Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Slynikas

Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.

Moderatoriai: tadas1991, Moderatoriai, tadas1991, Moderatoriai

Forumo taisyklės
IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
slynikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė slynikas »

Ledūklis rašė:Įdėk Kavrovieco nuotraukų, nu ir kas, kad nieko nelikę.

Na, tavo prasymu nuotraukos jau cia :) galite sakyti ka norite, jis yra uz dyka ir dar sake kazkur dokumentai metosi, tai tikriausiai ir juos gausiu, beto man jis bus vertingas :)
Prikabinti failai
3.jpg
3.jpg (118.77 KiB) Peržiūrėta 1175 karus(ų)
2.jpg
2.jpg (94.73 KiB) Peržiūrėta 1175 karus(ų)
1.jpg
1.jpg (120.6 KiB) Peržiūrėta 1175 karus(ų)
Vartotojo avataras
Liutauras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 25 Gru 2005, 14:16
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Liutauras »

:shock: Super, man labai patiko ir iš jo dar daug kas liko, kagi sveikinu su tokiu puikiu pirkiniu :wink: .
Forume rašome lietuviškomis raidėmis. :Lietuva: Prisijunk ir TU !!!
Vartotojo avataras
GIEDRIUSminsk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 29 Lap 2005, 19:16
Miestas: SIRVINTOS
Susisiekti:

Standartinė GIEDRIUSminsk »

Dar is baisesniu zmones atrestauruoja, liuks aparaciukas :puiku:
Vartotojo avataras
slynikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė slynikas »

GIEDRIUSminsk rašė:Dar is baisesniu zmones atrestauruoja, liuks aparaciukas :puiku:

Na bet as nemanau, kad ji restauruosiu :D tokiu dar tikrai puikiame stovyje galima rasti, beto man jis nera grazus, taciau as ji panaudosiu kilniems tikslams :) nebus supjaustytis ir isveztas ar perdarytas :)
Ieškau IMZ M-52 (ir pirmos laidos M-61) dalių.
8-626-11660
Vartotojo avataras
Raimis
ekspertas
ekspertas
Pranešimai: 8585
Užsiregistravo: 09 Vas 2004, 11:24
Miestas: Alytus

Standartinė Raimis »

slynikas rašė:
GIEDRIUSminsk rašė:Dar is baisesniu zmones atrestauruoja, liuks aparaciukas :puiku:

Na bet as nemanau, kad ji restauruosiu :D tokiu dar tikrai puikiame stovyje galima rasti, beto man jis nera grazus, taciau as ji panaudosiu kilniems tikslams :) nebus supjaustytis ir isveztas ar perdarytas :)

Tai jau kur nors ant sienos kabinsi arba kitaip paversi dekoracija 8)
Forume rašome lietuviškai. :Lietuva: !!!
Vartotojo avataras
slynikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė slynikas »

Buvo ir tokia mintis :) gal kada ir igyvendinsiu, kur garaze uzkelt auksciau ar ant sienos pritvirtint truputi padailinus :) o siaip tai nuo jo nuemiau spidometra nes jis buvo toks pat kaip man reikejo ant K-55, net ir metai buvo parasyti 52, bent as taip supratau :) tada man atrodo, jog amortizatoriai tokie patys, o gal bent vidus toks pat, tai jei reiktu vis geriau nei nieko. Ant K-55 suluzus amortizatoriaus ten kazkokia saiba matosi tai turetu nuo sio tikti kiek ziurejau, vis nereiks tekinti, taip pat gal bus man praktika varikli isardyti ir surinkti, nes kazkodel dar nesirizau su kiaules varikliu padaryti :) nera tame patirties ir kam patarti :| na, bet gal as kada galesiu kam patarti ;)
Ieškau IMZ M-52 (ir pirmos laidos M-61) dalių.
8-626-11660
Vartotojo avataras
Ledūklis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1412
Užsiregistravo: 29 Vas 2004, 00:03
Miestas: Alytus

Standartinė Ledūklis »

Gerulis!
Vartotojo avataras
GIEDRIUSminsk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 29 Lap 2005, 19:16
Miestas: SIRVINTOS
Susisiekti:

Standartinė GIEDRIUSminsk »

bet ka ce mokytis ardyti, nieko jame sudetingo nera :-) man tik an tu sunkiuju motociklu sunkoka, bet pradedu perkast :-)
Vartotojo avataras
slynikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 07 Kov 2005, 18:58
Miestas: Utena - Vilnius

Standartinė slynikas »

GIEDRIUSminsk rašė:bet ka ce mokytis ardyti, nieko jame sudetingo nera :-) man tik an tu sunkiuju motociklu sunkoka, bet pradedu perkast :-)

Kadangi Turist'as buvo mano pats pirmas daiktas su varikliu, tai...nedrasu dar, bet reikes paziureti kaip ten kas viduje, ypac greiciu deze na ir gal bandyti perrinkti tulos varikli :) viskas po truputuka - skubeti nereikia, cia bent as taip manau :)
Ieškau IMZ M-52 (ir pirmos laidos M-61) dalių.
8-626-11660
Vartotojo avataras
Liutauras
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 25 Gru 2005, 14:16
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Liutauras »

slynikas rašė:Buvo ir tokia mintis :) gal kada ir igyvendinsiu, kur garaze uzkelt auksciau ar ant sienos pritvirtint truputi padailinus :) o siaip tai nuo jo nuemiau spidometra nes jis buvo toks pat kaip man reikejo ant K-55, net ir metai buvo parasyti 52, bent as taip supratau :) tada man atrodo, jog amortizatoriai tokie patys, o gal bent vidus toks pat, tai jei reiktu vis geriau nei nieko. Ant K-55 suluzus amortizatoriaus ten kazkokia saiba matosi tai turetu nuo sio tikti kiek ziurejau, vis nereiks tekinti, taip pat gal bus man praktika varikli isardyti ir surinkti, nes kazkodel dar nesirizau su kiaules varikliu padaryti :) nera tame patirties ir kam patarti :| na, bet gal as kada galesiu kam patarti ;)


Visa laika būna pirmas kartas :wink: .
Forume rašome lietuviškomis raidėmis. :Lietuva: Prisijunk ir TU !!!
Skelbti atsakymą