566d8.jpg
cec5a976-787a-4a9f-b6f4-98c92a7f61a4.jpg
e4df3bb0-dd4f-4513-9f6d-f504c124555c.jpg
83cfbb58-7a78-4dce-9ddc-7f5908d23dc7.jpg
augism
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 701
Užsiregistravo: 03 Sau 2011, 21:47
Miestas: Radviliškis

Re: Mercedes 190 SL 1957m.

Standartinė augism »

Darbai verda, gal jau į pabaigą. Kol dar nėra eilių, kada galima užsirašyti į ekskursiją? :D Iš Radviliškio.
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Re: Mercedes 190 SL 1957m.

Standartinė Direktorius »

I svečius bet kada. Tik reikia , kad meistras būtų. +37065033233
Angis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 26 Lap 2020, 13:01

Re: Mercedes 190 SL 1957m.

Standartinė Angis »

Gal jau nudažytas kėbulas ? Ar darbai pristabdyti ?
Direktorius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: 16 Rgs 2004, 18:29
Miestas: Šiauliai

Re: Mercedes 190 SL 1957m.

Standartinė Direktorius »

Kėbulas nudažytas kontroliniu dažymu. Rinksime mašiną. Statome i garažą dažams sukietėti.
Prikabinti failai
20260430_122132.jpg
(3.1 MiB) Dar neatsisiųsta
20260430_122144(0).jpg
(3.09 MiB) Dar neatsisiųsta
20260430_122158(1).jpg
(2.61 MiB) Dar neatsisiųsta
20260430_122148.jpg
(2.58 MiB) Dar neatsisiųsta
20260430_122144.jpg
(3.06 MiB) Dar neatsisiųsta
20260430_122145.jpg
(3.21 MiB) Dar neatsisiųsta
Skelbti atsakymą