Oldtimers forumas

Senovinių transporto priemonių gerbėjai
Dabar yra 2024 Bal 29 Pir, 22:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]





Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2014 Lap 07 Pen, 23:35 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Sau 22 Ant, 17:29
Pranešimai: 512
Miestas: kaunas
Pardavejas melagis,bet vistiek gerai,lietuvoj to negausi

_________________
mt11
riga16
t16mg
t40
voschod 2
kiaule su smz sukergta[color=#80BFFF]


Dalintis: Dalintis Facebook
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014 Lap 08 Šeš, 14:10 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2005 Gru 03 Šeš, 11:38
Pranešimai: 1145
Miestas: Kaunas
Nelabai supratau ka pardavejes melavo? Kad buvo su atbuliniu begiu? Jaunysteje vienas veikejas irodinejo, kad Jawa turi voztuvus. Visiems buvo juokinga. Dnepr 5-iu begiu deze yra gan retas dalykas, todel tie, kas platina 5-o begio komplekta, manau, kad nera gyvai mate dezes. Auksciau poste rasiau, kad Dnepr dezes 5-iu begiu nebuvo su atbuliniu begiu. Esu mates originalia 5-iu begiu deze ir vaziaves su tuo Dnepru. 5-iu greiciu deze skirta TIK eskortiniams Dnepr motociklams BE lopsio. Kam atbulinis, jei nera lopsio?

_________________
Mob. 8 650 88 526
Kaunas


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014 Lap 12 Tre, 23:20 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Sau 22 Ant, 17:29
Pranešimai: 512
Miestas: kaunas
o tai kas draudzia vaziuot su lopsiu 5 pavara?pvz pas mane 4pavaru deze ir 9 reduktorius,ir man nepatinka,man truksta jegos pajudant is vietos,va isidesiu 5 pavaru deze,8 reduktoriu ir tada issispres sitas klausimas.nukabinu priekaba,statau 10reduktoriu ir sau minu 100km.h be variklio pjovimo.megstu pasivazinet ne tik apie miesta. :labas:

_________________
mt11
riga16
t16mg
t40
voschod 2
kiaule su smz sukergta[color=#80BFFF]


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014 Lap 13 Ket, 21:33 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2005 Gru 03 Šeš, 11:38
Pranešimai: 1145
Miestas: Kaunas
gedulis9 rašė:
o tai kas draudzia vaziuot su lopsiu 5 pavara?pvz pas mane 4pavaru deze ir 9 reduktorius,ir man nepatinka,man truksta jegos pajudant is vietos,va isidesiu 5 pavaru deze,8 reduktoriu ir tada issispres sitas klausimas.nukabinu priekaba,statau 10reduktoriu ir sau minu 100km.h be variklio pjovimo.megstu pasivazinet ne tik apie miesta. :labas:


Jauciu, kad turi mazai patirties. :)

_________________
Mob. 8 650 88 526
Kaunas


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014 Lap 13 Ket, 22:17 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2011 Lap 26 Šeš, 16:43
Pranešimai: 862
Miestas: Vilnius
diesel rašė:
gedulis9 rašė:
o tai kas draudzia vaziuot su lopsiu 5 pavara?pvz pas mane 4pavaru deze ir 9 reduktorius,ir man nepatinka,man truksta jegos pajudant is vietos,va isidesiu 5 pavaru deze,8 reduktoriu ir tada issispres sitas klausimas.nukabinu priekaba,statau 10reduktoriu ir sau minu 100km.h be variklio pjovimo.megstu pasivazinet ne tik apie miesta. :labas:


Jauciu, kad turi mazai patirties. :)

Chebra nesipykite.
As pasidalinsiu savo patirtimi: Uralui 650ccm, idejus 9 reduktoriu su liulka - pats tas, greiciu deze 4 begiu standartine. Idejus 10 reduktoriu - i kalniuka be keleivio reikia sukti rankena ir fig zino kas ten dedasi degimo kameroje su 95 benzu.
I MT deze isidejau 4 greitinta begi = 5 begis kaip tiuninguotoje 4+5-tas dezeje, tai tuo greitintu su liulka ir 9 reduktorium nera net kalbos apie 100km/h ir keleiviu, nebent nuo kalno. Tiesa, reiketu ziuret pagal GPS, nes spidometras meluoja keiciant reduktoriaus perdavima
Kiekvienam savo.
Tuoj atsiveshiu 3 ir 4 greitintu dantraciu poras MT dezei, bus matyti, kaip sie gulasi, jiems nereikia jokiu perdarymu. Perdavimo skaiciaus nežinau, neklausinekite. tikiuosi tai butu sprendimas nedraugaujantiems su metalu ir norintiems netureti didelio laipto dedant tik 4 greitinta.

_________________
Mikroprocesoriniai Sovek degimai, opozito detales.


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014 Lap 22 Šeš, 23:18 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas

Užsiregistravo: 2005 Gru 03 Šeš, 11:38
Pranešimai: 1145
Miestas: Kaunas
Na is patirties tai :
Kai dedi 3-4 greitintus, tai turi 1,2,4,5. Vaziuojant i kalna labai jauti , kai nera 3-io begio, nes vietoj 3-io dedi 4-o krumplius, o vietoj 4-o dedi naujus 5-o.
Jei darai vietoj atbulinio 5-a, taip pat gaunasi Š.... . 5-as jungiasi vietoj atbulinio ranka vaziuojant 70-80 km/val. -diskomfortas (na galima perdaryti i kojini perjungima) . Krumpliai susidevi per koki sezona, max.du., nes nera sankabos principo.
Vienintelis variantas, tai ismesti atbulini ir deti nauja velenuka su nauja kulise, tai ka atveze Evris. Zinoma reikia padirbeti, kad ji ikisti.
Del pykcio, tai mes nesipykstam, tiesiog is Gedulis9 kalbu supratau, kad jis kalba, o patirties neturi daug nes : Jei idesi 10-a reduktoriu, tai be lopsio gerai, o su lopsiu netrauks variklis. Su lopsiu atsimeta dezes greitinimas- 3-4-o begiu. Lieka tik vietoj atbulinio deti 5-a begi, bet paliekant 8-a reduktoriu. Beda bus kita, nes neliks atbulinio begio. Isvada, palikti standartine deze su 8-u reduktorium. 9-as reduktorius skirtas vaziuoti be lopsio. Jei pakeltas variklio galingumas, galima statyti ir 9-a reduktoriu. (is patirties nuo 1990m.)

_________________
Mob. 8 650 88 526
Kaunas


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014 Lap 26 Tre, 22:43 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lie 11 Šeš, 21:06
Pranešimai: 452
Miestas: Vilnius
Čia geriausiai viskas parodyta:
https://www.youtube.com/watch?v=XPNoa5GJeR0
paveiksliukai čia:
http://moto.kiev.ua/forum/?trid=tuning/1414691725302

Mano dėžė jau procese. Pavasarį galėsim lenktyniauti.
viktoras


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014 Lap 28 Pen, 10:00 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Sau 22 Ant, 17:29
Pranešimai: 512
Miestas: kaunas
diesel rašė:
gedulis9 rašė:
o tai kas draudzia vaziuot su lopsiu 5 pavara?pvz pas mane 4pavaru deze ir 9 reduktorius,ir man nepatinka,man truksta jegos pajudant is vietos,va isidesiu 5 pavaru deze,8 reduktoriu ir tada issispres sitas klausimas.nukabinu priekaba,statau 10reduktoriu ir sau minu 100km.h be variklio pjovimo.megstu pasivazinet ne tik apie miesta. :labas:


Jauciu, kad turi mazai patirties. :)

Atmaliau su liulka 9 reduktorium 2 sezonus,ir tryse ir dviese,viskas normaliai,o va su 10 su liulka jau vargas.o solo 10 gerai,ir dar mazoka,vat ir bus 5begis solo su 10red.o su liulka bus 8rf.plius 5 begis a velniai zino ar 26metai technikos krapstyme mazai ar daug :labas:beje,mano deze jau padaryta :D viskas veikia puikiai,o ir detales kokybiskos,manau net geresnes kokybes nei standartines.,auksciau esanciame video nepamineta kad 1,2 pavaros sakutes dalis kuri vaiksto fiksatoriuje yra per ilga ir kliuna uz 5 pavaros segmento,sakutes ta dali kuri vaiksto reikia sutrumpinti apie 2 mm.


Prikabinti failai:
20141123_183936.jpg
20141123_183936.jpg [ 98.79 KiB | Peržiūrėta 2296 kartus(ų) ]

_________________
mt11
riga16
t16mg
t40
voschod 2
kiaule su smz sukergta[color=#80BFFF]


Paskutinį kartą redagavo gedulis9 2014 Lap 28 Pen, 20:53. Iš viso redaguota 1 kartą.
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014 Lap 28 Pen, 15:38 
Atsijungęs
Forumietis
Forumietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009 Lie 11 Šeš, 21:06
Pranešimai: 452
Miestas: Vilnius
gedulis9 rašė:
diesel rašė:
gedulis9 rašė:
o tai kas draudzia vaziuot su lopsiu 5 pavara?pvz pas mane 4pavaru deze ir 9 reduktorius,ir man nepatinka,man truksta jegos pajudant is vietos,va isidesiu 5 pavaru deze,8 reduktoriu ir tada issispres sitas klausimas.nukabinu priekaba,statau 10reduktoriu ir sau minu 100km.h be variklio pjovimo.megstu pasivazinet ne tik apie miesta. :labas:


Jauciu, kad turi mazai patirties. :)

na velniai zino ar 26metai technikos krapstyme mazai ar daug :labas:beje,mano deze jau padaryta :D viskas veikia puikiai,o ir detales kokybiskos,manau net geresnes kokybes nei standartines.,auksciau esanciame video nepamineta kad 1,2 pavaros sakutes dalis kuri vaiksto fiksatoriuje yra per ilga ir kliuna uz 5 pavaros segmento,sakutes ta dali kuri vaiksto reikia sutrumpinti apie 2 mm.


Gražu. Beje, o 5 bėgio vienas dantratis ten pas tamstą privirintas? ar tiesiog užpresuotas?
Reikėjo išgremžti mėsos iš karterio, kad kulisa tilptų ar nekliuvo?


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2014 Lap 28 Pen, 20:06 
Atsijungęs
Forumo rėmėjas
Forumo rėmėjas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008 Sau 22 Ant, 17:29
Pranešimai: 512
Miestas: kaunas
Uzpresuotas,emiau keleta veleneliu,ant visu movesi laisvai,sis yra visiskai naujas,ir uzsipresavo,tar uzplojau slicus kad nenusimautu.kulisai karteri siek tiek tarkavau,ir pacia kulisa pratekinau skyle,neuzsimove.dar pervirinau pati perjungimo stokeli,ta ant kurio maunas spyruokle ir saiba.nes sutrumpinus suniuka pradejo kliuti.sunkiausiai sekes isgrezt skylute laisvo begio skardeles tvirtinimui,labai kietas metalas.manau paprasciau but ipjaut su diskeliu o po to uzvirint.pradziai tiek

_________________
mt11
riga16
t16mg
t40
voschod 2
kiaule su smz sukergta[color=#80BFFF]


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]



   Panašios temos   Autorius   Atsakymai   Peržiūrėta   Paskutinis pranešimas 
Naujų neskaitytų pranešimų šioje temoje nėra. Tema turi prikabintų failų Parduota dnepr ural priekiniu diskiniu stabdziu komplekta

forume Parduodu dalis ir kita

zazrali

0

6317

2023 Geg 03 Tre, 8:09

zazrali Peržiūrėti naujausius pranešimus



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Patvirtinkite tapatybę
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  




Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 Paskutinės sukurtos temos 
Naujų pranešimų nėra dnepr diskinis stabdis

zazrali » 2023 Geg 15 Pir, 21:29

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Baigtas projektas moskvich 407 numeriai

zazrali » 2022 Gru 05 Pir, 17:29

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Jawa 354, 1961 metai (atkuriamieji darbai)

Giedryz » 2020 Sau 16 Ket, 14:21

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Paprastas ir patogus motociklas Minsk

Ledūklis » 2021 Gru 14 Ant, 22:09

Naujų pranešimų nėra Kontaktinė rėlė-reg. į elektroninę

kukutis » 2021 Rgp 05 Ket, 9:58

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų VAZ-2101 1973 m. eksploatacija ir tobulinimas

Ledūklis » 2020 Gru 13 Sek, 19:43

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Pannonia cdi degimas

Mikik » 2018 Lie 01 Sek, 12:00

Naujų pranešimų nėra Bmw r100 k650 reme

chille1983 » 2020 Vas 13 Ket, 23:29

Naujų pranešimų nėra Gaz 21 tilto keitimas

karpekas » 2019 Vas 14 Ket, 12:07

Naujų pranešimų nėra M-72 ir sovek.

virginijus007 » 2018 Lap 08 Ket, 12:58


 Paskutinės aktyvios temos 
Naujų pranešimų nėra dnepr diskinis stabdis

forume Perdaryta senovinė technika

Paskutinis pranešimas:

2023 Bir 15 Ket, 21:57

zazrali Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Baigtas projektas moskvich 407 numeriai

forume Perdaryta senovinė technika

Paskutinis pranešimas:

2022 Gru 27 Ant, 22:42

Ledūklis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų gaz 21/24 uaz priekiniai diskiniai stabdziai.

[ Eiti į: 1, 2, 3, 4 ]

forume Perdaryta senovinė technika

Paskutinis pranešimas:

2022 Bir 17 Pen, 12:51

Tadas B Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Vykdomas projektas Jawa 354, 1961 metai (atkuriamieji darbai)

[ Eiti į: 1 ... 4, 5, 6 ]

forume Perdaryta senovinė technika

Paskutinis pranešimas:

2022 Vas 03 Ket, 11:01

Giedryz Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Paprastas ir patogus motociklas Minsk

[ Eiti į: 1, 2, 3 ]

forume Perdaryta senovinė technika

Paskutinis pranešimas:

2022 Sau 03 Pir, 22:53

Ledūklis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Moskvich 412 su BMW varikliu, klausimai

[ Eiti į: 1, 2 ]

forume Perdaryta senovinė technika

Paskutinis pranešimas:

2021 Rgp 24 Ant, 23:01

zazrali Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Kontaktinė rėlė-reg. į elektroninę

forume Perdaryta senovinė technika

Paskutinis pranešimas:

2021 Rgp 05 Ket, 16:32

evris Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Iž 49 + "motoraikos" degimas

[ Eiti į: 1 ... 5, 6, 7 ]

forume Perdaryta senovinė technika

Paskutinis pranešimas:

2021 Bal 21 Tre, 8:43

virginijus007 Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų VAZ-2101 1973 m. eksploatacija ir tobulinimas

forume Perdaryta senovinė technika

Paskutinis pranešimas:

2020 Gru 18 Pen, 23:31

Ledūklis Peržiūrėti naujausius pranešimus

Naujų pranešimų nėra Tema turi prikabintų failų Pannonia cdi degimas

forume Perdaryta senovinė technika

Paskutinis pranešimas:

2020 Gru 06 Sek, 21:29

papaukst Peržiūrėti naujausius pranešimus



Įvairiais klausimais rašykite forumo administracijai į

Oldtimers administracija


Į viršų