Sveiki, apgailestaujame už laikinus nesklandumus, forumas yra atnaujinamas, kad veiktų geriau, saugiau ir paprasčiau.
Ačiū

OLDTIMERS FORUMO TAISYKLĖS

Čia rasite forumo taisykles, pagrindinius reikalavimus, klausimus-atsakymus dėl naudojimosi forumu ir t.t.

Moderatorius: Moderatoriai

Užrakinta
Vartotojo avataras
Kipshas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2228
Užsiregistravo: 29 Sau 2004, 12:38
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

OLDTIMERS FORUMO TAISYKLĖS

Standartinė Kipshas »

Oldtimers forumo taisyklės

Šios taisyklės įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos ir nėra taikomos iki jų įsigaliojimo parašytoms žinutėms. Temos, kurios neatitinka šių taisyklių, yra laikomos baigtomis, ir rašyti naujas žinutes jose draudžiama.

I dalis. Bendrosios nuostatos
1) Forume būtina laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, bei bendrų etikos normų: neįžeidinėti diskusijų dalyvių, jų pomėgių ar transporto priemonių, būti sąžiningiems. Pagarbos pašnekovui laikymasis – esminis kultūringo bendravimo forume bruožas. Forumas yra skirtas išsilavinusiems ir kultūringiems žmonėms.
2) Forume netoleruojamas betikslis žinučių rašymas. Į tai įeina ir rašymas ne tam skirtose temose, tų pačių žinučių kartojimas, emocijų reiškimas, dviejų vartotojų viešas susirašinėjimas. Bet kokias pastabas dėl forumo taisyklių laikymosi turi teisę pateikti tik forumo moderatoriai.
3) Forumas yra skirtas senovinių transporto priemonių gerbėjams. Forume senovine laikoma tokia transporto priemonė, kuriai žinutės parašymo dieną yra suėję 30 ir daugiau metų. Diskusijos apie jaunesnes transporto priemones draudžiamos.
4) Draudžiama be forumo administratoriaus leidimo savo paraše naudoti, minėti, susieti su paveiksliukais ir pan. kitus internetinius tinklapius. Visi vartotojų prie vardo naudojami paveiksliukai yra patalpinti galerijoje „Paimti“. (Dėl parašų naudojimo kreiptis į vartotoją Pjeras).
5) Iš kiekvienos naujai sukurtos temos pavadinimo turi būti suprantama temos (diskusijos, klausimo) esmė. (Teisingas temos pavadinimas – „GAZ 69 priekinis tiltas“, neteisingas temos pavadinimas – „Priekinis tiltas“.).
6) Visos forume pateikiamos nuotraukos turi būti pateikiamos naudojant failų prisegimą. Draudžiama įdėti nuotraukas, kurios užsikrauna iš kitų puslapių (funkcija "img").
7) Kiekvienas vartotojas, savo žinutėje prisegdamas failą, kartu patvirtina bei prisiima iš to išplaukiančią atsakomybę, kad failas pateikiamas nepažeidžiant kitų asmenų autorinių teisių. Visi ginčai dėl autorinių teisių yra sprendžiami teisme tarp autoriaus ir tariamai jo teises pažeidusio asmens. Forumas nėra teismas ir autorinių ginčų nenagrinėja.
8) Forume draudžiama pirkti, keisti ar parduoti dokumentus, šaudmenis, ginklus, peilius, kardus ir pan. nesvarbu ar jie legalūs, ar tinkami naudojimui ir pan. (Taisyklėms nėra nusižengiama jei parduodama ar perkama transporto priemonės likučiai su dokumentais. Pvz. Rėmas. Kitų išimčių nėra).
9) Forume skatinamas bendravimas taisyklinga lietuvių kalba. Kitos tautybės forumiečiams leidžiami daliniai nukrypimai.
10) Forume yra nustatomi šie rangai: „Naujokas“ (parašiusiems iki 20 žinučių), „Forumietis“ (parašiusiems daugiau nei 20 žinučių), „Technikos ekspertas“ (žmogus, turintis daug žinių apie tam tikrą senovinės technikos grupę, korektiškai tas žinias perteikiantis bendruomenei ir geranoriškai atsiliepiantis į prašymus pateikti savo nuomonę), „Moderatorius“ (asmuo, prižiūrintis forumo taisyklių laikymąsi), „Forumo rėmėjas" (žmogus pinigine išraiška prisidėjęs prie forumo gerovės).

II dalis. Aukcionai
Aukcionų rengimo vieta

1. Aukcionai rengiami skyreliuose „Parduodu transportą“, „Parduodu dalis ir kita“, „Perku/ Parduodu senienas, antikvarinius daiktus“.
2. Skyrelyje „Skelbimai“ rengti aukcionus nerekomenduojama, nes tokie aukcionai gali turėti papildomą riziką dėl nepasitvirtinusių tapatybės dalyvių.

Aukciono paskelbimas

1. Vienoje aukciono temoje parduodama viena prekė. Keleto daiktų grupė taip pat gali būti laikoma viena preke ir parduodama kaip nedalomas vienetas.
2. Pateikiant prekę aukcionui, žinutėje būtina:
a) kiek galima aiškiau apibūdinti prekę, nurodant jos tapatybę, būklę, matomus ir nematomus trūkumus bei kitus duomenis;
b) nurodyti pradinę kainą;
c) nurodyti, ar yra rezervinė kaina. Nenurodžius laikoma, kad jos nėra. Rezervinę kainą būtina pranešti aukcionų arbitrui (marjaxxx) asmenine žinute prieš paskelbiant aukcioną;
d) nustatyti pabaigos laiką (diena, valanda, minutės). Nurodytas pabaigos laikas yra Lietuvos laikas;
e) nurodyti, ar galioja 10 min. taisyklė. Jei taip- aukcionas baigiasi nustatytu laiku, bet ne anksčiau kaip po 10 min. nuo paskutinio statymo. Nenurodžius, ar galioja 10 min taisyklė, laikoma, kad ji negalioja.
f) pateikti prekės nuotrauką (-as). Nuotraukas privaloma prisegti prie žinutės. Nuorodos į kitus puslapius draudžiamos.
g) galima nurodyti mažiausią kėlimo žingsnį, prekės buvimo vietą, pristatymo sąlygas ir kt.
h) galima nurodyti kainą „Pirkti dabar“ arba „Blicas“. Tai yra kaina, už kurią pardavėjas sutinka parduoti prekę, nesibaigus aukciono laikui. Pirkėjas, pirmasis pasiūlęs tokią kainą, yra laikomas laimėtoju, ir aukcionas nutraukiamas;
i) visos kainos nurodomos eurais, sveikais skaičiais.
3. Temos pavadinime būtina parinkti būseną „Aukcionas vyksta“, įrašyti prekės pavadinimą ir (rekomenduojama) aukciono pabaigos laiką.
4. Draudžiama aukcionui pateiktą prekę tuo pačiu metu pardavinėti kituose skelbimuose šiame forume, kituose tinklapiuose, spaudoje ir t.t. Šio reikalavimo nevykdymas yra šiurkštus forumo taisyklių pažeidimas.

Aukciono eiga

1. Kainų siūlymai (statymai) vyksta tik viešai, aukciono temoje, eurais, sveikais skaičiais.
2. Pirmasis statymas gali būti lygus pradinei kainai.
3. Kaina didinama ne mažiau, negu nustatytu minimaliu kėlimo žingsniu (jei jis nenustatytas- ne mažiau kaip 0,25 €).
4. Statymai su bet kokiomis išlygomis negalioja.
5. Statymus atšaukti draudžiama.
6. Pardavėjui draudžiama skelbti apie gautus kitus (viešai ar ne viešai paskelbtus) pasiūlymus.
7. Draudžiama redaguoti pirmąją aukciono paskelbimo žinutę, jei aukcione padarytas bent vienas statymas. Esant būtinybei (kai reikia ištaisyti klaidą, patikslinti ir pan.)- kreiptis į aukcionų arbitrą (marjaxxc).
8. Aukcionui vykstant draudžiama keisti pradines sąlygas.
9. Draudžiama rašyti priminimus apie aukciono pabaigos laiką ar kitaip dirbtinai atnaujinti temą. Leidžiama pateikti papildomą vertingą informaciją apie prekę.


Aukciono pabaiga

1. Aukcionas nutraukiamas, jei buvo pastebėti grubūs pažeidimai.
2. Jei nebuvo pasiekta pardavėjo nurodyta rezervinė kaina, aukcionas laikomas neįvykusiu. Šiuo atveju pardavėjas turi teisę savo nuožiūra pasielgti su preke.
3. Aukciono pabaigos rezultatą privalo paskelbti pardavėjas. Rekomenduojama tai padaryti kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 3 paras nuo aukciono pabaigos laiko.
4. Visų aukcionų pabaiga skaičiuojama Lietuvos (ne forumo) laiku. (Išaiškinimas dėl aukciono pabaigos laiko: Jei aukcionas baigiasi 22:00, vadinasi visi statymai 21:59, 21:58 ir pan. dar vyko tinkamu laiku. 22:00 aukcionas pasibaigė, todėl visi kainų paskelbimai 22:00 ir vėliau laikomi paskelbtais pasibaigus aukcionui ir negalioja. Atitinkamai skaičiuojamas laikas ir galiojant 10 min. taisyklei).
5. Pasibaigus aukcionui ir pardavėjas, ir aukciono laimėtojas privalo vykdyti savo įsipareigojimus.
6. Jei nesilaikant šių taisyklių yra paskelbtas aukcionas ar nėra nurodyti visi privalomi aukcionui atributai - tema ištrinama. Jei nesilaikant šių taisyklių paskelbtame aukcione atsiranda kainų siūlymų (statymų)- laikoma, kad aukcionas nebuvo įvykęs.


III dalis. Projektai
1) Projektų skyrelis skirtas informuoti apie konkrečius vykdomus ar pabaigtus restauracijos ar artimus restauracijai projektus, kuriuose matosi restauracijos ar tvarkymo eiga.
2) Vienam projektui skirta viena tema. Temoje būtina pateikti nuotraukas, kuriose pateikiamas kompleksinis visos transporto priemonės tvarkymas.
3) Temos pavadinime turi matytis transporto priemonės pavadinimas ir pagaminimo metai.
4) Tema laikoma netinkama šiam skyreliui, jei iš vykdomo projekto matosi, kad technikai bus atliekami esminiai perdarymai, ar tai jau buvo padaryta. Esminiais perdarymais laikomi kėbulo, važiuoklės perdarymai, variklio pakeitimas, bei kiti pakeitimai, iš kurių akivaizdžiai matosi, kad transporto priemonė perdaryta.

IV dalis. Skyrelis „Susipažinkime“
1) Susipažinimo skyrelis skirtas forumiečio ir jo senovinės technikos prisistatymui Oldtimers forumo bendruomenei.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti tik vartotojo vardas.

V dalis. Skyrelis „Auto/moto mįslės“
1) Leidžiama talpinti tik tokias mįsles, kurių autorius tiksliai žino atsakymą.
2) Temos pavadinimą turi sudaryti: mįslės numeris, vartotojo vardas, transporto priemonės tipas [motociklas / autobusas / sunkvežimis / kita]. Jei mįslės objektas yra automobilis – temos pavadinime to nurodyti nereikia. Kiekvienas vartotojas dėdamas savo mįsles pats kontroliuoja savo mįslių numerius. Mįslės numeruojamos įprasta tvarka.
3) Pateikiant atsakymą į mįslę autorius turi nurodyti atsakymo šaltinį ir pateikti kiek įmanoma daugiau mįslėje buvusios transporto priemonės aprašymo ir (ar) charakteristikos. (Išimtis - nesant jokios literatūros ar šaltinių ta tema. Šiuo atveju autorius turi pagrįsti savo atsakymą).
4) Kai mįslė atspėjama, temos pavadinimas turi būti pakeičiamas, paliekant tik metus (pageidautina), transporto priemonės pavadinimą ir tipą (jei tai ne automobilis).

VI dalis. Komerciniai skelbimai
1) Vienos transporto priemonės markės skelbimai turi būti atitinkamo vartotojo vienoje žinutėje.
2) Visos komercinių skelbimų temos gali būti atnaujinamos tik pateikiant papildomą vertingą informaciją. Pardavimų skelbimuose prie papildomos informacijos priskiriamas ir kainos sumažinimas ne mažiau kaip 5%.
3) Visuose pardavimo skelbimuose privalo būti nurodyta prekės kaina. Bet kokie komentarai apie prekės kainą yra draudžiami. Diskusijos leidžiamos tik dėl prekės būklės. Derybos vykdomos per asmenines žinutes. Skelbimuose, kuriuose parduodama daugybė smulkių prekių, vienarūšių prekių grupėms gali būti nurodytos kainų ribos (nuo - iki). Amžiaus cenzas 30 metų.
4) Pardavus/Nupirkus prekę privaloma pakeisti temos veiksmą: iš Parduodu/Perku į Parduota/Nupirkta.
5) Pateikiant nuorodą į kitur internete esantį skelbimą būtina perkopijuoti ir tekstą bei prisegti nuotrauką (jei tokia yra).
6) Visose komercinių skelbimų temose aptariamos tik temos autoriaus parduodamos (perkamos, mainomos, dovanojamos) prekės. Kitiems forumo dalyviams draudžiama toje pačioje temoje siūlyti parduoti (pirkti, mainyti, dovanoti ar pan.) bet kokius daiktus. Norint ką nors parduoti (pirkti, mainyti, dovanoti ar pan.) privaloma sukurti naują temą arba pasiūlymus temos autoriui teikti asmenine žinute.
7) Visus komercinius skelbimus talpinantys asmenys visiškai atsako už jų turinį bei su galimu sandėriu susijusius veiksmus. Dėl šios priežasties nerekomenduojama skelbti kitų asmenų skelbimų savo vardu.

VII dalis. Informacija apie atliekamus darbus
1) Šiame skyrelyje talpinama informacija ieškant ar siūlant pagalbą tvarkant, remontuojant, restauruojant senovines transporto priemones.
2) Temos, kuriose ieškoma ar siūloma pagalba turi prasidėti žodžiu „Ieškau“ arba „Siūlau“.

VIII dalis. Internetinių nuorodų talpinimas
1) Draudžiama talpinti nuorodas į internetinius puslapius, kuriuose nėra informacijos apie senovinę techniką. Jei puslapis apie senovinę techniką yra neseniai sukurtas - šiuo atveju yra vertinama ar patalpinta nuoroda yra patalpinta labiau reklaminiais, ar labiau informaciniais tikslais.

IX dalis. Naudinga literatūra
1) Skyrelis skirtas pateikti kitiems forumiečiams forumo vartotojų atsiųstą literatūrą, susijusią su senovine technika. Visi medžiagos pateikimo klausimai derinami su vartotoju Pjeras.
2) Šiame skyrelyje draudžiama ieškoti reikiamos literatūros. Tam yra skirtas skyrelis „Bendros diskusijos“.

X dalis. Senovinės technikos modeliai
1) Skyrelis „Senovinės technikos modeliai“ yra skirtas diskusijoms apie senovinės technikos modelius, kurių originalui yra daugiau nei 30 metų.
2) Visos prekybinės temos turi prasidėti žodeliu „Perku“ arba „Parduodu“ arba esant galimybei parinktas veiksmas: Parduodu/Perku ar Parduota/Nupirkta.
3) Jei forumietis turi pardavimui daugiau kaip 10 prekių ar šia prekyba verčiasi nuolat – jis privalo visas savo prekes talpinti vienoje temoje.

XI dalis. Perdaryta senovinė technika
1) Perdarytos senovinės technikos skyrelis yra skirtas diskusijoms apie senovinę techniką, kuriai yra daugiau nei 30 metų ir kuri turi esminių perdarymų.
2) Perdarytos senovinės technikos skyrelyje bet kokia prekyba yra draudžiama.

XII dalis. Antikvariniai daiktai
1) Skyrelyje „Perku / Parduodu senienas, antikvarinius daiktus“ talpinami skelbimai ir aukcionai. Šiame skyrelyje vyksta prekyba tik daiktais: interjeras, buitiniai rakandai, ekipuotė, plokštelės, monetos ir t.t. Amžiaus cenzas 30 metų.
2) Jei norima parduoti vieną ar dvi prekes – jas privaloma talpinti į specializuotus skyrelius: Baldai, Knygos, Militaristika, Meno kūriniai, Pinigai, Kitos antikvarinės prekės.
3) Jei forumietis turi pardavimui daugiau kaip 2 prekes ar šia prekyba verčiasi nuolat – jis privalo visas savo prekes talpinti tik vienoje temoje, aukcionas rengiamas atskiroje temoje. Rekomenduojama sukurti gražų temos pavadinimą panaudojant savo forumiečio vardą pvz. "Visokie Ikaruso sendaikčiai".
4) Rezervavus, pardavus, išmainius ar padovanojus daiktą, darant nuolaidą, tai įrašoma redaguojant pranešimą.
5) Visos diskusijos antikvarinių daiktų tema keliauja į skyrelį "Antikvariniai daiktai".
6) Visos kolekcijos antikvarinių daiktų tema keliauja į skyrelį "Mano kolekcija".

XIII dalis. Tvarkos palaikymas forume
1) Forumo taisyklių laikymąsi prižiūri moderatoriai, kurių rangas išskiriamas iš kitų vartotojų raudonomis žvaigždutėmis ir užrašu „moderatorius“.
2) Moderatorius dėl priimtų sprendimų neprivalo aiškintis tiek asmeniškai vartotojams, tiek viešai forume. Moderatorių kuriamos temos ir komentarai yra laikomi asmenine eilinio forumo vartotojo nuomone. Moderatoriaus pozicija išreiškiama žinutėse, kuriose tekstas rašomas raudona spalva.
3) Moderatoriui priklauso galutinis žodis sprendžiant visus forume iškilusius ginčus.
4) Visi klausimai, pasiūlymai ir pageidavimai dėl moderavimo ar forumo tvarkos leidžiami tik vienoje temoje: „Tema skirta klausimams moderatoriams“.

XIV dalis. Nuobaudos
1) „Naujokui“ pažeidus šias taisykles jis yra informuojamas asmeniškai apie įvykdytus pažeidimus, bei pasiūloma dar kartą susipažinti su šiomis taisyklėmis. Nuobaudos „Naujokams“ taikomos tik išimtinais atvejais.
2) Visos žinutės neatitinkančios šių taisyklių yra ištrinamos be jokio perspėjimo. Už pakartotinus ar piktybinius taisyklių pažeidimus vartotojams skiriamos nuobaudos – vartotojo patalpinimas „zonose“.
3) „Geltona zona“ skiriama vartotojui, periodiškai pažeidinėjančiam forumo taisykles arba nevykdančiam moderatoriaus nurodymų. Vartotojui neribotam laikui priskiriamas specialus rangas „Geltona zona“. Vartotojas iš zonos pašalinamas, tik administratoriams/moderatoriams taip nusprendus.
4) „Raudona zona” skiriama vartotojui, kuris būdamas “Geltonoje zonoje” ir toliau nesilaikė forumo taisyklių arba šiurkščiai pažeidė forumo taisykles. Vartotojui 1 mėnesiui yra blokuojamas patekimas į diskusijas.
5) „Juoda zona“ skiriama vartotojui, kuriam buvo taikyta „Raudona zona“, tačiau jis į forumą prisijungė kitu vardu. „Juoda zona“ taip pat skiriama vartotojams už šiurkščius forumo taisyklių pažeidimus. Vartotojui visam laikui blokuojamas patekimas į forumą.
6) Už forumo taisyklių nesilaikymą vartotojas gali būti viešai įspėtas jo rašytoje žinutėje, raudonai nurodant pažeidimus. Nurodytų perspėjimų nepaisymas lemia vartotojo patekimą į „zonas“.

XV dalis. Išimtis
1) Moderatoriai išimties tvarka gali leisti nesilaikyti bet kurių forume nustatytų taisyklių.
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: OLDTIMERS FORUMO TAISYKLĖS

Standartinė Pozityvus »

VI dalis. Komerciniai skelbimai
1) Vienos transporto priemonės markės skelbimai turi būti atitinkamo vartotojo vienoje žinutėje.
2) Visos komercinių skelbimų temos gali būti atnaujinamos tik pateikiant papildomą vertingą informaciją. Pardavimų skelbimuose prie papildomos informacijos priskiriamas ir kainos sumažinimas ne mažiau kaip 5%.
3) Visuose pardavimo skelbimuose privalo būti nurodyta prekės kaina. Bet kokie komentarai apie prekės kainą yra draudžiami. Diskusijos leidžiamos tik dėl prekės būklės. Derybos vykdomos per asmenines žinutes. Skelbimuose, kuriuose parduodama daugybė smulkių prekių, vienarūšių prekių grupėms gali būti nurodytos kainų ribos (nuo - iki).
4) Pardavus/Nupirkus prekę privaloma pakeisti temos veiksmą: iš Parduodu/Perku į Parduota/Nupirkta.
5) Pateikiant nuorodą į kitur internete esantį skelbimą būtina perkopijuoti ir tekstą bei prisegti nuotrauką (jei tokia yra).
6) Visose komercinių skelbimų temose aptariamos tik temos autoriaus parduodamos prekės. Kitiems forumo dalyviams draudžiama toje pačioje temoje siūlyti parduoti (pirkti, keisti, dovanoti ar pan.) bet kokius daiktus. Norint ką nors parduoti (pirkti, keisti, dovanoti ar pan.) privaloma sukurti naują temą.


Pridedamas naujas punktas:

7) Visus komercinius skelbimus talpinantys asmenys visiškai atsako už jų turinį bei su galimu sandėriu susijusius veiksmus. Dėl šios priežasties nerekomenduojama skelbti kitų asmenų skelbimų savo vardu.
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: OLDTIMERS FORUMO TAISYKLĖS

Standartinė Pozityvus »

Iš pagrindų atnaujintos aukcionų taisyklės.
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: OLDTIMERS FORUMO TAISYKLĖS

Standartinė Pozityvus »

XII dalis. Antikvariniai daiktai
1) Skyrelyje „Perku / Parduodu senienas, antikvarinius daiktus“ talpinami skelbimai ir aukcionai. Šiame skyrelyje vyksta prekyba tik daiktais: interjeras, buitiniai rakandai, ekipuotė, plokštelės, monetos ir t.t. Amžiaus cenzas 30 metų.
2) Jei norima parduoti vieną ar dvi prekes – jas privaloma talpinti į specializuotus skyrelius: Baldai, Knygos, Militaristika, Meno kūriniai, Pinigai, Kitos antikvarinės prekės.
3) Jei forumietis turi pardavimui daugiau kaip 2 prekes ar šia prekyba verčiasi nuolat – jis privalo visas savo prekes talpinti tik vienoje temoje, aukcionas rengiamas atskiroje temoje. Rekomenduojama sukurti gražų temos pavadinimą panaudojant savo forumiečio vardą pvz. "Visokie Ikaruso sendaikčiai".
4) Rezervavus, pardavus, išmainius ar padovanojus daiktą, darant nuolaidą, tai įrašoma redaguojant pranešimą.
5) Visos diskusijos antikvarinių daiktų tema keliauja į skyrelį "Antikvariniai daiktai".
6) Visos kolekcijos antikvarinių daiktų tema keliauja į skyrelį "Mano kolekcija".
Vartotojo avataras
Pozityvus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 499
Užsiregistravo: 11 Gru 2010, 20:31
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: OLDTIMERS FORUMO TAISYKLĖS

Standartinė Pozityvus »

Šiek tiek pakeičiamas Pardavimų 6 punktas.6) Visose komercinių skelbimų temose aptariamos tik temos autoriaus parduodamos prekės. Kitiems forumo dalyviams draudžiama toje pačioje temoje siūlyti parduoti (pirkti, keisti, dovanoti ar pan.) bet kokius daiktus. Norint ką nors parduoti (pirkti, keisti, dovanoti ar pan.) privaloma sukurti naują temą.

Į

6) Visose komercinių skelbimų temose aptariamos tik temos autoriaus parduodamos (perkamos, mainomos, dovanojamos) prekės. Kitiems forumo dalyviams draudžiama toje pačioje temoje siūlyti parduoti (pirkti, mainyti, dovanoti ar pan.) bet kokius daiktus. Norint ką nors parduoti (pirkti, mainyti, dovanoti ar pan.) privaloma sukurti naują temą arba pasiūlymus temos autoriui teikti asmenine žinute.
Užrakinta