Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

Atsakyta: Garner (sunkvežimis)

Pabandykite pasitikrinti savo žinias ir atspėti kokia istorinė transporto priemonė yra nuotraukoje

Moderatorius: Moderatoriai

Forumo taisyklės
V dalis. Skyrelis „Auto/moto mįslės“
1) Leidžiama talpinti tik tokias mįsles, kurių autorius tiksliai žino atsakymą.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti: mįslės numeris, vartotojo vardas, transporto priemonės tipas [motociklas / autobusas / sunkvežimis / kita]. Jei mįslės objektas yra automobilis – temos pavadinime to nurodyti nereikia. Kiekvienas vartotojas dėdamas savo mįsles pats kontroliuoja savo mįslių numerius. Mįslės numeruojamos įprasta tvarka.
3) Pateikiant atsakymą į mįslę autorius turi nurodyti atsakymo šaltinį ir pateikti kiek įmanoma daugiau mįslėje buvusios transporto priemonės aprašymo ir (ar) charakteristikos. (Išimtis - nesant jokios literatūros ar šaltinių ta tema. Šiuo atveju autorius turi pagrįsti savo atsakymą).
4) Kai mįslė atspėjama, temos pavadinimas turi būti pakeičiamas, paliekant tik metus (pageidautina), transporto priemonės pavadinimą ir tipą (jei tai ne automobilis).

Plačiau: Visos taisyklės
Vartotojo avataras
Juoda_Meska
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 12 Bal 2006, 19:56
Miestas: Vilnius/Druskininkai

Standartinė Juoda_Meska »

Tiksliau "Morris FV-series"
Chevrolet Camaro 1979m.
BMW 318 1982m.
VAZ 2102 1979m.
SAAB 900 1996m.
AWD
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: 22 Rgp 2005, 14:20

Re: auto mįslės

Standartinė AWD »

sv32 rašė:Tada gal Albion?


Vėlgi pro šalį - ir ne Albion, ir ne Morris
Vartotojo avataras
Mažvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 31 Sau 2005, 18:28
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Mažvydas »

Bedford? suvis pro sali?
AWD
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: 22 Rgp 2005, 14:20

Standartinė AWD »

Mažvydas rašė:Bedford? suvis pro sali?


Suvis... O juk gal galima perskaityti, kas ten priekyje užrašyta? Nebandėte?
sv32
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 267
Užsiregistravo: 29 Sau 2005, 12:25

Auto/moto mįslės

Standartinė sv32 »

O užrašas (bent jau man nieko nesakantis) yra Garner, bet labiausiai užkliuvanti yra ta Leilandiška saga virš grotelių, manau pakomentuosit.
AWD
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: 22 Rgp 2005, 14:20

Re: Auto/moto mįslės

Standartinė AWD »

sv32 rašė:O užrašas (bent jau man nieko nesakantis) yra Garner, bet labiausiai užkliuvanti yra ta Leilandiška saga virš grotelių, manau pakomentuosit.


Pakomentuosiu, kodėl gi ne - atspėta pusė pavadinimo - GAR..., liko dar trys raidės nustatyti. Tik trys!
sv32
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 267
Užsiregistravo: 29 Sau 2005, 12:25

Auto/moto mįslės

Standartinė sv32 »

Tai gal tos likusios trys raidės ''ANT'', bet perskaičius visą pavadinima panašu, kad tai vokiečių darbas, gal klystu?
AWD
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: 22 Rgp 2005, 14:20

Re: Auto/moto mįslės

Standartinė AWD »

sv32 rašė:Tai gal tos likusios trys raidės ''ANT'', bet perskaičius visą pavadinima panašu, kad tai vokiečių darbas, gal klystu?

Be abejo, tai ne vokiečių darbas, bet pažanga yra - atspėtos trys pirmosios ir paskutinė raidės :GAR..T.
sv32
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 267
Užsiregistravo: 29 Sau 2005, 12:25

Auto/moto mįslės

Standartinė sv32 »

Jūs mane pataisysit, jei aš neteisus, tas ‘’bevalytuvis’’ Jūsų įvardintas kaip Garret (Garrett) sunkvežimis yra pavaizduotas -www.chrishodgephotos.co.uk puslapyje su antrašte ''Garner paruoštas testui’’ .Sakykite, prašom, kieno pusėje tiesa, nesu savo nei Jūsu priešas ir nepriimkite to asmeniškai, bet aš esu šios nuorodos pusėje, konkrečiu atveju, negali būti dvi tiesos ir maloniai kviečiu išaiškinti.
AWD
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: 22 Rgp 2005, 14:20

Re: Auto/moto mįslės

Standartinė AWD »

sv32 rašė:Jūs mane pataisysit, jei aš neteisus, tas ‘’bevalytuvis’’ Jūsų įvardintas kaip Garret (Garrett) sunkvežimis yra pavaizduotas -www.chrishodgephotos.co.uk puslapyje su antrašte ''Garner paruoštas testui’’ .Sakykite, prašom, kieno pusėje tiesa, nesu savo nei Jūsu priešas ir nepriimkite to asmeniškai, bet aš esu šios nuorodos pusėje, konkrečiu atveju, negali būti dvi tiesos ir maloniai kviečiu išaiškinti.


Mušuosi į krūtinę - esu kaltas, neatidžiai pažiūrėjau. Jūs teisus nuotraukoje tikrai "Garner".
Skelbti atsakymą